جلسه طراحی میدرنج جدید یاماها برای 2014

عکس های یادگاری کاربران سایت ارتعاش

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
گذاشتن عکس های نامناسب و خارج از قوائد اسلامی باعث حذف پست و حتی حذف کاربر میشود.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: جلسه طراحی میدرنج جدید یاماها برای 2014

پست خوانده نشده

در تاریخ 7.10.92 و در نتیجه ی جلسه مذکور ، طرحی برای یک روند تولید پک و برنامه و ریتم تصمیم گیری شده که نتیجه ی آن ساختن ریتم و برنامه های متنوع بنا به نیاز عموم نوازندگان بطور رایگان است برای ارنجرهای اخیر یاماها. از جمله تایروس ها و میدرنج های جدید ، با قابلیت دریافت اکسپنش.
این تصمیم از طرف یاماها ی ژاپن گرفته شده و کنترل میشه. ولی بنده و دوستان ، این مشکلات ارنجرهای یاماها را براشون توضیح دادیم و ثوصیف کردیم که مثلا حمایت ها و هزینه های شرکت سپید موج و باقی شرکت های حامــیِ کیبوردهای کرگ بسیار کامل تر و منطقی تر از سیاست های ظعیف --- است.

در همین راستا قرار بر این شده که لیست کاملی از آهنگ های محبوب برای همه ی سلیقه های جنوب و شمال و شرق و غرب ایران براشون آماده کنم و ارسال کنم. که فعلا فقط شامل ریتم های شبیح سازی از آهنگ ها است. ریتم های عمومی و محلی در مرحله های بعدی.

از دوستان دعوت میکنم لیست به لینک زیر مراجعه کنند برای شرکت در این بحث و اعلام اهنگ های درخواستی :

اینجا را کلیک کنید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
Erfan
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: A300
کیبرد فعلی: A3000
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: همدان

پست خوانده نشده

sahand89 نوشته شده:بهرنگ جان از کارای اینا ناراحت نشو. چون بوئی از منطق نبردن. کل هنرمندای ایران دارن افتخار میکنن که نماینده یاماها با متخصیص ایرانی دیدار کرده و ... اونوقت اینا فقط بخاطر حسودیشن میان و میگن:
تصویر
.
یکی نیست بگه آخه نف.....تو با چه منطقی به طراحی و کلاویه تایروس 5 میگی خانگی! کی گفته قرار شده توس اون جلسه که از برند دیگه ای کپی برداری بشه؟ مگه تو اونجا بودی که داری اینقدر با اطمینان حرف میزنی؟ فکر کردین اونجا هم مثل سایت بی بند و بار خودتونه که مطالب رو کپی کنید و بزنید به اسم خودتون؟ آخه مگه تو سواد داری که متوجه حرفهای گفته شده توی فیلم بشی؟ تو برو دنبال همون پادوئیت. تو رو چه به نظر دادن به جلسات تخصیصی.

آقا سهند دمت گرم
اینا فکر میکنن کرگ خیلی کیبورده
جمع کنین بساتتون رو بابا ها
نمیدونم چرا توی زندگیم هِی نمیشه
آواتار کاربر
moieen
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: yamahapsr 400
کیبرد فعلی: yamaha psr 640
نرم افزار: fl studio
موبایل: nokia 73
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

اي كاش آقا بهرنگ ميگفتين كه كيبوردها ي ياماها رو بشه ارتقا ورژن.تبديل به يك يا دو مدل بالاتر . چون شما خيلي تخصصي توضيح داديد من متوجه نشدمتصویر كاش يه كيبوردي طراحي كنند كه ما بي پول ها هم بتونيم بخريم چون الي ما شاالله قيمت دارهتصویر ولي باز هم ياماها ارزشش رو هم داره چون سخت افزار خوبي داره تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

moieen نوشته شده:اي كاش آقا بهرنگ ميگفتين كه كيبوردها ي ياماها رو بشه ارتقا ورژن.تبديل به يك يا دو مدل بالاتر . چون شما خيلي تخصصي توضيح داديد من متوجه نشدمتصویر كاش يه كيبوردي طراحي كنند كه ما بي پول ها هم بتونيم بخريم چون الي ما شاالله قيمت دارهتصویر ولي باز هم ياماها ارزشش رو هم داره چون سخت افزار خوبي داره تصویر
نظریه و مشاوره های ما با طراحان ژاپنی ارنجرهای یاماها کامل بر اساس منطق و اولویت ها بود و حتی قبل از حضور ژاپنی ها ، من دوستان رو کمی همنظر کردم.
مگر میشه شما مثلا A1000 بخری بعد بانصب یک ورژن اون رو A2000 کنید؟
sarinarasti

پست خوانده نشده

آقا بهرنگ يعني اين موارد رو از جانب ما ايرانيها قبول ميكنن و روي كيبورداشون پياده ميكنن يا فقط شنيدن و رفتن
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

sarinarasti نوشته شده:آقا بهرنگ يعني اين موارد رو از جانب ما ايرانيها قبول ميكنن و روي كيبورداشون پياده ميكنن يا فقط شنيدن و رفتن
این چیزی بود که ماهم بعد از جلسه وتاهنوز روش بحث داشتیم و داریم. من دراین مورد هیچ جوابی نمیتونم بدم
من 22سال تجربه ام رو بهشون گفتم و حتی مواردی که دوستان شاهد بودند خود طراح PSRتعجب کرد و تایید کرد باید برطرف شود.
دیگه انجام دادن یا ندادتشون رو نمیدونیم.ولی با توجه به حرف هاشون بعضی موارد قطعی بنظر میرسید.
مثلا مورد ساپورت برنامه و اینکه خریداران ریتم و برنامه مجانی یا خیلی ارزان دریافت کنند.
اینکه بتونند برنامه ها را گلچین کنند.
ولی بنده بشخصه تاکیید کردم صفحه لمسی نشه که بجز افزایش قیمت فایده ای نداره.
در کل ما هرچه گفتیم دقت کردند و نوشتند.
آواتار کاربر
مهدی-موزیک
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: casio ctk4000
کیبرد فعلی: کیبوردمون کجا بود!!!
کارت صوتی: ............
میکروفون: ...........
موبایل: galaxy pocket
محل اقامت: خراسان شمالی-اسفراین

پست خوانده نشده

به نظر من یه دستی به خروجیش بزنه بد نیست.
از نظر شفافیت حرف نداره و بر منکرش لعنت.
ولی فک میکنم خروجی ضعیفه برای مجلس.
علت اصلی هم که از یاماها (به خصوص تایروس) تو مجالس استفاده نمیشه همینه.
از هرکی میپرسی آقا چرا تایروس نمی بری؟ یکی میگه خروجیش ضعیفه .یکی میگه کارت صداش درست و حسابی نیست و ........ خلاصه حرف از خروجیه.
البته وقتی به میکسر وصل میشه واضحه. البته در مقابل مثلا کرگ..
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

سلام مهری جان! خوبی؟
مهدی-موزیک نوشته شده:به نظر من یه دستی به خروجیش بزنه بد نیست.
خروجیِ کدام؟

مهدی-موزیک نوشته شده:علت اصلی هم که از یاماها (به خصوص تایروس) تو مجالس استفاده نمیشه همینه.
مهدی جان هیچ ربطی به خروجی نداره عزیزم و قبلا هم این بحث رو کردیم که دقیقا کسانی خروجی رو ملاک قرار میدهند که سواد و اطلاعات کافی از کیبورد ندارند.خروجی بعد از 10 ها مورد مهم در لیست اهمیت است و با یک سیستم خوب قابل حل. این افراد از گزینه های قابل اثبات و اصلی فرار میکنند و دست روی چیزی میذارند که کاملا سلیقه ای است و هیچ واحدی برای محاسبه و مقایسه ندارد.
در ضمن خروجی تایروس ها با سری میدرنج کاملا فرق داره کیفیتشون و من دوستی دارم که متعصب کرگ بود ، ولی وقتی تایروس3 و pa800 رو در کنار هم توی مجلس استفاده کرد ، از برتری صدای تایروس3 در برابر pa800 متعجب شدند و الان هم با تایروس3 مجلس میره.
خواستید شماره تلفنش هم بدم از خودش بپرسید.
ما دستگاه رو بر اساس مجلس بردن مقایسه نکردیم اونجا ، وگرنه pa50 میشه بهترین کیبورد ارنجر دنیا است.تصویر

مهدی-موزیک نوشته شده:از هرکی میپرسی آقا چرا تایروس نمی بری؟ یکی میگه خروجیش ضعیفه .یکی میگه کارت صداش درست و حسابی نیست و ........ خلاصه حرف از خروجیه.
شما خودت مقایسه کن نه به حرف افرادی که هنوز نمیدونند پولی فونیک چیه و midi چیه و الی آخر.
با این همه من از زاویه ی شنوایی خودم صدای خروجی (نه بلندگو) A2000 رو کمی تریبل (تیز) احساس میکنم و به همه هم موقع خرید میگم در هنگام استفاده تریبل رو کم کنید. از اکووالایزر خود دستگاه.
آواتار کاربر
مهدی-موزیک
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: casio ctk4000
کیبرد فعلی: کیبوردمون کجا بود!!!
کارت صوتی: ............
میکروفون: ...........
موبایل: galaxy pocket
محل اقامت: خراسان شمالی-اسفراین

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:سلام مهری جان! خوبی؟
مهدی-موزیک نوشته شده:به نظر من یه دستی به خروجیش بزنه بد نیست.
خروجیِ کدام؟

سلام به روی ماهت.مرسی شما خوبی داداش؟

سری تایروس بهرنگ جان.

منم انصافا خوشم میاد از تایروس.میگم علت اینکه زیاد ازش استقبال نمیشه همین بهونه است.
که پشت ویترین مغازه ها شاید هر 10 تا مغازه یکی تایروس داشته باشه.
حالا من خداییش ارگزن مجلس نیستما. و شفافیت و جنس صدا و زنده بودن صدا و همچنین نزدیک بودن صدا به ساز اصلی رو خیلی می پسندم. حالا من بحثو ادامه نمیدم چون تایروس جزو میدرنج ها محسوب نمیشه. ولی حالا واقعیته یا بهونه منظورم اینه که حرف از خروجیه. :D
شاد باشی
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

مهدی-موزیک نوشته شده:منم انصافا خوشم میاد از تایروس.میگم علت اینکه زیاد ازش استقبال نمیشه همین بهونه است.
که پشت ویترین مغازه ها شاید هر 10 تا مغازه یکی تایروس داشته باشه.

حالا من خداییش ارگزن مجلس نیستما. و شفافیت و جنس صدا و زنده بودن صدا و همچنین نزدیک بودن صدا به ساز اصلی رو خیلی می پسندم. حالا من بحثو ادامه نمیدم چون تایروس جزو میدرنج ها محسوب نمیشه. ولی حالا واقعیته یا بهونه منظورم اینه که حرف از خروجیه. :D
بحث این موضوع به تاپیک مربوطه منتقل شد. - اینجا : وضعیت حمایت --- از کیبوردهای یاماها

حالا همه ی دوستان بهتره انتظارشون به این 2 ماه باشه.
در این 2 ماه ، همه ی آینده ی کیبوردهای یاماها در ایران مشخص میشه.

اگر این بزرگواران راهکارهای ما رو انجام دادند که اتفاق خوبی برای خودشان و یاماها دوستان میشه و منتهی به برنامه های متوالی و ارزان یا مجانی برای کیبوردها.
اگر هم کاری نکردند بنده بکل از این پروسه خارج میشم و فقط برای دل خودم کار میکنم.
در هر صورتش برای من فرقی ندارد. انتخاب با خودشان است.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “عکس های اعضای سایت”

• اطلاعات