پروژه تبدیل a2000 به a2000-v

میدرنج های اورینتال 64 - 62 - A5000 - A3000 - A2000 -OR700 - A1000 - A3

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
STUDIO SIMA
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: همه ایران سرای من است

Re: پروژه تبدیل a2000 به a2000-v

پست خوانده نشده

f.motahari نوشته شده:بالاخره پس از تلاش فراوان و انجام تستها و تنظیمات مهندسی دقیق، A2000-V تولید و برای اولین بار در "ارتعاش" رونمایی شد
این کیبرد در واقع همان A2000 بوده که پس از بررسیهایی که انجام دادیم و همچنین پس از شناخت نقاط ضعف A2000 با تلاش دوست هنرمنم (مهندس علی قناد) بهینه سازی شد.
این کیبرد نسبت به A2000 معمولی (وحتی نسبت به خیلی از کیبردهای در سطح خود)قابلیتهای چشمگیری داشته و با حفظ تواناییهای آن موارد جدیدی را بهمراه دارد که در ادامه بعرض میرسد.
با ســـــلام و عرض احترام

دوست گرامی با عرض معذرت خواهی فراوان؛ کارهای صورت گرفته فقط جنبه مونتاژکاری داره. زیرا

تغذیه سوئیچ مد , USBپلییر ؛ برد اکو ؛ و همچنین برد میکروفون بیسیم تجهیزاتی هستند که در

بازار به صورت فراوان وجود دارد
و روی هر کیبرد دیگری هم میشه نصب کرد (مثل همون OR700 که در

سایت معرفی شد)ای کاش دوست عزیزمون وقت میگذاشتن مثلا USBپلییری را با کیبرد ست کنند

که مثل S950قابلیت تغییر سرعت در پخش و هماهنگ شدن با ضرب آهنگ را داشته باشه نه یک پلییر

ساده که میشه روی هر آمپلی فایر و تجهیزی که دارای آمپلی فایر می باشد، هم نصب نمود .یا اضافه

نمودن وکالی که قابلیتهای بیشتری داشته و رابط نرم افزاری با کیبرد داشته باشد نه سخت افزاری به

واسته ولوم که از دقت بالایی هم برخوردار نیستند.اگر چه کار دوست گرامیمان جای تقدیر داره ولی

اگر کمی بیشتر تلاش و تحقیق نمایند به طور قطع و یقین میتوانند قابلیتهای کیبردهای تایروس و

S950را در A2000 پیاده نمایند و نوازنده را از هر کیبرد دیگری بی نیاز نمایند.به امید آن روز تصویر تصویر .با تَََـشـــــــکر
آواتار کاربر
f.motahari
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: SA20
کیبرد فعلی: Pa3
میکروفون: Akg
نرم افزار: Nuendo
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد

پست خوانده نشده

دوست گرامی با عرض معذرت خواهی فراوان؛ کارهای صورت گرفته فقط جنبه مونتاژکاری داره. زیرا

تغذیه سوئیچ مد , USBپلییر ؛ برد اکو ؛ و همچنین برد میکروفون بیسیم تجهیزاتی هستند که در

بازار به صورت فراوان وجود دارد
و روی هر کیبرد دیگری هم میشه نصب کرد

سلام دوست من
از توجهت ممنون
ولی لازمه یادآوری کنم که من واسه کسی یا چیزی تبلیغ نمیکنم.و قرار نیست که این کار منبع درآمدی واسه ما باشه.
این کار فقط از روی عشق و علاقه انجام شده و باور کن که وقت زیادی واسش صرف شد.
قرار نیست که شبیه کیبورد دیگه ای هم بشه. فقط یه A2000 که امکانات جدید رو خودمون بهش اضافه کردیم.
چون دیدیم که A2000 کیبوردیه که ارزش داره حالا حالاها ازش استفاده کنیم.
همین که نیاز به آداپتور نداره و میشه میکروفن بهش وصل کرد و ..... خودش خیلی استفاده ازش رو آسونتر کرده.
همچنین درمورد s950 هم باید بگم که usbپلیر توی این کیبرد هم امکان سینک شدن با ریتم رونداره.
همونطوری که شما فرمودین usb و منبع تغذیه و... توی بازار هست ...ولی هیچ کس روندیدیم که حوصله این کار روداشته باشه که این وسایل رو روی کیبوردش نصب کنه. وشایدم به ریسکش نمی ارزه.
بهر حال از توجهتون ممنونم و نظرتون کاملا محترمه دوست من
آواتار کاربر
EHSAN-TAALE
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: CASIO SA21
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-S970
کارت صوتی: M-AUDIO C600
میکروفون: RODE NT1
نرم افزار: STUDIO ONE
موبایل: HTC EYE
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: شیـــــــــــــراز

پست خوانده نشده

اخ اخ که دیر رسیدم و عکسها با نشد
دمتون گرم
شماها افتخار ایرانید بخدا
لذت بردم
آواتار کاربر
h basereh
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: yamaha 640
کیبرد فعلی: or700
کارت صوتی: .......
میکروفون: .....
نرم افزار: fl-studio
موبایل: sony v
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

پست خوانده نشده

تصویرخسته نباشید ولی اینو کسایی که تبدیل کرگ ببینن از تعجب شاخ در میارن......اون انتن مال چیه نکنه اونو به تلوزیون تبدیل کردینتصویر
آواتار کاربر
korgpa4x
متخصص korg
متخصص korg
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: korgpa3x
موبایل: htc
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: كرج

پست خوانده نشده

اين تغيرات انجام شده؟؟
آواتار کاربر
meysamusic
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: sa21
کیبرد فعلی: tyros5-61key
کارت صوتی: Focusrite
نرم افزار: Cubas
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: کاشمر

پست خوانده نشده

دوستان شماروبه خدااین کارهارونکنید تصویر

اولین راه برای اینکه این عملیات رو روی کیبورد انجام بدین ،بازکردن ارگ واین یعنی به سازبازشده اعتباری نیست خداوکیلی واسه همه این کارهاچندبار ارگت رو بازوبسته کردی
دوم اینکه شرکت کرگ ویا یاماها یعنی اینقدرشعور شون نمیکشه ویا امکاناتش روندارن که بخوان این امکانات رو روی کیبوردهاشون نصب کنن؟
ولی مهندسین این شرکت ها یک سری ویژگی هارو درنظرمیگیرن که حداقل ده تامهندس این کاره باعلم روزدنبامیشینن بحث میکنن که مثلا چه ویژگی باتوجه به سخت افزار ونرم افزار آ2000بیشترین بازده روداره ودرمورد تایروس ویاهرکیبورد دیگه
پس دوستان بیاین یاماهارو به سرنوشت کرگ دچارنکنیم ان شاءالله دست وبالتون که بازشد یه تایروس5 میخرین وتمام سمپل ها ودرام کیت های آ2000 رو واسه تایروس 5 تبدیل میکنین یاسمپل میگیرین وتمامی امکاناتی که دوستمون فرمود رو درش دارید درضمن احتیاجی هم نیست ارگتون رو لحیم کاری کنید
tina
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: korg

پست خوانده نشده

هيواي من حالا نوبت ياماها شد امان ازين تبديل كنندگان
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

دوستان خیالتون راحت باشه تصویر
هیچ کدام از این لحیمکاری ها در واقع تبدیل نیست و میشه گفت یه جور تغییر یا جابجا کردن قطعات است. نه گذاشتنِ دل و روده ی Pa800 توی قوطی Pa500 تبدیله! نه اضافه کردنِ آنتن و برد میکروفون و رادیو توی A2000 تبدیه.
البته موضوع این تاپیک رو من در جریانش بودم و از همون ابتدا هم عرض کردم این یه کار فردی بود از یک دوست مهندس. مه یک حرکت عمومی برای فروش و دلالی مثل قضیه کرگ.

درکل اینکار ها دیگه هیچ خریداری هم نداره. ولی شاید یکم جالب باشه برای بینندگان تصویر
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری اورینتال”

• اطلاعات