Roland E-A7

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

saeedfakhri
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: casio pt-80
کیبرد فعلی: psr-a3000
کارت صوتی: roland m16dx
میکروفون: alto
نرم افزار: adobe
موبایل: samsong j72016
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
محل اقامت: خوزستان

Re: Roland E-A7

پست خوانده نشده

سلام محمد جان کاملا حق با بهرنگ هستش
من هم با تجارُبی که از قبل دارم تا یه کیبُرد رو باهاش کار نکردم شخصا و یا کاربری که در حد کار شناس نباشه که نظرش قطعی باشه برام
در مورد هیچ کیبُردی نظر نمیدم
مثل bk5&gw8 که به صورت کلی سیستم هاشون و کار کرد و منوشون با هم تفاوت داره
پس بهتره هممون صبر کنِیــم دوستان. به محض ورود اولین سری ، حتما برای من یک دستگاهش رو ارسال میکنند و اون وقت میشه کاملا بَرِسیش کرد و نظر قطعی داد.
آواتار کاربر
IMHOTEP
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: CASIO CT 680
کیبرد فعلی: E-A7.s970.pa700
کارت صوتی: Audio box 44 xll
میکروفون: Dr -80 c
نرم افزار: Studio one . Cubase .ablton
موبایل: شیایومی
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: تهران
تماس:

پست خوانده نشده

باسلام خدمت دوستان وبهرنگ عزیز.شرکت رولند درمردادماه درایران سمیناری داشت ودرمورد رونمایی وتولید این کیبورداشاره شدتوسط نماینده زاپنی.این کیبوردبه درخواست شرکت رولندایران بوده که امکانات مهمی که درارنجرهای رولندتابحال نبوده را مطرح کردن وباموافقت شرکت رولندزاپن این نمونه طراحی شده وتولیدشده تارولندهم ارنجری سمپلر داشته باشه.باامکانات حرفه ای که تابحال درارنجرهای قبلی نبوده.وقول داده اندکه تااردیبهشت ماه سال 95 این کیبورد واردایران بشود.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

IMHOTEP نوشته شده:این کیبوردبه درخواست شرکت رولندایران بوده
سلام.ممنون از توضیحات . نمیدونم منظورتون از "شرکت رولند ایران" کدام شرکت است. احتمالا منظور شما موکو است. ولی حداقل چیزی که الان از E-A7 میبینیم به درخواست ایران نـبوده و نبست. تا الان که داریم میبینیم دقیقا مثل ارنجر/اورینتال های قبلیِ رولند محتویات عربی و ترکی دارد.

تنها چیزی که در این مدل من رو ذوق زده و جذب کرده همون سمپل است.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
MOHAMMAD.63
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: KORG pa50
محل اقامت: سمنان

پست خوانده نشده

به نظر من بهتر بود رولند تو طراحی میدرنج هاش یه مقدار حرفه ای تر عمل میکرد. خلاصه جدا از امکانات و باطن دستگاه ظاهر هم به نظر من گزینه ای هستش که نمیشه ازش چشم پوشی کرد. رولند تو این چند مدل میدرنجی که تولید کرده کمتر به ظاهر دستگاه توجه کرده ( نظر شخصی) در مقایسه با کرگ و یاماها. تا اینجای کار به نظرم یاماها تو طراحی میدرنج هاش و کیبرد های سطح حرفه ایش موفق تر از رولند و کرگ بوده.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

البته از نظرشخصی من مشکل ظاهر و قیافه E-A7 عرض بسیار کم و بخصوص LCD های نوع قدیمی اون است. وگرنه طراحی نوارهای قرمز آن تقریبا شبیح به FA است که خیلی شیکه. باز هم میشه گفت ظاهر یک مورد سلیقه ای است ولی هرکس میتونه نظرشخصیش رو بگه.
درسته که کم کردن وزن یک مزیت و پیشرفت است ولی نباید به کوچک شدن تبدیل شود. ابعاد خیلی کوچیک هم یک نمای حرفه ای به کیبورد نمیده و خیلی ها ظاهر براشون مهمه. دقیقا مثل PA900 که ابعادش رو اکثرا نسبت به PA800 مسخره میکنند.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
MOHAMMAD.63
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: KORG pa50
محل اقامت: سمنان

پست خوانده نشده

کاملا باهات موافقم.. منم دقیقا منظورم همین بود بهرنگ جان.عرض بسیار کم و ال سی دی قدیمی یکم از ابهت دستگاه کم کرده و شبیه کاسیو های قدیمی شده. دقیقا این دو مورد اذیت میکنه.. من خودم شخصا تو مدلهای رولند فقط از طراحی مدل G70 خوشم اومد و میشه گفت طول و عرض و ضخامت خوبی داشت. به نظم کیبرد تو هر رده ای چه میدرنج و چه ارنجر سطح حرفه ای باید ظاهر خوبی داشته باشه. (مخصوصا واسه اجراهای روی صحنه).
saeedfakhri
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: casio pt-80
کیبرد فعلی: psr-a3000
کارت صوتی: roland m16dx
میکروفون: alto
نرم افزار: adobe
موبایل: samsong j72016
محل اقامت: خوزستان

پست خوانده نشده

IMHOTEP نوشته شده:باسلام خدمت دوستان وبهرنگ عزیز.شرکت رولند درمردادماه درایران سمیناری داشت ودرمورد رونمایی وتولید این کیبورداشاره شدتوسط نماینده زاپنی.این کیبوردبه درخواست شرکت رولندایران بوده که امکانات مهمی که درارنجرهای رولندتابحال نبوده را مطرح کردن وباموافقت شرکت رولندزاپن این نمونه طراحی شده وتولیدشده تارولندهم ارنجری سمپلر داشته باشه.باامکانات حرفه ای که تابحال درارنجرهای قبلی نبوده.وقول داده اندکه تااردیبهشت ماه سال 95 این کیبورد واردایران بشود.
سلام بله در تاریخ 6مرداد امسال سمینار در هتل آتلانتیک تهران بودش و طرف ژاپنی که اومده بود در مورد این کیبُرد صحبت کرد که قرار هست تولید بشه و اطلاعات مربوط به دستگاه رو روی برگه و لپتاپ نشون داد و از شرکت مُکو هم به عنوان نماینده رسمیشون نظر خواست ولی به هیچ عنوان این کیبرد سفارش ایران نیست ساختش ولی احتمال داره که از صدا ها و درامکیت های ایرانی هم استفاده بشه در کیبُرد.
آواتار کاربر
IMHOTEP
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: CASIO CT 680
کیبرد فعلی: E-A7.s970.pa700
کارت صوتی: Audio box 44 xll
میکروفون: Dr -80 c
نرم افزار: Studio one . Cubase .ablton
موبایل: شیایومی
محل اقامت: تهران
تماس:

پست خوانده نشده

ازدوستان ممنون.بنده شخصا بامدیرعامل شرکت رولند یاموکو که یکی هستن درایران خانم لواسانی درمورد این کیبوردصحبت کردم .تقاضای اضافه کردن قابلیت سمپل گیری ازطرف آقای مرادمند رییس شرکت رولنددرایران بوده تادرکیبوردهای جدید طراحی بشود تابتواننددرایران کیبوردهای بدردبوخوری را عرضه کنند.چون استقبال خوبی از پریلود وgw8 وبی کا 5 و9 نشد بدلیل محدودیت درریتم .چون درام کیتهای ایرانی ندارن وسمپل هم نمی گیرن.این مطلب را قابلیت سمپل گیری را ایشان ذکرکردن.
shahram7
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: نداشتم
کیبرد فعلی: psr 630
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: سنندج

پست خوانده نشده

IMHOTEP نوشته شده:ازدوستان ممنون.بنده شخصا بامدیرعامل شرکت رولند یاموکو که یکی هستن درایران خانم لواسانی درمورد این کیبوردصحبت کردم .تقاضای اضافه کردن قابلیت سمپل گیری ازطرف آقای مرادمند رییس شرکت رولنددرایران بوده تادرکیبوردهای جدید طراحی بشود تابتواننددرایران کیبوردهای بدردبوخوری را عرضه کنند.چون استقبال خوبی از پریلود وgw8 وبی کا 5 و9 نشد بدلیل محدودیت درریتم .چون درام کیتهای ایرانی ندارن وسمپل هم نمی گیرن.این مطلب را قابلیت سمپل گیری را ایشان ذکرکردن.

دوست گرامی نمیخاستم این مطلب رو دوباره تکرار کنم چون شما اواخر وارد بحث شدید.من گفته ی قبلیم رو تکرار می کنم اگه این کیبرد اولین و آخرین کیبرد ارنجر دنیا باشه با سیاست قیمت گذاری که از طرف نمایندگی رولند همیشه بوده به سرنوشت سایر کیبردها ساخته رولند تبدیل میشه

سرآخر سولی داشتم چون شما گفتید با مدیر شرکت صحبت کردید اونم اینه که فرق نمایندگی رولند با سایر نمایندگیه مثل کرگ و یاماها چیه؟
چه طوریه که قیمتهای این دو نمایندگی(کرگ و رولند)به قیمتهای جهانی نزدیکه اما قیمت محصولات رولند سر به فلک میکشه؟
مگه نمایندگی رولند دلار رو به قیمت بالاتری میخره یا....؟
Hamed Sedighi
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: FUMA MA-21
کیبرد فعلی: KORG Krome 61
کارت صوتی: Fast Track Pro
نرم افزار: Flstudio 12
موبایل: SONY
محل اقامت: کرمان
تماس:

پست خوانده نشده

IMHOTEP نوشته شده:ازدوستان ممنون.بنده شخصا بامدیرعامل شرکت رولند یاموکو که یکی هستن درایران خانم لواسانی درمورد این کیبوردصحبت کردم .تقاضای اضافه کردن قابلیت سمپل گیری ازطرف آقای مرادمند رییس شرکت رولنددرایران بوده تادرکیبوردهای جدید طراحی بشود تابتواننددرایران کیبوردهای بدردبوخوری را عرضه کنند.چون استقبال خوبی از پریلود وgw8 وبی کا 5 و9 نشد بدلیل محدودیت درریتم .چون درام کیتهای ایرانی ندارن وسمپل هم نمی گیرن.این مطلب را قابلیت سمپل گیری را ایشان ذکرکردن.

عدم استقبال از محصولات رولند فقط و فقط قیمت های بسیار تا بسیار بالا است و نه چیزهای دیگر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ارنجر”

• اطلاعات