Yamaha Tyros5

ارنجرهای حرفه ای TYROS - Tyros1 - Tyros2 - Tyros3 - Tyros5

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: Yamaha Tyros5

پست خوانده نشده

والا حسین جان نظر من که موافقه. هرچیزی بیشتر و بهتر بشه یعنی خوب. ولی من بشخصه مشکلی ندارم چون با نرم افزار و midi راحت کپی میکنم. یا حتی با جدولش.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
atashi
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: CASIO sa21
کیبرد فعلی: تایروس 5
موبایل: note 4
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: شیراز

پست خوانده نشده

حالا که مشکلی نداری تصویر قربون شکلت برم اگه وقتتو نمیگیرم سر فرصت این جدول کپی را یاد مابده ......تصویر
MOHAMMAD.63
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: KORG pa50
محل اقامت: سمنان

پست خوانده نشده

واقعا حیف بود اگه یاماها تو سری تایروس 6.5 اکتاوی نمیزد..واقعا عالیه..فقط امیدوارم قیمتش مناسب باشه تا بشه خرید..لااقل آرزوش به دلمون نمونه
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

تایروس 5 در دونوع بزرگو کوچک ترش هست فرق این دو از نظر بزرگیو کوچیکی که هیچی اما ایا از نظر کارایی هم متفاوتن؟تصویر
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال
کیبرد فعلی: A3000
کارت صوتی: focusrite
میکروفون: RODE Nt1-A
نرم افزار: gold wave-Studio one-Cubase
موبایل: HONOR 10 Lite
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: اصفهان

پست خوانده نشده

واقعا مسخرس من فکر کنم یاماها تایروس 10 هم که بسازه از همین نوع ال سی دی و پیچ بند استفاده میکنه..!

بابا بی انصافا یه 4 تا کار خلاقانه انجام بدین از تایروس 3 تا 5 ظاهرشون مثل همه!!
شانس با تلاش ارتباط مستقیم دار *** هر چه قدر بیشتر تلاش کنید *** خوش شانس تر خواهید بود
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

shahriyar نوشته شده:تایروس 5 در دونوع بزرگو کوچک ترش هست فرق این دو از نظر بزرگیو کوچیکی که هیچی اما ایا از نظر کارایی هم متفاوتن؟تصویر
نه شهریار جان .... از نظر امکانات کاملأ یکسان هستن و فقط تعداد کلاویه هاشون متفاوته

واقعا مسخرس من فکر کنم یاماها تایروس 10 هم که بسازه از همین نوع ال سی دی و پیچ بند استفاده میکنه..!

بابا بی انصافا یه 4 تا کار خلاقانه انجام بدین از تایروس 3 تا 5 ظاهرشون مثل همه!!
محمد جان این مورد کاملأ سلیقه ایه به نظر من ! البته من خودم دوس داشتم صفحه نمایش تایروس 5 تاچ باشه ولی خب با این صفحه نمایش فعلیش مشکلی ندارم .... اتفاقأ ابهتی که تایروس ها دارن خیلی تو چشمه و جذابه ! مخصوصأ اینکه 6.5 اکتاو هم باشه که دیگه واویلاس تصویر
تغییر تو ظاهر تایروس خوبه ! به شرطی که از این بهتر باشه نه اینکه قیافش شبیه کیبوردای آموزشی بشه
شما pa2x رو نگاه کن چه ابهتی داره ظاهرش ! به pa900 هم نگاه کن ! خداییش شبیه اسباب بازی نیست 900 ؟!؟!
در مورد پیچ بند بهت حق میدم ... همه از دست پیچ بند یاماها مینالن ( با اینکه خودم زیاد برام مهم نیست و با هر مدل پیچ بندی راحتم)
در کل میشه گفت با حرفت مخالفم در مورد تغییر ظاهر تایروس (نظر شخصی) ... تایروس هنوز بعد از 3 سال ظاهرش برام تکراری و خسته کننده نشده برعکس همه کیبوردایی که تا الان داشتم .. کلیدای بزرگ که توش نور رنگی هست و تو تاریکی شب به قول رفقا شهربازیه !! تصویر

واقعا حیف بود اگه یاماها تو سری تایروس 6.5 اکتاوی نمیزد..واقعا عالیه..فقط امیدوارم قیمتش مناسب باشه تا بشه خرید..لااقل آرزوش به دلمون نمونه
به به !!!!!!!! محمد جان چطوری داداش ؟! چه عجب ما شما رو تو سایت زیارت کردیم برادر تصویر
منم خیلی راضیم از اینکه 6.5 اکتاوی شد این تایروس پدر سوخته !! ابهتش بیشتر از قبل شد !
ایشالا میخری و لذتشو میبری ... البته تک خوری ممنوع !! مام هستیما ! تصویر
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال
کیبرد فعلی: A3000
کارت صوتی: focusrite
میکروفون: RODE Nt1-A
نرم افزار: gold wave-Studio one-Cubase
موبایل: HONOR 10 Lite
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: اصفهان

پست خوانده نشده

منظورم از تغییر همون 2تا بود. یکی تاچ یکی هم پیچ بند..!

در مورد pa900 هم باید بگم واقعا هر وقت میبینمش حالت تهوع میگیرم. حتی از 800 هم خوشم نمیاد! از کرگ ها 1x 2x 3x و kronos و عشقم pa500پرشین ( از سخت افزار و بدنه متنفرم) رو میپسندم

ولی در مورد یاماها باید بگم به شخصه قبل از اینکه 2000 بگیرم میخواستم tyros2 بگیرم ولی 2000 گرفتم. ولی اندفعه که بخوام ساز بگیرم میخوام سازی بگیرم از لحاظ کلاویه ok باشه مثل تایروس . چون این 2000 یه کم برای تمرین پیانو اذیت میکنه!!
شانس با تلاش ارتباط مستقیم دار *** هر چه قدر بیشتر تلاش کنید *** خوش شانس تر خواهید بود
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

من کلا قیافه کیبورد ها خیلی برام مهمه قبل از اینکه pa900 رو ببینم فکر میکردم چون ارنج جدید کرگ هست بسیار زیباست اما وقتی دیدم اصلا نا امید شدم البته ببخشید این حرفو در پست های تایروس میزنم اما من توی این چند هفته که دمو های زیادی از تایروس دیدم خیلی از تایروس خوشم اومد فقط شما میگید تاچ نیستتصویر
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

shahriyar نوشته شده:من کلا قیافه کیبورد ها خیلی برام مهمه قبل از اینکه pa900 رو ببینم فکر میکردم چون ارنج جدید کرگ هست بسیار زیباست اما وقتی دیدم اصلا نا امید شدم البته ببخشید این حرفو در پست های تایروس میزنم اما من توی این چند هفته که دمو های زیادی از تایروس دیدم خیلی از تایروس خوشم اومد فقط شما میگید تاچ نیستتصویر
شهریار جان ... تاچ نبودن تایروس به نظر من خیلی مهم نیست .... تازه اگه بخوان تاچ ضعیف مثل pa800 و 1x روش بذارن که اصلا نذارن بهتره ! چند روز پیش داشتم با pa1x یکی از دوستان کار میکردم ... دقیقأ 3 بار با ناخن میزدم رو صفحه تا یه صدا عوض کنم !
ولی خب از جنبه پیشرفت کردن بخوایم نگاه کنیم حرفت درسته و تاچ نشدن تایروس یه ضعفه
کارایی ها و امکانات داخلی کیبورد مثل ریتم سازی ، درام کیت سازی ، ادیت فایل mp3 خیلی به درد بخور تر هستن نسبت به تاچ
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
آواتار کاربر
h5432
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: yamaha psr-80
کیبرد فعلی: pa 800 & PA 50V4
میکروفون: shure
موبایل: sony sp
تماس:

پست خوانده نشده

من خیلی دوسداشتم صفحه t5 تاچ بشه.
چون بنظرم هم هم خیلی کاربردی تره و خیلی راحتتر.
اگه تاچش میکردن مجبور بودن توی سیستم عامل هم تغیراتی بدن که شاید باعت بهبود امکاناتش میشد.
در مورد 800هم باید بگم حساسیت تاچ هیچ مشکلی نداره واقعا و خیلی خوبه. فقط اگه مشکلی هست مربوط به اندازه صفحه هست که بنظرم کوچیک هست که توی 900برطرف شده.
بنظرم تایروس واقعا به صفحه تاچ نیاز داشت.تصویر
تصویر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری Tyros”

• اطلاعات