علاقه مندان به کیبردهای KORG

بحث و گفتگوهایی که درباره همه مدل کیبوردهای کرگ عمومیت دارد.

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
Sunami
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: YAMAHA PSR 500
کیبرد فعلی: Roland GW-8E V-2
نرم افزار: FL Studio
موبایل: Nokia 1100
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: همین دور و برا

Re: علاقه مندان به کیبردهای KORG

پست خوانده نشده

بله من منتظر بودم تا يكي به غير از خودم اين حرف رو بزنه... چون اگه ميگفتم پشتش ممكن بود حرف دربياد
بله اون صداي تاري كه ميشنويد قبلأ خود من روي PA2 چيزي شبيه به اين رو داشتم ((البته تاكيد ميكنم چيزي شبيه به اين كه در دمو ها هست نه دقيقأ اين سمپل)) ولي اين چيزي كه توي دمو ها هست به مراتب كاملتر و با كيفيت تر از اون نمونه هاي قبلي به نظر مياد علت اون هم اينه كه با تكنيك هاي RXوDNCروي اونها كار شده و تونستن ريزه كاري هاي بيشتري رو به مالتي سمپل ها اضافه كنن و اين ميتونه حركتي باشه براي اين كه ما ايراني ها هم بتونيم صداهاي سازهاي اصيلمون رو روي ساز هاي الكترنيك داشته باشيم مثل اعراب و ترك ها و كشور هاي آمريكاي لاتين كه تقريبأ تماميه سازهاي اونها الان داره با كيفيت قابل قبولي روي سازهاي الكترنيك ارائه ميشه

اما در مورد سازهاي كوبه اي
اين محصول توسعه دهنده كه متاسفانه هيچ دمويي از سازهاي كوبه اي اون در دست رس نيست يا لااقل من پيدا نكردم مجموعه كامل و احتمالأ با كيفيتي از تماميه سمپل هاي موجود در بازار هست كه توسط افراد داخلي جمع شده وبه شكل اين پك در اومده كه خودش كار با ارزشيه و اين كار در صورتي داراي ارزش بيشتري ميشه كه تماميه سمپل ها از نو ساخته شده باشه و تونسته باشن نمونه اصلي هر ساز كوبه اي رو ببرن توي استديو و از اون سمپل تهيه كنن چرا ميگم نمونه اصلي هر سازي؟؟؟ چون شما اگه صداي سازهاي كوبه اي 500 رو گوش كني براي مثال صداي نقاره اون يه جوريه انگار توي لوله پوليكا از اون صدابرداري شده كه صداي نقاره اصلأ اين جوري نيست من هر سه نوع نقاره شمال (مازندران) ، فارس و كرد رو از نزديك شنيدم كه اين صدا هيچ شباهتي به هيچ كدوم از اونها نداره ولي در مورد تمبك در 500 نمونه ها تا حد قابل قبولي كامل و با كيفيته و خيلي از سازهاي ما مثل ضرب زور خانه و گورگه نه در 500 نه احتمالأ در اين مجموعه و نه در هيچ مجموعه ديگري وجود نداره كه باز هم اميدوارم اين پك يه شروعي براي ساخته شدن صداهاي ايراني ((حتي الامكان سازهاي كوبه اي)) روي سازهاي الكترنيك باشه
البته جا داره در دفاع از اين مجموعه بگم ساخت سمپل از سازهاي اصيل ملوديك ايراني به دليل وجود تكنيك ها و كوك هاي مختلف و هم چنين انواع مختلف ساز كار مشكلي هست و نياز به كار تحقيقاتي كاملي داره و داشتن چنين توقعي از كرگ و هر برند ديگه اي كمي بي انصافيه چون توليد تكنيك هاي سازي مثل كمانچه لري تقريبأ غير ممكنه چون اين ساز ساختارش طوريه كه ميشه به چندين نوع از اون صدا گرفت
---------------------------------------------------------------------------
[HIGHLIGHT=#ffffff]|:::::>{ به صبر مشكلات عالم همه را بگشاييد }<:::::[/HIGHLIGHT]|
---------------------------------------------------------------------------
sahand89

پست خوانده نشده

نقل قول از يه تايپك ديگه جهت دريافت جواب بهتر :

مهدی-موزیک نوشته شده:از محصولات جدید شرکت کرگ کدوم محصولات تولید میشن؟ منظورم از محصولات جدید 800 و pa3x .؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

مهدی-موزیک نوشته شده:از محصولات جدید شرکت کرگ کدوم محصولات تولید میشن؟ منظورم از محصولات جدید 800 و pa3x .؟
ممنون از سهند بخاطر انتقال.

تا اوایل مرداد 1392 که میدونم کیبورد ارنجرهای زیر همچنان از طرف کرگ تولید میشدند :
Pa600
Pa800
Pa3x
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: A3000
کارت صوتی: focusrite
میکروفون: RODE Nt1-A
نرم افزار: gold wave-Studio one-Cubase
موبایل: HONOR 10 Lite
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: اصفهان

پست خوانده نشده

با سلام

بلاخره یک ست جدید و حرفه ای برای کیبورد های pa600 و pa900 ساخته شده که توسط درگاه SD پخش میشه. قیمت این دستگاه 260-300 تومان هست که خیلی ساده روی کیبورد نصب میشه.

کیفیت سمپل ها و صداها این بار بسیار بهبود یافتن و اصطلاحا واضح هستن.البته به شخصه بیشتر این کیفیت رو توی ضبط حرفه ای دموی این ریتم ها میبینم.

موفق باشید
شانس با تلاش ارتباط مستقیم دار *** هر چه قدر بیشتر تلاش کنید *** خوش شانس تر خواهید بود
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

محمد جان دموها رو بذار تا ما هم بشنویم بی زحمت
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: A3000
کارت صوتی: focusrite
میکروفون: RODE Nt1-A
نرم افزار: gold wave-Studio one-Cubase
موبایل: HONOR 10 Lite
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: اصفهان

پست خوانده نشده

این هم از لینک دمو:
http://korgmusic.ir/fa/component/conten ... 16-microsd

من نمیدونم میخوان ریتم بفروشن چرا ملتو مسخره کردن که برن یه دستگاه بیخودی بندازن روی ساز؟ به نظر من که اصلا ارزش همچین کاری رو نداره!!!!تصویر
شانس با تلاش ارتباط مستقیم دار *** هر چه قدر بیشتر تلاش کنید *** خوش شانس تر خواهید بود
آواتار کاربر
atlasweb
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: ssdasd

پست خوانده نشده

ناصر عزیزم منم نتونستم دانلود کنم. لطفا برای دانلود یک لینک دیگه هم قرار دهید

korgpa4x
متخصص korg
متخصص korg
اولین ساز: yamaha