ريتم سازي در کیبردهای Yamaha

ارنجر ورک استیشن های حرفه ای و نیمه حرفه ای

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
mr nazari
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Csio SA20
کیبرد فعلی: A3000
میکروفون: P.V
موبایل: نوکیا
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: کرج
تشکر کرده: 37 دفعه

Re: ريتم سازي در کیبردهای Yamaha

پست خوانده نشده

reza firouzfar نوشته شده:
mr nazari نوشته شده:دوستان آیا میشه در یک تراک ریتم از چند درام کیت استفاده کرد؟تصویر
بله آقای نظری امکان داره

ممنون ار پاسختون..آیا راه وروش رو هم میفرمایید؟
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

در همین چند صفحه قبل خود من توضیح دادم اگر نبود بگید دوباره بنویسم
آواتار کاربر
mr nazari
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد

پست خوانده نشده

جناب فیروز فر چند صفه قبل رو گشتم نبود..ببخشید.
آواتار کاربر
reza firouzfar
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio ct700
کیبرد فعلی: YAMAHA Tyros5-76 key
میکروفون: AKG
نرم افزار: CUBASE
موبایل: HTC One
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
محل اقامت: ترکیه - استانبول
تماس:

پست خوانده نشده

mr nazari نوشته شده:دوستان آیا میشه در یک تراک ریتم از چند درام کیت استفاده کرد؟تصویر
هر یک از صداها و همینطور درام کیت ها دارای کد های مشخصی هستند که در اعداد LSB و MSB و Program مشخص میشوند اگر کدهای مربوط به اون درام کیت رو در هر تایمی از ریتم در اونها تغییر بدین اون درام کیت در اون لحظه تغییر میکنه...برای این کار باید در قسمت ادیت و قسمت فیلتر برین بعد تیک program change و control change رو بزنین تا کدهای LSB,MSB,PROGROM ظاهر بشند بعد وقتی صدای ترک رو تغییر بدین میبینین که کد اونها تغییر میکنه.مثلا کد powre drum با standard drum فرق داره.حالا مثلا اگر LSB,MSB,PROGROM رو کپی پیست کنین و مثلا در تایم1،2،640 بذارین و کد درام کیت rock drums رو روی اون بذارین میبینین که در اون تایم درام کیت تغيير میکنه
آواتار کاربر
mr nazari
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد

پست خوانده نشده

آقا ی فیروزفر ، تشکر کافی نبود امتیازتقدیم شد ووالبته بازهم سوال مطرح خواهم کرد..
آواتار کاربر
dishdish
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: pa4x _ roland D50
نرم افزار: cubase .FL
موبایل: s3
محل اقامت: قائمشهر و ساری

پست خوانده نشده

دوستان چند تا سوال داشتم

اول از همه چطوری میشه تنظیم کرد که به نتی رو که نگه داشتیم تو 4 میزان ولومش از پایین بیاد بالا یا از بالا بیاد پایین فکر کنین نت a صدای استرینگ نگه داشتیم میخوایم کم کم از پایین ولومش بیاد بالا

دوم سوال اصلی منم هست ببینید من تو این چند سال ( 6 سال ) اخر متوجه داستان این high key نشدم که چه جوری هست اگه من بیام با گام 0 اینترویی درست کنم و بعد سیوش کنم بیام بیرون کل صداهایی که زدم یه اکتاو میان بالا میزنن بعضی جا 2 اکتاو هم کلفتر شدن و رو اعصاب من هست فقط تنها تنها در صورتی من درست اینترو درست میکنم و پخش میشه که بنده در گام +3 اینتروم رو درست کنم و سیو کنم دیگه این مشکل به وجود نمیاد حالا جالب اینه که من تو گام 0 اگه high key بزارم رو B فقط رو همون گام 0 صداها با اکتاو های درست پخش میشه ولی اگه گام +1 کنم بخوام گوش بدم همه 1 اکتاو میرن پایین

بی زحمت یکی توضیحی بده که چرا رو +3 درست میکنی نیازی به نت لیمیت نیست در تو همه گام ها درست پخش میشه ولی با گام های دیگه بسازی به مشکل بر میخوری
behzad67
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: melodika
کیبرد فعلی: tyros 5

پست خوانده نشده

سلام dishdish , من یه سوال برام پیش اومد منظورت از گام 0 همون transpose هستش دیگه. منم منتظر جواب دوستان هستم
آواتار کاربر
dishdish
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

behzad67 نوشته شده:سلام dishdish , من یه سوال برام پیش اومد منظورت از گام 0 همون transpose هستش دیگه. منم منتظر جواب دوستان هستم

بله دوست عزیزم
goli
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: trumpet
کیبرد فعلی: Yamaha PSR S970
نرم افزار: fl studio & adobe audition
موبایل: Samsung Note3
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

پست خوانده نشده

dishdish نوشته شده:دوستان چند تا سوال داشتم

اول از همه چطوری میشه تنظیم کرد که به نتی رو که نگه داشتیم تو 4 میزان ولومش از پایین بیاد بالا یا از بالا بیاد پایین فکر کنین نت a صدای استرینگ نگه داشتیم میخوایم کم کم از پایین ولومش بیاد بالا

دوم سوال اصلی منم هست ببینید من تو این چند سال ( 6 سال ) اخر متوجه داستان این high key نشدم که چه جوری هست اگه من بیام با گام 0 اینترویی درست کنم و بعد سیوش کنم بیام بیرون کل صداهایی که زدم یه اکتاو میان بالا میزنن بعضی جا 2 اکتاو هم کلفتر شدن و رو اعصاب من هست فقط تنها تنها در صورتی من درست اینترو درست میکنم و پخش میشه که بنده در گام +3 اینتروم رو درست کنم و سیو کنم دیگه این مشکل به وجود نمیاد حالا جالب اینه که من تو گام 0 اگه high key بزارم رو B فقط رو همون گام 0 صداها با اکتاو های درست پخش میشه ولی اگه گام +1 کنم بخوام گوش بدم همه 1 اکتاو میرن پایین

بی زحمت یکی توضیحی بده که چرا رو +3 درست میکنی نیازی به نت لیمیت نیست در تو همه گام ها درست پخش میشه ولی با گام های دیگه بسازی به مشکل بر میخوری

سوال اول: شما میتونی خود صدا را ادیت کنی یعنی گزینه ی voice setتصویر sound بعد گزینه attach را مثلا روی 30تنظیم کنین .راه دیگه هم ساختن expression در ریتم سازی هست نحوه ساختنش توی سایت هست(ساید چین را سرچ کنین)
در مورد اینترو هم اول مطمئن شو در سربر گ پارامتر تو ی ریتم سازی گزینه ntrروی root transposeباشه و گزینه nttروی bypass باشه اگر این دوتا درست هست دیگه من بلد نیسم.تصویر
آواتار کاربر
dishdish
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

ممنون سوال اولم کامل جواب دادی مشکلم حال شد با اکسپرسیون ولی سوال دوم هنوز جواب داده نشد در مورد root این چیزا خیالت تخت اینا رو میدونم نا سلامتی 6 سال تایروس داشتم این سوال دوم من سوال خیلی ها هست که هنوز کسی نتونسته جواب درستی بده که چرا وقتی یه اینتر رو رو ترانسپوز 3 از اکورد لا مینور میزنی یا ماژور درست پخش میشه تو تمام ترانسپوزا بدون دست زدن به high key ولی گام های دیگه نه باید کلی ور بری با high key , limit key این چیزا که اصلا نصف وقت ادم میگیره
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ارنجر”

• اطلاعات