korg pa900

ارنجرهای نمیه حرفه ای Pa همچون Pa1000- Pa800- Pa80
.

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

ELYAS
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: در حال جستجو
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

Re: korg pa900

پست خوانده نشده

haghani نوشته شده:
ELYAS نوشته شده:با سلام خدمت دوستان عزیز
من تاحدودی مطالبی رو که دوستان در مورد 900 قرار داده بودند بررسی کردم.اما زیاد فرق بین 800 و 900 واسم قابل تفهیم نبود.
از دوستان بزگوار خواهش دارم بفرمایند بین 900 و 800 یه گزینه ای برای خرید بهتر هست و چرا ؟
با سپاس از همگی

خوب اگه پول زياد داري بهتره x3 بخري وگرنه همون 900 بهتره چون در اصل ميني 3x هست چون بيشتر كارايي هاش رو داره
مثل s950 كه ميني تايروس 4 هستش
800 هم فكر كنم تكنولوژيش مال 12 سال پيش هست خوب در نتيجه كيبور هرچي بروزتر باشه بهتر هستش

دوست عزیز , راستش من یک تجربه خیلی تلخ و کوتاه مدت از pa 600 داشتم که هیچ وقت تابحال اینطور تجربه ی تلخی رو تجربه نکرده و نداشته بودم.اینقدر شوک بهم وارد شد که الان اگه ساز 3X رو در قالب pa 600 بهم بدن بازم ازون فراری هستم.نمیدونم چرا اما اصلا نمیتونم با این قضیه کنار بیام و pa900 که تقریبا در قالب pa600 هست رو قبول کنم.از روی فرمایش های متین و بجای شما و دوستان گل , فکر میکنم انتخاب 800 مناسب تر باشه.اما هنوز هم کمی تحقیق میکنم

تشکر از شما دوست گرامی
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

راستش من یک تجربه خیلی تلخ و کوتاه مدت از pa 600 داشتم که هیچ وقت تابحال اینطور تجربه ی تلخی رو تجربه نکرده و نداشته بودم.اینقدر شوک بهم وارد شد
الیاس جان این تجربه تلخت چیه ؟؟!! بگو تا ما هم بدونیم
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
ELYAS
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

Mr.Energy نوشته شده:
راستش من یک تجربه خیلی تلخ و کوتاه مدت از pa 600 داشتم که هیچ وقت تابحال اینطور تجربه ی تلخی رو تجربه نکرده و نداشته بودم.اینقدر شوک بهم وارد شد
الیاس جان این تجربه تلخت چیه ؟؟!! بگو تا ما هم بدونیم

راستش در تايپيك pa 600 يك پست گذاشتم كه همه چيرو تعريف كردم.ميتونيد اونجا دوباره نيگاه كنيد
خدا هيچ مسلموني رو گرفتار pa600 نكنه.الاهي آاااااااامين
آواتار کاربر
مهدی-موزیک
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: casio ctk4000
کیبرد فعلی: کیبوردمون کجا بود!!!
کارت صوتی: ............
میکروفون: ...........
نرم افزار: fl studio
موبایل: galaxy pocket
محل اقامت: خراسان شمالی-اسفراین

وضعیت حمایت --- قشم از کیبوردهای یاماها

پست خوانده نشده

دوستای عزیزی که میگن بریم 900 بخریم.
یکی از دوستای بنده (خواستین شمارشو بدم توی خصوصی) چند وقت پیش یه 900 کارکرده خرید که الان مثل ......... پشیمونه .
میگه همون 50 خیلی بهتره و همین هفته پیش فروختش که فقط ریتم های پی آ 3 رو باز میکنه.از لحاظ کیفیت بدنه و باند و همچنین کیفیت صداش پرسیدم.
گفت دقیقا مثل پراید.هههههههههه.
خروجیش هم بسیار ضعیف. کسایی که با یاماها کار کردن فک نکنم بتونم با این سیستمش و بخصوص کلاویه های مسخره اش کنار بیان.
با تشکر
canonmehran
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: casio - ct395
کیبرد فعلی: pa500persian

Re: وضعیت حمایت --- قشم از کیبوردهای یاماها

پست خوانده نشده

آقا مهدی-موزیک
سلام
دوست شما اشتباه میکنه.pa900 اینقدرا هم زاقارت نیست. احتمال ایشون نتونسته باهاش کار کنه.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

جناب مهدی موزیک! اگر ممکنه از دوستتون بپرسید غیر از ظعف در کیفیت خروجی pa900 ازچه چیزش ناراضی هستند؟
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
ELYAS
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

سلام.دوستان من دیروز رفتم خیابان سعدی(مشهد) پاساژ کاوه و چند تا نمایندگی کرگ.یکی از نمایندگی ها کیبرد رو باز داشت.ازش خواستم تا تست کنم .اجازه داد و اینکارو کردم.ی چیزی خیلی منو متعجب کرده!! خیلی خیلی ببخشید نمیخاستم اینطوری بگم اما حقیقت اینه که شرکت کرگ با تولید 600 و 900 , عملا مشتری های خودش رو خر فرض کرده. ی شرکت به این معروفی 2 تا دستگاه داده بیرون که عملا دو تا اسباب بازی بی مصرف بیشتر نیست.این اسمش دزدیه؟سوء استفاده از اعتماد مشتری؟کلاه برداریه؟چیه؟ وقتی اون اوایل با 600 کار کردم گفتم خب از دستشون در رفته و چین زده و ازین حرفا.حالا که با 900 کار کردم میبینم نه , مثلا اینکه کرگ رسما مشتری ها رو خر فرض کرده.
آقایونی که دارین از 900 هی تعریف میکنید,شما قبلا چ کیبردی داشتید؟؟اصلا چیو ملاک قرار دادید؟چرا الکی تبلیغ میکنید؟؟من تا دستم رفت روی کلاویه به طرف گفتم آقا این الان مثلا سرب داره؟؟؟ اومد جلو با هزار تعریف و تبلیغ گفت بی نظیره مگه چشه؟اینقدر کلاویه چالی داره و باس فشار بدی تا صداش در بیاد.مگه چند ساعت آدم میتونه با این وضع بزنه؟؟نيم ساعت كار كني پدره دستت در مياد و خسته ميشي.دکمه های روی کیبرد مثل 600 !! تق تق تق باید مثل یک اسباب بازی بزنی تا عمل كنه. صداش هم اینقدر مزخرفه که اصلا تفکیک شده نمیاد بیرون.
نمایندگی میگفت این جایگزین 800 اومده و دیگه 900 قبل 3 هست .ی ساعت دست منو گرفته بود و تبلیغ میکرد.ی دونه مشتری هم تو اون مدت واسه این میبرد نیومد توی اون نمایندگی به این بزرگی(اسمشو نمیبرم که جالب نیست).
ی چیزه جالب بهتون میگم و دیگه حرفم رو تموم میکنم.ی آقای 35 ساله که ظاهرا اونجا کار میکرد و فکر میکنم مسئول روابط عمومی بود,این مرد از اول کنار مدیر فروشگاه مدام ازین کیبرد تعریف میکرد و واسم آپشن هاش رو باز میکرد و توضیح میداد.میدونید آخرین لحظه که خواستم خدافظی کنم چی بهم گفت؟ خدا رو شاهد میگیرم اگه بخام دروغ بگم.اومد کنارم و گفت: 900 کیبرد خوبیه اما 800 بگیر بعد منو یاد میکنی!!! یهو جا خوردم . گفتم شما داری ی ساعت از 900 تعریف میکنی داستان چیه ؟؟؟؟؟ گفت همینقدر گفتم بیشتر هم اجازه ندارم توضیح بدم خدانگهدار. هر چی اسرار کردم دیگه حرفی نزد.
چیزی که با چشمم دیدم و از نزدیک کار کردم و شاگرد نمایندگی کرگ اومده در گوشم هم گفته , دیگه کجا جای بحث میمونه ؟؟
لعنت به کرگ با تولید 600 و 900 .لعنت
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

الیاس جان زیاد عصاب خودتو خورد نکن اصلا شرکت کرگ با زدن pa900 که همه توقه خیلی بالایی داشتن ازش سطح خودشو در شرکت های کیبرد پایین اورد بهرنگ جان هم
میگفتند که این ارنجر جدید کرگ خوب زیاد از اب در نیومده شما هم که دیگه با چشم خودتون مشاهده کردین و حتی دستگاه را هم تست کردین متوجه بعضی از نقص های
این دستگاه هم که شدید کاملا
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

الیاس جان ممون از توضیحاتت ... من از چند نفر دیگه هم این چیزایی که فرمودین رو شنیده بودم ... واقعأ جای تاسف داره برای کمپانی پر ادعا و پر سابقه ای مثل کرگ ! واقعأ کیبوردهایی مثل pa3x و pa800 کجا و این کجا !!!
جنس بدنه ، کلاویه ها ، طراحی ظاهری ، کیفیت صداها و ریتمها و .... همه افتضاح ح ح ح !!
تو یه عروسی pa600 آورده بودن .. انقدر کیفیت و خروجی این کیبورد خشن و شلوغ و اعصاب خوردکن بود که حد و حساب نداره ! باور کن خروجی pa50 سمپلر از اون بهتر بود !
همون شب pa800 هم آوردن و وصل کردن به میکسر ... کیفیت و خروجی صداش خیلی خوب بود .. منظورم اینه که بی کیفیت بودن خروجی 600 به خاطر باند و میکسر و تنظیمات میکسر و این حرفا نبود ... احتمالأ 900 هم باید خروجیش افتضاح باشه
خلاصه اونایی که خریدن مبارکشون باشه ولی نیان اینجا تعریف بیخود بدن
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
ELYAS
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

Mr.Energy نوشته شده:.................................................................................................................................. ؛
همون شب pa800 هم آوردن و وصل کردن به میکسر ... کیفیت و خروجی صداش خیلی خوب بود .. منظورم اینه که بی کیفیت بودن خروجی 600 به خاطر باند و میکسر و تنظیمات میکسر و این حرفا نبود ... احتمالأ 900 هم باید خروجیش افتضاح باشه
خلاصه اونایی که خریدن مبارکشون باشه ولی نیان اینجا تعریف بیخود بدن

Mr.Energy عزیز , احتمالا نه 100% خروجی نداره .من که در پست بالا خدمتتون عرض کردم که "صداش هم اینقدر مزخرفه که اصلا تفکیک شده نمیاد بیرون" . من موقع تست از بلند گوهای خود کیبرد داشتم گوش میدادم.اما جالبه یکی از دوستان توی همین پست نظر گذاشتن که "اینقدر صدا شفاف و تفکیک شده به گوش میرسد مانند 3X !!! " عزیز من اینارو از کجا در میاری آخه؟ ی دقیقه برو با کیبرد کار کن.چرا داستان نقل میکنی آخه؟
جناب Mr.Energy به همین خدا قسم اگه دروغ بگم,به شاگردش گفتم امکانش هست به آمپ وصل کنی تا خروجیش رو ببینم؟گفت آمپ که نداریم اما شما اگه خروجی خیلی واست مهمه 800 بهتره - متاسفانه 900 خونگیه خروجیش ؟!!
بعد اون همه تعریف ,آخرش هم اومد کنار گوشم گفت دوره 900 رو خط بکشم.دم همچین شاگردی گرم که به فکر مشتریه تا فکر منفعت صاحب فروشگاه... اما آخه برادر من وقتی داره به این واضحی میگه :

[HIGHLIGHT=#ff0000][HIGHLIGHT=#ffffff]سخت افزار نداره- خروجی نداره- متریال نداره-صدا نداره و....
[/HIGHLIGHT]
[/HIGHLIGHT]
خب آخه مگه نظر داریم که 900 بخریم؟چون پشتش نوشته 900 و 100 تا بیشتره از 800 ؟؟
اونایی که دارین و ازش راضی هستید خب خدارو شکر.اونایی که میخاید بخرید برید تورخدا 10 دقیقه باش کار کنید .تحت تاثیر حرف رفقاتون قرار نگیرید.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری نیمه حرفه ای”

• اطلاعات