Yamaha Tyros5

ارنجرهای حرفه ای TYROS - Tyros1 - Tyros2 - Tyros3 - Tyros5

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

Re: سستم جدید لود کردن پک تایروس5

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:خوب! ظاهرا دوستانی که ادعا کردن با تایروس5 کار کرده اند نتوستند متوجه این کار جالب یاماها بشوند.پس خودم باید بهتون بگم این روش پک لود کردن روی ارنجرهای جدید یاماها چه سود بزرگی داره . چیزی که ما و خیلی ها سال ها بدنبالش بودند و هنوز هم هستند.

.
...** محافظت از حق کپی رایت سازنده پک **
با این روش فایلِ پک فقط روی دستگاه خریدار لود میشه. این فوق العاده خوشحال کننده است و هوشمندانه. هم برای سازنده ها خوب است و هم برای خریداران. دیگه میشه پک ها رو با قیمت های خیلی پایین خریداری کرد و هیچکس هم نمیتونه فایل رو پخش کنه.
این روش روی تایروس5 اثر مثبتی نـداره ، ولی روی میدرنج ها ی آینده ی یاماها (مثلا A3000) فوق العاده است. زیرا این سیستم روی حالت pack لود کردنِ A2000 و S950 و S750 و tyros5 پیاده شده (USER/Expansion) و برای سریِ تایروس از این نمونه پک ها هنوز هیچی ساخته نشده ، ولی پک های YEP یاماها زیاد هستند و جدید و با کیفیت.
-
در واقع بجای اینکه بصورت اینترنتی و آنلاین تایروس5 رو رجیستر کنید ، خودتون با USB دستگاه رو رجیستر میکنید و فایل pack مخصوص دستگاه خودتون رو تحویل میگیرید. حالا شما فایل pack رو دارید و میتونید بارها پاک کنید و دوباره نصب کنید. ولی این فایل روی هیچ دستگاه دیگه ای لود نمیشه.اگر هم فردی بخواد فایلpack جدید شما رو پخش کنه (مثل این فرد) ، نمیتونه. چون هر فایل روی یک دستگاه لود میشه.

بهرنگ جان توضیحات شما در مورد تایروس5 کاملا صحیحه و به این شکل برنامه ها و پک ها رو برای تایروس5 نمیشه کپی کرد ولی در این مورد سوالی برای من پیش اومده . . همونطور که خودت هم گفتی اگر فردی متغلب پیدا بشه که تایروس5 داشته باشه ولی برای خرید پک به دروغ بگه که تایروس4 یا تایروس3 داره و بعد از خرید پک تایروس4 یا 3 با برنامه Expansion Manager همونطور که ما برای تایروس5 پک درست میکنیم اون فرد هم برای خودش پک درست کنه و اون پک تایروس4 یا 3 به همراه نرم افزار Expansion Manager رو برای دیگرانی که تایروس5 دارن پخش کنه آیا فکر نمیکنی که مشکل باز هم بطور کامل حل نشده ؟ ؟ ؟ تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 229 دفعه

Re: Yamaha Tyros5

پست خوانده نشده

EHSAN-TAALE نوشته شده:اول اینکه اگه مثلا من تایروس پنج بخرم حتی یه صدای پدال هم نمیتونم به سمپلها اضاف کنم؟نه با دستگاه نه کامپیوتر؟
با توجه به توضیحاتی که در پست های قبل دادم واضح است که با تایروس5 حتی یک پدال هم نمیتونید اضافه کنید احسان جان. خیلی ساده بهتون بگم!
هر چیزی که توی دکمه ی Voice Creator بوده ، دیگه نیست.
هرچیزی که توی دکمه ی Voice Creator از زمان تایروس2 تا تایروس4 بوده ، برداشته شده و من اصلا نمیدونم شرکت یاماها فرق بین ارنجر و سینتی سایزر رو در چی میدونه!
این همه روی صداهای فوق العاده ی تایروس5 کار کرده ، خوب آدم میره سینتی سایزر میخره..
EHSAN-TAALE نوشته شده:بهرنگ جان در این مورد سوالی برای من پیش اومده . . همونطور که خودت هم گفتی اگر فردی متغلب پیدا بشه که تایروس5 داشته باشه ولی برای خرید پک به دروغ بگه که تایروس4 یا تایروس3 داره و بعد از خرید پک تایروس4 یا 3 با برنامه Expansion Manager همونطور که ما برای تایروس5 پک درست میکنیم اون فرد هم برای خودش پک درست کنه و اون پک تایروس4 یا 3 به همراه نرم افزار Expansion Manager رو برای دیگرانی که تایروس5 دارن پخش کنه آیا فکر نمیکنی که مشکل باز هم بطور کامل حل نشده ؟ ؟ ؟
رضا جان در پست اولم اگر دقت کنی نوشتم
این روش روی تایروس5 اثر مثبتی نـداره ، ولی روی میدرنج ها ی آینده ی یاماها (مثلا A3000) فوق العاده است. زیرا برای سریِ تایروس از این نمونه پک ها هنوز هیچی ساخته نشده ، ولی پک های YEP یاماها زیاد هستند و جدید و با کیفیت.
این مزیتی که گفتم برای پک های گلچین و تبدیلی از تایروس3 و تایروس4 نـیست رضا جان. چون سیستم پک های UVI که قابلیت قفل نداره اصلا.این مزیت فقط برای سیستم Expansion Pack Instaler جدید یاماها است.
این روش "حفاظت از حق کپی رایت" زمانی برای تایروس5 جواب میده که نرم افزار جدیدش بیاد و برای تایروس5 بشه بطور اختصاصی پک ساخت.اون موقع دیگه مشتری پروژه ی اصلی رو نداره و نمیتونه چیزی رو تبدیل کنه.فقط میتونه فایل pack رو بر روی دستگاهش لود کنه و پاک کنه. دقیقا عینِ A2000 و S950 و S750 و S650
این چیزی است که بیش از 14 سال دنبالش بودیم.

باز هم سوالی هست بپرسید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

اوستا پس با این حساب یاماها بهترین کا رو کرده دیگه شما هم و دیگران اگه برای تایروس5 پک بسازیند از دست سودجو و دزدی ها............ در امانند در کل عالی بود این حرکت یاماها
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

دیروز گفتــیم :
رضا فیروزفر نوشته شده:اگر فردی متغلب پیدا بشه که تایروس5 داشته باشه ولی برای خرید پک به دروغ بگه که تایروس4 یا تایروس3 داره و بعد از خرید پک تایروس4 یا 3 با برنامه Expansion Manager همونطور که ما برای تایروس5 پک درست میکنیم اون فرد هم برای خودش پک درست کنه آیا فکر نمیکنی که مشکل باز هم بطور کامل حل نشده ؟ ؟ ؟
بهرنگ نوشته شده:این مزیتی که گفتم برای پک های گلچین و تبدیلی از تایروس3 و تایروس4 نـیست رضا جان. چون سیستم پک های UVI که قابلیت قفل نداره اصلا.این مزیت فقط برای سیستم Expansion Pack Instaler جدید یاماها است.
ولی یک مورد رو بررسی کردم رضا جان. حتی در این موردی که شما گفتی هم خیلی راحت میشه از دزدی و پخش جلوگیری کرد.با این صورت که :
شما اگر با تایروس2 یا تایروس3 یا تایروس4 یک پک ساختی مخصوص تایروس5 ، فقط به کسانی میفروشی که تایروس5 دارند و فایل n27 ، در واقع کارت شناساییِ اون خریدار است. در صورتی که فایل n27 نداشته باشه نمیتونه pack رو خریداری کنه.

این حرکت در آینده ای نزدیک بنفع همه است.البته من کاملا مطعن هستم شرکت کرگ بزودی این روش کاملا کپی و تقلید میکنه.همونطور که خیلی از کارایی های یاماها رو تابحال روی کیبوردهاش پیاده کرده و البته کار خیلی خوبی کرده که بفکر بهتر شدن دستگاهاش است. ای کاش تایروس5 هم مثل کرگ گاهی اوقات تقلید میکرد و چند مورد رو از روی کرگ تقلید میکرد.

منو های Mixing Console در تایروس5 با تایروس3 و تایروس4 هیچ فرقی نمیکنه که ناامید کننده است. (غیر از افکت های VCM)
منو های ریتمسازی و مولتی پد سازی و سانگ سازی بعد از 10سال همونه و حتی یک دکمه هم اضافه نشده.
سیستم Voice Set همونطور شبیح تایروس2 است.
و...
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

این هم راه خوبی هستش بهرنگ جان تصویر ولی هنوز راه حل ایده آلی نیست به نظر من چون خیلی ها هنوز تایروس4,3,2 دارن و تعداد کمی تایروس5 دارن و نمیشه فروش رو به کسانی که تایروس 4,3,2 دارن متوقف کرد . .
ای کاش شرکت یاماها که خودش همه پک های خودش رو برای فروش گذاشته و اون هم بصورت قفل و حتی ریتم های Preset دستگاه رو هم قفل کرده تصویر به فکر حمایت از برنامه سازهای یاماها هم بود و برنامه ای برای قفل فایل های n26 و n25 هم میساخت که دیگه راهی برای کپی غیر قانونی برای کسی باقی نمیموند
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:این هم راه خوبی هستش بهرنگ جان تصویر ولی هنوز راه حل ایده آلی نیست به نظر من چون خیلی ها هنوز تایروس4,3,2 دارن و تعداد کمی تایروس5 دارن و نمیشه فروش رو به کسانی که تایروس 4,3,2 دارن متوقف کرد . .
ای کاش شرکت یاماها که خودش همه پک های خودش رو برای فروش گذاشته و اون هم بصورت قفل و حتی ریتم های Preset دستگاه رو هم قفل کرده تصویر به فکر حمایت از برنامه سازهای یاماها هم بود و برنامه ای برای قفل فایل های n26 و n25 هم میساخت که دیگه راهی برای کپی غیر قانونی برای کسی باقی نمیموند
آقا رضا چی داری میگی؟ برنامه ساختن برای تایروس های 2 تا 4 چه ربطی به تایروس5 داره؟
فایل n26 مال رجیستر کردن تایروس4 است.چه ربطی به این سیستم جدید تایروس5 داره؟ تو داغ دل خودت رو میخوایی بگی خوب توی تاپیک خودش بگو. من دارم حرف از یک سیستم جدید میزنم و حرف از آینده ی فوق العاده ی این سیستم. برنامه های تایروس2 و تایروس3 و تایروس4 رو چیکار داریم ما؟؟؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

منتقل شده از تاپیکِ "دمور از تایروس5"
reza firouzfar نوشته شده:اگز از صداهای Strings تایروس5 هم دمو دارین بگذارین تا گوش بدیم
MNS نوشته شده:رضا جان تایروس 5 یه چیز خفن و جدیدی داره به نام استرینگ مود که توش بصورت زنده ارکستر را شبیه سازی میکنه.
من ویدیوش را که دیدم کلی تعجب کردم. هم خیلی ساختن یه همچین مودی سخته و هم واقعا زنده به نظر میاد.
دموش توی یوتیوب هست. اگر بهرنگ جان هم بتونه زحمت یه ویدیو ی کوجیک از استرینگ مود را بکشه اونوقت می بینی منظورم از عالی بودن استرینگ مود چیه.
مهرداد جان اون سیستمی که شما فرمودی ، در تایروس5 اسمش Ensamble است که در پست های قبل هم توضیح دادم. واقعا مذحک و بچه گانه است ساخت این قارقارک در تایروس5 . من کلی روش کار کردم. هیچ جذیه و زیبایی نداره. تصویر
  • 80درصد امکاناتش و ولوم ها و دکمه هاش ، توی همون Mixing Console هم است.
  • ترکیب 4 صدا رو توی part ها انجام میده که خودمون هم میتونستیم این 4تا پارت رو با هم ترکیب کنیم.
  • فقط از صداهای مخصوص Ensamble میتونید توش استفاده کنید. نه همه ی صداها
  • اکثر این صداها غربی هستند و به کارهای شرقی نمیخورند اصلا.
  • ترکیبی که بین نت ها و کلاوی ها انجام میده رو شما نمیتونی بسازید ، و خودش چندتا حالت پیشفرض آماده داره.
  • و وقتی با این صداها مینوازیذ یکی دو مورد از امکانات دیگرِ دستگاه (غیر از ریتم) نا کارآمد میشه که دیگه ارزش نداشت من بررسیش کنم.
در واقع همین کار رو خودمون با ترکیب چندتا صدا و افکت و تنظیماتِ لازم ، خیلی بهتر میتونیم انجام بدیم.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

ورژن 1.06 تایروس5

پست خوانده نشده

تایروس5 خود را بروز کنید.
ورژن جدید 1.06 برای تایروس5

این ورژن همزامان با معرفیِ ورژن 2 نرم افزار yamaha expanshon manager برای دانلود قرار گرفت. 18.4.93

yamaha نوشته شده:Fixed a problem in which, when the Voice was changed from an Ensemble Voice to another type of Voice, the degree of modulation effect applied to the keyboard parts RIGHT 1-3 and LEFT may not have corresponded to the current MODULATION wheel position.

- Fixed a problem in which, when the Ending section of a Style was recalled by the Registration Memory while playing back another Style, the Ending section would not play back properly.

- Other minor problems have been corrected
.
منبع :

کد: انتخاب همه

http://download.yamaha.com/search/detail/?site=usa.yamaha.com&language=en&category_id1=16277&category_id2=16535&product_id=1883956&asset_id=60854&asset_file_language=EN
eslam
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کیبورد
کیبرد فعلی: a2000
کارت صوتی: 003
میکروفون: 102
نرم افزار: کیوبیس
موبایل: sony tx
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

تایروس5

پست خوانده نشده

اینشالا هر چی زودتر پول دستم بیاد بخرم تایروس 5تصویر
آواتار کاربر
rezasss
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: keybord
کیبرد فعلی: tyros5 & tyros3
کارت صوتی: m-audio
میکروفون: ev
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

پست خوانده نشده

سلام دوستان سوال دارم در مورد تایروس 5 واقعاتش میخوام یدونه بگیرم ولی سوالاتی دارم؟
1-ایا میتونم پروگراممو که تو تایروس 3 دارم روش لود کنم وه در ریتمو صداهام هیچ مشکلی پیش نیاد؟
2-ایا محدودیت 128 سمپل و20 درام کیت نامحدود شده؟
3-و اینکه واقعا ارزش خرید داره؟
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری Tyros”

• اطلاعات