چرا شرایط ویژه فقط برای A2000 و Tyros3

قیمت های بروز در مناطق مختلف
راهنمایی برای خرید کیبرد مناسب

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف میشوند
2.معرفی شماره تلفن وسایت و وبلاگ شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.معرفی کیبرد برای فروش فقط در فروشگاه سایت وبا هماهنگی مدیر سایت
saeid322
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: .........

Re: چرا شرایط ویژه فقط برای A2000 و Tyros3

پست خوانده نشده

یعنی شما می گویید شرکت یاماها مثلا تایروسی که برای اروپا میزنه با خاورمیانه فرق میکنه وکیفییتش بالاتره!
siavashhsn
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: casio-ma130
کیبرد فعلی: pa 500 persian
موبایل: sony
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

پست خوانده نشده

مسلما اجناسی که بخواد وارد بازار اروپا بشه باید از سد استاندارد های مختلف مخصوص منطقه یورو عبور کنه اما چنین استاندارد هایی برای منطقه خاورمیانه یا تعریف نشده است یا در سطح پایین تری نسبت به اروپا قرارداره.برفرض مثال کالاهای کشور چین از درجه 1 تا 6 تقسیم بندی میشه که درجه 1 ها مخصوص اروپا و آمریکا هستند و ماشالا بازرگانای ایرانی هم به دلیل اختلاف قیمت فاحشی که بین درجه های کیفی مختلف وجود داره صاف میرن سراغه سود دهی بیشتر و از درجه 3 و4 به بعد رو وارد ایران میکنن که این مسئله خودش یه اختلاف قیمت بین بازارای ایران و اروپا ایجاد میکنه
sahand89

پست خوانده نشده

دوستان کسی تا حالا تایروس ساخت چین دیده؟ حالا درجش از 1 تا 6 به قول این دوستمون.
والا تا جائی که من میدونم تایروس ساخت ژاپن هست. بعدشم شما خودتون میگید سپید موج به اصرار شما یه قیمتی داده. پس یعنی این قیمت الکی بوده و رو هوا. نمیشه که رو حرفی که رو هوا زده شده حساب کرد. مگه به نظر شما طی روزهای گذشته چند نفر تایروس 3 خریدن که حالا یهو چند صد نفر ضرر کنن؟ آقا حالا یه برندی کاهش قیمت داده باید موضوع رو به فال نیک گرفت که انشااله روزهای آینده سایر برندها و سایر مدلها هم کاهش قیمت داشته باشه. من اون موضوع خرید و فروش طلای خودم رو کاملا شفاف توضیح دادم تا متوجه بشید که معامله هم میتونه سود داشته باشه هم زیان. ولی شما هی گیر دادین چرا یهو کاهش داشته و باید طی چند ماه میشد و ...
آقایون، کیا موافقن فردا صبح همه کیبردها 10 برابر کاهش قیمت داشته باشن؟ من که از خدامه صبح بیدار شم ببینم تایروس 4 شده 5000. Pa3x شده 4000 و پرشین من که 1400 خریدمش شده 400 تومن.
siavashhsn
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: casio-ma130
کیبرد فعلی: pa 500 persian
موبایل: sony
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

پست خوانده نشده

من نگفتم تایروس رو چین ساخته. من باب مثال عرض کردم کالاهای چینی این شرایط رو دارن و کالاهای بقیه کشور ها هم از این قاعده مستثنی نیستند.
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

سلام
به قول سهند ما از خدامونه که قیمتها کاهش داشته باشه !
وضعیت بازار اینطوریه دیگه !! هرکی داره یه جوری واسه خودش قیمت میده ! هیچ سازمانی هم نظارتی روی لوازم موسیقی نداره
در ضمن ! تایروس 3 که به قول شما 11700 قیمت داشته (که البته تا 14 میلیون هم رسید) رو تو پاساژ پیروز دست دومش رو 7500 میفروختن !
من میخواستم تایروس خودم رو بفروشم و زنگ زدم به یکی از مغازه دارها ! گفتم یه تایروس دارم در حد آکبند چند میخری ازم ؟؟ گفت 6 میلیون !!!!
من عصبی شدم فوری گفتم پس چرا دارین 14 میلیون تومن آکبندشو میفروشین ؟!؟
گفت آقای عزیز اون قیمتها کاذبه و کسی به اون قیمت هیچ وقت تایروس نمیخره !
و راست هم گفت به نظرم !
مگه شوخیه 14 تومن پول بده آدم ؟! اصلأ مگه داشتن تایروس چقدر واجبه ؟ وسیله زندگی نیست که آدم مجبور باشه با هر قیمتی بخرتش !
کیبورد ارنجر خریدن 2 حالت داره ! یا برای استفاده تو خونه یا مجلس !
کسی برای استفاده خونگی این همه پول نمیده مگر اینکه میلیاردر باشه ! برای استفاده مجلسی هم فکر میکنم pa50 یا حداکثر pa80 کافی باشه .. برای استفاده حرفه ای و استودیویی یا استیج رفتن هم کسی از ارنجر استفاده نمیکنه

الانم برو خدا رو شکر کن که قیمتش شده 7500 ! هرکی هم رفته 11 تومن پول تایروس داده و یا 12 تومن پول PA3X شش و نیم اکتاو داده خیلی ببخشید که اینو میگم از حماقتش بوده! چون اصلأ به این قیمتها نمی ارزه !
من خودم تایروس 3 رو 4تومن خریدم ! تازه با وام و هزار مکافات ! واقعأ اون اوایل که خریده بودم راستش یه کم زورم اومد که این همه پول دادم.... چه برسه به اینکه بخوام 11 تومن بخرمش !
در ضمن در عرض 1 ماه گذشته قیمت گوشی و لپ تاپ و کلأ لوازم الکتریکی افت کرده ! خب با توجه به اونها امکان افت قیمت کیبوردها هم بوده و هست پس ! پس اگر کسی رفته تایروس 3 رو 11 میلیون خریده نباید از دیگران ایراد بگیره چون خودش اشتباه کرده و باید احتمال افت قیمت ها رو میداده و صبر میکرده برای خرید ! حالا چه 1000 تومن افت قیمت چه 4 میلیون تومن !بالاخره ما به تفاوت افت قیمت رو آدم میذاره تو جیبش یا جور دیگه استفاده میکنه !
قصد جسارت به شخص خاصی رو هم نداشتم از گفتن این حرفها
فقط درد دل بود و بس
موفق باشید
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
Hamed Sedighi
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: FUMA MA-21
کیبرد فعلی: KORG Krome 61
کارت صوتی: Fast Track Pro
نرم افزار: Flstudio 12
موبایل: SONY
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: کرمان
تماس:

پست خوانده نشده

خب چه اشکالی داره همه بیان قیمت هاشون رو منطقی کنند و کاهش بدن ، خصوصا Roland تصویر
آواتار کاربر
EHSAN-TAALE
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: CASIO SA21
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-S970
کارت صوتی: M-AUDIO C600
میکروفون: RODE NT1
نرم افزار: STUDIO ONE
موبایل: HTC EYE
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: شیـــــــــــــراز

پست خوانده نشده

عرض سلام خدمت همگی
اول به دوستانی که منتظر جواب از بهرنگ برای این اتفاق هستند عرض میکنم
(صرفا جهت پاسخ به پستهای اول)
مکانهایی که زیر نظر شرکت مشغول ارائه محصولات و یا حتی خدمات هستند تابع قوانین و دستورات سیاستی شرکت هستند.یعنی مقدار فروش/نوع فروش و یا ارائه خدمات از طرف این اشخاص کاملا کنترل شدست.این بدان معناست که به عنوان مثال سخت افزاری از شرکت توسط این اشخاص خریده نمیشه و بعد با احتساب سود قانونی فروش بره.
یعنی اینگونه نیست که مثلا بهرنگ تایروس رو از شرکت بخره به قیمت 6میلیون بعد طبق تعرفه فروش به قیمت 11 میلیون بفروشه یعنی پنج میلیون سود بعد با افت قیمت سود ایشون از پنج به 1/5 تغییر کنه و هیچ ضرری شامل ایشون نباشه.
قابل توجه اون دوستانی که از کلماتی چون(مگه چند سود داره که انقدر قیمتش روپایین اوردید)ویا (اینجا ایرانه) باید عرض کنم
1-باتوجه به مواردی که در بالا ذکر شد این سود و ضرر شامل اشخاصی چون بهرنگ نمیشه و اگه سود و زیانی هم باشه شامل شرکت اصلی یاماهاست.یعنی نتنها شامل بهرنگ نمیشه گاهی اوقات شامل شرکت وارد کننده ای چون --- هم نمیشه.
چراکه اینگونه سیاست ها که ممکنه علاوه بر فروش شخصیت یک محصول رو هم شامل تغییر کنه باید زیر نظر شرکت سازنده انجام بشه
2-دوستان ما درمورد یک جنس ایرانی و یا چینی صحبت نمیکنیم.این محصول بسیار معتبرازیک برند مطرح جهانیست که بیش از پنجاه ساله توی ایران توسط نمایندگیهای رسمی شرکت یاماها کنترل میشه.

...................
موضوع مهم:
فروش کشور انگلیس روی محصولات یاماها به تنهایی بیشتر از کل فروش توی کشور های خاور میانه هست (البته بجر کشور های حاشیه خلیج).یعنی جمع فروش چندین کشور کمتر از فروش کشور انگلیسه وجالبتر اینکه فروش کشور ایران بیشتر از جمع فروش کل خاور میانست.
پس نتیجه میگیریم ایران تنها کشور مطرح خاورمیانه از نظرشرکت یاماهاست.
آیا از نظرشما این غیر طبیعیه که سیاست فروش این محصول بیشتر از هر محصولی شامل تغییر باشه؟
ایا سیاست بازرگانی همگی جهت سود آنی یه محصوله؟
آیا نباید گاهی اوقات برای خوردن نون و کره اول نون و تره خورد؟
البته منظور این نیست که شرکت درحال ضرره چون همونطور که گفتید خیلی ها به قیمت 4 میلیون خریدند.اما سود کمتر هم گاهی اوقات زیان تلقی میشه
.....................
ودراخر باید بگم..البته که به این مورد هم توجه میشه که اشخاصی که با قیمت بالا این محصول رو خریدند شامل این ضرر میشند و اما بدونید حتما آمارگیری میشه بعد تصمیم گرفته میشه اما فروش این کیبورد عمدتا توی قیمت 4 تا 5 میلیون صورت گرفته و تعداد محدودی که با این تصمیم مشمول زیان شدند اندکند که البته اجرای هر طرح و تصمیمی بدون این مشکلات غیر ممکنه.
.......................................
درنتیجه اینکه طی صحبتهایی که من و بهرنگ با نماینده شرکت یاماها داشتیم به این نتیجه رسیدیم که قراره کیبورد های این برند مثال گذشته که بویی از کورگ توی ایران به مشام نمیرسید جای خودشو باز کنه که این امر شامل خدمات نرم افزاری از طرف شرکت و اشخاصی چون بهرنگ و رفع اشکالات اساسی توی کیبورد های بعدی از این شرکته.
از اونجایی که این دو کیبورد (A2000-TYROS3) مطرح ترین کیبورد این شرکت جهت بازگشایی این راه توی ایران هستند پس این خدمات شامل کسایی میشه که از این مدلها استفاده میکنن پس به اجبار باید توان خرید رو برای مشتریان بالا برد تا راه رسیدن به این امر هموار تر بشه.
قول میدیم در اینده نچندان دور این دو کیبورد به یکسری از تعصبات پایان خواهد داد.
sahand89

پست خوانده نشده

آقا بفرما دلت خنک شد .... A2000 صد تومن رفت بالا ... حالا هی اعتراض کنید ...
آواتار کاربر
STUDIO SIMA
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: همه ایران سرای من است

Re: بحث هاي متفرقه کاربران

پست خوانده نشده

با ســلام
دوستان اینجور که شنیده ام نمایندگی یاماها و گرگ در ایران از آن یک خانواده می باشد(اسامی را نام نمی برم).یعنی پدر نمایندگی یاماها را دارد و نمایندگی گرک هم از پسر می باشد .پس اینهمه بحث و جدل کاربران بر سر کیبردها چه معنی می دهد در حالیکه حداقل در ایران این دو شرکت از یک مجموعه می باشد و چه بسا که تصمیمات و اقدامات آنها با همفکری یکدیگر می باشد و با اهداف خاص کاربران را به سمت و سوی دلخواه هدایت می کنند. . نظر شما در این مورد چیست. با تشکر
آواتار کاربر
alishop
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: PSR 640
کیبرد فعلی: PSR A2000
میکروفون: صدام مناسب نیست
موبایل: Apple Iphone 5s
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: آبادان
تماس:

پست خوانده نشده

عاغایون توروخدا اعتراض نکنید...قیمت داره میره بالا...
اصن شما احساس رضایت بکنید همگی خوشحال شید قیمت بیاد پایین من بخرم بعد خودم باهاتون حساب میکنم
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بازار معاملات کیبرد”

• اطلاعات