کیبرد مناسب تمرین پیانو چی بخرم؟

برای سوال ، مشاوره و راهنمایی در زمینه خرید کیبرد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
محمد شایان مهر
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: PSR A1000
کیبرد فعلی: اشتباها PA80
میکروفون: صدام افتضاحه
نرم افزار: حوصلشونو ندارم
موبایل: NOTE 10 PRO
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: اصفهان

Re: کیبرد مناسب تمرین پیانو چی بخرم؟

پست خوانده نشده

eramms66 نوشته شده:سلام دوست عزیز شما اگه بتونید sk880 gemتهیه کنید از نظر کلاویه برای تمرین پیانو مطمئن باشید بهترین گزینه هست .حدود قیمت 400000 تومن .من داشتم کلاویه هاش حرف نداره . در ضمن 88 کلاویه هم هست

سلام داداش تصویر تصویر
قیمتش 400000 تومن نیستا !!!! دو هفته پیش من از یه نفر که تازه فروخت بود پرسیدم گفت فروختمش 3000000 تومن !!!! تصویر
تصویر
motaleby
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: none

پست خوانده نشده

دقيقا همين طوره. كيبورد [HIGHLIGHT=#f7f8f9]SK 880 GEM اصلا نيست تو بازار و پيدا كردنشم خيلي سخته و در مورد قيمت هم ظاهرا خيلي بيشتر از ايناست. [/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#f7f8f9]من تاپيك رو مطالعه كردم ولي هنوزم نمي دونم چه كيبوردي با بودجه 1 تا 1.5 مي تونه مناسب آموزش كودك باشه [/HIGHLIGHT]
آواتار کاربر
eramms66
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: roland em50
کیبرد فعلی: S 970
نرم افزار: adobe audition
موبایل: s3
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: خراسان شمالی.شیروان

پست خوانده نشده

سلام داداش تصویر تصویر
قیمتش 400000 تومن نیستا !!!! دو هفته پیش من از یه نفر که تازه فروخت بود پرسیدم گفت فروختمش 3000000 تومن !!!! تصویر[/quote]

من خودم یک ماه پیش تو خیابان سعدی مشهد یکی تمیزشو تو مغازه دیدم ازش پرسیدم گفت 450000 با کاورش . خودمم تا پارسال داشتم فروختم 600000 تومن .
[HIGHLIGHT=#ffffff]............ بهترین و حقیقی ترین دوستانم از تهی دستانند . توانگران از دوستی چیزی نمی دانند ............[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ffffff] [/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff] [/HIGHLIGHT]
تصویر
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

شايد مدل Pro Mega 3 از شرکت Gem و يا رولند فانتوم S 88 رو هم بتونين با قيمت مناسب پيدا کنين چون به نسبت قديمی هستند و زياد خريد و فروش نميشند و در نتيجه در حال حاضر در بورس خريد و فروش نيستند و کلاويه شون هم مانند پيانو هامراکشن و 88 عدد هست.
ولی در نهايت توجه کنين که کيبورد ,کيبورد هست و پيانو هم پيانو و اساتيد حرفه ای اين دو رو به جای هم توصيه نميکنند حتی برای شروع يا آموزش.
آواتار کاربر
eramms66
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: roland em50
کیبرد فعلی: S 970
نرم افزار: adobe audition
موبایل: s3
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: خراسان شمالی.شیروان

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:شايد مدل Pro Mega 3 از شرکت Gem و يا رولند فانتوم S 88 رو هم بتونين با قيمت مناسب پيدا کنين چون به نسبت قديمی هستند و زياد خريد و فروش نميشند و در نتيجه در حال حاضر در بورس خريد و فروش نيستند و کلاويه شون هم مانند پيانو هامراکشن و 88 عدد هست.
ولی در نهايت توجه کنين که کيبورد ,کيبورد هست و پيانو هم پيانو و اساتيد حرفه ای اين دو رو به جای هم توصيه نميکنند حتی برای شروع يا آموزش.

بنده هم کاملا بانظر جناب فیروزفر موافقم
[HIGHLIGHT=#ffffff]............ بهترین و حقیقی ترین دوستانم از تهی دستانند . توانگران از دوستی چیزی نمی دانند ............[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ffffff] [/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff] [/HIGHLIGHT]
تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

motaleby نوشته شده:[HIGHLIGHT=#f7f8f9]من تاپيك رو مطالعه كردم ولي هنوزم نمي دونم چه كيبوردي با بودجه 1 تا 1.5 مي تونه مناسب آموزش كودك باشه [/HIGHLIGHT]
دوست عزیز ما نمیتونیم قظعی بگیم فلان مدل را بخر و تصمیم نهایی با خودتون است ولی بنده و دوستان توضیحات و تفاوت ها رو بهتون عرض کردیم که با توجه به نیاز و توانایی مالیِ خودتون ، بهترین را انتخاب کنید.

من یک نظز قطعی برای شما دارم که اگر گزینه 76کلاوی خیلی براتون مهم است ، قطعا یک مدل اکبند یا حداکثر محصول 2012 بخرید چون تازه کار هستید و تجربه کافی رو ندارید. این نظر من است.
وقتی هم خریدید ، مارو خبر کنید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
ehsan20
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: piano
کیبرد فعلی: yamaha e443

درخواست مشاوره برای خرید کیبورد

پست خوانده نشده

با سلام

بنده قصد دارم شروع به آموختن پیانو کنم و برای شروع تمرین میخوام یک دیوایس مناسب تهیه کنم. پیانو های دیجیتال که قیمتشون بالا هست بنابراین میخواستم بپرسم که با تهیه کیبورد میتونم شروع کنم و اصلا منطقی هست یا خیر ؟

در صورتی که پاسخ مثبت هست لطفا کیبورد مناسبی رو بعلاوه حدود قیمت به بنده معرفی بفرمایید و کلا هر راهنمایی ای که به ذهنتون میرسه دریغ نفرمایید تصویر

با تشکر
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: درخواست مشاوره برای خرید کیبورد

پست خوانده نشده

ehsan20 نوشته شده:نده قصد دارم شروع به آموختن پیانو کنم و برای شروع تمرین میخوام یک دیوایس مناسب تهیه کنم. پیانو های دیجیتال که قیمتشون بالا هست بنابراین میخواستم بپرسم که با تهیه کیبورد میتونم شروع کنم و اصلا منطقی هست یا خیر ؟
در صورتی که پاسخ مثبت هست لطفا کیبورد مناسبی رو بعلاوه حدود قیمت به بنده معرفی بفرمایید و کلا هر راهنمایی ای که به ذهنتون میرسه دریغ نفرمایید
با تشکر
ضمن خوش آمد ، لطفا محدود قیمت مورد نظراتان را بین 2 میلیون تا 7میلیون بفرمایید چقدر است؟
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
ehsan20
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: piano
کیبرد فعلی: yamaha e443

پست خوانده نشده

سلام
متشکرم.

خوب با مطالعه این تاپیک اطلاعات خوبی بدست آوردم. لذا پستم رو ویرایش و سوالم رو تغییر می دهم

1- در صورتی که تمرین پیانو رو با کیبوردی مثل e443 شروع کنم، بعدا که بخوام یک پیانو با کلاویه های HA استفاده کنم فقط نیاز به زمان داره تا بهش عادت کنم یا اینکه مسائل دیگری هم هست ؟

2- اینکه کیبوردی مثل e443 پنج اکتاو هست اما دو اکتاو دیگه رو هم مجازا پوشش میده، به ما اجازه میده که به تمرینمون ادامه بدیم یا نه ؟ سوییچ بین اینها سریع و با یک دکمه انجام میشه یا از طریق منو باید انجام بشه ؟

سپاس
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “راهنمای خرید کیبرد”

• اطلاعات