korg Pa600

پایین ترین ارنجرهای Pa مثل Pa700- Pa600- Pa50

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

ELYAS
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: در حال جستجو
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

Re: korg Pa600

پست خوانده نشده

رضاستوده نسب نوشته شده:سلام دوستان من میخوام pa600بخرم ولی با اطلاعاتی که ازشما گرفتم دارم کم کم منصرف میشم تعدادی از دوستانم خریدن خروجی باکیفیتی داره ولی سمپل نمی کنه تصویر<SPAN style="curror: pointer" onmousedown="if(editor_type=='1'){WriteHTML('','editor');}else{WriteTEXT('تصویر','editor');}">تصویر

خیلی دوستانه بهت میگم , Pa 50 بخر اما 600 نخر.pa 80 بخر اما 600 نخر . A1000 بخر اما 600 نخر !!
قسم میخورم پشمیون میشی وقتی ده دقیقه باهاش کار کنی !
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

ELYAS نوشته شده:خیلی دوستانه بهت میگم , Pa 50 بخر اما 600 نخر.pa 80 بخر اما 600 نخر . A1000 بخر اما 600 نخر !!

آخه چرا پس؟؟ تصویر

قرار بود برای ما یک خاطره تعریف کنید؟تصویر
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
ELYAS
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: در حال جستجو

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:
ELYAS نوشته شده:خیلی دوستانه بهت میگم , Pa 50 بخر اما 600 نخر.pa 80 بخر اما 600 نخر . A1000 بخر اما 600 نخر !!

آخه چرا پس؟؟ تصویر

قرار بود برای ما یک خاطره تعریف کنید؟تصویر

سلام مجدد
بهنرگ جان ، من كه قبلا عرض كردم و همه چيرو تعريف كردم.ميتونيد به همين صفحه قبلي رجوع كنيد .تموم گفته هاي من و شما مكتوب هستش.ديگه چي بگم.؟!
آواتار کاربر
k.b.660
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کاسیو
کیبرد فعلی: tyros2
کارت صوتی: behringer
میکروفون: roland
نرم افزار: c.base
موبایل: nokia
محل اقامت: تهران-ستارخان
تماس:

نظر راجب pa600

پست خوانده نشده

انتقال یافته از اینجـــا
k.b.660 نوشته شده:سلام استاد بهرنگ
behrang m نوشته شده:سلام. تایروس2 مبارک باشه. شما همون کاربری هستید که Pa600 رو فروختید. اسباب بازیه خوبی بود یا نه؟ تصویر
صد رحمت به اسباب بازی باز اسباب بازی میشه باهاش بازی کرد ...خلاصه بهرنگ جان نفرینم کرده بودن که 600 گرفتم هیچی دیگه 2 ماه ساز نمیزدم افسردگی گرفته بودم دقیقا زمانی که آ2000 فروختم 600 گرفتم بازش کردم گذاشتم رو پایه روشنش کردم و ریتمهاشو آوردم همونجا فهمیدم گولم زدن دستمو گذاشتم رو سرم گفتم وااااااااااااااااااااااااای چه...کردم باور کن خانواده من که از ساز سر در نمیارن میگفتن این چیه خریدی سرمون درد گرفت برو بازم مشکیرو بگیر عجب صداهایی داشت فقط اون مشکیه هر چی پول کم داری ما بهت میدیم آقا از این ببعد خواستین کسیرو نفرین کنید بگید ایشالله 600 بگیریتصویر
لذت روی زمین قسمت پررویان است/خون دل میخورد آن کس که حیایی دارد...
behrang
مدیر کل
مدیر کل

Re: نظر راجب pa600

پست خوانده نشده

k.b.660 نوشته شده:صد رحمت به اسباب بازی باز اسباب بازی میشه باهاش بازی کرد
مگه با pa600 نمیشه بازی کرد؟ تصویر
k.b.660 نوشته شده:دقیقا زمانی که آ2000 فروختم 600 گرفتم بازش کردم گذاشتم رو پایه روشنش کردم و ریتمهاشو آوردم همونجا فهمیدم گولم زدن
چه جالب! آقای سعادتمند هم فکر کنم در این مورد نظر و تجربه ی مشابهی داشته باشه؟!
k.b.660 نوشته شده:باور کن خانواده من که از ساز سر در نمیارن میگفتن این چیه خریدی سرمون درد گرفت برو بازم مشکیرو بگیر عجب صداهایی داشت
دقیقا وقتی یک A2000 و pa600 رو کنار هم بذاری و ریتم و صداها پخش کنید ، متوجه صدای بسیار خشک و خفه ی Pa600 میشید. من این تجربه رو داشتم و توی عکس میتونید ملاحظه کنید اون لحظه رو.
.
تصویر
کلیک کنید روی عکس
-
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: A3000
کارت صوتی: focusrite
میکروفون: RODE Nt1-A
نرم افزار: gold wave-Studio one-Cubase
موبایل: HONOR 10 Lite
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: اصفهان

پست خوانده نشده

k.b.660 نوشته شده:دقیقا زمانی که آ2000 فروختم 600 گرفتم بازش کردم گذاشتم رو پایه روشنش کردم و ریتمهاشو آوردم همونجا فهمیدم گولم زدن
behrang m نوشته شده:چه جالب! آقای سعادتمند هم فکر کنم در این مورد نظر و تجربه ی مشابهی داشته باشه؟!
تصویر
کلیک کنید روی عکس
-
دقیقا بنده هم به یک روز نکشید که از خریدن کرگ پشیمون شدم... اونجا بود که واقعا فرق ساز رو با ساز فهمیدم!!!

آقای kb666 هم از دوستان بنده هستن کاملا حرف دل هم رو میفهمیم.. البته چند روز پیش اگه به دادش نمیرسیدم دوباره میخواست بره سمت کرگ تصویر!!!

ولی خدا خواست و یه تایروس نصیبش کرد!!!
شانس با تلاش ارتباط مستقیم دار *** هر چه قدر بیشتر تلاش کنید *** خوش شانس تر خواهید بود
آواتار کاربر
k.b.660
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کاسیو
کیبرد فعلی: tyros2
کارت صوتی: behringer
میکروفون: roland
نرم افزار: c.base
موبایل: nokia
محل اقامت: تهران-ستارخان
تماس:

پست خوانده نشده

mohammad.s نوشته شده:
behrang m نوشته شده:چه جالب! آقای سعادتمند هم فکر کنم در این مورد نظر و تجربه ی مشابهی داشته باشه؟!
تصویر
کلیک کنید روی عکس
-
دقیقا بنده هم به یک روز نکشید که از خریدن کرگ پشیمون شدم... اونجا بود که واقعا فرق ساز رو با ساز فهمیدم!!!

آقای kb666 هم از دوستان بنده هستن کاملا حرف دل هم رو میفهمیم.. البته چند روز پیش اگه به دادش نمیرسیدم دوباره میخواست بره سمت کرگ تصویر!!!

ولی خدا خواست و یه تایروس نصیبش کرد!!!
دوباره نفرینم کردن رد کرد خداروشکر...بچها دروغ میگه بمن گفت اگه باز کرگ بگیری من میدونمو تو حالا جرات داری بگیرتصویرنه شوخی میکنم منم دنبال تایروس بودم محمد جان خودت میدونی چقدر صبر کردم دیگه خداییش داشتم کلافه میشدم از بی سازی ولی خدارو شکر یه ساز تمیز گیرم اومد انشالله که خیر و شما هم اس 950 و هر چی که دوست داری بگیری البته صدای گرند پیانوی اس 950 رو آ2000 و تایروس2 نداره چون کنسرت گرند پیانوی تایروس4 روشه و این بزرگترین برتریش نسبت به تایروس2 موفق باشی
لذت روی زمین قسمت پررویان است/خون دل میخورد آن کس که حیایی دارد...
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

آقا وایسید ببینم شما تصویر همشهری هستید؟ از کجا همدیگه رو میشناسید؟ تصویر (شوخی)
آقایون شما که pa600 گرفتید و این چنین ازش دلزده شدید میشه بگید غیر از پخش بد کیفیت ، چه موارد بد دیگه ای داشت که شما رو زد؟
و البته چه موارد خوبی؟

راستی به شما هم از این دروغ ها نگفتن که پک فابریک ایرانی و اورنتال داره تصویر تصویر
abbasnaeij
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: sa21
کیبرد فعلی: yamaha s975
موبایل: samsung
محل اقامت: مازندران -نور

پست خوانده نشده

با سلام خدمت همه دوستان البته همه دوستان استادن و نظرشون محترم این طوری که این دوستمون از 600 بد میگه والا انگار با هم دعواشون شده عزیزم شما ببین از کیبرد چی میخای بعد برو متناسب با خواسته هات کیبردتو انتخاب کن که اینطور زده نشی از کیبرد . من چندین سال پیش که بورس یاماها 400 و 510 و.... بود همیشه یاماها داشتم همیشه هم دوستش داشتم همه مدلهاشو تا این اواخر تایروس دو گرفتم که به خاطر مشکل مالی فروختم کرگ هم 50 و 500 تبدیل به 800 و دوباره 500 تبدیل به 2 داشتم الانم 600 دارم ولی اونطوری که شما میگین من زده نشدم ازش . ست ریتمی رو که شرکت سپید موج با قفلش داره رو هم خریدم کیفیت ریتماش واقعا عالیه صداهایی هم که دلم میخاست رو از ستهای ترکی وعربی گلچین کردم رو همین ست و دارم استفاده میکنم و اگه یه روز پولم کفایت کنه بدون هیچ تردیدی تایروس 3 ویا 4 .یااااااااااااااااااااااااااا5 میگیرم ولی هیچ وقت انتظار ندارم ساز همه خواسته های منو براورده کنه این هنر ماست که به خواسته هامون به کمک ساز برسیم به نظر شما اگه بهرنگ دست بزاره رو 600 وشروع کنه به ساپورتش این ساز همینجوری میمونه یا حمایتهای بهرنگ وسایتش از 2000 نبود بازم کسی سراغ 2000 میرفت منظورم اینه که یاد بگیریم و بازم یاد بگیریم ....
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

عباس جان سلام ... حرفت رو کاملأ قبول دارم ... ولی خب باید بگم که به نظر من که گاهی مثل بقیه دوستان ریتم میسازم ارزش نداره وقتم رو روی pa600 بذارم به چند دلیل:
1- کیفیت پخش و خروجی این کیبورد کثیف و خشنه و نسبت به 800 افت بسیار شدیدی داره ( البته باز هم به نظر من)
2- صداهای فابریک دستگاه به قدرت صداهای آ دو هزار نخواهد رسید بنابراین ریتم و آکوردهایی هم که براش ساخته میشه طبیعتأ کیفیتش در حد همون صداهاست
3- از قیافه Pa600 به شدت متنفرم . حس یه کیبورد آموزشی رو به آدم میده ( نظر شخصی )
4- ساده ترین مشکل تو ریتمسازیش اینه که برای پاک کردن یک نت اشتباه باید وارد جدول Even note (اگه اشتباه نکنم) بشی و میزانها رو جلو بری تا نت مورد نظر رو پیدا کنی که این کار وقت گیریه
و ........

من 4 سال pa80 داشتم ... از وقتی که کرگ خریدم شاید به اندازه یک دهم زمانی که A1000 داشتم هم ریتم نساختم با pa80 !! نمیدونم چه حسابیه که هر موقع کرگ میاد زیر دستم فقط دوس دارم دکمه استارت ریتمو بزنم و یا علی ( شوخی ) تصویر

به هر حال سلیقه ها متفاوته و هرکس یه جوری از کیبوردش لذت میبره ... شما هم همین که از pa600 راضی هستی خدا رو شکر ... انشالا کیبوردای بهتر هم میخری تصویر

در ضمن این حرفا رو من همینجوری گفتما ... ترو خدا بحث به جنگ دیرینه بین کرگ و یاماها کشیده نشه دوباره( البته منظورم همه ی دوستانه ) که اصلأ حوصلشو ندارم تصویر
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری متوسط و پایین تر”

• اطلاعات