تعمیرات انواع مدل های Korg-Pa500-80-50

بررسی و پرسش و پاسخ درمورد تعمیرات سخت افزاریه کیبردها

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
اولین ساز: YAMAHA PSR 630
کیبرد فعلی: YAMAHA TYROS 2
کارت صوتی: Realtek HD
موبایل: HUAWEI HONOR 4X
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: ایران
تماس:

Re: Korg PA500 Persian

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:خوب البته تمام مشکلات دنیا قابل حل هستند، ولی بهرحال مشکل هستند.
چرا pa800 پیچبندش اینقدر آمار خرابی نداشت؟ یا حتی pa80
همین مجتبی بنده خدا چقدر برای مشکل رم pa500ش اینطرف اونطرف رفت و وقتی هم خراب شد ظاهرا باید عوض بشه ک نمیدونم قیمتش چنده.(قطعه رم خور داخل کیبورد رو میگم)

بله دوستان بهرنگ درست میگه. دقیقا سال گذشته همین موقع بود. من واقعا روانی شده بودم سر این درگاه رم pa 500 با مصطفی کلی این در و اون در زدیم تا یه تعمیر کار یافتیم اونم با لحیم کاری و مصیبت درستش کرد.
جالب اینجاست که مصطفی رفته بود تهران و از نمایندگی رسمی کرگ سوال کرده بود که قیمت قطعه ای که برای درگاه رم بود رو گفته بودن 80 هزار تومن بدون اجرت تعمیر و هزینه ارسال...
خلاصه اینکه درگاه رم pa 500 مصیبتیه برای خودش و افراد نمایندگی سارقین حرفه ای خاموش...
مهدی زمانی
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کاسیو
کیبرد فعلی: کرگ
موبایل: نوکیا
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

اقا مجتبی ایا شما از اس دی رم تبدیلی استفاده میکردی یعنی از این خشاب خورها؟
منظورم اینی که عکسش رو تو پست بالا اقای بیگلو گذاشته است؟
آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
تماس:

پست خوانده نشده

مهدی زمانی نوشته شده:اقا مجتبی ایا شما از اس دی رم تبدیلی استفاده میکردی یعنی از این خشاب خورها؟

مهدی جان اول که خریدمش یه رم SDاستاندارد با مارک توشیبا براش گرفتم. بعد از چند روز که تصمیم گرفتم یه بک آپ روش لود کنم وقتی رم و درآوردم و دوباره جا زدم. دیدم اخطار اومد که سخت افزار شما شناسایی نمیشه...
بعدش رفتیم سراغ تعمیرات و ...
بعد از اون تا زمان فروش از خشاب رم میکرو استفاده میکردم مثل عکسی که محمد بیگلو عزیز گذاشته. که معقول ترین و مطمئن ترین کار برای 500 همینه....
مهدی زمانی
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کاسیو
کیبرد فعلی: کرگ
موبایل: نوکیا
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

mojtaba190 نوشته شده:
مهدی زمانی نوشته شده:اقا مجتبی ایا شما از اس دی رم تبدیلی استفاده میکردی یعنی از این خشاب خورها؟

مهدی جان اول که خریدمش یه رم SDاستاندارد با مارک توشیبا براش گرفتم. بعد از چند روز که تصمیم گرفتم یه بک آپ روش لود کنم وقتی رم و درآوردم و دوباره جا زدم. دیدم اخطار اومد که سخت افزار شما شناسایی نمیشه...
بعدش رفتیم سراغ تعمیرات و ...
بعد از اون تا زمان فروش از خشاب رم میکرو استفاده میکردم مثل عکسی که محمد بیگلو عزیز گذاشته. که معقول ترین و مطمئن ترین کار برای 500 همینه....
مجبی جان من فکر میکردم خرابی درگاه اس دی بخاطر استفاده از اس دی رم تبدیلی نامناسب هست .
پس من اشتباه میکردم.
چون برای من همچین مشکلی نداشت هروز هم ازرم اس دی بارها استفاده میکردم وخرابی نداشت من 2تا پرشین داشتم در زمانهای مختلف.
فقط یکی از پرشینهام پیچ بندش سیمش برید که خودم درست کردم ودیگه خراب نشد
sahand89

پست خوانده نشده

سیمهای پیچ بند پرشین من هم یه بار از جاشون کنده شدن. من سه تاسیم برق شماره 0/75 رو با لحیم اضافی به قسمت پیچ بند وصل کردم و طول هر کدوم رو تقریبا 8 سانت گذاشتم و سیمهای اصلی رو به اینا وصل کردم. حدودا 6 ماه میشه که سر جاشون واستادن و کنده نشدن. حالا فرصت کردم دستگاه رو باز میکنم و براتون عکسم میزارم. ولی مشکل جای رم تا حالا نداشتم، علارغم این که زیاد رم رو خارج و داخل میکنم.
آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
تماس:

پست خوانده نشده

از هر 10 تا pa 500 به جرات میشه گفت 6 تا از اونها مشکل رم و 8 تا از اونها مشکل پیچ بند رو دارن. و این یکی از ضعف های مهم و اساسی شرکت هستش...
sahand89

پست خوانده نشده

mojtaba190 نوشته شده:از هر 10 تا pa 500 به جرات میشه گفت 6 تا از اونها مشکل رم و 8 تا از اونها مشکل پیچ بند رو دارن. و این یکی از ضعف های مهم و اساسی شرکت هستش...
آره واقعا. البته اين مشكل پيچ بند منوط به 500 نيست. 50 هم برا خودش از باب مشكل پيچ بند كلي حرف واسه گفتن داره.
آواتار کاربر
علی موسوی
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: pa50
کیبرد فعلی: pa50

Re: تعمیرات انواع مدل های Korg-Pa500-80-50

پست خوانده نشده

باسلام
میخام pa-50 رو به ورژن4ارتقا بدم ایا بربه مشکلی نمی خورم ضمنا میگم بایستی پشت ارگ برش بخوره یاجای فلاپی میشینه؟هزینه اش چقده؟
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

علی موسوی نوشته شده:باسلام
میخام pa-50 رو به ورژن4ارتقا بدم ایا بربه مشکلی نمی خورم ضمنا میگم بایستی پشت ارگ برش بخوره یاجای فلاپی میشینه؟هزینه اش چقده؟
سلام دوست عزیز
اگر نظر بنده رو بخواید من بهتون میگم که به هیچ وجه این کارو نکنید ... چون بعدأ به مشکل میخورید ... هنگ میکنه .. فلش ها رو لود نمیکنه . مادربورد مشکل پیدا میکنه
به نظر من همون pa50 تک فلش از همه مدلهاش بهتره ... اگر اونو دارین و ازش خسته شدین بهتره صبر کنید تا پول دستتون بیاد و کلأ کیبوردتون رو تعویض کنید
در ضمن اینهایی که تبدیل میکنن به شما میگن که تا 1 سال گارانتی داره و فلان داره و از این مزخرفات !!
این بوردهایی که برای تبدیل روی کیبوردها میذارن تقریبأ میشه گفت یکبار مصرفه و اگه مشکلی براش بوجود بیاد باید کامل تعویض بشه که دوباره باید هزینه کنید ... چون خودشون زیر بار نمیرن و هزارتا بهونه میارن که فلان مورد شامل گارانتی نمیشه و از این حرفا
خلاصه دردسره !
موفق باشید
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
sahand89

پست خوانده نشده

منم با مصطفی (علیرضا) تصویر موافقم. شما اگه یه کم بیشتر هزینه کنید میتونید خود PA80 رو بخرید که صد مرتبه بهتر از PA50 تبدیلی هست. لااقل میدونید که جنش کارخونه ای دستتون هست نه جنس لحیم کاری شده و با چسب حرارتی چسبونده شده که دم به ساعت هنگ کنه یا ایراد سخت افزاری پیدا کنه. گارانتی هم کلا بی مفهومه. چون وقتی ایراد پیدا کنه اولا کسی جواب درست و حسابی به آدم نمیده و هر کی سعی میکنه از زیر مسئولیت در بره و دوم این که هزار جور بامبول در میارن و از مشتری هزینه میگیرن.
من کلا با این قضیه تبدیل مشکل دارم. چه تبدیل 50 چه 500. وقتی میشه با یه کم هزینه بیشتر خود جنس رو خرید دیگه چه کاریه بریم هزینه کنیم که مشابهشو داشته باشیم. اونم چه مشابهی!! انگار داری از ویترین کباب فروش به کباب خورها نگاه میکنی و تو فقط بوی کباب رو حس میکنی تصویر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “تعمیرات کیبورد”

• اطلاعات