korg pa900

ارنجرهای نمیه حرفه ای Pa همچون Pa1000- Pa800- Pa80
.

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

haghani
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

Re: korg pa900

پست خوانده نشده

ELYAS نوشته شده:
Mr.Energy نوشته شده:.................................................................................................................................. ؛
همون شب pa800 هم آوردن و وصل کردن به میکسر ... کیفیت و خروجی صداش خیلی خوب بود .. منظورم اینه که بی کیفیت بودن خروجی 600 به خاطر باند و میکسر و تنظیمات میکسر و این حرفا نبود ... احتمالأ 900 هم باید خروجیش افتضاح باشه
خلاصه اونایی که خریدن مبارکشون باشه ولی نیان اینجا تعریف بیخود بدن

Mr.Energy عزیز , احتمالا نه 100% خروجی نداره .من که در پست بالا خدمتتون عرض کردم که "صداش هم اینقدر مزخرفه که اصلا تفکیک شده نمیاد بیرون" . من موقع تست از بلند گوهای خود کیبرد داشتم گوش میدادم.اما جالبه یکی از دوستان توی همین پست نظر گذاشتن که "اینقدر صدا شفاف و تفکیک شده به گوش میرسد مانند 3X !!! " عزیز من اینارو از کجا در میاری آخه؟ ی دقیقه برو با کیبرد کار کن.چرا داستان نقل میکنی آخه؟
جناب Mr.Energy به همین خدا قسم اگه دروغ بگم,به شاگردش گفتم امکانش هست به آمپ وصل کنی تا خروجیش رو ببینم؟گفت آمپ که نداریم اما شما اگه خروجی خیلی واست مهمه 800 بهتره - متاسفانه 900 خونگیه خروجیش ؟!!
بعد اون همه تعریف ,آخرش هم اومد کنار گوشم گفت دوره 900 رو خط بکشم.دم همچین شاگردی گرم که به فکر مشتریه تا فکر منفعت صاحب فروشگاه... اما آخه برادر من وقتی داره به این واضحی میگه :

[HIGHLIGHT=#ff0000][HIGHLIGHT=#ffffff]سخت افزار نداره- خروجی نداره- متریال نداره-صدا نداره و....
[/HIGHLIGHT]
[/HIGHLIGHT]
خب آخه مگه نظر داریم که 900 بخریم؟چون پشتش نوشته 900 و 100 تا بیشتره از 800 ؟؟
اونایی که دارین و ازش راضی هستید خب خدارو شکر.اونایی که میخاید بخرید برید تورخدا 10 دقیقه باش کار کنید .تحت تاثیر حرف رفقاتون قرار نگیرید.

اينجور كه شما از اين ارگ بد گفتي كه كلا شركت گرگ بايد توليد اين محصول رو متوقف كنه آخه ديگه اينجور كه شما مي گي هم نيست برعكس نظر شما دوست خودم كه 3x داره اومد خونمون و يه ساعت با 900 كار كرد و خيلي هم از كيفيتش تعريف كرد كلاويه هاش هم به نسبت از 800 بهتره و نرم تره . آخه تا اين مدتي كه 900 اومده كسي گفته كه 900 فلان جاش سوخته يا خراب شده برعكس 800 كه وارد شده بود رم مي سوزوند
900 با اين همه صداهاي مختلف شما مي گي صدا نداره منظور شما رو از اينكه صدا نداره رو متوجه نشدم من يه ست تركي دارم كه بقدر ريتم هاي حرفي و زيبايي داره من عاشق اين ريتم و همينطور صداها و سمپلهاي محشر هستم درسته كه ستهاي ايراني خوب و با كيفيت زياد نداره شايد هم داشته باشه من نتونستم تهيه كنم .
درضمن هر سازي يه محاسن و معايبي داره كه اين سياست شركتهاي توليد كننده هست من خودم تايروس 2 داشتم خوب خيلي از صداهاي محشري كه اون داشت 900 نداره و همنطور يسري صداها خوب 900 داره تايروس نداره دركل نمي شه به اين اطمينان كه شما از 900 بد تعريف كردي گفت كه ارگ بدرد نخوري هستش
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

من هم از نزدیک صداهای ps-900 رو شنیدم و به نظرم کیفیت خروجیش بسیار ضعیفه و یه جورایی ادم به یاد کیبورد قدیمی gem wk8 میفته که گرچه صدای قدرتمندی داشت اما تفکیک صداش بسیار پایین بود .
شرکت کرگ با ساخت سری جدید کیبوردهاش وارد بازار جدیدی شد و اون هم ساخت ارنجرهای حرفه ای سبک وزن بود که موفق شد ارنجرهاش رو به نسبت مدل های قبلی 30% درصد سبک تر بسازه که البته در این حین مجبور شد از بلندگوهای سبک تر و ضعیف تری استفاده کنه تا وزن کیبورد بالا نره ..برای همین کیفیت خروجی از مدل قبلی پایین تر آمده است .
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
haghani
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

آقاي رضا فيروز فر
اين يه نمونه از صداي استرينگ يكي از ستهايي كه دارم هست ببين بدردت مي خوره
البته نمونه بصورت بداهه اجرا كردم اگه بدرد ميخوره ست رو برات آپلود كنم

http://uppit.com/1nnny8ob2c5b/Take2.MP3
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

haghani نوشته شده:آقاي رضا فيروز فر

آقای حقانی دستتون درد نکه خیلی زحمت کشیدین ولی متاسفانه این صدا نبود . .
اگر باز صدایی دیدن از صداهایی که تو ترکیه سمپل شده لطف کنین خبری به من هم بدین تا گوش کنم . .
ولی صدای ویولن که در ابتدای آهنگ بود خیلی زیبا بود اون چه صدایی بود ؟؟؟ آیا از صداهای Wave بود که بطور ثابت پخش میشن ؟؟؟؟
haghani
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:
haghani نوشته شده:آقاي رضا فيروز فر

آقای حقانی دستتون درد نکه خیلی زحمت کشیدین ولی متاسفانه این صدا نبود . .
اگر باز صدایی دیدن از صداهایی که تو ترکیه سمپل شده لطف کنین خبری به من هم بدین تا گوش کنم . .
ولی صدای ویولن که در ابتدای آهنگ بود خیلی زیبا بود اون چه صدایی بود ؟؟؟ آیا از صداهای Wave بود که بطور ثابت پخش میشن ؟؟؟؟

چشم یکم بهم وقت بده من چند تا ست ترکی رو چک کنم ببینم استرینگاش چطوری و برات نمونه بزارم اگه خوب بود برات آپلود می کنم
اون صدا ویلون هم فکر کنم ویو باشه و بطور ثابت روی هر کلاویه با گام صدای مختلف اجرا می شه
atrin
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

سلام:
دوستان شنیدم که کیبرد pa900 افکت vocoder نداره اما من توی s950 سه تا پیدا کردم
حالا سوالم اینه که یا من معنی افکت وکودر رو در pa900 خوب متوجه نشدم و قضیه چیزه دیگس ویا واقعا داره و این قابلیت فقط در s950 هستش؟
با سپاس تصویر
عزیز وقتی از کسی می بری یادت نره ممکنه او برای همیشه از تو ببره
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

atrin نوشته شده:دوستان شنیدم که کیبرد pa900 افکت vocoder نداره اما من توی s950 سه تا پیدا کردم

حالا سوالم اینه که یا من معنی افکت وکودر رو در pa900 خوب متوجه نشدم و قضیه چیزه دیگس ویا واقعا داره و این قابلیت فقط در s950 هستش؟
مازیار جان من که pa900 ندارم چک کنم ولی سیستم مدرن vocoder (به نسبت هارمونیِ معمولی) مشابهِ همون auto tune است که شما هارمونی رو با نواختن کلاوی ها به صدای اصلیِ ووکالتون اضافه میکنید.

حالا دیگه انواع و اشکال مختلفی برای تنظیم و تنوع داره.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behnambaghery
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: pa3x
کیبرد فعلی: pa3x
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

پست خوانده نشده

آترين خان معلومه همه سايتهارو رصد ميكنيد اين مورد رو در اون باغ وحشه گذاشته بودن بله بايد بگم كه مثل 800 اين مورد رو نداره به هر حال اگر داشت اسمشو ميذاشتن 9 ايكس نه 900 يه كيبورد چيني رو نبايد بيشتر ازين ازش توقع داشت
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

ولی چطور شایع هست که pa900 ووکال pa3x رو داره که؟
شکل ظاهر اون دکمه و ولوم ها هم اینطور نشون میداد؟؟؟
مگه میشه pa3x یا مربوط به همین تاپیک بگیم ، pa900 سیستم vocoder رو نداشته باشند؟تصویر

بعید میدونم.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behnambaghery
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: pa3x
کیبرد فعلی: pa3x
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

پست خوانده نشده

900 اين مورد رو نداره به هر حال كرگ هم گفته بود تركيبه از چند كيبورده براي كوتاه شدن دست اونايي كه سمپلر ميكنن و كيبوردهارو انگولك ميكنن از هر كيبوردي يكسري موارد در اين كيبورد بكار رفته شايد در مدلهاي بعدي كاملتر بشه
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری نیمه حرفه ای”

• اطلاعات