مشاوره خرید کیبورد آموزشی مناسب

برای سوال ، مشاوره و راهنمایی در زمینه خرید کیبرد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

momikorg
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: YAMAHA PSR-520
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-630

Re: مشاوره خرید کیبورد آموزشی مناسب

پست خوانده نشده

mohamadrhm نوشته شده:سلام دوستان خسته نباشید
من علاقه دارم که کیبرد یاد بگیرم و ادامه بدم خواستم ازتون راهنمایی بگیرم که چه مدل کیبردی بگیرم که برای یاد گیری خوب باشه و همچنین منو تا مرز حرفه ای شدن ببره و اینشاله الگه حرفه ای شدم یه کیبرد درست و حسابی میخرم در ضمن سازی که معرفی میکنید ترجیحا" بتونم باش آهنگای سبگ هیپ هاپم بزنم چون به این سبک علاقه دارم
بودجمم کمه ترجیحا" به صرفه ترین کیبرد رو معرفی کنید
اگه حتی کیبرد دسته دوم به نظرتون خوبه بخرم یه مدل بگید که بگیرم...در کل اگه میشه یه راهنمایی برای یه فرد که میخاد تازه شروع کنه ارائه بدید بهم مرسی
در ضمن من 20 سالمه به نظرتون برای شروع نوازندگی سنم بالا نیست؟؟ تصویر
حدود 8 سال پیش رفتم آموزش کیبرد ولی ولش کردم
یک ماه گیتار و یک ماه هم ویلون آموزش دیدم ولی متاسفانه به دلیل بی انگیزگی و تنوع طلبی ولشون کردم امیدوارم این یکیو ول نکنم دیگه!
ممنون

همون 443 بخرید بهتره، به قرض کردنش می ارزه
چون اگه با تلاش و پشتکار تونستید به جرگه حرفه ای ها بپیوندید و بخواید سازتونو ارتقا بدید،
سایر مدل هارو به دلیل نداشتن ربع پرده شاید خوب ازتون نخرن
(مشکلی که برای من موقع فروش ساز پیش اومد)
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

بله همونطوری که اقای momikorg گفتن از نظر من هم غیر از E443 به مدل دیگه ای در این محدوده قیمت فکر نکنید.چون باقی مدل های سری E یاماها ربع پرده ندارند که گزینه ای مهم و کاربردی است و مدل های کاسیو هم که فرمودید ، اصلا ساپورت ریتم و برنامه خوب و متنوعی ندارند و با وجود زحماتی که برخی اساتید برای کاسیو کشیده اند ، باز هم بخاطر مشکل سکته در پخش ریتم توصیه نمیکنم و ضعیف هستند.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
miligh20
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: yamaha pss-102

پست خوانده نشده

سلام خدمت دوستان عزیز
بنده به تازگی شروع کردم خیلی با عشق دارم کیبورد یاد میگیرم (اونم خودم) یه کیبورد کوچک دو اکتاو. و نیمی هم از قدیما الان چون دیگه میخوام به جد کار کنم میخوام یه کیبورد بگیرم حدود یک و نیم هم میتونیم هزینه کنم البته اگه واقعاً این s 650 بدردم بخوره میتونیم اکش رو هم پول بزارم بگیرم فقط هم دنبال آهنگ های ایرانی هستم همین
ممنون میشم راهنماییم کنید
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

miligh20 نوشته شده:سلام خدمت دوستان عزیز
بنده به تازگی شروع کردم خیلی با عشق دارم کیبورد یاد میگیرم (اونم خودم) یه کیبورد کوچک دو اکتاو. و نیمی هم از قدیما الان چون دیگه میخوام به جد کار کنم میخوام یه کیبورد بگیرم حدود یک و نیم هم میتونیم هزینه کنم البته اگه واقعاً این s 650 بدردم بخوره میتونیم اکش رو هم پول بزارم بگیرم فقط هم دنبال آهنگ های ایرانی هستم همین
ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام دوست عزیز ... به ارتعاش خوش اومدین
تا جایی که من اطلاع دارم شما با این بودجه میتونید Korg Pa50 و yamaha s650 تهیه کنید که به قول معروف ارزش خرید داشته باشه
چون خودم خاطره خوشی از کیبورد دسته دوم ندارم بهتون توصیه میکنم pa50 رو بیخیال شی (البته سلیقه ایه این قضیه ) و یه کم پولت رو افزایش بدی و S650 بخری .. هم اینکه 16 مگابایت سمپل میگیره و هم تو قسمت آموزش موسیقی یه سری منوها و امکاناتی داره که به درد شما میخوره
نظر بقیه دوستان رو هم بپرسی بد نیست
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
miligh20
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

مرسی mr.energy عزیز یکی از دوستام که ساز کوبه ای کار میکنه بهم پیشنهاد pa 50 رو داد ولی امروز اون دمویی که بهرنگ عزیز برای s650 تهیه کرده رو بهش نشون دادم نظرش به s650 تغییر کردگفت که کیبورد نسبتا کاملیه و گفت یکم بیشتر تحقیق کنم!!من خودمم از این کیبورد خوشم اومده فقط احساس میکنم ریتمهای ایرنیش محدود باشه آیا اینطوره؟؟؟؟ممنون میشم کمکم کنید مرسی
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

miligh20 نوشته شده:مرسی mr.energy عزیز یکی از دوستام که ساز کوبه ای کار میکنه بهم پیشنهاد pa 50 رو داد ولی امروز اون دمویی که بهرنگ عزیز برای s650 تهیه کرده رو بهش نشون دادم نظرش به s650 تغییر کردگفت که کیبورد نسبتا کاملیه و گفت یکم بیشتر تحقیق کنم!!من خودمم از این کیبورد خوشم اومده فقط احساس میکنم ریتمهای ایرنیش محدود باشه آیا اینطوره؟؟؟؟ممنون میشم کمکم کنید مرسی
روی S650 میتونید ریتمهای کیبوردهای دیگه یاماها مثل 1000 و 2000 و ... و ریتمهایی که با درام کیتهای جنرال یاماها ساخته شده رو بریزید ولی ریتمهای سمپلی برای S650 نسبت به PA50 کمتره
الان Pa50 رو رنگ میکنن و تمام نوشته های روی بدنه رو دوباره چاپ میزنن روش ! و به عنوان کیبورد در حد آکبند به شما با قیمت بالا میفروشن
برای خرید حتما کسی رو با خودتون ببرید که سر در بیاره از کیبورد
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
miligh20
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

مرسی دوست عزیز حتما همین کارو میکنم البته اگه بخوام s650 بگیرم که به احتمال زیاد بگیرم زحمتش رو به فروشگاه سایت میدم
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

خریدن یک کیبورد آکبند با 2سال گارانتی و بخصوص صداها و امکانات بروز خیلی مطمئن تر و مناسب تر است. در نتیجه بنده نیز s650 رو بهتون توصیه میکنم.
یا حتی اگر بتونید یک pa500persian تمیز و سالم پیدا کنید و بخرید خیلی بهتر از pa50 است که هیچ اعتباری به سلامتشون نیست.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
beygloo
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: yamaha psr-740
کیبرد فعلی: YAMAHA A2000
موبایل: sony experia go
محل اقامت: قم

پست خوانده نشده

جناب miligh20 در کیفیت کیبوردهای یاماها اصلا شک به دلت راه نده. S650 هم که کیبورد به روزی است . واقعا خروجی صدای یاماها اون هم به صورت طبیعی و بلندگوهای خودش واقعا لذت بخش و متفاوت .
...taha
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: ندارم

Re: مشاوره برای خرید کیبرد

پست خوانده نشده

سلام خسته نباشید
من الان عضو شدم امیدوارم بتونم استفاده ببرم تصویر
حدود 400 الی 500 تومن میتونم هزینه کنم میخواستم بدونم چه ارگی بگیرم خوبه ؟!
تازه میخوام شروع کنم و پیانو یاد بگیرم
یه کاسیو CT 670 هست که حدود 400 تومن هست و یه کاسیو ht 3000 ... میخواستم بدونم کدوم بهتره و اگه گزینه بهتری میتونم بگیرم بفرمایید
لطفا راهنمایی کنید تصویر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “راهنمای خرید کیبرد”

• اطلاعات