Yamaha Tyros2

ارنجرهای حرفه ای TYROS - Tyros1 - Tyros2 - Tyros3 - Tyros5

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
h basereh
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: yamaha 640
کیبرد فعلی: or700
کارت صوتی: .......
میکروفون: .....
نرم افزار: fl-studio
موبایل: sony v
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

ورودی line in درتایروس2

پست خوانده نشده

ببخشید یه سوال داشتم این line in کنار میکروفن در تایروس 2 کارش چیه ایا مثل s 950عمل میکنه؟؟؟؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: ورودی line in درتایروس2

پست خوانده نشده

تصویر
h basereh نوشته شده:ببخشید یه سوال داشتم این line in کنار میکروفن در تایروس 2 کارش چیه ایا مثل s 950عمل میکنه؟؟؟؟
تصویرکارش ورودی صدا است. میتونید انواع منبع های صوتی را بصورت mono یا stereo به تایروس2 وصل کنید و صدایی که از این درگاه وارد تایروس2 میشود ، قابل ضبط روی هارد بصورت audio است.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
h basereh
عضو سایت
عضو سایت

Re: ورودی line in درتایروس2

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:تصویر
h basereh نوشته شده:ببخشید یه سوال داشتم این line in کنار میکروفن در تایروس 2 کارش چیه ایا مثل s 950عمل میکنه؟؟؟؟
تصویرکارش ورودی صدا است. میتونید انواع منبع های صوتی را بصورت mono یا stereo به تایروس2 وصل کنید و صدایی که از این درگاه وارد تایروس2 میشود ، قابل ضبط روی هارد بصورت audio است.

اوس بهرنگ اگه ایران تورو نداشت الان یاماها هم نداشت تصویر
mahdiyp
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: ct 670
کیبرد فعلی: تایرس 2
موبایل: htc one v
محل اقامت: تبریز

Re: YAMAHA Tyros2

پست خوانده نشده

با سلام به دوستان.من وقتی لایه ی سوم صدام روشن میشه , لایه ی یک و دو کار نمی کنه , از قسمت split pointer درست میکنم و کار می کنه ولی وقتی از regist صدای دیکری رو انتخاب میکنم دوباره فقط لایه سوم کار میکنه.در ضمن دکمه ی freeze رو روشن میکنم ولی درست نمیشه.الان چیکار کنم؟تصویر
آواتار کاربر
h basereh
عضو سایت
عضو سایت

پست خوانده نشده

یه سوال دیگه اینکه فرمت ظبت audio تو تایروس 2 چه فرمتیه؟؟؟؟ و ایا اینکه مثل رکوردر pa800 عمل میکنه وصدای وکال خواننده و اهنگ نواخته شده رو ظبت میکنه؟؟؟؟
آواتار کاربر
eramms66
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: roland em50
کیبرد فعلی: S 970
نرم افزار: adobe audition
موبایل: s3
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: خراسان شمالی.شیروان

پست خوانده نشده

h basereh نوشته شده:یه سوال دیگه اینکه فرمت ظبت audio تو تایروس 2 چه فرمتیه؟؟؟؟ و ایا اینکه مثل رکوردر pa800 عمل میکنه وصدای وکال خواننده و اهنگ نواخته شده رو ظبت میکنه؟؟؟؟
با سلام .
صدای وکال و آهنگ رو با هم ضبط میکنه و شما میتونید روی یک آهنگ که ضبط کردید بی نهایت بار ضبط کنید
[HIGHLIGHT=#ffffff]............ بهترین و حقیقی ترین دوستانم از تهی دستانند . توانگران از دوستی چیزی نمی دانند ............[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ffffff] [/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff] [/HIGHLIGHT]
تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

mahdiyp نوشته شده:با سلام به دوستان.من وقتی لایه ی سوم صدام روشن میشه , لایه ی یک و دو کار نمی کنه , از قسمت split pointer درست میکنم و کار می کنه ولی وقتی از regist صدای دیکری رو انتخاب میکنم دوباره فقط لایه سوم کار میکنه.در ضمن دکمه ی freeze رو روشن میکنم ولی درست نمیشه.الان چیکار کنم؟تصویر
دوست عزیز معمولا به اونها نمیگند لایه در تایروس ، چون اونها پارت های دست راست هستند و لایه میشه همون المنت های تایروس در قسمت Voice Creator

ولی مشکل شما از قسمت split point حل میشه.باید هر 3 پارت right1 و right2 و right3 را روی یک کلاوی تنظیم کنید که با نگه داشتن دکمه های سمت راست LCD و زذنِ کلاویِ مربوطه انجام میشه. به همین راحتی.
یا اینکه یکی از پروگرام های من رو دانلود کنید از تصویراینجا (مربوط به تایروس2 باشه) و از داخل پوشه Setup ، فایلی را از مسیر زیر لود کنید روی کیبورد :
  1. Function
  2. Utility
  3. System Reset (سربرگ)
  4. System Setup File (دکمه F)
  5. لود کردن فایل مذکور
behrang
مدیر کل
مدیر کل

ضبط audio با tyros2

پست خوانده نشده

h basereh نوشته شده:یه سوال دیگه اینکه فرمت ظبت audio تو تایروس 2 چه فرمتیه؟؟
فرمت ضبط audio در تایروس2 "AUD" است.برای تبدیل فایل های ضپط شده ی تایروس2 به wav باید از یکی از دکمه های زیر LCD در همون قسمت که فایل های ضبط شده هستند استفاده کنید و فایل مورد نظر را به wav اکسپورت کنید که تقریبا به اندازه مدت اهنگ زمان صرف میکند.
h basereh نوشته شده:ایا اینکه مثل رکوردر pa800 عمل میکنه وصدای وکال خواننده و اهنگ نواخته شده رو ظبت میکنه؟؟؟؟
با یاماهاS900 و یاماهاS910 هم میتونید صدای خواننده رو با دستگاه رکورد کنید. ولی در تایروس2 میتونید تا بی نهایت مرتبه صدای خواننده و ارگ را روی هم رکورد کنید و اهنگتون رو تکمیل کنید. آیا pa800 یا pa3x چنین کاری میکنن مثل تایروس2 ؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

mahdiyp نوشته شده:من همین کار رو کردم ولی split point دوباره به جای اولش برمیگرده.
یعنی کدوم کار؟من 2 تا راه گفتم.

به احتمال زیاد مشکل از صداهایی است که در regist memory ذخیره کرده اید و اون صداها رو با همین تنظیماتِ نامناسب ذخیره کرده اید.
البته این غیب نیست و قابلیت تایروس است که میتونید پارت های دست راست را روی کلاوی ها تقسیم بندی کنید.
روش اول را امتحان کنید :
بهرنگ نوشته شده: مشکل شما از قسمت split point حل میشه.باید هر 3 پارت right1 و right2 و right3 را روی یک کلاوی تنظیم کنید که با نگه داشتن دکمه های سمت راست LCD و زذنِ کلاویِ مربوطه انجام میشه. به همین راحتی.
سپس با رجیست های خالص داخل پروگرام های من امتحان کنید(یعنی دست نخورده باشند). اگر تغییر نکرد ، مشکل از رجیست های شما است که اون هم قابل برطرف کردن است. منتها اول مشکل اولی را برطرف کنید.
mahdiyp
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: ct 670
کیبرد فعلی: تایرس 2
موبایل: htc one v
محل اقامت: تبریز

پست خوانده نشده

مرسی.من مشکلم به وسیله ی لود کردن setup.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری Tyros”

• اطلاعات