Yamaha S950

میدرنج های سری S سمپل خور. S650-S750-S950-S670-S770-S970-S775-S975

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
atrin
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

Re: Yamaha S950

پست خوانده نشده

اوسا یکی از دوستان که برخلاف من دیوانه آهنگهایی کرون داره امروز اومده بود دیدنم و همانطوری که می دونی در s950 بطور پریست دو کرون عربی یک و دو(arabic) وجود داره اما یه دفعه یادم اومد همانطور که برای تنظیم صدای خروجی از اسپیکر ها دو تا برنامه ساخته بودی(در کیبردم هست) آیا برای کرون کردن هم میشه برنامه ساخت و به دستگاه تزریق کرد و چنین برنامه ای تو دست وبالت هست؟
با سپاس تصویر
عزیز وقتی از کسی می بری یادت نره ممکنه او برای همیشه از تو ببره
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

atrin نوشته شده:همانطور که برای تنظیم صدای خروجی از اسپیکر ها دو تا برنامه ساخته بودی(در کیبردم هست) آیا برای کرون کردن هم میشه برنامه ساخت و به دستگاه تزریق کرد؟
یک بانک Registration Memory مخصوص همین کار برای S950 همون اول ساختم و راحت میتونی با زدن دکمه ی 1 رجیست ربع پرده کنی و با دکمه ی 5 خارج کنی.
البته با دکمه های 2 و 3 و 4 هم حالت های دیگه ی کوک های شرقی رو ذخیره کردم.فقط باید Freeze خاموش باشه که قفل نباشه.
ار اینــجا دانلود کنید و به اون پست امتیاز بدید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
k.b.660
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کاسیو
کیبرد فعلی: tyros2
کارت صوتی: behringer
میکروفون: roland
نرم افزار: c.base
موبایل: nokia
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: تهران-ستارخان
تماس:

پست خوانده نشده

سلام بهرنگ جان آقا 3 تا سوال برام پیش اومده در مورد950
1-آیا سمپل لوپم اجرا میکنه پدها یا فقط سمپلهای کوتاهو با فرمت ویوو اجرا میکنند(سمپلهای1 میزانی و2 میزانی)2-زمانی که یک پد استفاده میشه میشه از پدهای دیگه استفاده کرد یا خیر3-وکالم رکورد میکنه روی فرمت ویو همزمان در اجرای پخش مثلا یه آهنگ ویو ممنون میشم پاسخ بدید
لذت روی زمین قسمت پررویان است/خون دل میخورد آن کس که حیایی دارد...
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

k.b.660 نوشته شده:سلام بهرنگ جان آقا 3 تا سوال برام پیش اومده در مورد950
1-آیا سمپل لوپم اجرا میکنه پدها یا فقط سمپلهای کوتاهو با فرمت ویوو اجرا میکنند(سمپلهای1 میزانی و2 میزانی)
سمپل های Audio یک فایل WAV یا AIFF هستند که هر کیبورد سمپلری که سمپل بگیره ، اون رو اجرا میکنه.فرقی نمیکنه wav لوپ داشته باشه یا نداشته باشه.
S950 هم مثل A2000 و S750 و S650 هر سمپلی رو که شما براش تنظیم کرده باشید اجرا میکنه.

k.b.660 نوشته شده:2-زمانی که یک پد استفاده میشه میشه از پدهای دیگه استفاده کرد یا
بطور همزمان میشه از 4 عدد دکمه ی PAD استفاده کرد در S950 و قطعه های Audio رو اجرا میکنه.

k.b.660 نوشته شده:3-وکالم رکورد میکنه روی فرمت ویو همزمان در اجرای پخش مثلا یه آهنگ ویو ممنون میشم پاسخ بدید
همه ی میدرنج های یاماها که Vocal دارند و Record هم میکنند ، میتونند صدای میکروفون و هارمونی هم ضپط کنند.
از جمله :
S900
S910
S950

یعنی شما میتونید با این مدل ها همزمان بنوازید و بخونید و ضپط کنید.
در ضمن با S950 میتونید غیر از اینکار ، یک وسیله دیگه هم از راه درگاه Line In ضپط کنید.
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: A3000
کارت صوتی: focusrite
میکروفون: RODE Nt1-A
نرم افزار: gold wave-Studio one-Cubase
موبایل: HONOR 10 Lite
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: اصفهان

پست خوانده نشده

با سلام خدمت دوستان

میخواستم بدونم تو این ساز چطور میشه یه نت رو کرون کرد که تو اجرای زنده سریع باشه؟تصویر

این صداهای S.art که در 950 هست آیا تفاوت فاحشی با صداهای آ2000 داره؟

سوال سوم اینکه آیا کلاویه های این ساز برتری نسبت به آ2000 داره؟ یا مثلا افتر تاچ داره؟

ممنون میشم پاسخ بدید :)
شانس با تلاش ارتباط مستقیم دار *** هر چه قدر بیشتر تلاش کنید *** خوش شانس تر خواهید بود
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

mohammad.s نوشته شده:با سلام خدمت دوستان

این صداهای S.art که در 950 هست آیا تفاوت فاحشی با صداهای آ2000 داره؟
سوال خوبی پرسیدین و جوابش این هست که تفاوت فاحشی وجود نداره...فقط در صداهای خاصی مثل گیتار و سازهای بادی همزمان میشه چند تا افکت رو روی صدا اجرا کرد
البته نظر هرکس میتونه در این باره فرق بکنه... اما من اگه بخوام از 1 تا 10 نمره بدم ( نمره 1 برای A-300 و نمره 10 برای tyros4 ) بهش نمره 7 میدم

mohammad.s نوشته شده: سوال سوم اینکه آیا کلاویه های این ساز برتری نسبت به آ2000 داره؟ یا مثلا افتر تاچ داره؟
کلاویه دقیقا مشابه هست .
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

mohammad.s نوشته شده:میخواستم بدونم تو این ساز چطور میشه یه نت رو کرون کرد که تو اجرای زنده سریع باشه؟
با دکمه های REGIST MEMORY میشه با زدن 2دکمه هر وضعیتی رو برای Scale پیاده کرد. من یک بانک اماده ی این کار با 5 حالت تنظیم Scale Tuning برای S950 و S750 گذاشتم و از همون روزهای نخستین خیلی از کاربران دانلود کردند. - اینـــجا
mohammad.s نوشته شده:این صداهای S.art که در 950 هست آیا تفاوت فاحشی با صداهای آ2000 داره؟
A2000 صداهای اورینتال یاماها رو داره که S950 فقط حدود 10درصد اونها رو داره.
و S950 صداهای S.Art داره که A2000 اصلا نداره ولی مشابه اون ها رو داره.
بر خلاف فرمایش دوست عزیزم مرتضی ، اصلا این صداها در افکت دهی و صداسازی هیچ تفاوتی ندارند.
صداهای S.Art1 یک سری صداهای بسیار طبیعی و حرفه ای هستند که شما میتونید با اتصال یک "پدال پایی" در هنگام نواختن با این صداها ، از صداهای جانبیِ ساز هم استفاده کنید. مثلا صدای سیم ها - صدای نفس - صدای دکمه های ساز و...
در کل باید بگم صداهای S950 کامل تر و متنوع تر و زنده تر هستند به نسبت A2000
ولی A2000 صداها و درام کیت های Oriental فابریکیِ یاماها رو داره که S950 فقط چند تاش رو داره.
mohammad.s نوشته شده:سوال سوم اینکه آیا کلاویه های این ساز برتری نسبت به آ2000 داره؟ یا مثلا افتر تاچ داره؟
در تایید حرف اقای مرتضی باید بگم. دقیقا یکی هستند.
در واقعا تمام کلاوی های سری S یاماها یکی هستند.
آواتار کاربر
mehraas
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کیبرد psr 530
کیبرد فعلی: PSR-S970
موبایل: galaxy S7 edge
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

سلام دوستان... من کاربر جدید هستم... و این اولین پستمه...
راستش من کیبورد s950 رو هرجور شده میخوام... تو ایران که متاسفانه اصلاً پیدا نمیشه... لطفاً اگه کسی خبری در مورد وارد کردنش به ایران داره اطلاع بده... درضمن من امکان رفتن به یکی از کشورهای همسایه رو دارم واسه خرید این کیبورد... دبی، ارمنستان، ترکیه و .... اگه لینکی دارین آدرسی دارین تو یکی از این جاها که میدونین موجود دارن حتماً به من بگین ... من که هرچی گشتم تو اینترنت سرچ کردم چیزی پیدا نکردم...
ممنونم...
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

mehraas نوشته شده:سلام دوستان... من کاربر جدید هستم... و این اولین پستمه...
راستش من کیبورد s950 رو هرجور شده میخوام... تو ایران که متاسفانه اصلاً پیدا نمیشه... لطفاً اگه کسی خبری در مورد وارد کردنش به ایران داره اطلاع بده... درضمن من امکان رفتن به یکی از کشورهای همسایه رو دارم واسه خرید این کیبورد... دبی، ارمنستان، ترکیه و .... اگه لینکی دارین آدرسی دارین تو یکی از این جاها که میدونین موجود دارن حتماً به من بگین ... من که هرچی گشتم تو اینترنت سرچ کردم چیزی پیدا نکردم...
ممنونم...
ضمن خوش امد ، باید بگم تصمیم بسیار درستی گرفتید. S950 یک میدرنج کامل با امکاناتی استثنایی است در سمان خودش که در هر دو زمینه ی کلاسیک و مجلسی واقعا کامل است.
برای راهنمایی خریدن این دستگاه میتونید با لینک زیر مراجعه کنید :
viewtopic.php?f=168&t=8516&p=74726#p74726
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: A3000
کارت صوتی: focusrite
میکروفون: RODE Nt1-A
نرم افزار: gold wave-Studio one-Cubase
موبایل: HONOR 10 Lite
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: اصفهان

پست خوانده نشده

[HIGHLIGHT=#ffffff]دوستان در s950 با نبود صداهای فابریک ایرانی و عربی(مثل قانون-سنتور-تار-عود-و...) چکار باید کرد؟ حداقل توی A2000 توی پرست دستگاه ازین صداها موجود بود تصویر[/HIGHLIGHT]

همینطور A2000 ریتم های ترکی و عربی زیادی براش بود.
شانس با تلاش ارتباط مستقیم دار *** هر چه قدر بیشتر تلاش کنید *** خوش شانس تر خواهید بود
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری S”

• اطلاعات