Yamaha Tyros5

ارنجرهای حرفه ای TYROS - Tyros1 - Tyros2 - Tyros3 - Tyros5

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
saeid322
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: .........

Re: Yamaha Tyros5

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده: بنده و دوستانی که در جلسه ی طراحی ارنجر بعدی یاماها بودیم ، درخواست کردیم که صفحه تاچ نباشه. به همان که قبلا گفتم و اضافه شدنِ بی خودِ قیمتِ دستگاه.

[HIGHLIGHT=#ffff00]ای کاش بجای اینکه چند نفر در مورد دستگاهی که افراد زیادی میخواهن از آن استفاده کنن تصمیم بگیرن،یه نظر سنجی یا نمایندگی یاماها یا خود سایت شما از کاربران هم در مورد خواسته هایشان میکرد.[/HIGHLIGHT]

البته من قصد جسارت به کسی را ندارم،مطمعناً شما خیلی خوب با کم و کاستیهای کیبردهای یاماها آشنا هستید،ولی ممکنه یک چیز برای یک یا چند نفر مهم نباشد ولی برای اکثریت استفاده کننده ها مهم باشد پس باید نظر اکثریت اجرا شود.

یه مدت پیش شرکت کرگ یه نظر سنجی عمومی راجب به ارنجرهای خود کرده بود که فایل pdf آنرا شرکت سپد موج هم به فارسی ترجمه کرده بود تا کاربران راحت بتونن گزینه های مورد نظر در سایت اصلی را انتخاب کنن.در این نظر سنجی در هر موردی که فکر کنین سوال پرسیده شده بود،فایلشو هنوز دارم اگه خواستین براتون میزارم تا کل پرسشها را ببینید.
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

saber2q نوشته شده:سلام
یه سوال، اگه به عنوان مثال دستگاه تایروس5 رو که تازه اومده بخرم، آیا ریتم و ست فایل های مدل های قبلی مثل 4 و 3 و 2 رو ساپرت میکنه یا باید باز مدت بگذره تا فایلهای این مدل هم آماده بشه؟ در مورد کرگ چطور؟

بله صابر جان تایروس5 تمام برنامه های مدل های تایروس قبل خودش رو یعنی 2 و 3 و 4 رو میخونه وحتی برنامه های A 2000 و S 950 رو که فرمتشون YEP هست رو هم میخونه . . ولی در مورد کرگ نمیدونم منظورت چیه ؟ ؟
saber2q
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کیبرد
کیبرد فعلی: WK8
موبایل: n8

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:
saber2q نوشته شده:سلام
یه سوال، اگه به عنوان مثال دستگاه تایروس5 رو که تازه اومده بخرم، آیا ریتم و ست فایل های مدل های قبلی مثل 4 و 3 و 2 رو ساپرت میکنه یا باید باز مدت بگذره تا فایلهای این مدل هم آماده بشه؟ در مورد کرگ چطور؟

بله صابر جان تایروس5 تمام برنامه های مدل های تایروس قبل خودش رو یعنی 2 و 3 و 4 رو میخونه وحتی برنامه های A 2000 و S 950 رو که فرمتشون YEP هست رو هم میخونه . . ولی در مورد کرگ نمیدونم منظورت چیه ؟ ؟
البته الان میگید مربوط به این تاپیک نیست ولی منظورم این بود که pa800هم فایل های نسلهای قبلی خودش رو ساپرت میکنه یا نه؟ مثل pa50 pa80 و...
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
تماس:

پست خوانده نشده

مربوط نیست عزیزم هر سوالی منطقیه که باید در تاپیک خودش مطرح بشه تا نظم فروم حفظ بشه و سوال مشابه شما رو هم ممکنه بسیاری از کاربران دیگه هم داشته باشن و اینطوری اگر باشه کسی نمیتونه سوال و جوابش رو پیدا کنه ,, پس چه بهتره که سوالات مربوط به تایروس در تاپیک تایروس و سوالات مدل های کرگ در تاپیک خودشون مطرح بشن و غیره که هر کدوم در جای خودشون . . تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده: بنده و دوستانی که در جلسه ی طراحی ارنجر بعدی یاماها بودیم ، درخواست کردیم که صفحه تاچ نباشه. به همان که قبلا گفتم و اضافه شدنِ بی خودِ قیمتِ دستگاه.
[HIGHLIGHT=#ffff00][HIGHLIGHT=#ffffff]
saeid322 نوشته شده:[/HIGHLIGHT]ای کاش بجای اینکه چند نفر در مورد دستگاهی که افراد زیادی میخواهن از آن استفاده کنن تصمیم بگیرن،یه نظر سنجی یا نمایندگی یاماها یا خود سایت شما از کاربران هم در مورد خواسته هایشان میکرد.[/HIGHLIGHT]
دلایل و توضیحات در مورد صفحه لمسی قبلا بطور کامل و حرفه ای با ذکر توضیح گفته شده و اگر کسی نظر یـا انتقادی داره میتونه درباره ی اون دلایل و توضیحات عنوان کنه، نه اینکه دوباره برگرده از نقطه ی صفر. کاربر دلسوز و علاقه مند ، خودش مطالب رو میخونه و دنبال میکنه.
لطفا اگر نظری در زمینه ی طراحی کیبوردهای بعدی یاماها دارید ، توی یکی از تاپیک های زیر پست بزنید :
نظر شما درباره ارنجر بعدی یاماها
جلسه طراحی میدرنج جدید یاماها

اما در مورد Tyros5 باید یگم شما احتمالا هنوز نمیدونید تایروس ها در دسته ی میدرنج های یاماها نیستند و جزو ارنجرهای پروفشنال یاماها هستند که اون جلسه هم برای طراحی تایروس نبوده.
مسلما اگر تمام خوبی های کره زمین و آسمان ها و کهکشان ها رو توی یک دستگاه بذارند برای همه ادم ها و حتی فرشتگان عالی است.
یک کاربر حرفه ای و باتجربه میدونه چه چیزهایی در اولویت است.
هنوز هیچ ارنجری وجود نداره که 3 عدد برنامه و پک رو همزمان بشه روش لود کرد که تایروس5 میتونه.
1-پروگرام های تایروس ها
2-پک های YEP
3-اکسپنش های پرمیوم یاماها که باید خریداری بشند

هنوز هیچ کیبورد ارنجری ساخته نشده که بتونه بیش از 500 گیگابایت فایل WAV رو بطور مستقیم روی مولتی پدهاش اجرا کنه که تایروس5 میتونه.

هنوز هیچ ارنجر کیوردی ساخته نشده که جدا از 1024mb سمپل و audio player و مولتی پدهای audio ، ریتم هایی با یک ترک audio داشته باشه که در تایروس5 این ریتم های Audio Style با تعداد بالاتر از S950 و فوق العاده زنده وجود دارند.

و مواردی که بسیار کاربردی هستند ولی مختص به تایروس5 نیستند. مثلا امکانات ویرایش فایل های MP3 و منو های صداسازی جدید و سیستم و منو های جدید افکت.
این موارد برای یک حرفه ای مهم است ، نه انگشت زدن روی LCD بجای دکمه های مکانیکی . وگرنه میتونید ببینید که LCD لمسی گذاشتن برای یاماها هیچ کار سختی نیست. چه بسا با کیفیتی خیلی بهتر از کرگ که ایــنجا هم نمونه اش است.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
تماس:

پست خوانده نشده

سلام به همه دوستان عزیز,,من دقایقی پیش از یکی از دوستانم که در آمریکا هستن و تایروس5 دارن خبر خیلی خطرناکی دریافت کردم مبنی بر این که تایروس5 سمپل های تایروس4 و پایین تر رو نمیخونه,,گویا منوی Voice Creator و قسمت سمپل تایروس5 کاملا تغییر کرده . .
من پیگیر صحت و سقم قضیه هستم و اگر خبر جدیدی گرفتم در اختیار دوستان خواهم گذاشت .
آواتار کاربر
atashi
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: CASIO sa21
کیبرد فعلی: تایروس 5
موبایل: note 4
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: شیراز

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:سلام به همه دوستان عزیز,,من دقایقی پیش از یکی از دوستانم که در آمریکا هستن و تایروس5 دارن خبر خیلی خطرناکی دریافت کردم مبنی بر این که تایروس5 سمپل های تایروس4 و پایین تر رو نمیخونه,,گویا منوی Voice Creator و قسمت سمپل تایروس5 کاملا تغییر کرده . .
من پیگیر صحت و سقم قضیه هستم و اگر خبر جدیدی گرفتم در اختیار دوستان خواهم گذاشت .

داغون شدم ..............خدا کنه صحت نداشته باشه ....
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
تماس:

پست خوانده نشده

حسین جان من خودم از دیروز که از دوستم این خبر رو شنیدم دچار عارضه قلبی شدید شدم ,, هر چند که طبق روندی که تا الان سری تایروس ها در خوندن و ساپورت برنامه های مدل های پایین ترشون داشتن برام باور کردنی نبود ولی دوست من هم کسی نیست که الکی حرفی به من بزنه . . خلاصه خدا عاقبت ما رو به خیرکنه .تصویر
من سعی کردم در Google Image هم از منوی Voive Creator تایروس5 عکسی پیدا کنم ولی به نتیجه ای نرسیده ولی سعی میکنم به دوستم بگم که حداقل خودش عکسی از منوی کیبوردش برام بفرسته تا از این نگرانی در بیایم . .تصویر
saber2q
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کیبرد
کیبرد فعلی: WK8
موبایل: n8

پست خوانده نشده

معمولا همه دستگاه ها کاتالوگ و manual نسخه pdfدارن، اونجور همه چیز معلوم ميشه.
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
تماس:

پست خوانده نشده

با سلام دوباره و پر از غم و اندوه به همه دوستان باید بگم که کاتالوگ رو از لینکی که در پایین میبینید دانلود و مطالعه کردم . .
http://www.yamaha.co.jp/manual/english/result.phpمتاسفانه باید به دوستان عرض کنم که گذینه Voice Creator که در کاتالوگ تایروس4 هم موجوده {{ صفحه 45 }} کلا از کاتالوگ تایروس5 حذف شده و دیگه همچین عبارتی در منوهای تایروس5 وجود نداره تصویر.
نکته دیگه اینکه گذینه یا دکمه Expansion هم که در تایروس3 و تایروس4 در قسمت Voices ها بود کاملا حذف شده و به جای اون عبارت Ensemble گذاشته شده . .
و در صفحه 44 کاتالوگ تایروس 5 و در قسمت Playing Enseble Voices توضیحاتش گفته شده که من با مطالعه ای که کردم کم کم دارم متوجه میشم که حرف دوستم صحیحه و فکر میکنم برای لود برنامه های تایروس 4 و 3 و 2 در تایروس5 با دردسر اساسی مواجه خواهیم شد .
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری Tyros”

• اطلاعات