جلسه دوم من با یاماها برای طراحی کیبورد جدید 2015

عکس های یادگاری کاربران سایت ارتعاش

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
گذاشتن عکس های نامناسب و خارج از قوائد اسلامی باعث حذف پست و حتی حذف کاربر میشود.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: جلسه دوم من با یاماها برای طراحی کیبورد جدید 2015

پست خوانده نشده

شوالیه آسمان نوشته شده:با تشکر از بهرنگ عزیز پس برخلاف گفته های قبلی مسئول یاماها قیمت کیبورد جدید خیلی بیشتر از 500 هزار تومان یبشتر خواهد بود..
نه مرتضی جان ، هنوژ هم مسئولین یاماها تفاوت قیمت مدل جدید جایگزین A2000 را بین 500 تا 800 تومن عنوان میکنند.
ولی اولا حرفهای مسئولین یاماها قطعی نییست و خودشون هم با اطمینان نمیدونند هنوز.
دوما من با پیشرفت های فوق العاده ای که در قابلیت های مدل جدید دیدم نمیدونم چطور میشه مثلا قیمت A3000 حدود 5 میلیون باشه ، بعد قیمت S950 حدود 5800 باشه.؟!!! مدل جایگزین A2000 امکانات و ظرفیت هایی داره ، که تایروس5 هم نداره از جمله گزینه های جدیدی برای اولین بار در ارنجرهای یاماها.پس اینها همه احتمال است و هنوز ما در دوره ی A2000 و S950 بسر میبریم.

البته در مقایسه با تایروس5 دچار سوء برداشت نشید! من عرض کردم برخی موارد ، وگرنه بطور کلی تایروس بسیار سرتر از یک میدرنج است.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

MOHAMMAD.63 نوشته شده:بهرنگ جان من تمام پستهای شما رو خوندم ظاهرا کیبرد جدید یاماها که در راهه از خانواده میدرنج و اورینتال هستش که به قول شما ممکنه به اسم A3000 باشه .. واسه سری غیر اورینتال(سری PSR_S) هم برنامه ای دارن؟؟ بعد از S950 مدل جدیدی از سری S میاد تا عید امسال؟ یا ممکنه کلا از سری S بیان بیرون و سری جدید غیر اورینتال و به اسم دیگه ای تولید کنن؟
جواب این پست در لینک زیر:

viewtopic.php?f=79&t=4698&start=160
mohsen korg
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR 2000
کارت صوتی: XFX
نرم افزار: AUDITION
محل اقامت: نورآباد ممسنی
تماس:

پست خوانده نشده

با سلام ودرود خدمت مدیرت سایت ودوستان یه دو تا سوال دارم درمورد این کیبرد اورینتال که از نظر کلاویه درر چه سطحیه وصدا سازی وترکیب صدا هم یه تو ضیحی بدین با تشکر.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

mohsen korg نوشته شده:با سلام ودرود خدمت مدیرت سایت ودوستان یه دو تا سوال دارم درمورد این کیبرد اورینتال که از نظر کلاویه درر چه سطحیه وصدا سازی وترکیب صدا هم یه تو ضیحی بدین با تشکر.
سلام خدمت شما دوست عزیز. من در محدود موضوع همین تاپیک میتونم پاسخ بدم بهتون و اجازه ندارم دقیقا موارد را نام ببرم :

صحبت این تاپیک از کیبورد جدیدی است که یاماها مهم ترین پیشنهادات ما در جلسه پارسال را در ان قرار داده و ادعا داره قیمتش خیلی بیشتر از a2000 نیست.این بحث بر سر یک کیبورد سطح میدرنج است و همه کیبورد ارنجرهای سطح میدرنجِ یاماها کلاوی ها شون در یک سطح است. همین دسته بندی در مورد کرگ و در مورد رولند هم یکی هست.پس اگر انتظار کلاوی در سطح تایروس را داریم با این همه امکاناتت جدید و فوق العاده ، باید انتظار قیمتی در حد تایروس هم داشته باشیم.

در مورد صداسازی : افکت ها اضافه شده - صداها بسیار اضافه شده - بسیاری از صداهای اکسپنشن های اورینتال(نه همه) جدید یاماها که فوق العاده باکیفیت و جدید و ساخت یاماها بودن جزو پرست دستگاه شدند - منو ها و قابلیت های جدیدی در mixing console و voice set اضافه شده که بعضی هاشون کاملا در یاماها جدید است و برخی فقط در تایروس ها بوده قبلا .
یک قابلیت بسیار بسیار مهم در صداسازی رو در ارنجرهای جدید یاماها دارید که سال گذشته من پافشاری بسیار زیادی کردم روش برای طراحان یاماها و اونقدر این مورد رو به شکل های مختلف براشون شرح دادم و فیلم گذاشتم و روی korg نشونشون دادم که بالاخره موفق شدم. صداهای دست راست در میدرنج اورینتال جدید همون 2تا است ولی با توجه به استفاده از نرم افزار yamaha expansion manager برای میدرنج های جدید ، ممکنه بشه در حد تایروس 8 صدا را تبدیل یک پارت کرد. البته این مورد آخر هنوز یک احتمال است.
haghani
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

آقا بهرنگ عزيز ممكنه بفرماييد رم اين كيبورد جديد چند مگ هست يا فعلا مشخص نيست ؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

haghani نوشته شده:آقا بهرنگ عزيز ممكنه بفرماييد رم اين كيبورد جديد چند مگ هست يا فعلا مشخص نيست ؟
رم سمپل این دستگاه 512مگابایت خواهد بود. یعنی 112مگابایت بیشتر از pa4x کرگ که تازه معرفی شده.
haghani
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

اگر اینطور باشه که یه انقلابی توی ارنجرهای موجود به وجود میاد چون ۵۱۲ مگ رم برای یه ارنجر فوق العاده هستش و ممکنه یاماها دوباره بازار ایران رو از آن خودش کنه
haghani
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

فقط یه برتری می مونه که اگر اون رو هم روی ارنجر های یاماها اضافه کنند دیگه فکر نکنم کسی فکر خرید کرگ بیفته اون هم گلچین کردن ست هست که اگر از یه ریتمی از ستی خوشت اومد اون رو با کیبورد بشه گلچین کرد و یا صداهای سمپل شده رو از ستی به ست خودت انتقال بدی حالا نمی دونم آیا این مورد هم در آینده به امکانات یاماها اضافه می شه یا نه
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

haghani نوشته شده:فقط یه برتری می مونه که اگر اون رو هم روی ارنجر های یاماها اضافه کنند دیگه فکر نکنم کسی فکر خرید کرگ بیفته اون هم گلچین کردن ست هست که اگر از یه ریتمی از ستی خوشت اومد اون رو با کیبورد بشه گلچین کرد و یا صداهای سمپل شده رو از ستی به ست خودت انتقال بدی حالا نمی دونم آیا این مورد هم در آینده به امکانات یاماها اضافه می شه یا نه
گلچین کردن رو که با همه مدل های یاماها میشد انجام داد با همون شرایطی که در برندهای دیگه میشه انجام داد و حتی ساده تر.چون در یاماها هر فایل صدا ، خودش مخزن wav خودش بوده که برای جابجا کردن کار رو ساده تر میکنه.
در ضمن برای پک های yep نرم افزار گلچین کردن هست.
و برای مدل های جدید یاماها هم شما میتونی با نرم افزار YEM راحت گلچین کنید که در هیچ برندی به این سادگی بانرم افزار قابل انجام نیست
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “عکس های اعضای سایت”

• اطلاعات