Yamaha Tyros5

ارنجرهای حرفه ای TYROS - Tyros1 - Tyros2 - Tyros3 - Tyros5

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: Yamaha Tyros5

پست خوانده نشده

در مورد حرف استاد فیروزفر باید بگم در هیچ ارنجر کیبوردی توی دنیا نمیشه توی هر ترک در زمان های مختلف افکت رو تغییر بدی. ولی در تغییرات ولوم ها این کار رو تایروس و باقی مدل ها انجام میدن.ولی بهرهال اینم خودش نظریه ی خوب و درستی هست که تغییرات ولوم های قسمت تنظیمات افکت هم رکورد بشن.

در مورد سوال آقا شهریار هم باید بگم تایروس5 فعلا توی دبی فقط 1عدد برای نمونه در ویترین اومده و در این مورد دوستان باهام تماس گرفتند که باهاش کمی هم کار کردند و گفتند از شدت کیفیت و قدرت تا چند دقیقه بهشون حالت گیجی و منگی دست دادهتصویر

ولی مژده بدم از طرف ارتعاش به دوستان که :
تایروس5 حداکثر تا 2 ماه دیگه میاد توی بازار ایران.
----------------------------------------------
وقتی رسید به احتمال زیاد یک روز رو معرفی میکنیم برای فیلمبرداری و نشان دادن فیزیکیِ دستگاه به علاقه مندان در تهران.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:در مورد حرف استاد فیروزفر باید بگم در هیچ ارنجر کیبوردی توی دنیا نمیشه توی هر ترک در زمان های مختلف افکت رو تغییر بدی. ولی در تغییرات ولوم ها این کار رو تایروس و باقی مدل ها انجام میدن.ولی بهرهال اینم خودش نظریه ی خوب و درستی هست که تغییرات ولوم های قسمت تنظیمات افکت هم رکورد بشن.

در مورد سوال آقا شهریار هم باید بگم تایروس5 فعلا توی دبی فقط 1عدد برای نمونه در ویترین اومده و در این مورد دوستان باهام تماس گرفتند که باهاش کمی هم کار کردند و گفتند از شدت کیفیت و قدرت تا چند دقیقه بهشون حالت گیجی و منگی دست دادهتصویر

ولی مژده بدم از طرف ارتعاش به دوستان که :
تایروس5 حداکثر تا 2 ماه دیگه میاد توی بازار ایران.
----------------------------------------------
وقتی رسید به احتمال زیاد یک روز رو معرفی میکنیم برای فیلمبرداری و نشان دادن فیزیکیِ دستگاه به علاقه مندان در تهران.
عمو بهرنگ منظور من تغییر ولووم نبود منظورم تغییر Value تو تنظیمات افکتهاست,,در ریتم های preset اگه ببینید Value تو خیلی از ریتم ها تغییر می کنه ولی ما نمیتونیم همچین تغییری رو رکورد کنیم,,مثال بزنم:مثل افکت wah wah که باید پدالش در زمان اجرای آهنگ تغییر کنه تو افکت های wah wah تایروس هم پارامتر پدال طراحی شده ولی ما نمی تونیم اون رو تغییر و رکورد کنیم که در نتیجه بودن یا نبودن همچین چیزی وقتی نشه ازش استفاده کرد اصلا فایدهای نداره . . .
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:عمو بهرنگ منظور من تغییر ولووم نبود منظورم تغییر Value تو تنظیمات افکتهاست,,در ریتم های preset اگه ببینید Value تو خیلی از ریتم ها تغییر می کنه ولی ما نمیتونیم همچین تغییری رو رکورد کنیم,,مثال بزنم:مثل افکت wah wah که باید پدالش در زمان اجرای آهنگ تغییر کنه تو افکت های wah wah تایروس هم پارامتر پدال طراحی شده ولی ما نمی تونیم اون رو تغییر و رکورد کنیم که در نتیجه بودن یا نبودن همچین چیزی وقتی نشه ازش استفاده کرد اصلا فایدهای نداره . . .
استاد رضای هنرمند! میدونی که تخصص اصلی من ریتمسازی و سکووانس و برنامه ساختن با کیبورد است تا نوازندگی و مجلس و باقی...

چیزی که شما فرمایی اصلا تاثییر گذار نیست و تمام گزینه های اصلی و واقعی رو داری.ولی بهرهال نظر هر کسی قابل تامل و احترام است.
اون پدال های گیتار که میگی اولا کارشون همینی است که با ولوم DSP کیبورد انجام میشه و قابل رکورد است.
دوما توی ارنجر یاماها افکتی بنامِ Wah Wah نداریم رضاجان؟ اگر منظورت Wah Auto و Wah Tch/Pdl است که اصلا این گزینه ها پارامترِ تنظیم پدال ندارندتصویر؟
سوما دادشِ من! ما چیکار داریم که یاماها برای ریتمهای خودش چیکار کرده؟ ما چیزی رو ک خودمون لازم داریم باید انجام بدیم که در گزینه قبلی توضیح دادم اصلا همچین چیزی که شما میگی وجود نداره که بخوایید value اون رو تغییر بدیم؟؟ اگر میدونی عکسش رو بذار برامون همینجا.
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
تماس:

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:
reza firouzfar نوشته شده:عمو بهرنگ منظور من تغییر ولووم نبود منظورم تغییر Value تو تنظیمات افکتهاست,,در ریتم های preset اگه ببینید Value تو خیلی از ریتم ها تغییر می کنه ولی ما نمیتونیم همچین تغییری رو رکورد کنیم,,مثال بزنم:مثل افکت wah wah که باید پدالش در زمان اجرای آهنگ تغییر کنه تو افکت های wah wah تایروس هم پارامتر پدال طراحی شده ولی ما نمی تونیم اون رو تغییر و رکورد کنیم که در نتیجه بودن یا نبودن همچین چیزی وقتی نشه ازش استفاده کرد اصلا فایدهای نداره . . .
استاد رضای هنرمند! میدونی که تخصص اصلی من ریتمسازی و سکووانس و برنامه ساختن با کیبورد است تا نوازندگی و مجلس و باقی...

چیزی که شما فرمایی اصلا تاثییر گذار نیست و تمام گزینه های اصلی و واقعی رو داری.ولی بهرهال نظر هر کسی قابل تامل و احترام است.
اون پدال های گیتار که میگی اولا کارشون همینی است که با ولوم DSP کیبورد انجام میشه و قابل رکورد است.
دوما توی ارنجر یاماها افکتی بنامِ Wah Wah نداریم رضاجان؟ اگر منظورت Wah Auto و Wah Tch/Pdl است که اصلا این گزینه ها پارامترِ تنظیم پدال ندارندتصویر؟
سوما دادشِ من! ما چیکار داریم که یاماها برای ریتمهای خودش چیکار کرده؟ ما چیزی رو ک خودمون لازم داریم باید انجام بدیم که در گزینه قبلی توضیح دادم اصلا همچین چیزی که شما میگی وجود نداره که بخوایید value اون رو تغییر بدیم؟؟ اگر میدونی عکسش رو بذار برامون همینجا.
برادر بهرنگ مهربونم اسم افکت Wah TCH / PDL هست و نوع اون هم V.PEDAL WH B هست,,اسم ریتمی هم که این افکت توش بکار رفته و تنظیماتی روش اعمال شده رو قبلا گفته بودم{70s TV THEME}فکر کردم میبینید برای همین دیگه اسم کامله افکت رو ننوشتم.اگر ببینید متوجه میشید که تنظیمات پدال رو داره اتفاقا تو اسم افکت هم ذکر شده و ولوم DSP به هیچ وجه کار اون رو نمی تونه انجام بده.
اتفاقا تنظیمات پدال تاثیر بسیاری داره چون اگر تاثیری نداشت خود یاماها تو ریتماش ازش استفاده نمی کرد,,اتفاقا من هم کار تنظیم و ریتم سازی می کنم {با اجازه دوستان} و این تنظیم بسیار بسیار تو تنظیماتم تاثیر داره..باید ذکر کنم که Style های یاماها {و سایر کیبوردها} توسط حرفه ای ترین تنظیم کننده ها و میکسرهای دنیا ساخته شده وقتی خودشون از این امکانات تو این ریتم ها استفاده میکنن چرا ما نباید بتونیم ,, حتی اگر به قول شما{تاثیر نداشته باشه}باز هم این دلیل قانع کننده ای نیست و ما هم باید بتونیم از این امکانات استفاده کنیم.
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
تماس:

پست خوانده نشده

عمو بهرنگ لطفا يه تحقيق کن ببين وقتى داريم custom voice هارو درست مى کنيم به swich هاى art.1 وart2 دسترسى داريم,,اگه همچين امکانى باشه خيلى عالى ميشه چون تاىروس 3 و4 همچين امکانى ندارن ,,با ارزوى سعادت . .
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

یه سری دمو کیبرد نوازی با تایروس5 تو youtube گشتم پیدا کردم فقط ببخشید چون سرعتم پایین بود نتونستم اپلود کنمتصویر اما ادرس لینکشو براتون میزارم برید تو یوتیوب نگاه کنید
خیلی جالب و زیباست

[HIGHLIGHT=#ffffff]www.youtube.com/watch?v=VUdSRnYSFlM[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]
[/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]www.youtube.com/watch?v=LBPwPARhTnc[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]
[/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]www.youtube.com/watch?v=e2wgAxayP2k[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]
[/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]www.youtube.com/watch?v=d6uI5jwAjyg[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]
[/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]تصویر[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]
[/HIGHLIGHT]
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
moham14
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: ملودیکا!
کیبرد فعلی: A1000

پست خوانده نشده

چند دموی دیگر

برای تماشا :
http://www.aparat.com/tyros5

همانها برای دانلود :
http://www.tyros5.persiangig.com
آواتار کاربر
atashi
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: CASIO sa21
کیبرد فعلی: تایروس 5
موبایل: note 4
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: شیراز

پست خوانده نشده

ایا سکونسش میزان هم کپی میکنه ؟.......تایروس 3 هر چی گشتم نداره ..یا من نتونستم پیدا کنم ؟.....اگه داشته باشه عالی دیگه لازم نیست یه قطعه تو کار که تکرار میشه را دو بار روش کار کرد
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

atashi نوشته شده:ایا سکونسش میزان هم کپی میکنه ؟.......تایروس 3 هر چی گشتم نداره ..یا من نتونستم پیدا کنم ؟.....اگه داشته باشه عالی دیگه لازم نیست یه قطعه تو کار که تکرار میشه را دو بار روش کار کرد
سلام به حسین عزیز و گل.
حسین جان حدس میزنم منظورت توی آهنگسازیِ تایروس است نه ریتمسازی؟!! چون توی ریتمسازی راحت میزان رو کپی میکنه.

ولی توی این OS یاماها که روی ارنجرهاش هست به سادگی نمیشه میزان رو کپی کرد. البته من با جدول انجام میدم. همون جدول که سربرگش نوشته 16-1 و یا با کامپیوتر و اتصال USB/MIDI
آواتار کاربر
atashi
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: CASIO sa21
کیبرد فعلی: تایروس 5
موبایل: note 4
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: شیراز

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:
atashi نوشته شده:
سلام به حسین عزیز و گل.
حسین جان حدس میزنم منظورت توی آهنگسازیِ تایروس است نه ریتمسازی؟!! چون توی ریتمسازی راحت میزان رو کپی میکنه.

ولی توی این OS یاماها که روی ارنجرهاش هست به سادگی نمیشه میزان رو کپی کرد. البته من با جدول انجام میدم. همون جدول که سربرگش نوشته 16-1 و یا با کامپیوتر و اتصال USB/MIDI

اره بهرنگ جان منظورم اهنگسازی هست .......کاشکی یاماها تو اهنگسازی هم این مشکل را تو ارنجرهاش بر طرف کنه ....تایروس 5 بد جور

چشممو گرفته .....امید وارم این گزینه تو اهنگسازیش باشه برام خیلی مهمه ........دقیقا وقتی را که برای یه کار میزاری با داشتن این گزینه

به نصف زمان کاهش پیدا میکنه ......نظرت چیه بهرنگ جان هر چی باشه شما تجربتون بیشتر من هست ......
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری Tyros”

• اطلاعات