فروش پک BM5

محصولات نرم افزاری اعم از اپلیکشن های آهنگسازی و آموزشی - برنامه و فایل های کیبردها

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: فروش پک BM5

پست خوانده نشده

خدایار نوشته شده:با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز همچنین آقا بهرنگ مدیر فعال سایت ارتعاش.من تازه عضو سایت ارتعاش شدم میخاستم ببینم چطوری میتونم پک BM5رو خریداری کنم؟
بادرود خدمت شما دوست عزیز. خوش آمدید.
  1. فایل n27 دستگاه خودتون رو برای من ارسال کنید.
  2. مبلغ پک را واریز کنید.
  3. لینک دانلود مستقیم برای شما ارسال میشه و همون لحظه میتونید دانلود کنید.
قیمت فایل BM5 برای S770 و S970 و Tyros5 = پانصدهزار تومان
قیمت نصب BM5 برای S770 و S970 و Tyros5 = صد هزار تومان
قیمت نصب BM5 برای S670 = صد هزارتومان

• (نصب در تهران - شیراز - اهواز یا خریداران از ارتعاش درهرکجای ایران)
  • (قیمت هرکالایی مربوط به همان مقطع زمانی است )
در ضمن میتونید با شماره تلفن صفحه BM5 تماس بگیرید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
eslam
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کیبورد
کیبرد فعلی: a2000
کارت صوتی: 003
میکروفون: 102
نرم افزار: کیوبیس
موبایل: sony tx
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

پست خوانده نشده

نمونه کارا و ریتم ها گوش دادم خیلی خوبه . امیدوارم بزودی برا یاماها a3000 پک مخصوص تهیه کنید.. من تصمیم خردید دارم... تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

eslam نوشته شده:نمونه کارا و ریتم ها گوش دادم خیلی خوبه . امیدوارم بزودی برا یاماها a3000 پک مخصوص تهیه کنید.. من تصمیم خردید دارم..
درود به شما جناب میرانی و ممنون از نظر شما.
من نمیتونم این قول رو به هیچ کس بدم که هرکدام از پک های BM برای A3000 قابل اجرا میشه یا نمشه.خریدنِ A3000 به امید پک و ریتم حرفه ای کاملا یک ریسک است و برای همین تمام اساتید یاماها S970 و S770 خریدند.فعلا هیچ پکی برای A3000 وجود نداره بجر یکسری تبلیغاتِ غیرقابل اطمینان. ولی ازاونجایی که دوستان سودجو در منبعِ معروفِ خنده و جک! مشغول تبلیغ برای A3000 هستند ، اگر این دستگاه از لطف این عزیزان پرفروش شد ، ما به همراه پرسنل ارتعاش ، تصمیم ویژه ای درمورد BM برای A3000 رو خواهیم گرفت.
میدونید که هیچ کدام از پک های مدل های مختلف جدید ، به همدیگه نمیخورند ولی با یک فایل n27 در عرض چندثانیه پک BM5 روی A3000 لود میشود. پس فاصله تصمیم برای اینکار تا اجرای اون فقط حدود 30ثانیه است جناب میرانی عزیز.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

نسخه جدید 1.3.5 پک BM5
نسخه قدیمی 1.2.4
.برای S670 از امشب برای مشتری های ارتعاش نصب میشه.
.

.
تغییرات :
  • بهبود ریتم یا OTS در ریتم های زیر :
6,8moder-1
6,8moder-4
6,8pop-10
6,8pop-1
6,8pop-2
6,8pop-3
6,8pop-4
  • اضافه شدنِ فایل system setup و user effect setup با تنظیمات کاربردیِ ولوم های Live Control و افکت های جدید زیر :
BHG FLG-1
BHG FLG-2
BHG WAW-1
BHG WAW-2
  • اضافه شدن 2 صدا به رجیست بانک BHG Voice5
  • بهبود چند صدا در دیگر رجیست ها
ناصر خواجات
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: DERAM.PEREMER
کیبرد فعلی: YAMAHA--S970
کارت صوتی: FOCUSRITE
میکروفون: NT_1
نرم افزار: FL-STEDUE
موبایل: LG
محل اقامت: تهران
تماس:

پست خوانده نشده

هیچ کدام از پک های مدل های مختلف جدید ، به همدیگه نمیخورند ولی با یک فایل n27 در عرض چندثانیه پک BM5 روی A3000 لود میشود. پس فاصله تصمیم برای اینکار تا اجرای اون فقط حدود 30ثانیه است جناب میرانی عزیز.
باسلام بهرنگ غزیز

یک امید واری بزرگ به دارندگان A3000دادی.از انجا که همه می دانند شما شخصیتی ملایم ومهربان هستی .کسی ناامید نمی شود .دارندگان ذارن ثانیه شماری می کنند.تصویر
آواتار کاربر
omid 74
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: a1000
کیبرد فعلی: s670 عزیزم
میکروفون: C1U
نرم افزار: FL Studio
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: خوزستان-امیدیه

پست خوانده نشده

سلام خدمت همگی دوستان عزیز تصویر

سوالم راجب به این پک اینه که وقتی این پک روی کیبورد s670 نصب بشه دیگه از هیچ پک و ست و ریتم و برنامه و.... جدید نمیشه استفاده کرد و فقط از ریتم وصداهای این پک میشه استفاده کرد؟

مثلا اگه من سفارش یک ریتم یا مولتی پد یا رجیست مموری یا هرچیز دیگه ای داشته باشم نمیتونم روی این کیبورد بریزم؟
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

omid 74 نوشته شده:سلام خدمت همگی دوستان عزیز تصویر

سوالم راجب به این پک اینه که وقتی این پک روی کیبورد s670 نصب بشه دیگه از هیچ پک و ست و ریتم و برنامه و.... جدید نمیشه استفاده کرد و فقط از ریتم وصداهای این پک میشه استفاده کرد؟

مثلا اگه من سفارش یک ریتم یا مولتی پد یا رجیست مموری یا هرچیز دیگه ای داشته باشم نمیتونم روی این کیبورد بریزم؟
دوست عزیز سلام . وقتی هزینه نصب این پک رو پرداخت میکنید فقط روی دستگاه شما نصب میشه و اگر بخواید از پکهای دیگه استفاده کنید باید پک جدید لود کنید و پک قبلی حذف میشه . اگر فایل پک رو هم خریداری بفرمایید هر زمانی میتونید پک bm5 رو دوباره روی کیبوردتون لود کنید. البته کیبوردهای سری s670 , 770 و 970 این قابلیت رو دارن که چند پک همزمان به اندازه ی رم سمپل لود کنند . ولی خب شما در 670 رم سمپلتون 32 مگابایت هست و فکر نمیکنم دیگه جایی برای پکهای دیگه باقی بمونه که بتونید همزمان پک bm5 رو هم داشته باشید
ریتم و صداها و مالتی پدهایی که سمپلی نیستند رو میتونید از هر پک و هرجای دیگه ای در کنار bm5 داشته باشید و ربطی به فایل bm5 نخواهد داشت
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
آواتار کاربر
omid 74
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: a1000
کیبرد فعلی: s670 عزیزم
میکروفون: C1U
نرم افزار: FL Studio
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: خوزستان-امیدیه

پست خوانده نشده

Mr.Energy نوشته شده:
omid 74 نوشته شده:سلام خدمت همگی دوستان عزیز تصویر

دوست عزیز سلام . وقتی هزینه نصب این پک رو پرداخت میکنید فقط روی دستگاه شما نصب میشه و اگر بخواید از پکهای دیگه استفاده کنید باید پک جدید لود کنید و پک قبلی حذف میشه . اگر فایل پک رو هم خریداری بفرمایید هر زمانی میتونید پک bm5 رو دوباره روی کیبوردتون لود کنید. البته کیبوردهای سری s670 , 770 و 970 این قابلیت رو دارن که چند پک همزمان به اندازه ی رم سمپل لود کنند . ولی خب شما در 670 رم سمپلتون 32 مگابایت هست و فکر نمیکنم دیگه جایی برای پکهای دیگه باقی بمونه که بتونید همزمان پک bm5 رو هم داشته باشید
ریتم و صداها و مالتی پدهایی که سمپلی نیستند رو میتونید از هر پک و هرجای دیگه ای در کنار bm5 داشته باشید و ربطی به فایل bm5 نخواهد داشت

ممنون بابت پاسخگوییتون

پس برای حل این مشکل یا باید فایل پک BM 5 رو خریداری کنم یا بودجه رو افزایش بدم و به فکر کیبورد دیگه ای باشم که رم بالایی داشته باشه

تصویر تصویر تصویر تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

omid 74 نوشته شده:مثلا اگه من سفارش یک ریتم یا مولتی پد یا رجیست مموری یا هرچیز دیگه ای داشته باشم نمیتونم روی این کیبورد بریزم؟
در تکمیل توضیح مصطفی جان عرض کنم که این سوال خیلی از دوستان تازه کار عزیز همچون شما است.
ریتم
سانگ
صدا
مولتی پد
بانک تنظیمات
هیچ کدام از این موارد در ارنجرهای یاماها که قابلیت نصب پک را دارند از جمله S670 محدودیت نـدارند و شما میتونید همه موارد را از بیرون به دستگاه اضافه کنید یا با خود دستگاه بسارید. هم توی USB و هم توی حافظه USER داخلی.
فقط سمپل ها و محتویات داخل پوشه EXPANSION قابل تغییر یا اضافه شدن نیستند.درکل ساختار و نام های داخل این پوشه رو نمیتونید دست بزنید. و این حمایتی است برای حفظ اثر برنامه سازان.
آواتار کاربر
korgpa4x
متخصص korg
متخصص korg
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: korgpa3x
موبایل: htc
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: كرج

پست خوانده نشده

بهرنگ جان ريتم قدو بالا ويگنت جهانيه استاد تا حالا اين مدلي ريتم نشنيده بودم احسنت استاد تصویر تصویر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “برنامه های کیبورد و پیانو دیجیتال”

• اطلاعات