Yamaha A2000

میدرنج های اورینتال 64 - 62 - A5000 - A3000 - A2000 -OR700 - A1000 - A3

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: A3000
کارت صوتی: focusrite
میکروفون: RODE Nt1-A
نرم افزار: gold wave-Studio one-Cubase
موبایل: HONOR 10 Lite
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: اصفهان

Re: Yamaha A2000

پست خوانده نشده

مطمئنی دوست من نمیشه؟ آخه وقتی ویو پخش میکنه باید بشه ازونا تو ملتی پد هم استفاده کرد. نمیدونم قبلا یه همچین چیزی درباره آ2000 شنیدمتصویر
شانس با تلاش ارتباط مستقیم دار *** هر چه قدر بیشتر تلاش کنید *** خوش شانس تر خواهید بود
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

mohammad.s نوشته شده:بچه ها تو آ2000 میشه مثل s950 فایل wave رو در ملتی پد استفاده کرد؟
خیـــر.
این سیستم رو فقط S750 و S950 و Tyros5 دارند که مستقیم از روی USB یا هارد فایل های WAV رو اجرا کنند.
A2000 فقط میتونه WAV های سمپل شده داخل Expansion رو توی مولتی پد اجرا کنه.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:
mohammad.s نوشته شده:بچه ها تو آ2000 میشه مثل s950 فایل wave رو در ملتی پد استفاده کرد؟
خیـــر.
این سیستم رو فقط S750 و S950 و Tyros5 دارند که مستقیم از روی USB یا هارد فایل های WAV رو اجرا کنند.
A2000 فقط میتونه WAV های سمپل شده داخل Expansion رو توی مولتی پد اجرا کنه.

فکر میکنم اینجا جای پاسخ نباشه ولی چون اتفاقی سوال و پاسخ رو دیدم باید بگم که بهرنگ جان تایروس4 هم میتونه که مستقیم از روی USB یا هارد فایل های WAV رو اجرا کنه . .
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:میکنم اینجا جای پاسخ نباشه ولی چون اتفاقی سوال و پاسخ رو دیدم باید بگم که بهرنگ جان تایروس4 هم میتونه که مستقیم از روی USB یا هارد فایل های WAV رو اجرا کنه . .
رضا جان اگر به سوال آقای سعادتمند که قبل از پاسخ بنده بود توجه کنی منظور ایشون قابلیت Audio Link بود در مولتی پد که A2000 و Tyros4 و مدل های قبل تر ، این سیستم رو ندارند وگرنه Tyros2 و S900 هم از روی USB میتونند WAV رو اجرا کنند.[HIGHLIGHT=#953734]
[/HIGHLIGHT]
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 95 دفعه

پست خوانده نشده

[HIGHLIGHT=#00b050]تبدیل فایل میدی به فایل wav توسط کیبورد آ2000[/HIGHLIGHT]

این مطلبی که دارم میگم شاید بدونین ولی من تازه اینو متوجه شدم و شانسی با کیبوردم تست کردم.
یکی از ضعفهایی که تو ضبط آهنگ به صورت wav بر روی فلش مموری در مدلهای آ2000 - اس950 و مشابه وجود داره اینه که آهنگ قابلیت ادیت نداره. اما با این روشی که
میگم میتونین از این مشکل هم راحت عبور کنین. در ابتدا شما آهنگتونو خیلی راحت با song creator و یا هر روش دیگه میسازین و اونو ذخیره میکنین . بعد تو قسمت usb از منوی function میرین دکمه record رو میزنین و بعد دکمه play مربوط به سانگ رو هم فشار میدین. با این کار اون آهنگی رو که ساخته بودین می تونین به wav تبدیل کنین که مستقیم رو فلش مموری ذخیره میشه و از اون تو کامپیوتر استفاده کنین و یا به mp3 تبدیلش کنین. در ضمن تمام آهنگهای midi دیگه ای هم که دارین و یا از اینترنت دانلود کردین رو هم می تونین این کارو براش انجام بدین ولی اول باید اون فایل رو به کیبوردتون انتقال بدین و بقیه کار رو براش انجام بدین.
فقط یه نکته اینه که قبل از رکورد کردن از روی یو اس بی باید اون فایل میدی رو از قبل انتخاب کرده باشین.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

رضا جان این که همون قابلیت ضپط Audio است ؟ تصویر چیز جدیدی نیست که؟
شما در A2000 همه چیز رو میتونی روی USB با فرمت WAV ضپط کنی و البته راجب این توضیح :
rezaazadi1361 نوشته شده:یکی از ضعفهایی که تو ضبط آهنگ به صورت wav بر روی فلش مموری در مدلهای آ2000 - اس950 و مشابه وجود داره اینه که آهنگ قابلیت ادیت نداره.
توی هیچ ارنجری نمیشه فایل wav رو ادیت کرد.
(البته در تایروس ها فقط در حد تنظیم ولوم و بریــدنِ آهنگ میشه)

در تکمیل توضیحات آقای آزادی باید بگم در هنگام Record کردن روی USB به ولوم قسمت AUDIO دقت کنید و اون رو به اندازه ی مناسب کم کنید وگرنه ممکن است آهنگ شما دیستورت ضپط شود. یعنی ناهنجار و گوش خراش.
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 95 دفعه

پست خوانده نشده

مرسی آقا بهرنگ عزیز به خاطر توجه و جواب سریعتون. من بیشتر واسم جالب بود که یک سانگ رو با خیال راحت ارنج می کنی که به صورت midi روی کیبورد ذخیره میشه و می تونی این فایل می دی رو روی یو اس بی با فرمت wav ذخیره کنی که میشه یک آهنگ کامل برای اجرا در کامپیوتر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

rezaazadi1361 نوشته شده:مرسی آقا بهرنگ عزیز به خاطر توجه و جواب سریعتون. من بیشتر واسم جالب بود که یک سانگ رو با خیال راحت ارنج می کنی که به صورت midi روی کیبورد ذخیره میشه و می تونی این فایل می دی رو روی یو اس بی با فرمت wav ذخیره کنی که میشه یک آهنگ کامل برای اجرا در کامپیوتر
بله درسته. جدا از اینکه با همه ارنجرهای قدیمی یاماها هم میشد SONG تنظیم کرد ولی در مورد A2000 باید بگم با سرعت عمل بالا و بسیار ساده (فقط فشار دو الی 4 دکمه) شما رکورد میکنید که کاملا با Style و Multipad در tempo و Chord سینک است و همه چیز برای شما باز است و خدارا شکر مانند ارنجر های کرگ نیست که در هنگام ضپط Song خیلی موارد غیر فعال میشن.
بعد هم بقول شما مستقیم به Audio تبدیل میشه. بدونه هیچ گونه نویز و صدای اضافه و با بالاترین کیفیته ممکن.

لازم به ذکر است من از انواع صداهای پک های مختلف یاماها که روی A2000 لود میشن با همین قابلیت Audio Recorder نمونه برداشتم و میدارم و بعد توی PC خورد میکنم و غیره...
چون این دقیقا کیفیت اصلی رو به شما میده و هیچ واسطه ی سخت افزاری در کار نیست.
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

من پک emo usb رو تو یه سایت ترکی دیدم که برای دانلود گزاشتن اما باید ثبت نام کنی دیگه بخیالش شدم هرکی گیر اورد حتما بزاره ممنون
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
amir_y
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: casio 670
کیبرد فعلی: A2000
کارت صوتی: -
میکروفون: -
نرم افزار: finale
موبایل: sony
زمينه تخصص: نوازندگي گيتار

پست خوانده نشده

با سلام خدمت اساتید عزیز دو تا سوال داشتم
اول اینکه این پکهایی که سایت یاماها برای دانلود قرار داده و پولی هستن (مثلا پکهای اروپا) رو میشه از طریق دیگه ای جز خود سایت تهیه کرد؟
دوم اینکه چون من قبل یاماها 1000 داشتم (که فلاپی خور بود)، میخوام ببینم توی قسمت user style کیبورد آ2000 هم میشه مثل اون ریتم توی فلش ذخیره و اجرا کرد یا فقط قسمت یوزر این کیبورد منحصر به اکسپنشنها میشه؟
با تشکر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری اورینتال”

• اطلاعات