Yamaha A2000

میدرنج های اورینتال 64 - 62 - A5000 - A3000 - A2000 -OR700 - A1000 - A3

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 229 دفعه

Re: Yamaha A2000

پست خوانده نشده

rezaazadi1361 نوشته شده:درضمن می خواستم بدونم برنامه ای برای تبدیل پک ها برای A2000 و s950 به هم وجود داره یا نه؟ البته برای 650 به 2000 این برنامه وجود داره (ببخشید تو تایپیک مربوطه سوال نکردم):
تمام پک های S750 و S950 و A2000 باهم یکی هستند و نیازی به تبدیل نیست.البته در این تاپیک و بخصوص در تاپیک S950 قبلا صحبت شده.
ولی پک های S650 بخاطر حجم سمپل کمتر همخوانی ندارند با کیبوردهای بالا.
اگر شما نرم افزاری برای تبدیل پک های S650 به A2000 سراغ دارید ممنون میشم برای عموم معرفی کنید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 104 دفعه

پست خوانده نشده

با تشکر از شما استاد بهرنگ. ولی وقتی من این فایل رو می خوام نصب کنم یا دکمه info رو میزنم پیغام میده که فایل مورد نظر ساپورت نمیشه. تو سایت یاماها هم یه سری پک ها رو جلوش نوشته s950 و s750 و بعضی ها رو a2000 هم نوشته. گفتم شاید بعضی از پکها مخصوص باشه.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

rezaazadi1361 نوشته شده:من این فایل رو می خوام نصب کنم یا دکمه info رو میزنم پیغام میده که فایل مورد نظر ساپورت نمیشه.
تصویرتصویر
آقا من تا حالا همچین چیزی ندیدم. اگر ممکنه یکی دیگه از دوستان این پک Mexican Banda رو که آقای آزادی لینکش رو در بخش دانلود کیبورد ها - تاپیک دانلود برای S950 گذاشتن ، دانلود کنه و ببینه روی A2000 دانلود نمیشه؟؟؟

آخه همه پک های قبلی از جمله Oriental و Euro و BM ها و باقی روی هر دو اجرا میشدن.
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت

پست خوانده نشده

من در اسرع وقت از پیغام خطا عکس یا فیلم می ذارم. شاید مشکل از کیبورد من باشه. پیغامی که میده دقیقا اینه:
unsupported file type
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین. شاید هم مشکلو واسه یاماها ارسال کردم.
atrin
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

rezaazadi1361:"گفتم شاید بعضی از پکها مخصوص باشه"
دوست عزیز شما باید پکهای مربوط به کیبرد خودتون رو دانلود کنید(در لینک دانلود روبروی کلمه ی دانلود نوع کیبرد نوشته شده) وگرنه با مشکل برخورد میکنید مخصوصا اگه پک 650 باشه که در کیبردهای 950و750 اجرا نمیشه و ارور میده
با سپاس
عزیز وقتی از کسی می بری یادت نره ممکنه او برای همیشه از تو ببره
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت

پست خوانده نشده

مرسی آرتین جان عزیز. دقیقا حرفتون صحیحه چون من این فایل mexican banda رو از یه دوست تو انجمن psrtutorial گرفتم که خودش 950 داشت گرفتم ولی متاسفانه نمیشه این فایل رو از سایت یاماها رایگان دانلود کرد. من فایل eurodance رو فقط تونستم با استفاده از اطلاعات کیبورد خودم که حق داری یک پک رایگان دانلود کنی گرفتم چند تا پک دیگه رو هم از بچه های انجمن یاماها گرفتم که واسه ارتعاشی های عیزی هم آپلود کرده بودم. باز هم مرسی
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت

پست خوانده نشده

[HIGHLIGHT=#a5a5a5]اگر شما نرم افزاری برای تبدیل پک های S650 به A2000 سراغ دارید ممنون میشم برای عموم معرفی کنید.[/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]در جواب آقا بهرنگ. شما می تونین از برنامه yamaha voice manager که با نام YVM می باشد می تونین یک پک که مخصوص 650 هست رو باز کنین و بعد نوع کیبورد رو بذارین روی آ2000 و ذخیره کنین. این برنامه و برنامه های کاربردی در مورد پک های یاماها رو می تونین از لینک زیر دانلود کنین که فکر کنم قبلا هم این سایت تو انجمن مطرح شده بود.[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]http://www.jososoft.dk/yamaha/articles/software_11.htm[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff][/HIGHLIGHT]
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

rezaazadi1361 نوشته شده:[HIGHLIGHT=#a5a5a5]اگر شما نرم افزاری برای تبدیل پک های S650 به A2000 سراغ دارید ممنون میشم برای عموم معرفی کنید.[/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]در جواب آقا بهرنگ. شما می تونین از برنامه yamaha voice manager که با نام YVM می باشد می تونین یک پک که مخصوص 650 هست رو باز کنین و بعد نوع کیبورد رو بذارین روی آ2000 و ذخیره کنین. این برنامه و برنامه های کاربردی در مورد پک های یاماها رو می تونین از لینک زیر دانلود کنین که فکر کنم قبلا هم این سایت تو انجمن مطرح شده بود.[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]http://www.jososoft.dk/yamaha/articles/software_11.htm[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff][/HIGHLIGHT]

آقای آزادی ظاهرا شما با کاربران سایت tutorial در ارتباط هستید . لذا میتونید اطلاعات خوبی ازشون بگیرید. ببینید اونا راجب گلچین کردن اقدامی نکردند؟!
راجب این نرم افزار Yamaha Voice Managar هم چون با موبایل کانکت هستم نتونستم لینکتون رو کپی کنم.اگر پک های S650 رو تبدیل A2000 میکنه ، پس S950 هم اجراشون میکنه.
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت

پست خوانده نشده

در مورد 950 نمی دونم چون ندارم که تست کنم . در مورد گلچین کردن هم حتما من در اسرع وقت تایپیک مربوط به yep که تو انجمنشون خیلی هم پربازدیده تمام مطالبشو مرور می کنم و ترجمه رو همراه با نرم افزارها یی که اونجا معرفی شده رو واستون میفرستم. چون فکر کنم خیلی بیشتر به درد شما می خوره تا من شما حتما با این تبحری که تو یاماها دارین می تونین کارهای فوق العاده ای انجام بدین. برای همین هر کاری که بتونم انجام میدم فقط یه مقدار زمان می خوام.
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: A3000
کارت صوتی: focusrite
میکروفون: RODE Nt1-A
نرم افزار: gold wave-Studio one-Cubase
موبایل: HONOR 10 Lite
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: اصفهان

پست خوانده نشده

ضمن عرض ادب و احترام

بچه ها کسی تا حالا USB EMO رو روی آ2000 یا s950 دیده؟ تصویر
شانس با تلاش ارتباط مستقیم دار *** هر چه قدر بیشتر تلاش کنید *** خوش شانس تر خواهید بود
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری اورینتال”

• اطلاعات