فروش پک BM5

محصولات نرم افزاری اعم از اپلیکشن های آهنگسازی و آموزشی - برنامه و فایل های کیبردها

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

Re: فروش پک BM5

پست خوانده نشده

من تازه متوجه شدم و بسیار ناراحت کننده که همچین کاری کردن ولی زیاد تعجب نکردم,,به نظر من بهتره قیمت های پک های تولیدی کاهش و در عوضش فقط به شرط نصب فروش انجام بشه تا پک هایی مثل Bm5 که این همه زحمت و وقت بردن به راحتی کپی نشن.
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:من تازه متوجه شدم و بسیار ناراحت کننده که همچین کاری کردن ولی زیاد تعجب نکردم,,به نظر من بهتره قیمت های پک های تولیدی کاهش و در عوضش فقط به شرط نصب فروش انجام بشه تا پک هایی مثل Bm5 که این همه زحمت و وقت بردن به راحتی کپی نشن.
رضا جان حرفت متینه ولی خب مشتریهایی که اهواز نیستن و چیکار میشه کرد ؟! به نظرت کسی بخاطر یه پک ریتم حاضر میشه کیبوردش رو مثلا از تهران بفرسته اهواز ؟! یا اینکه خودش ببره اهواز ؟!
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
آواتار کاربر
EHSANP800
عضو بسیار فعال
عضو بسیار فعال
اولین ساز: اورگ ده هزارتومانی
کیبرد فعلی: YAMAHA A2000
کارت صوتی: SAFFIRE PRO 24 DSP
میکروفون: RODE NT1
نرم افزار: Adobe Audition- FL Studio
موبایل: نوکیا 630
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند اهنگسازي
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست خوانده نشده

سلام این خبر واقعا ناراحت کننده بود شرکت حق نداشت پک رو اینجور ب نفع خودش پخش کنه مگه پکو خودش تولید کرده ک کپی میکنه حق کپی نداره چ برسه ب فروش
انشالا ک مشکل حل بشه تصویر
-----
مشکل فروش ب صورت نصب اینه ک
اگر بخاید پک دیگه ای مثل پک های شرکتی یاماها رو نصب کنید دیگ پکی ک خریداری کردید از بین میره و عملا باید تا اخر همون پکی ک فایل ستاپش موجود نیست رو دستگاه نصب باشه ک این اصلا برای کار بری مثل من اتفاق خوبی نیست
آواتار کاربر
mr nazari
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Csio SA20
کیبرد فعلی: A3000
میکروفون: P.V
موبایل: نوکیا
محل اقامت: کرج
تشکر کرده: 37 دفعه

پست خوانده نشده

آقا بهرنگ، سوالی که مطرح هستش اینه که شرکت یاد شده از چه طریقی یا بوسیله چه کسی به این پک دسترسی پیدا کرده...وآیا امکان شکایت وجودداره؟تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

mr nazari نوشته شده:آقا بهرنگ، سوالی که مطرح هستش اینه که شرکت یاد شده از چه طریقی یا بوسیله چه کسی به این پک دسترسی پیدا کرده...وآیا امکان شکایت وجودداره؟تصویر
برای فروشگاهی که نمایندگی فروش کیبوردهای یاماها است روزانه ممکنه ده ها کاربر از عالم کیبوردهای یاماها مراجعه کنند و BM4 هم یک سال است در دست یاماها دارها چرخیده. بخصوص که چندماه پیش برای اولین و اخرین بار فروشنده ی فروشگاه bm4 رو برای یک مشتری خریداری کرد.
مورد دیگه اینکه این اتفاق اولین بار نیست و درزمان فروشنده قبلی هم بارها گذارش شذ و همین الان هم خیلی مفازه های دیگه bm ها رو با2 برابر قیمت واقعی برای خودشون میفرشند که یکی از این موارد رو درشیراز آقای طالع عملا شاهد بودند که BM4 رو به خریدار A2000 فروختند 700هزار تومن برای خودشون.
همین الان در بین بچه های خودمون چند نفری هستند که هم bm3 و هم bm4 رو از سایت های کلاه بردار دانلود کردند.
در کل همه این موارد رو برای من سکوت بهترین جواب بود چون عادی بود ولی فروشگاه --- که نماینده یاماها است برام خیلی فرق داره که با وجود کلی قول و وعده شفاهی ، بجای حمایت و ارجاع مشتری ، تازه با زحمات من و دیگران سواری میکند و اونها رو خیرات میکند.

خوب نتیجه اش همین میشه که دیگه کسی مثل سال گذشته نمیاد برای خریدن پک جدید هزینه کنه که شد.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

Mr.Energy نوشته شده:رضا جان حرفت متینه ولی خب مشتریهایی که اهواز نیستن و چیکار میشه کرد؟! به نظرت کسی بخاطر یه پک ریتم حاضر میشه کیبوردش رو مثلا از تهران بفرسته اهواز ؟! یا اینکه خودش ببره اهواز ؟!
کسانی که از ما دستگاه بخرند پک رو براشون نصب میکنم. منظورم از "ما" شما مدیران سایت است.
EHSANP800 نوشته شده:[HIGHLIGHT=#ffffff]اگر بخاید پک دیگه ای مثل پک های شرکتی یاماها رو نصب کنید دیگ پکی ک خریداری کردید از بین میره و عملا باید تا اخر همون پکی ک فایل ستاپش موجود نیست رو دستگاه نصب باشه ک این اصلا برای کار بری مثل من اتفاق خوبی نیست[/HIGHLIGHT]
احسان چاره ای نیست عزیزم. البته برای مدل های جدید این مشکل تا حد زیادی رفع شده و میتونی چند پک رو همزمان روی دستگاه لود کنی که شما فعلا A2000 داری.باهات تماس میگیرم خودم
آواتار کاربر
ilia_nazemi
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: yamaha psr8000
کیبرد فعلی: yamaha s950
موبایل: iphone6
محل اقامت: تهران_پاسداران
تماس:

پست خوانده نشده

عجب نامردایی هستن ....
یکی دیگه زحمتشو میکشه ، یه دزده دیگه پولشو میخوره ....
بهرنگ عزیز به نظر من فعلاً 3 تا کار میشه انجام داد :
1 : فروش پک فقط از سایت ارتعاش و با دریافت تمامی مشخصات کاربر صورت بگیره که تا حدی قابل پیگیری باشه (گرچه احتمال دزدی بازم هست ولی تا حدی قابل کنترله )
2 : دوستان برنامه نویس سایت یه فکری به حال این قضیه بکنن و کد امنیتی برای پک ها طراحی کنن ....
3 : دوستان ارتعاشی هم خودشون و هم تمام هنردوستان رو از این اقدام زشت و دزدی --- مطلع کنن و کلاً خرید از این شرکت رو تحریم کنن .

تو مملکتی که به هنرمند میگن مطرب و تمام آثارشو میدزدن ، دیگه چه انگیزه ای میذارن براش؟؟؟؟ تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

ممنون از نظرات و همدردی هات ایلیا جان.
ilia_nazemi نوشته شده:1 : فروش پک فقط از سایت ارتعاش و با دریافت تمامی مشخصات کاربر صورت بگیره که تا حدی قابل پیگیری باشه (گرچه احتمال دزدی بازم هست ولی تا حدی قابل کنترله )
ایلیا جان همین الان من میدونم کدوم یکی از بچه های سایت خودمون که حتی عضو ویژه است bm3 و حتی bm4 رو از سایت های سودجو مفتی دانلود کرده. و خیلیهای دیگه رو هم میشناسم که bm4 رو دست به دست مجالنی گیر آوردند. یا اصلا همین فروشنده فروشگاه --- رو که هممون میشناسیم. خوب حالا چیکارش کنیم؟تصویر هیــچ!!! هیچی نگیم بهشون سنگین تریم.
ilia_nazemi نوشته شده:2 : دوستان برنامه نویس سایت یه فکری به حال این قضیه بکنن و کد امنیتی برای پک ها طراحی کنن ....
والا این عالیه ولی طی 3سال گذشته به هرکس گفتیم یا نتونست یا نـکرد. به همه این عزیزان هم گفتم و میگم که هزینه اش مشکلی نـداره و پرداخت میکنم ولی.....

کسانی که مدل های جدید رو ارتعاش خرید کنند پک براشون نصب میشه
ممنون ایلیا جانتصویر
آواتار کاربر
atashi
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: CASIO sa21
کیبرد فعلی: تایروس 5
موبایل: note 4
محل اقامت: شیراز

پست خوانده نشده

من به شخصه ارزو میکنم شرایطی فراهم بشه که همه سازندگان پگ بتونن راحت و بی دغغه کار کنن و ترسی از لو رفتن پگشون نداشته باشن ..چون که واقعا برای پیشرفت خودمون موثر هست و زیاد هم موثره .....و در مورد خریدارها امیدوارم اونا هم شرایطی پیش بیاد که هم راحت بتونن پگ را بخرن و هم اینکه رعایت حق مولف را به جا بیارن .......فکر مبکنم اگه شرایط جوری بود که مثلا هر پگی را فقط برای یه شخص و کیبورد میشد تعریف کرد و استفاده کننده هم ترس از پاک و گم شدن پگ نداشت سازندگان پگ هم بیشتر از 50 هزارتومان پگها را قیمت گذاری نمی کردند و این یعنی عین عدالت دو طرفه ولی متاسفانه فعلا مقدور نیست .امیدوارم سازندگان کیبورد حتما به این مقوله فکری بکنند ...(نظر شخصی )
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

atashi نوشته شده:فکر مبکنم اگه شرایط جوری بود که مثلا هر پگی را فقط برای یه شخص و کیبورد میشد تعریف کرد و استفاده کننده هم ترس از پاک و گم شدن پگ نداشت سازندگان پگ هم بیشتر از 50 هزارتومان پگها را قیمت گذاری نمی کردند و این یعنی عین عدالت دو طرفه
کاملا درسته حسین جان و این تقریبا نظر همه است. اگر قفلی درکار بود جدا از تسکین خاطر دو طرف ، قیمت پک از نصف هم کمتر میشد که باشه.تصویر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “برنامه های کیبورد و پیانو دیجیتال”

• اطلاعات