Korg - Micro Arranger

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
مهدی-موزیک
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: casio ctk4000
کیبرد فعلی: کیبوردمون کجا بود!!!
کارت صوتی: ............
میکروفون: ...........
نرم افزار: fl studio
موبایل: galaxy pocket
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: خراسان شمالی-اسفراین

Re: Korg - Micro Arranger

پست خوانده نشده

ممنون بابت اطلاعتون.
من به هرجا زنگ زدم کسی نداشت.ظاهرا این کیبورد زیاد وارد کشور نشده و یک تعداد محدود و کمی توی کشور پراکنده هست.اینجوری که من شنیدم گفتن بیشتر برای آهنگساز ها خوبه به خاطر امکانات و سایز کوچیکش.قیمتش هم به نظر من نسبت به کارایی دستگاه مناسب نیست .ممنون
آواتار کاربر
mohammad760
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کیبورد
کیبرد فعلی: میکرو ارنجر کرگ
کارت صوتی: ندارم
میکروفون: ندارم
نرم افزار: fl studio
موبایل: دیگه پرو نشو
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

پست خوانده نشده

سلام

من میکرو ارنجر دارم
واقعاً عالیه
یه نمونه کوچیک شده از pa50 & pa80 هست
پارسال از سازکالا خریدم 1200,000,000
آواتار کاربر
korgpa4x
متخصص korg
متخصص korg
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: korgpa3x
موبایل: htc
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: كرج

پست خوانده نشده

واقعا بيخود ترين كيبردي كه ديدم حيف پول h3000 ترجيح ميدم با اين كيبرد
KAVETAHRRY
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: میکرو ارنجر
کیبرد فعلی: میکرو ارنجر
موبایل: 09377504376

پست خوانده نشده

سلام .به همه دوستان . من جدیدا کیبورد میکرو ارنجر خریدم . متاسفانه این کیبورد قابلیت سمپلر نداره . تو آگهی دیدم که این کیبورد سمپلر میشه توسط شرکت کرگ ایران یا شرکت جزیره . آیا این کار رو انجام بدم ؟ دوستان تا به حال کسی انجام داده ؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

KAVETAHRRY نوشته شده:متاسفانه این کیبورد قابلیت سمپلر نداره . تو آگهی دیدم که این کیبورد سمپلر میشه توسط شرکت کرگ ایران یا شرکت جزیره . آیا این کار رو انجام بدم ؟ دوستان تا به حال کسی انجام داده ؟
بله. شما طبق توضیحات سایت رسمی کرگ میتونید ۳۲مگابایت سمپل را به میکروارنجر تزریق کنید.
شما برای مشاهده فایل پیوست شده در این پست، دسترسی ندارید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
yamaha PSR-62
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: PA80
کیبرد فعلی: PSR-A3000
میکروفون: Max
نرم افزار: FL STUDIO
موبایل: Nokia
زمينه تخصص: اينترنت

پست خوانده نشده

با درود و احترام
میکروارنجر کیبرد بدی نیست بیشتر بدرد کسانی می خورد که عادت به نوازندگی بر روی کیبرد کامپیوتر را از پیش داشته اند و کلاویه ها هم شبیه به pa50 البته در اندازه ی کوچک . کسی که با کیبرد اصلی کار کرده باشد زباد بدلش نمی نشیند . خوبی آن قابل حمل بودن آن است و اسپیکرهای آن نصف pa50 توان خروجی دارد . در کل برای کسی که بخواهد نوازندگی را ادامه بدهد مناسب نیست زیرا دیر یا زود باید آن را بفروشد . اما برای استفاده بعنوان میدی کنترلر خوب است .
درباره سمپلر کردن این کیبرد هم خدمت شما عرض کنم که شرکت کرگ ایران جزیره این کیبرد را فلش خور می کند و تقریبا مثل pa50 می تواند فلش کارتهای 8 مگابایت به بالا را بخواند و اجرا کند .
این کیبرد پس از فلش خور شدن خیلی بدرد دوستانی که در مجالس نوازندگی می کنند ، می خورد البته بعنوان ریتم . یک کیبرد سبک و کوچک است که می تواند در طبقه دوم جا بگیرد و ریتم را پخش کند و یک کیبرد خوب خوش صدا مثل psr62 یا roland d50 را زیر آن قرار داد .
بجای فلاپی هم از sd در این کیبرد استفاده شده است .با توجه به قیمت کیبرد بدی بنظر نمی رسد .
KAVETAHRRY
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

دوستان اطلاعات درباره این میکرو ارنجر کرگ رو ندارین؟؟
سلام . لطفا اگه اطلاعات در ارتباط با سمپلر کردن این کیبورد دارید بذارید . ممنون میشم .
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

mehdi14508 نوشته شده:کلاویه ها هم شبیه به pa50 البته در اندازه ی کوچک
با تشکر از نظرات جناب مهدی ولی اصلاح کنم که کلاوی های میکروارنجر شباهتی به کلاوی های pa50 ندارد و کلا این کیبورد کوچک کلاوی های mini و کوچکی دارد که سایز و اندازهدو ارتفاعی کمتر و کوچکتر از کلاوی های متوسط نیز دارند. دقیقا مثل کلاوی های سری reface یاماها.
mehdi14508 نوشته شده:درباره سمپلر کردن این کیبرد هم خدمت شما عرض کنم که شرکت کرگ ایران جزیره این کیبرد را فلش خور می کند
در مورد سمپل میکروارنجر هم همانطور که عرض کردم طبق سایت رسمی این دستگاه ۳۲مگابایت ظرفیت سمپل دارد و نمیدونم و فکر نمیکنم شرکت‌ یا گروهی داستان دستکاری های pa50 را برای این مدل بخواهند پیاده کنند.
KAVETAHRRY
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
mehdi14508 نوشته شده:کلاویه ها هم شبیه به pa50 البته در اندازه ی کوچک
با تشکر از نظرات جناب مهدی ولی اصلاح کنم که کلاوی های میکروارنجر شباهتی به کلاوی های pa50 ندارد و کلا این کیبورد کوچک کلاوی های mini و کوچکی دارد که سایز و اندازهدو ارتفاعی کمتر و کوچکتر از کلاوی های متوسط نیز دارند. دقیقا مثل کلاوی های سری reface یاماها.
mehdi14508 نوشته شده:درباره سمپلر کردن این کیبرد هم خدمت شما عرض کنم که شرکت کرگ ایران جزیره این کیبرد را فلش خور می کند
در مورد سمپل میکروارنجر هم همانطور که عرض کردم طبق سایت رسمی این دستگاه ۳۲مگابایت ظرفیت سمپل دارد و نمیدونم و فکر نمیکنم شرکت‌ یا گروهی داستان دستکاری های pa50 را برای این مدل بخواهند پیاده کنند.

سلام . بهرنگ عزیز . استاد من تلفن شرکت کرگ ایران رو از تو سایت ایران تجارت پیدا کردم و دیروز تماس گرفتم . برای سمپلر کردن این کیبورد . و گفتم که این کیبورد بصورت فابریک 32 مگابایت سمپلر میگیره . ولی اون کسی که تلفن جواب داد گفت این یوزر داخلیه و برای درام کیتهای داخلی دستگاهه . و شرکت کرگ ایران این کیبورد رو فلش کارت خور میکنه و تا 256 مگابایت میتونی سمپل روی این کیبورد لود کنید . جناب بهرنگ لطفا اگه ممکنه یه توضیحی در ارتباط با درام کیتهای داخلی و 32 مگابایت سمپل بدید و ضمن اینکه قیمت فلش خور کردن رو شرکت کرگ ایران 800 تومان گفتن و فرمودن یکسال گارانتی داره .
ممنون از شما
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

ممنون از اطلاعات شما و امتیاز نیز داده‌ شد.
ببینید این مینی کیبورد کالای پرفروشی نیست و من نیز ازنزدیک بااون کار نکردم
من طبق نوشته های سایت رسمی و تجربیات خودم میگم
درام کیت و صدا و ریتمهای داخلی کلا حجمی ندارند چون یک سری data هستند. شاید هر درام کیت بین 1 تا 10کیلوبایت بیشتر نباشه و همینطور باقی اطلاعات
تنها چیزی که حجم میگیره در این کیبوردها همون سمپل یا فایل audio است. در نتیجه توضیحات باهم همخوانی نداردبرای من‌.
درضمن شما از طریق دکمه‌RECORD وارد منوی SAMPLE شوید که در بالا عکسش رو گذاشتم. این دستگاه بطور فابریک گزینه SAMPLE را در منو دارد و ۳۲مگابایت هم فضا دارد.
دلیل اینها چه چیزی میتونه‌باشه غیر از سمپل! احتیاط کنید سرتان کلاه نرود با این تبلیغات نا مطمئن.گرچه شاید هم درست باشه ولی طبق توضیحات من کمی مشکوک است.
به ماهم خبر بدید ممنون میشیم
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ارنجر”

• اطلاعات