جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

+ ارسال پاسخ
 صفحه 10 از 14 |      1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  
 موضوع پست: Re: فروش پک BM4
پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه مهر 19, 93 2:39 am 
آفلاين
کارشناس امور خارجی
کارشناس امور خارجی
نماد کاربر
تاريخ عضويت: يکشنبه آذر 14, 89 7:03 pm
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-S970
موبایل: Nokia Lumia 820
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
دمت گرم استاد. ریتمها از این هم بهتر بشه دیگه چی می خواد بشه!!!!!!! ای ول.  

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه مهر 28, 93 2:42 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S975 - EA7 - Genos
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2017
موبایل: Note5
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
ورژنی که به خریدارانه 300 تومنی  تقدیم شده بود ، نسخه ی Trial22 بود  الآن Trial27 از فایل yep آماده است و انشاله تا دو هفته آینده نسخه 30 که دیگه نسخه کامل و اصلی است ، تقدیم خریداران عزیز میشه.ریتم ها بهتر - پر تر - و بیشتر شده اند. همچنین تعداد صدای Synth جدید از  vst های معروف.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مهر 29, 93 1:10 am 
آفلاين
عضو سایت
عضو سایت
تاريخ عضويت: دوشنبه آبان 6, 92 10:16 am
حالت من: Musical
اولین ساز: kawai ms 710
کیبرد فعلی: بدون کیبورد
موبایل: Sony Xperia
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشی

استاد بهرنگ عزيز
همچنان منتظر ريميكس BM4 هستيم .من عاشق اين ريميكسها هستم چون از توى همين ريميكسها خيلى چيزها آدم ميتونه ياد بگيره .

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مهر 29, 93 1:13 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
بعد از پایان پروژه سعی میکنم یه رمیکس جنجالی از BM4 بذارم تا قدرت این ریتم ها رو بتونید با کارهای استدیویی مقایسه کنید.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مهر 30, 93 12:46 pm 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: دوشنبه مهر 14, 93 9:57 am
کیبرد فعلی: YAMAHA-KORG
بهرنگ جان ریتمهایی که میسازی و وارد بازار میکنی واقعا روش زحمت میکشی و با وسواس و دقت زیاد میسازی انگار که داری برای خودت به صورت شخصی میسازی- چیزی که در کرگ شاهد آن نیستیم ریتمهایی که در کرگ میسازند به قول گفتنی بزن درویی و بازاری برای فروش میسازند که جنبه هنری ندارد- ولی کارهای تو جنبه هنری داره و سعی میکنی که ریتم را تا آنجا که میشود قشنگ تر کنی- درکرگ هم هستند کسانی که ریتهای قوی و حرفه ای میسازند ولی توی بازار پخش نمیکنند و دمو هم نمیزارند- نمیدونم برای چی - ولی ریتم قوی در کرگ وجود داره شما به این ریتمهای بزن درویی بازاری نگاه نکن

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مهر 30, 93 3:34 pm 
آفلاين
عضو ویژه
عضو ویژه
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه مهر 26, 92 11:04 am
حالت من: Angelic
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
behrang m نوشته است:
بعد از پایان پروژه سعی میکنم یه رمیکس جنجالی از BM4 بذارم تا قدرت این ریتم ها رو بتونید با کارهای استدیویی مقایسه کنید.

اوستا ما هم منتظر ریمیکس زیبایی از bm4 هستیم بعد از اون ریمیکس عالی bm3 مطمانم ریمیکس بی ام فر عالی میشه منتظریم استاد

با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد

سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مهر 30, 93 5:50 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
SHERVIN نوشته است:
بهرنگ جان ریتمهایی که میسازی و وارد بازار میکنی واقعا روش زحمت میکشی و با وسواس و دقت زیاد میسازی انگار که داری برای خودت به صورت شخصی میسازی- چیزی که در کرگ شاهد آن نیستیم ریتمهایی که در کرگ میسازند به قول گفتنی بزن درویی و بازاری برای فروش میسازند که جنبه هنری ندارد- ولی کارهای تو جنبه هنری داره و سعی میکنی که ریتم را تا آنجا که میشود قشنگ تر کنی- درکرگ هم هستند کسانی که ریتهای قوی و حرفه ای میسازند ولی توی بازار پخش نمیکنند و دمو هم نمیزارند- نمیدونم برای چی - ولی ریتم قوی در کرگ وجود داره شما به این ریتمهای بزن درویی بازاری نگاه نکن
با نقطه نقطه ی نوشته ی شما موافق هستم. حتی اگر انتقاد باشه.

اتفاقا پک بعدیه من هرچه باشه تصمیم دارم کاملا به همان سبک حلیم خورشتی باشه (یا بقول شما بزن دررویی) تا در اون سبک غیرهنری هم ناز شستی به دوستان برنامه ساز در کرگ نشان بدم.
حالا راه افتاده اند و همه جا مینویسند :
ریتم های BM ساده و خالی هستند. و با آکورد شنونده را گول میزنند
واقعا باعث افتخار من است که میبینم عزیزان در کرگ نمیتونند چنین آرپج های روباتیک و آکوردهایی به جدید ترین سبک موزیک دنیا را بسازند. و با 6درام کیت و 60هزار پرکاشن در یک واریوشن سعی میکنند مشتری را گول بزنند

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه آبان 3, 93 12:01 pm 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
ریتم نه باید شلوغ باشه نه خالی باید روی فرمول و اسلوب خودش ساخته بشه- پرکاشنها هم میتونه یک تومبا و تمبک توی 2 تا ترک با هم باشند تا ریتم پر تر باشه - البته نه در همه واریشن ها - آکوردها باید جواب همدیگه رو بدند و نباید آکورد 1 با آکورد 2 مثل هم نواخته بشوند فقط صدای آن را عوض کنیم-ریتم خالی نمیتونه شنونده را به وجد بیاره و ریتم شلوغ هم شنونده را آزار میده- بیس های  تنظیم های جدید نباید روی کیک اول بیفتند تا کیک کوبنده خودش را نشان بدهد.تزئینات ریتم مثل بشکن دست -و ..... باید در جای مناسب زده شود -

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه آبان 3, 93 1:24 pm 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
کرگی ها میگند ریتمهای بهرنگ چون سمپل راس نیستند خالی به نظر می آیند- البته سمپل راس خیلی پر تر از سمپلهای تکی و تقی هستند که با درام کیت ساخته میشوند- ولی من توی برنامه جدید بهرنگ فکر میکنم خیلی از پرکاشنها راس بودند- در کل سمپل راس استدیویی که کانال چپ و راست دارد پر ترین و نرم ترین سمپل است برای پرکاشن- در ضمن افکت wah در ریتمها دیگه قدیمی و خز شده اگر دقت کنیم هیچ کدام از تنظیمهای ریتمهای لس آنجلسی از افکت wah برای آکوردها استفاده نمیکنند- این افکت به کرات برای همه ریتمهای 6/8 کرگ استفاده میشه که جالب نیست در یاماها هم بایستی از این افکت پرهیز شود-

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه آبان 3, 93 3:34 pm 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
نکته دیگه ای که میخوام بگم (البته با اجازه استاد بهرنگ) اینه که ریتمهای 6/8 را نباید همه اجزا را با یک کوانتایز انجام داد (کیک- اسنر - های هت و........)همه با یک کوانتایز انجام میشوند که هم در کرگ هست هم در یاماها ولی زنگوله ها نباید کوانتایز آنها با های هت ها روی هم بیفتد چون ریتم خشک میشود و زنگوله ها خود را نشان نمیدهند و باید کوانتایز زنگوله ها را دستی از های هت ها جدا کرد- کوانتایز اتوماتیک ریتم را خشک و ماشینی میکند- حتی در تنظیمهای استودیویی تمامی اجزائ ریتم کوانتایز نمیشوند

مشخصات

+ ارسال پاسخ  صفحه 10 از 14 |      1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 10 از 14

تعداد پست ها:  140 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان مديران انجمن: behrang, mojtaba190
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: