Roland E-A7

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

shahram7
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: نداشتم
کیبرد فعلی: psr 630
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: سنندج

Re: Roland E-A7

پست خوانده نشده

Hamed Sedighi نوشته شده:عدم استقبال از محصولات رولند فقط و فقط قیمت های بسیار تا بسیار بالا است و نه چیزهای دیگر
کاملا درسته
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

سفارش سیستم سمپل در E-A7

پست خوانده نشده

نظرات همه کاربران رو خوندم و جالب بودند.
IMHOTEP نوشته شده:تقاضای اضافه کردن قابلیت سمپل گیری ازطرف آقای مرادمند رییس شرکت رولنددرایران بوده
این سفارش ایران نـبوده. سفارش ده ها کشور به رولند بوده. بخصوص ترکیه. ایران بازار چشمگیری در موسیقی و ساز نداره در مقایسه با کشورهای همسایه اش.همیشه هم اخرین کشوری هستیم توی خاورمیانه که یه مدل جدید رو برامون میفرسند.
شما نگاه کنید E-A7 پر شده از درام کیت و صداهای ترکی و عربی.هرجا فروش بیشتر باشه ، شرکتها هم به اونجا بیشتر نگاه میکنند.
حامد صدیقی نوشته شده:عدم استقبال از محصولات رولند فقط و فقط قیمت های بسیار تا بسیار بالا است و نه چیزهای دیگر
بحث این موضوع در تاپیک مربوطه >> اینجــــا
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
saeedfakhri
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: casio pt-80
کیبرد فعلی: psr-a3000
کارت صوتی: roland m16dx
میکروفون: alto
نرم افزار: adobe
موبایل: samsong j72016
محل اقامت: خوزستان

پست خوانده نشده

سلام دوستان نظرات واقعا خوب هستش ولی
تا سال آینده که دستگاه وارد ایران بشه 8ماه دیگه مونده و با این شرایطی که دلار داره قیمتش بالا میره نمیشه در مورد قیمتش بحث کرد
شهرام جان من هم تو پست قبل گفتم که شرکت گفته سعی بر این دارن که با قیمت مناسب کیبرد رو عرضه کنن پس خواهش می کنم تا وارد شدن دستگاه راجب قیمت پیش پیش نظر ندیم چون مشخص نیستش که این کیبرد از لحاظ کاربری به چه شکل هستش و به گفته بهرنگ جان ما کشور آخر هستیم که شاید شرکت های مادر بخوان برای ما کاری کنن روی کیبرد هاشون پس به امید اون روز که ماهم مثل عرب ها و تُرک ها جایگاهی اختصاصی در این شرکت ها روی کیبرد هاشون داشته باشیم.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

saeedfakhri نوشته شده:ما کشور آخر هستیم که شاید شرکت های مادر بخوان برای ما کاری کنن روی کیبرد هاشون
اره سعید جان راست میگی. امید همیشه چیز خوبیه. یکم باورش دور از انتظاره که رولند برای اولین بار روی یک کیبوردش ساز و درام کیت ایرانی بذاره ولی غیرممکن نیست. باید صبر کنیم ببینیم با ورود E-A7 چه جزئیاتی نمایان میشه.
تا اینجا که همه چیز درباره EA7 خوب بوده و اگر درجزئیات نقصی نداشته باشه و قیمتش هم خوب باشه و ساپورت هم بشه ، رقیب بسیار خوبی برای یاماها و کرگ است.
  • در این مقطع زمانی سوالات زیادی درباره EA7 وجود داره :
  • آیا سیستم mono/poly داره!
  • فرمت سمپل هاش چیه!
  • ایا فرمت سمپل ea7 با مدل دیگری از رولند مشترک است یا نه!
  • ایا سمپل رو مثل کرگ با سیستم قدیمی شارژ باتری نگه میداره! یا مثل یاماها توانایی نگهداری سمپل ها روداره! یا شاید حتی پیشرفته تر!
  • ابا سمپل هاش میشه درام کیت ساخت!
  • ایا اکووالایزر داره!
  • ایا دکمه های octave روی پنل ، طبق فرمایش سعید عیزیز همچون مدل های قبلی فقط یک پارت رو جابجا میکنه! یا کل دست راست رو یکجا میتونه جابجا کنه!
آواتار کاربر
IMHOTEP
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: CASIO CT 680
کیبرد فعلی: E-A7.s970.pa700
کارت صوتی: Audio box 44 xll
میکروفون: Dr -80 c
نرم افزار: Studio one . Cubase .ablton
موبایل: شیایومی
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: تهران
تماس:

پست خوانده نشده

بله واقعارولند درایران گرونه.بنظرمن به خاطرانحصاری بودنشه.اگه چنتا واردکننده بودن به خاطررقابت قیمتها تعدیل پیدامی کرد
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

بزرگترین اشکال مدل های رولند که تا الان دوستان اشاره نکردن ساپورت نکردن Style های مدل های پایین تر هستش که در مدل های سالهای اخیر وجود داشت و از زمان E80 و G70 بسیار بسیار بارزتر شد.اگر در این مدل هم همین مشکل وجود داشته باشه بسیار بد خواهد بود و وقت بسیاری از برنامه سازهارو به مقدار زیادی میگیره و طلف میکنه. و حتی اگر برنامه ای هم برای اون ساخته بشه اون رو برای مدل های بعدی رولند غیر کاربردی میکنه.
saeedfakhri
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: casio pt-80
کیبرد فعلی: psr-a3000
کارت صوتی: roland m16dx
میکروفون: alto
نرم افزار: adobe
موبایل: samsong j72016
محل اقامت: خوزستان

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:بزرگترین اشکال مدل های رولند که تا الان دوستان اشاره نکردن ساپورت نکردن Style های مدل های پایین تر هستش که در مدل های سالهای اخیر وجود داشت و از زمان E80 و G70 بسیار بسیار بارزتر شد.اگر در این مدل هم همین مشکل وجود داشته باشه بسیار بد خواهد بود و وقت بسیاری از برنامه سازهارو به مقدار زیادی میگیره و طلف میکنه. و حتی اگر برنامه ای هم برای اون ساخته بشه اون رو برای مدل های بعدی رولند غیر کاربردی میکنه.
کاملا حق با شماست جالب هست بدونید که ریتم های gw8 روی bk5or جواب نمیده حتی من با کانورتُر همراه کیبُرد خواستم کام ورت کنم فایل ها رو نشناخت
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
تماس:

پست خوانده نشده

واقعا باعث تاسفه آقای فخری,,این مشکل بسیار بزرگیه که به نظر من تا حالا باید حل میشد ولی ظاهرا کسی در فکرش نیست در صورتیکه در برندهای دیگه تا مقدار زیادی حل شده.حتی برخی دوستان میگند که این کیبورد درام کیت های ایرانی شاید داشته باشه به نظر من اگر این کار انجام نشه و این کار با کاربرد سمپل انجام بشه بهتره چون شاید گذاشتن درام کیت ایرانی حتی این مشکل رو حتی بدتر هم میکنه.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

رضا جان اگر فرض بگیریم EA7 ریتم مدل های قبلی هم ساپورت کنه ، هیچ نقطه مهم یا بدرد بخوری نیست ، چون :
اولا ریتم زیادی برای مدل های قبلی ساخته نشده که برای EA7 نقطه عطفی باشه.
دوما ریتم مدل های قبلیِ اورینتال رولند با درام کیت های اورینتال اختصاصیشون بوده و مثل باقی برندها اون درام کیت ها مختص به مدل اورینتالش هستند.
سوما این مدل بعد از 14سال سمپل میگیره و اگر بفرض ریتم مدل های قبلی رو هم بخونه دیگه ارزش زیادی نـدارند اون ریتمها.
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
تماس:

پست خوانده نشده

بهرنگ جان خود من ریتم های زیادی دارم که میتونه بدردم بخوره.بسیاریش ریتم های آهنگ های Slow هستش که با درام کیت های جنرال رولند ساخته شده ولی باز هم ساپورت نمیشه به درستی,,و ریتم های آهنگ های شاد رو هم دارم که غیر از ترک پرکاشن که از سمپل میشه جایگزین کرد بقیه ترک هاش قابل استفاده هستن.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ارنجر”

• اطلاعات