Yamaha A2000

میدرنج های اورینتال 64 - 62 - A5000 - A3000 - A2000 -OR700 - A1000 - A3

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
alishop
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: PSR 640
کیبرد فعلی: PSR A2000
میکروفون: صدام مناسب نیست
موبایل: Apple Iphone 5s
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: آبادان
تماس:

Re: Yamaha A2000

پست خوانده نشده

خب مصطفی جان پس سریعا اون صدا خوشکلاتو برامون بذار....
راستی خیلی راحت میتونید گوشیتونو با کابل وصل کنید به کیبورد و از حافظش به عنوان فلش مموری استفاده کنید
arash22
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: a1000
کیبرد فعلی: pa50

پست خوانده نشده

با درود
ایا a2000 مثل pa 80 سمپل گیری میکنه یا فرق داره . ممنون
sarinarasti

پست خوانده نشده

دوهزار از طريق نرم افزار مخصوص سمپل گيري ميكند
آواتار کاربر
hamid sadeghi
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: roland E16
کیبرد فعلی: a2000-pa50-roland
نرم افزار: fl studio - cubase5
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: مازندران - آمل
تماس:

پست خوانده نشده

بهرنگ جان نمیدونم چطور ازت تشکر کنم بابت a2000 که به من دادی و معرفیش کردی. من بین اون با korg pa v50 sampel ver 4 که دارم فقط با a2000 حال میکنم واقعا صداهاش طبیعیهتصویر
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: A3000
کارت صوتی: focusrite
میکروفون: RODE Nt1-A
نرم افزار: gold wave-Studio one-Cubase
موبایل: HONOR 10 Lite
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: اصفهان

پست خوانده نشده

با سلام

دوستان میخواستم بدونم اکولایزر این ساز کجاس؟
شانس با تلاش ارتباط مستقیم دار *** هر چه قدر بیشتر تلاش کنید *** خوش شانس تر خواهید بود
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

mohammad.s نوشته شده:با سلام

دوستان میخواستم بدونم اکولایزر این ساز کجاس؟
دکمه ی MIXING CONSOLE
بعد برید به سربرگ آخر (از سمت راست اولی)
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
Erfan
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: A300
محل اقامت: همدان

پست خوانده نشده

[HIGHLIGHT=#ececec]دکمه های[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]A2000[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]شبیه[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]A300[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]لاستیکی یا گوشتیه؟[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ececec]مثل[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]psr1500[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]نیست که تق تق صدا بکنه؟[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ececec]سمپل مستقیمه یا غیر مستقیم؟[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ececec]چون من حدودا MB 500[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec][/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]expansion pack[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]دارم[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ececec]قصد خریدن[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]A2000[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]رو دارم ولی فعلا نیست[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ececec][/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ececec]صدایی که از بلندگو های خود دستگاه پخش میشه چطوریه؟ چون من از نزدیک صداش رو خودم گوش نکردم نمیدونم چطوره[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ececec]مشکل خش خش[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]volume[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]حل شده؟ چون توی[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]psr1500[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]وقتی روشن میکردی تا چند دقیقه که صدا رو کم و زیاد میکردی خش خش توی بلندگو ها میپیچید[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ececec]توی[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]A2000[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]هر فلش یا[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]usb[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]بهش وصل بکنی میخونه یا باید فلش شرکت یاماها باشه؟[/HIGHLIGHT]
نمیدونم چرا توی زندگیم هِی نمیشه
آواتار کاربر
alishop
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: PSR 640
کیبرد فعلی: PSR A2000
میکروفون: صدام مناسب نیست
موبایل: Apple Iphone 5s
محل اقامت: آبادان
تماس:

پست خوانده نشده

Erfan نوشته شده:[HIGHLIGHT=#ececec]دکمه های[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]A2000[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]شبیه[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]A300[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]لاستیکی یا گوشتیه؟[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ececec]مثل[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]psr1500[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]نیست که تق تق صدا بکنه؟[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ececec]چون من حدودا MB 500[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec][/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]expansion pack[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]دارم[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ececec]قصد خریدن[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]A2000[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]رو دارم ولی فعلا نیست[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ececec]صدایی که از بلندگو های خود دستگاه پخش میشه چطوریه؟ چون من از نزدیک صداش رو خودم گوش نکردم نمیدونم چطوره[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ececec]مشکل خش خش[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]volume[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]حل شده؟ چون توی[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]psr1500[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]وقتی روشن میکردی تا چند دقیقه که صدا رو کم و زیاد میکردی خش خش توی بلندگو ها میپیچید[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ececec]توی[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]A2000[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]هر فلش یا[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]usb[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]بهش وصل بکنی میخونه یا باید فلش شرکت یاماها باشه؟[/HIGHLIGHT]

گوشتیه دوست من.نه صدای خواصی نداره
غیر مستقیم از طریق نرم افزار
صدای بلند گو عالیه.بسیار واضح و شفاف
خش خش ولوم درش پیدا نمیکنید.با کمو ریاد کردن سریع صدا هیچ خش خشی توی باند ها به گوش نمیرسه
هر نوع حافظه جانبی رو میخونه.من گوشی موبایلم رو هم وصل کردم هم حافظه داخلی رو خوند هم مموری کارت.هر دو همزمان
Erfan
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: A300
محل اقامت: همدان

پست خوانده نشده

alishop نوشته شده:
Erfan نوشته شده:[HIGHLIGHT=#ececec]دکمه های[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]A2000[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]شبیه[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]A300[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ececec]لاستیکی یا گوشتیه؟[/HIGHLIGHT]

گوشتیه دوست من.نه صدای خواصی نداره
غیر مستقیم از طریق نرم افزار
صدای بلند گو عالیه.بسیار واضح و شفاف
خش خش ولوم درش پیدا نمیکنید.با کمو ریاد کردن سریع صدا هیچ خش خشی توی باند ها به گوش نمیرسه
هر نوع حافظه جانبی رو میخونه.من گوشی موبایلم رو هم وصل کردم هم حافظه داخلی رو خوند هم مموری کارت.هر دو همزمان

فقط باید منتظر بمونم که دوباره توی بازار بیاد و قیمتش ارزون بشه (که فکر نکنم بشه)تصویر
این قیمت زیاده و نمیتونم بگیرم.
کار کرده هم دوست ندارمتصویر
توی کل زندگیم هیچ وسیله ای رو کارکرده نخریدم

بازم ممنون
نمیدونم چرا توی زندگیم هِی نمیشه
sahand89

پست خوانده نشده

Erfan نوشته شده:ممنون آقا بهرنگ. فقط باید منتظر بمونم که دوباره توی بازار بیاد و ...
عرفان جان، جواب سئوالاتت رو علی شاپ داده بود ها ! تصویر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری اورینتال”

• اطلاعات