Yamaha Tyros2

ارنجرهای حرفه ای TYROS - Tyros1 - Tyros2 - Tyros3 - Tyros5

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: YAMAHA Tyros2

پست خوانده نشده

mohammad.s نوشته شده:[HIGHLIGHT=#ffffff]یه عزیزی میگفت تایروس 2 45 دقیقه طول میکشه بیاد بالا و آماده ی نواختن بشه؟ حرفش سندیت داره؟[/HIGHLIGHT]
من این مطلب رو حالا دیدم تصویر

1. اولا تایروس2 حدود 12ثانیه طول میکشه تا بیاد بالا و در مقایسه با مدل کرگ جدیدتر از خودش (Pa800) حتی خیلی سریع تر هم است.
  2. دوما سرعت روشن شدنِ تایروس2 بستگی به حجم و آدرس سمپل ها در هنگام روشن شدن (Autoload) دارد که سریع jترین سرعت از روی هارد است و کند ترین سرعت از روی USB است.
  3. سوما خوب دقت کنید که اگر حجم سمپل در تایروس2 2برابر یا 3بارابر بشه ، سرعت لود به همین نسبت اضافه نــمیشه و اکثرا این اشتباه را میکنند.
  4. چهارما این برای دوره زمانی که تایروس2 تولید شده ، چیز عجیب یا بدی نبوده.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
MNS
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: Casio-CT637
کیبرد فعلی: Tyros 3
کارت صوتی: Realtek HD
نرم افزار: LMMS, Anvil, PriMus, Audacity
موبایل: Huawei Mate 9
زمينه تخصص: نرم افزارهاي آهنگسازي
محل اقامت: آلمان، اشتوتگارت

پست خوانده نشده

mohammad.s نوشته شده:یکی دیگه از دوستانی که تایروس 3 داشتن گفتن یه ست 50 مگی رو توی 3 دقیقه بالا میاد.. اگه انقدر دیر میاد بالا پس به نسبت تایروس 2 فرق چندانی نداره! چون توی تایروس 2 همونطور که احسان جان فرمودند 75 مگ رو توی 4.5 دقیقه لود میکنه!!تصویر

به نظرتون اگه توی تایروس 3 یه فایل 50 مگی 3 دقیقه طول بکشه واسه لود 500 مگ باید نیم ساعت فقط وایسیم تا ساز بالا بیاد؟

محمد جان

من یه پک حدودا 180 مگی دارم روی تایروس 3 و حدود 5 دقیقه و 2 ثانیه طول میکشه تا پک را از روی هارد لود بکنه.
برای تایروس 2 احتمالا یک مقدار کند تر باشه ولی یادت باشه که لود از روی هارد را همیشه امتحان کنی. بسته به نوع فلشی که استفاده میکنی لود از روی هارد ممکنه سریع تر از لود از روی فلش باشه. تصویر
mehrdad386
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: ملودیکا
کیبرد فعلی: clp440 piano
میکروفون: شور وکال
موبایل: نوت 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
تشکر کرده: 1 دفعه

پست خوانده نشده

سلام بر اساتید عزیز ممکنه راهنماییم کنین من جدیدا یک تایروس 2 اکبند خریدم با پایه و بلنذگو فابریک 4 تومن اول اینکه خریدم خوب بوره یا نه؟ و اینکه ذاطکجا بدونم هاردش و رمش روش هست یا نه چه طور تست میشه حجم رم و هارد . چون نمی تونم ست هارو لود کنم و میگه جانداری تو حافظظه ممنون میشم.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

mehrdad386 نوشته شده:سلام بر اساتید عزیز ممکنه راهنماییم کنین من جدیدا یک تایروس 2 اکبند خریدم
آکبند؟ تصویر تصویر دوست عزیز مبارک باشه ولی کی به شما گفته این دستگاه آکبند است؟
تایروس2 حدود 5سال پیش تولیدش متوقف شد و هیچ جای کره زمین آکبندش نیست. بهتر بود قبل از خرید یک بررسی یا سوال میکردید.حرف هایی همچون (این دستگاه توی انبار مونده بوده - این دستگاه توی ویترین بوده - این از قبل مونده) هم هیچ کدام در مورد تایروس2 ی آکبند صحت نداره.
بهرحال بهتره تا دیرنشده یک شخص مطمئن و باتجربه رو بیارید دستگاه رو از نزدیک و ظاهری چک کنه حتما.
mehrdad386 نوشته شده:خریدم 4 تومن اول اینکه خریدم خوب بوره یا نه؟
بله. اگر با پایه و بلندگوها خریدید ، در واقع مفت خریدید.خیلی ارزان.
mehrdad386 نوشته شده:ذاطکجا بدونم هاردش و رمش روش هست یا نه چه طور تست میشه حجم رم و هارد . چون نمی تونم ست هارو لود کنم و میگه جانداری تو حافظظه ممنون میشم.
اولا بگم با توجه به توضیحی که دادید دستگاه شما رم سمپل نــدارد ولی من توضیحات را میدهم :
  • برای تست هارد :
دکمه Function
گزینه Utility
برید به سربرگ MEDIA
سمت چپ LCD یک پنجره کوچک است که باید گزینه HARD یا HD در ان نوشته شده باشد.
  • برای تست رم سمپل :
دستگاه را در حالت تست قرار بدید - اینجا را بخوانید
با دکمه های + و - تمپو (یا با 2دکمه + و - دیگه روی پنل) گزینه های تست را جلو برید تا برسید به گزینه DIMM SD RAM
دکمه Stop/Start ریتم را بزنید
اگر OK داد یعنی رم موجود است و سالم. غیر از این بود یعنی خراب است یا وجود ندارد.
mehrdad386
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
mehrdad386 نوشته شده:سلام بر اساتید عزیز ممکنه راهنماییم کنین من جدیدا یک تایروس 2 اکبند خریدم
آکبند؟ تصویر تصویر دوست عزیز مبارک باشه ولی کی به شما گفته این دستگاه آکبند است؟
تایروس2 حدود 5سال پیش تولیدش متوقف شد و هیچ جای کره زمین آکبندش نیست. بهتر بود قبل از خرید یک بررسی یا سوال میکردید.حرف هایی همچون (این دستگاه توی انبار مونده بوده - این دستگاه توی ویترین بوده - این از قبل مونده) هم هیچ کدام در مورد تایروس2 ی آکبند صحت نداره.
بهرحال بهتره تا دیرنشده یک شخص مطمئن و باتجربه رو بیارید دستگاه رو از نزدیک و ظاهری چک کنه حتما.
mehrdad386 نوشته شده:خریدم 4 تومن اول اینکه خریدم خوب بوره یا نه؟
بله. اگر با پایه و بلندگوها خریدید ، در واقع مفت خریدید.خیلی ارزان.
mehrdad386 نوشته شده:ذاطکجا بدونم هاردش و رمش روش هست یا نه چه طور تست میشه حجم رم و هارد . چون نمی تونم ست هارو لود کنم و میگه جانداری تو حافظظه ممنون میشم.
اولا بگم با توجه به توضیحی که دادید دستگاه شما رم سمپل نــدارد ولی من توضیحات را میدهم :
  • برای تست هارد :
دکمه Function
گزینه Utility
برید به سربرگ MEDIA
سمت چپ LCD یک پنجره کوچک است که باید گزینه HARD یا HD در ان نوشته شده باشد.
  • برای تست رم سمپل :
دستگاه را در حالت تست قرار بدید - اینجا را بخوانید
با دکمه های + و - تمپو (یا با 2دکمه + و - دیگه روی پنل) گزینه های تست را جلو برید تا برسید به گزینه DIMM SD RAM
دکمه Stop/Start ریتم را بزنید
اگر OK داد یعنی رم موجود است و سالم. غیر از این بود یعنی خراب است یا وجود ندارد.

مرسی استاد بهرنگ عزیز . دستگاه واقعا نو و دست نخورده ست. پشت دستگاه و باز کردم هارد نداشت ولی دو تا رم 256 داره. استاد عزیز ست خوب برای تایروس 2 سراغ دارین و اینکه چه هاردی براش نصب کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

بهرحال مبارم باشه....دستگاه نو و دست نخورده ، با آکبند خیلی فرق داره عزیزم.
ست خوب برای تایروس 2 سراغ دارین
لیست پک های تایروس اینجا
همه پک های تایروس2 مجانی هستند ، غیر از 2 پک جدید و غیر مجانی :

T.BM2
OR 2015
mehrdad386
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

ممنون جناب بهرنگ . جسارتا این پک ها رو میشه شراکتا خریداری و استفاده کرد منو دوستم میخواهیم باهم بخریم.
آواتار کاربر
EHSAN-TAALE
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: CASIO SA21
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-S970
کارت صوتی: M-AUDIO C600
میکروفون: RODE NT1
نرم افزار: STUDIO ONE
موبایل: HTC EYE
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: شیـــــــــــــراز

پست خوانده نشده

mehrdad386 نوشته شده:ممنون جناب بهرنگ . جسارتا این پک ها رو میشه شراکتا خریداری و استفاده کرد منو دوستم میخواهیم باهم بخریم.

دوست عزیز این کار اصلا درست نیست
استفاده از پکهای رایگان ازاده و شما میتونید پک رو به هر کسی خواستید بدید اما واسه پکهای جدید خیر

اما شما میتونید با خرید همزمان دو پک تخفیف ویزه ای بگیرید
مثلا برای خرید پک بنده درصورت خرید دو پک همزمان بجای 300 مبلغ 250 پرداخت میکنید،جمع تخفیف هردو پک 100 هزار تومن میشه که مبلغ کمی نیست
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

mehrdad386 نوشته شده:ممنون جناب بهرنگ . جسارتا این پک ها رو میشه شراکتا خریداری و استفاده کرد منو دوستم میخواهیم باهم بخریم.
هیچ قابلی نداره دوست عزیزم.
کاربر قبلی آقای سید طالع هستند ، از اساتید یاماها و سازنده OR2015 و بنده در خدمت شما سازنده T.BM2
البته پک آقای طالع خیلی جدید تر است.
همین که حسن نیت نشان دادید و فرمودید قصد خرید شریکی دارید ، کلی برای ما ارزش دارد.برای دریافت تخفیف ویژه خرید شریکی میتونید به آقای EHSAN-TAALE یا بنده پیام خصوصی بفرستید.
برای اینکار هم میتونید روی اسم کاربر کلیک کنید.اینجا را کلیک کنید.
mehrdad386
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

سلام حضور اساتید عزیز ممکنه راهنماییم کنین امروز هارد و نصب کردم روی t2 فایل پک ها کپی میشن ولی لود نمیشن . چطوری روی هارد لودشون کنم ؟ ممنونم
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری Tyros”

• اطلاعات