Yamaha Tyros5

ارنجرهای حرفه ای TYROS - Tyros1 - Tyros2 - Tyros3 - Tyros5

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: Yamaha Tyros5

پست خوانده نشده

Rahavash نوشته شده:داش بهرنگ اگه نیاز به بیعانه هست بفرمایید
میخوام خیالم راحت باشه یکیشو دارم تصویر
احسان جان شما یکی از بهترین مشتری های ما هستی. انشاله که اسم شما بعنوان اولین خریدار Tyros5 در ایران ثبت بشه. تصویر
تماس بگیر بامن هنرمند.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
saeed_pa3x
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: casio sa21
کیبرد فعلی: PA3X-ROLAND EXR-46OR
کارت صوتی: M-AUDIO FAST TRAKPRO
میکروفون: tc-helicon mp75
نرم افزار: کیوبیس
موبایل: NOKIA ز6-01
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: تالش
تماس:

پست خوانده نشده

دوستان بطور کلی بدون هیچ گونه تعصب بگین تایروس 5 یا همین 3 ایکس که دارم ؟ چون خودم بیشت رگزینه حذف صدای خواننده خیلی برام مهم بودش که این مورد در تایروس 5 هستش و یکی اینکه وکال این دستگاه چطوره ؟ تغییری کرده؟ به پای وکال 3 ایکس میرسه ؟ چون وکالش واقعا معرکه هستش . اگر دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم . مخصوصا آقای فیروز فر
آواتار کاربر
EHSAN-TAALE
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: CASIO SA21
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-S970
کارت صوتی: M-AUDIO C600
میکروفون: RODE NT1
نرم افزار: STUDIO ONE
موبایل: HTC EYE
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: شیـــــــــــــراز

پست خوانده نشده

وکال تایروس سه نسبت به pa3x خیلی ضعیف تره اما تایروس چهار سیستم وکال کاملا متفاوته هم از لحاظ سخت افزاری و هم نرم افزاری و امکانات
تایروس پنج توی وکال هیچ تغییری نکرده و از سیستم وکال تایروس 4 استفاده میکنه
از اونجایی که تایروس پنج جای هیچ صحبتی نذاشته نتیجه میگیریم وکال تایروس 4 خیلی حرفه ای و کامله که روی تایروس پنج بدون تغییر نصب شده
behrang
مدیر کل
مدیر کل

اولین بررسی مشخصات تایروس5 در ایران

پست خوانده نشده

EHSAN-TAALE نوشته شده:بعدشم دوستان من به سهم خودم میگم فعلا هیچ کاری نمیشه کرد تا پکهای 3 و 4 رو روش نصب کنید
من هر روشی بلد بودم رفتم
اما با به یکسری تغییرات پرزحمت میشه دونه دونه سمپلهای UVN & UVD رو بهش معرفی کرد البته ریتمها اصلا اجرا نمیشند و جای همه سمپلها صدای پیانو میذاره
اطلاعات جدید درباره Tyros5 :
در تاریخ 7 تیر ماه 1393 اولین تایروس5 در ایران مورد بررسی ما قرار گرفت و این اطلاعات تایید شده رو در اختیار همه علاقه مندان قرار میدهیم.
  • تایروس5 در همه دسته بندی های Voice و Drum Kit گزینه های جدید و زیبایی اضافه کرده.
  • سیستم موتور صدا در تایروس5 طبق گفته یاماها تغییر کرده و جدید شده و به همین علت پک ها و سمپل های تبدیل شده از تایروس3 و تایروس4 با کمی تغییرات روی تایروس5 اجرا میشوند و ریتم های هر پک صداها رو گم میکنند که بمرور بیشتر این مورد رو بررسی میکنم و اطلاع میدم که آیا این مشکل حل شدنی است یا خیر.
  • تایروس5 افکت های بسیار بهتری نسبت و تایروس4 دارا است.
  • زیبایی و جذابیت ریتم های Audio Style تایروس5 رو تایید میکنیم چون تست کردیم.
  • در تایروس5 گزینه Pin Code رو جدید دارید که میشه برای سیستم قفل و رمز شخصی گذاشت.
  • گزینه صداها و صداسازی Ensemble رو دارید که بیشتر بدرد کارهای غربی میخوره نه ما.
  • فایل های wav و mp3 رو بطور مستقیم پخش میکنه و صدای خواننده رو محو میکنه و سرعت و ترانسپوز اونها رو تغییر میده.
  • گزینه ضپط Audio در 2 ترک رو همچون تایروس های 3 و 4 داره و یک قابلیت جدید هم بنام MixDown به این قسمت اضافه شده که بزودی براتون شرح میدم.
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

بهرنگ جان در مورد 2 اگر ممکنه تحقیق بکنید که بالاخره لیست اکسپنشن های پک ها رو در کجا میشه مشاهده کرد و اگر این کار با منوی مشخصی ممکن نیست و ترک های ریتم این اکسپنشن ها رو گم میکنند به چه صورتی امکان داره که این اکسپنشن ها رو در ترک های ریتم جایگزین کرد یا اون هارو به نحوی به ترک ها معرفی کرد ؟ ؟
با تشکر از شما تصویر
goli
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: trumpet
کیبرد فعلی: Yamaha PSR S970
نرم افزار: fl studio & adobe audition
موبایل: Samsung Note3
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

پست خوانده نشده

استاد منتظریم محتویات این کیبورد را واسمون بریزی رو داریه......تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

• ریتم های Audio Style فوق مجشر هستند. اصلا نمیتونید تصورش رو هم بکنید تا گوش ندید. براتون دمو میذارم.
  • صداهای ارتیکولیشن 2 (S.Art2) به نسبت تایروس4 بیشتر شده اند و البته قشنگ تر.
  • گزینه مولتی پد های Audio Link رو همچون S950 داره که میتونید چندین گیگابایت فایل wav توی هارد یا usb ذخیره کنید و برای مولتی پد ها ذخیره کنید.
  • سیستم ترکیب و صداسازی Ensemble با منو های شیک و جدید بنظر من یک مورد مذخرف است که به هیچ درد ما نمیخوره.
  1. اولا فقط با صداهای تعیین شده ی Ensemble میشه از این صداها ساخت.
  2. دوما این صداسازی با این صداها بیشتر برای کارهای ارکستر و سمفونی های غربی مناسبه.
  3. سوما 4پارت رو میتونید باهم ترکیب کنید که در واقع همون پارت های Left و Rightهای 1 تا 3 هستند که این رو خودمون هم میتونستیم ترکیب کنیم.
  4. اکثر تنظیمات و ولوم های این قسمت رو توی Mixing Console هم داریم و دقیقا همون است.
  5. تنها مورد متفاوت در این سیستم صداسازی یک منو است که در اون میتونید نت های هر صدا ، در هر پارت رو روی کلاوی ها بچینید و کمی ادیت کنید که بنظرم هیچ مورد جذابی نیست برای ما.شاید اگر با همه ی صداها اینکار رو میکرد خیلی مورد جالبی بود.
مثلا تعریف کنید Part-1 صدای Brass باشه و این صدا روی چه کلاوی هایی صدا بده و همینطور 3 پارت دیگر و اینها رو باهم تنظیم کنید.فکر نمیکنم اصلا ارزش فیلم گرفتن و گذاشتن رو داشته باشه.
  • سیستم سمپلینگ و پک لود کردن تایروس5 رو دقیقا مثل سیستم A2000 و S950 ساختن و همونطور با زدنِ دکمه ی Function یک گزینه بنام Pack Instaler میبیند. ولی متاسفانه پک های YEP رو نمیخونه و فرمت کاملا جدیدی رو از اینجا لود میکنه که باید از نرم افزار مخصوصش روی فلش مموری بریزید و اون رو از روی فلش مموری میخونه. البته ورژن 1.0 نرم افزار YEM به سادگی قابلیت گلچین کردن رو هم داره.
اینجا را ببیند.
-
من هنوز روی دستگاه رم سمپل نصب نکردم چون در راه است و بدستم نرسیده. در ضمن قرار است طی این چند روز یاماها ی ژاپن جواب بده در مورد این مورد که بمحض رسیدن جواب و رم سمپل اطلاعات بیشتر رو مینویسم.
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

با سلام
ضمن تبریک به دوستانی که ساحب تایروس 5 هستند .
اینطوری که سیاست یاماها داره نشون میده سیستم سمپل و اکسپنشن پک تایروس 5 با تایروس های قبلی و PSR های قبلی تفاوت دارد.
مشخص نیست که این تفاوت در اصل به نفع مصرف کننده میشه یا به ضررش !!!!
اما من حس میکنم که تفاوتی که در سیستم میدرنج و تایروس به وجود اومده ، روز به روز اختلاف بیشتری پیدا میکند به طوری که کسی که تایروس 4 رو داره نمیتواند از پک های یاماها که بسیار با کیفیت تهیه شده اند استفاده کند..همینطور کسی که تایروس 5 دارد نتواند از پک های A-2000 استفاده کند... این کار باعث میشه تایروس 5 کاملا انحصاری بشه و کسی حاضر به ریتم سازی و برنامه سازی باهاش نباشه !!!!
اما به شخصه انتظار بیشتری از تایروس 5 داشتم . ( حداقل انتظار داشتم صداهای جدید که در تایروس4 دیدم ، در تایروس 5 هم ببینیم)
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

من هم با توجه به حرف های اوستا اونقدری که فکر میکردم تایروس5 خیلی غول باشه نبود طی این چند موردی که بهرنگ جان گفتند بدرد ما نمیخوره حدا اقل انتظار داشتم پک های yep ادوهزار رو مستقیم لود کنه نه به وسیله نرم افزار باید اون رو با تایروس5 مچ کنی در کل بد نبود خوب بود
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

شوالیه آسمان نوشته شده: ( حداقل انتظار داشتم صداهای جدید که در تایروس4 دیدم ، در تایروس 5 هم ببینیم)
مرتضی جان کی گفته اون ها رو نداره؟ تمام صداهای جدید تایروس4 رو داره و صداهای بیشتری هم داره. حتی synth های قشنگی هم بهش اضافه شده. ولی در مورد توضیحات دیگه ای که دادی تایید میکنم.
تا امشب بهتون میگم این سیستم پک لود کردن در تایروس5 چه مزیت ها و چه معایبی دارد.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری Tyros”

• اطلاعات