Yamaha S670

میدرنج های سری S سمپل خور. S650-S750-S950-S670-S770-S970-S775-S975

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
malavan
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: Casio ct630
کیبرد فعلی: S670 & Ydp141
موبایل: G2 mini

Re: Yamaha PSR-S670

پست خوانده نشده

سلام
من عضو جدید هستم اگه خدا قبول کنه
دنبال یه کیبورد بالاتر از آموزشی و به قول شمالی ها ارزان غالب پردوام تصویرهستم که در نظرم s650 بود حال که اینو دیدم خوشم اومد میشه بفرمایید کی احتمال عرضه عمومی تو ایران است
ممنون
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

malavan نوشته شده:سلام
من عضو جدید هستم اگه خدا قبول کنه
دنبال یه کیبورد بالاتر از آموزشی و به قول شمالی ها ارزان غالب پردوام تصویرهستم که در نظرم s650 بود حال که اینو دیدم خوشم اومد میشه بفرمایید کی احتمال عرضه عمومی تو ایران است
ممنون
دوست عزیزخیلی خوش امدید.
رسیدنش توی ایران که دقیق مشخص نیست ، ولی حداکثر تا زمستان امسال.
قیمتpsr s670 هم فعلا حدود 3 میلیون تومن است با توجه به نرخ د لا ر فعلی که قطعا هنگام ورود به ایران قیمت متفاوتی دارد.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
Rahavash
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: کیبورد yamaha psr630
کیبرد فعلی: ....!؟
موبایل: poco x6 pro 5g
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: آلمان
تشکر کرده: 11 دفعه
تماس:

پست خوانده نشده

ب نظر من حداکثر قیمتش باید نهایت ۲۲۰۰۰۰۰ باشه برا چا باز کردن تو بازار
چون یاماها تنوع رو زیاد کرده وقیمتها هم نزدیک ب هم هستن یه خورده ادم رو تو انتخاب گیج میکنه و راجع ب پکش و پسوندش باس بگم یه جورایی کاری کردن که ریتمای بروز برا یاماها بیشتر بشه چون دیگه هم تایروس دارا و هم سری اس دارها میتونن براش پک بسازن و این عالیه
☆☆☆بہ آیندہ خود وفادار باشید نہ بہ گذشتہ خود ☆☆☆
(R-R)
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

Rahavash نوشته شده:ب نظر من حداکثر قیمتش باید نهایت ۲۲۰۰۰۰۰ باشه برا چا باز کردن تو بازار
الان آکبند S650 که خیلی از S670 امکاناتش کمتره تقریبا در میاد 2500 به پول ایران. و قیمت pa50 های جدید اشغالی با فلششون در میاد همون حدود 3تومن. شما چطور انتظار داری s670 که 32مگابایت سمپل فابریک با نرم افزار تایروس5 میگیره و تمام پک های تایروس ها رو میخونه و مهم ترین امکانات اصلی (ریتمسازی-mono/poly-ربع پرده-پخشaudio-مولتی پدaudio) رو داره زیر 3 تومن در بیاد؟
Rahavash نوشته شده:چون یاماها تنوع رو زیاد کرده وقیمتها هم نزدیک ب هم هستن یه خورده ادم رو تو انتخاب گیج میکنه
اگه یه کوچولو تحقیق و سوال کنه کسی ، این از ساده ترین مواردی است که اصلا گیــج نمیکنه. توی رنج 3 میلیون یاماها هیچ کیبوردی نداره که 32مگ سمپل بگیره و پک های تایروس ها رو هم بخونه
Rahavash نوشته شده:راجع ب پکش و پسوندش باس بگم یه جورایی کاری کردن که ریتمای بروز برا یاماها بیشتر بشه چون دیگه هم تایروس دارا و هم سری اس دارها میتونن براش پک بسازن و این عالیه
تصویربله و دقیقا این کم چیزی نیست. واقعا مورد مهم و تاثیر گذاری است که بازار رو بکل تغییر میده.بخصوص که در کنار پک های تایروس ، شما میتونید روی s670 بیش از یک پک لود کنید(به اندازه حجم سمپل) و باز مهم تر اینکه لود نمیکنه و باز مهم تر اینکه نرم افزار درام کیت سازی و سمپل چینیِ اون همون نرم افزار اورجینال YEM است که برای تایروس5 بوده و البته یک ورژن جدیدتر.
و باز در کنار همه اینها اینکه الان دیگه مثل 3سال پیش که a2000 و s650 اومدن ، یک دفعه قیمت ها 2برابر نمیشن و الان قیمت های بازار تثبیت شده.
آواتار کاربر
Rahavash
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: کیبورد yamaha psr630
کیبرد فعلی: ....!؟
موبایل: poco x6 pro 5g
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: آلمان
تشکر کرده: 11 دفعه
تماس:

پست خوانده نشده

بهرنگ جان اصلا این مقایسه قابل قبول نیست که کرگ پی آپنجاه اینقده فلانم باید این قیمت باشه
خب اون الکی گرونه دلیل نمیشه یاماها هم ببره بالا ب نظرم واسه جاباز کرد باید امکانات عالی با قیمتی پایین بذاره
بعدشم ببینید تفاوت ادوهزار و اس۷۵۰ رو با این دستگاه از نظر قیمتی پس ب نظر من پایی تر از سه تومن براش معقول تره
☆☆☆بہ آیندہ خود وفادار باشید نہ بہ گذشتہ خود ☆☆☆
(R-R)
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

Rahavash نوشته شده:بهرنگ جان اصلا این مقایسه قابل قبول نیست که کرگ پی آپنجاه اینقده فلانم باید این قیمت باشه
من غیر از pa50 چند مدل دیگه هم برات مثال زدم مثل s650. در مورد اون چیزی نگفتی. گرچه همون pa50 هم مقایسه درستی است از اونجایی که دقیقا خودت همیشه بامن صحبت میکنی برای خریدن مدل های مختلف رو باهم مقایسه میکنی.
وقتی یکی میخواد برای یک دستگاه پول بده ، اولین چیزی که به ذهنش میاد جایگزین های دیگه است که در مورد s670 مهمترین جایگزین ها pa50 و s650 هستند.
Rahavash نوشته شده:خب اون الکی گرونه دلیل نمیشه یاماها هم ببره بالا ب نظرم واسه جاباز کرد باید امکانات عالی با قیمتی پایین بذاره
رهاجان تایید میکنم که قیمتِ pa50 دوبرابر ارزشش است ولی قیمتش اینه فعلا. پس شمایی که علم و سوادش رو داری مثل اونهایی که دستگاه رو از روی دست مردم میخرند فکر نمیکنی. آدم های امثال شما مشخصات رو با تجربه خودشون بررسی میکنند و میبینند S670 از تمام لحاظ چندین پله از pa50 دوره عصر حجر بالاتره. پس بهتره همیشه فکر نکنی شرکت یاماها و نمایندگی هاش و باقی کسایی که یاماها میفروشند باید دربس در خدمت رفاه و سود من و تو باشند. اونها هم باید سود خودشون رو بکنند که حقشون است. حالا یکی زیاده خواهه ، یکی هم معقول.
Rahavash نوشته شده:بعدشم ببینید تفاوت ادوهزار و اس۷۵۰ رو با این دستگاه از نظر قیمتی پس ب نظر من پایی تر از سه تومن براش معقول تره
قیمت S750 درحال حاضر بین 3900 تا 4 تومن است و قیمت A2000 بین 4200 تا 4500 (غیر از قیمت فروشگاه ارتعاش)
هیچ کدومشون هم پک های تایروس رو نمیخونند.
هیچ کدومشون هم محصول 2015 نیستند.
هیچ کدومشون هم امکانات استفاده از نرم افزار YEM رو ندارند.
هیچ کدومشون هم کنترلرهای Live Controler رو ندارند.
پس شما چطوری براورد کردی قیمت S760 بیش از یک میلیون کمتر از اونا باشه؟ بنظرم انتظاراتت منطقی نیست.

البته از الان بگم که قیمت S670 وقتی بیاد توی ایران میتونه هرچیزی بین 2500 تا 3مییلیون باشه و من نمیدونم.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

Drum Setup در S670

پست خوانده نشده

بررسی کردم و خیلی جالب متوجه شدم که :
PSR-S670 هم قابلیت فوق مهشره DRUM SETUP را دارد.
.
یعنی شما با این کوچولوی تیز و فرز نه تنها میتونید سمپل و درام کیت در نرم افزار YEM 2.3 بچینید ، بلکه داخل ریتم سازی نیز میتونید برای هر ریتم جداگانه یک درام کیت اختصاصی ایجاد کنید و هیچ فضا یا یوزری هم اشغال نمیکند و همراه با ریتم ذیخره میشود.
.
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

دوستان آیا درام کیت عربی که در یاماها 2000 وجود داره رو در این مدل وجود داره یا نداره ؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:دوستان آیا درام کیت عربی که در یاماها 2000 وجود داره رو در این مدل وجود داره یا نداره ؟
کدوم درام کیت؟ همون درام کیت قدیمی A3 رو میگی؟
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول