Yamaha Tyros5

ارنجرهای حرفه ای TYROS - Tyros1 - Tyros2 - Tyros3 - Tyros5

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 229 دفعه

Re: Yamaha Tyros5

پست خوانده نشده

beygloo نوشته شده:من فکر کنم یکی از دلایل این کار یاماها برای فروش برنامه های جانبی و خدماتی هست که یاماها ارائه میده. و میخواد مردم رو در سطح جهان عادت بده به خرید این پکها که درآمد فوق العاده ای رو برای شرکت یاماها داره.
محمد جان این هم بوده ولی یک کار فوق العاده کرده که ما سال ها به دنبالش بودیم. این کار به موردی که شما هم گفتید ربط داره.انشاله طی امروز و فردا این حرکت بسیار جالب و مفید رو اعلام کینم.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
saeid322
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: .........

پست خوانده نشده

واقعاً جای تعجبه در زمانی که روز به روز پیشرفت تکنولوژی احساس میشه یاماها اینکار رو کرده.کلی خوشحال شده بودم که یاماها بالاخره ارنجر 6.5 اکتاو بیرون داد.و کلی داشتم فکر میکردم که هر جور شده پولش را جور کنم و یک 6.5 اکتاوش را بردارم.توی یک کلیپ که با pa3x مقایسه میشد کاملاً مشخص بود که چه ابهتی داره pa3x از لحاظ سایز و شکیلی کلی کوچیک به نظر میومد حتی از لحاظ کیفیت ریتم و صداش هم که مقایسه میکرد pa3x حرفی برا گفتن نداشت. ولی افسوس که همه چی نقش برآب شد.
beygloo
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: yamaha psr-740
کیبرد فعلی: YAMAHA A2000
موبایل: sony experia go
محل اقامت: قم

پست خوانده نشده

ولی من فکر میکنم این کار یاماها بی حکمت نیست و با وجود رقبایی چون کرگ در ایران و دیگر کشورها حتما مصلحتی در کار هست و فکر میکنم به زودی همه رو سورپرایز کنن.
احتمالا یک حرکت انقلابی در راه است ...
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

جناب بیگلو. مسلما تمام اقدامات شرکت ها حکمتی داره. ولی حکمت داریم تا حکمت.در خوش بینانه ترین حالت هم که تصور کنیم ، این کار مذحک و مایوس کننده بود برای تایروس5 . گرچه خیلی دوستان میگند که حالا ما که با همون تایروس3 هم سمپل نمیگرفتیم و فقط پک ها رو لود میکردیم و گلچین ، و تایروس5 هم این کار رو میکنه ، ولی برای افرادی مثل من و احسان و رضا که روی تایروس برنامه میسازند دو قرون نمی ارزه.این کار یاماها ، همچون مدل های جدید کرگ از جمله pa600 و pa900 و pa300 .، کاملا دلیلش اقتصادی است .
.این حرکت، تایروس5 رو در ایران سوزاند ولی یک خبر بسیار خوب برای مید رنج بعدی یاماها است که واقعا من رو خوشحال کرده از فکر هوشمندانه یاماها برای این سیستم. بزودی توضیح میدم.
saeid322
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: .........

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:جناب بیگلو. مسلما تمام اقدامات شرکت ها حکمتی داره. ولی حکمت داریم تا حکمت.در خوش بینانه ترین حالت هم که تصور کنیم ، این کار مذحک و مایوس کننده بود برای تایروس5 . گرچه خیلی دوستان میگند که حالا ما که با همون تایروس3 هم سمپل نمیگرفتیم و فقط پک ها رو لود میکردیم و گلچین ، و تایروس5 هم این کار رو میکنه ، ولی برای افرادی مثل من و احسان و رضا که روی تایروس برنامه میسازند دو قرون نمی ارزه.این کار یاماها ، همچون مدل های جدید کرگ از جمله pa600 و pa900 و pa300 .، کاملا دلیلش اقتصادی است .
.این حرکت، تایروس5 رو در ایران سوزاند ولی یک خبر بسیار خوب برای مید رنج بعدی یاماها است که واقعا من رو خوشحال کرده از فکر هوشمندانه یاماها برای این سیستم. بزودی توضیح میدم.

من هم کاملاً با نظر شما موافقم که این کارشون کاملاً مضحک هست برای چنین کیبوردی،حتی کسی هم که از این کارایی استفاده نمیکند هم میخواد با چنین هزینه ای کیبوردش این کارایی را داشته باشد.با این اوصافی که مشخص شد دیگه تایروس5 در خاورمیانه خیلی جایگاهی نخواهد داشت.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

saeid322 نوشته شده:با این اوصافی که مشخص شد دیگه تایروس5 در خاورمیانه خیلی جایگاهی نخواهد داشت.
دقیقا به مرکزِ هدف اشاره کردید. بخصوص ایران و ترکیه کشورهایی هستند که بزرگان پک ساختن توی ارنجرها هستند و البته کرد ها. البته کشورهای عربی هم در درجه ی دوم. این نشون میده ، تایروس5 هدف اصلیش کشورهای غربی و غیر خاورمیانه ای بوده. ولی باز هم اشتباه بوده. هرجوری که فکر کنید ، این کار بسیار غلط بوده. حتی من فکر نیمکنم این کار برای یاماها صرفه اقتصادی هم داشته باشه.
غربی ها که کلا یه دکمه میزنند و صدا و ریتم های فابریک دستگاه رو select میکنند. خاورمیانه هم که کلا 40درصد با صداهای فابریک بیشتر کار نمیکنند. کشورهای عربی هم که مثل غربی ها از صداهای فابریک استقاده میکنند و صداهای فابریک هم که همه غربی هستند. پس هیچ... تعطیل. زباله ساختن.
صداهای تایروس5 که براتون چندتا دمو آماده کردم و میذارم ، فوق محشر هستند و اگه باهاشون بنوازید واقعا تعجب میکنید یاماها این ها رو چطوری ساخته.ولـــی مگه تایروس5 سینتی سایزره که اینقدر روی صداهاش کار کرده؟!!! تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

سستم جدید لود کردن پک تایروس5

پست خوانده نشده

خوب! ظاهرا دوستانی که ادعا کردن با تایروس5 کار کرده اند نتوستند متوجه این کار جالب یاماها بشوند.پس خودم باید بهتون بگم این روش پک لود کردن روی ارنجرهای جدید یاماها چه سود بزرگی داره . چیزی که ما و خیلی ها سال ها بدنبالش بودند و هنوز هم هستند.

.
...** محافظت از حق کپی رایت سازنده پک **
با این روش فایلِ پک فقط روی دستگاه خریدار لود میشه. این فوق العاده خوشحال کننده است و هوشمندانه. هم برای سازنده ها خوب است و هم برای خریداران. دیگه میشه پک ها رو با قیمت های خیلی پایین خریداری کرد و هیچکس هم نمیتونه فایل رو پخش کنه.
این روش روی تایروس5 اثر مثبتی نـداره ، ولی روی میدرنج ها ی آینده ی یاماها (مثلا A3000) فوق العاده است. زیرا این سیستم روی حالت pack لود کردنِ A2000 و S950 و S750 و tyros5 پیاده شده (USER/Expansion) و برای سریِ تایروس از این نمونه پک ها هنوز هیچی ساخته نشده ، ولی پک های YEP یاماها زیاد هستند و جدید و با کیفیت.
-
در واقع بجای اینکه بصورت اینترنتی و آنلاین تایروس5 رو رجیستر کنید ، خودتون با USB دستگاه رو رجیستر میکنید و فایل pack مخصوص دستگاه خودتون رو تحویل میگیرید. حالا شما فایل pack رو دارید و میتونید بارها پاک کنید و دوباره نصب کنید. ولی این فایل روی هیچ دستگاه دیگه ای لود نمیشه.اگر هم فردی بخواد فایلpack جدید شما رو پخش کنه (مثل این فرد) ، نمیتونه. چون هر فایل روی یک دستگاه لود میشه.
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

یاماها بهترین کار رو کرده واقعا دمش گرم تصویر
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
آواتار کاربر
EHSAN-TAALE
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: CASIO SA21
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-S970
کارت صوتی: M-AUDIO C600
میکروفون: RODE NT1
نرم افزار: STUDIO ONE
موبایل: HTC EYE
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: شیـــــــــــــراز

پست خوانده نشده

بهرنگ اگه ممکنه این دوتا سوال رو یکم دقیق تر بگو
اول اینکه اگه مثلا من تایروس پنج بخرم حتی یه صدای پدال هم نمیتونم به سمپلها اضاف کنم؟نه با دستگاه نه کامپیوتر؟
یعنی باید یه تایروس 3 هم کنارش داشته باشم؟
دوم هم درمورد قفل یو اس بی بیشتر بگو
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

بهرنگ جان اگر به این شکل باشه خیلی عالیه من فیلم رو هم دیدم و بسیار مفید بود تصویر . . و باید بگم که تایروس4 هم این فابل رو بر روی فلش Save میکنه و گذینه Pack Instalation هم داره پس باید تست کنم ممکنه تایروس4 هم همچین امکانی رو داشته باشه .
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری Tyros”

• اطلاعات