چرا شرایط ویژه فقط برای A2000 و Tyros3

قیمت های بروز در مناطق مختلف
راهنمایی برای خرید کیبرد مناسب

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف میشوند
2.معرفی شماره تلفن وسایت و وبلاگ شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.معرفی کیبرد برای فروش فقط در فروشگاه سایت وبا هماهنگی مدیر سایت
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

Re: چرا شرایط ویژه فقط برای A2000 و Tyros3

پست خوانده نشده

این همه سند و مدرک و لینک و دلیل براتون آوردن دوستان ! ولی شما هنوز روی حرف خودتون پا فشاری میکنید !
جالبه واقعأ !
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

مصطفی جان اینطور افراد فقط میان با هدف تحمیل کردن نظراتشون و نه بدنبال واقعیت.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
sokootmusic
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: casio sa 21
کیبرد فعلی: korg pa3xpro
کارت صوتی: maudio
میکروفون: behringer
نرم افزار: nuendo
موبایل: samsung
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد

تفاوت کرگ و یاماها

پست خوانده نشده

دوستان شرمنده بهتره اول در مورد امکانات pa3x تحقیق کنید بعد بحث کنید...تمام چیزایی ک شما گفتین روی pa3x میشه با سرعت حداقل 10 برابر تایروس خصوصا بخاطر لمسی بودن و پیچ بندش انجام داد...شما فک کنید ی گوشی اندروید دارید ولی لمسی نیست و قراره با نرم افزارها کار کنید.
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 95 دفعه

پست خوانده نشده

sokootmusic نوشته شده:دوستان شرمنده بهتره اول در مورد امکانات pa3x تحقیق کنید بعد بحث کنید...تمام چیزایی ک شما گفتین روی pa3x میشه با سرعت حداقل 10 برابر تایروس خصوصا بخاطر لمسی بودن و پیچ بندش انجام داد...شما فک کنید ی گوشی اندروید دارید ولی لمسی نیست و قراره با نرم افزارها کار کنید.

دوست عزیز اینجا تایپیک مقایسه تایروس و pa3x نیست و فقط مربوط به شرایط فروش دو مدل یاماهائه. بهتره که زیادی درگیر این قضیه نشین . ولی به نظر من صفحه لمسی ملاک زیاد مهمی نباید باشه برای یک نوازنده و آهنگساز به دلایل مختلفی که بهتره تو یه تایپیک دیگه بهش پرداخته بشه. در ضمن 10 براربر سریع تر !!!!!!!!!!!!!!!!!1 مگه میشه مگه داریم دوست هنرمند و عزیز. یه ذره اغراق کردین فکر کنم.
این قضیه کرگ و یاماها بعضی وقتا واقعا اعصاب آدمو بهم می ریزه.(بیخیال بشین- من به همین خاطر از انجم کرگ اومدم بیرون چون واقعا برخوردشون نامناسب و تعصبانه بود و هر چی در مورد یاماها گفته می شد از نظرشون دروغ بود و به راحتی شما را متهم به فریبکاری می کردن ولی گذشت زمان خیلی چیزها رو مشخص می کنه)
یاماها امسال چهار مدل میدرنج رو کرد که به نظر من با این قیمتا واقعا معرکه هستن و نسبت به مدلهای قبلیشون هم خیلی ارتقاء داشتن. اگه دقت کنین قیمت الان 970 حتی کمتر از 950 ایه که اون موقع به 6 تومن رسیده بود. و کرگ هم یه مدل حرفه ای رو کرد(4x) که باید اساتید فن در موردش نظر بدن که نسبت به 3x چقدر ارزش داره به اون مدل ارتقا داد . و من قیمتشو هم نمی دونم.
آواتار کاربر
shahriyar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: psr a2000
کارت صوتی: icon
نرم افزار: fl stdiu
موبایل: iphone 6
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: بندرعباس

پست خوانده نشده

sokootmusic نوشته شده:دوستان شرمنده بهتره اول در مورد امکانات pa3x تحقیق کنید بعد بحث کنید...تمام چیزایی ک شما گفتین روی pa3x میشه با سرعت حداقل 10 برابر تایروس خصوصا بخاطر لمسی بودن و پیچ بندش انجام داد...شما فک کنید ی گوشی اندروید دارید ولی لمسی نیست و قراره با نرم افزارها کار کنید.

سلام و خسته نباشید.
دوست من اگر به کارنامه یاماها در این چند ساله نگاه کنیم میبینیم که یاماها در حال حاظر همش به زدن کیبورد های مختلف و به روز
نظیر سریه (s) که واقعا هم عالی هستن و هم چنین (A3000) و... و در اونور کرگ بلافاصله به سمت ساخت pa4x رفت که نسبت به 3x
آنچنان تغیر جزعی نکرده به غیر از چندین وکال و صدا . و در اونور وقتی تایروس5 با تغریبا هم قیمت با PA3X وارد بازار شد و همه ما میدونیم که چه تغیراته مفیدی نسبت به مدل قبله خودش(TYROS4) انجام داد و به همین دلیل هم کیبورد های یاماها روز به روز بازار کیبورد رو در ایران دارن به دست میگیرن (تشکر)
بس تجربه کردیم در این دار مکافات *** با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد *** سیل سرشک ما زدلش کین بدر نبرد
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بازار معاملات کیبرد”

• اطلاعات