Yamaha S670

میدرنج های سری S سمپل خور. S650-S750-S950-S670-S770-S970-S775-S975

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
pianistkey
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: melodika
کیبرد فعلی: moco 6000
تشکر کرده: 1 دفعه

Re: Yamaha PSR-S670

پست خوانده نشده

با سلام و عرض ادب
لطفا در خصوص نوع کلاویهای ساز هم صحبت میکنید تصویر
آیا مثل کیبوردهای ردیف A1000 میباشد یا ضعیف تر ؟
ممنونتصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

pianistkey نوشته شده:با سلام و عرض ادب
لطفا در خصوص نوع کلاویهای ساز هم صحبت میکنید
آیا مثل کیبوردهای ردیف A1000 میباشد یا ضعیف تر ؟
کلاوی های S670 درصد خیلی کمی با سری S9xx و S7xx فرق دارد ولی در سایت رسمی یاماها با همان عنوان Organ معرفی شده.
برخی نظر دارند که کلاوی های S670 حتی بهتر از S970 است و برخی برعکس. این سلیقه ای است ولی بهرحال دریک رنج هستند تقریبا.

نظر شخصی من در مورد کلاوی های S670 :
حسی که کلاوی های S670 به من میدهد ، بهتر از S970 و S770 و A3000 (ولی این یک نظر شخصی است)
ولی چیزی که واضح است جنس لاکِ تشکیل دهنده کلاوی های S670 است که کمی مات و کدر تر از S770 و S970 است.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
ناصر خواجات
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: DERAM.PEREMER
کیبرد فعلی: YAMAHA--S970
کارت صوتی: FOCUSRITE
میکروفون: NT_1
نرم افزار: FL-STEDUE
موبایل: LG
محل اقامت: تهران
تماس:

پست خوانده نشده

باسلام

S670با اینکه ارگ پیشرفته با امکانات زیاد است ولی اموزشی هم است کلاوهای خیلی خوبی دارد ونوازنده بصورت پیانو

با ان کار خواهد کرد ( چکشی) من فکر می کنم بهتر است .حتی از A2000
Ali.Musician
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کیبورد ارگ
کیبرد فعلی: Yamaha _psr2000
موبایل: سونی

Yamaha psr _s670

پست خوانده نشده

با سلام خدمت هنرمندان عزیز ارتعاش، ی سوال در مورد s670 داشتم، آیا پایه نت هم درون کارتون هست؟ ممنون میشم پاسخ بدیدتصویرتصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: Yamaha psr _s670

پست خوانده نشده

Ali.Musician نوشته شده:با سلام خدمت هنرمندان عزیز ارتعاش، ی سوال در مورد s670 داشتم، آیا پایه نت هم درون کارتون هست؟ ممنون میشم پاسخ بدید
سلام. بله داخل کارتون S670 پایه نت فابریک هست.
شما برای مشاهده فایل پیوست شده در این پست، دسترسی ندارید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
Ali.Musician
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: کیبورد ارگ
کیبرد فعلی: Yamaha _psr2000
موبایل: سونی

پست خوانده نشده

ایول خیلی ممنون بهرنگ جانتصویرتصویر
آواتار کاربر
omid 74
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: a1000
کیبرد فعلی: s670 عزیزم
میکروفون: C1U
نرم افزار: FL Studio
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: خوزستان-امیدیه

Re: Yamaha S670

پست خوانده نشده

سلام دوستان. سوالی در رابطه با این کیبورد داشتم که ممنون میشم جواب بدین تصویر

این کیبورد برای شخصی مثل من که نه واسه عروسی و.... و فقط واسه برخی مراسمات نیاز داره کافیه؟

و اینکه یکی از دوستان بهم گفت چون تنوع ریتم های این مدل نسبت به pa50 خیلی کمتره بعد از یک مدت دلت رو میزنه چون فقط یک پک واسش هست. آیا صحت داره؟

در صورتی اون چیزی که من توی دموهای پک BM5 دیدم اینطور نبود. ریتم های فوق العاده عالی ساخته شده است

و اینکه در آخر من باور نکردم چنین امکاناتی واسه این کیبورد باشه. البته با تلاش شما دوستان عزیز مخصوصا استاد بهرنگ و زحمت هاشو واسه این پک ها که واقعا بی نظیر هست تصویر تصویر
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

omid 74 نوشته شده:سلام دوستان. سوالی در رابطه با این کیبورد داشتم که ممنون میشم جواب بدین تصویر

این کیبورد برای شخصی مثل من که نه واسه عروسی و.... و فقط واسه برخی مراسمات نیاز داره کافیه؟

و اینکه یکی از دوستان بهم گفت چون تنوع ریتم های این مدل نسبت به pa50 خیلی کمتره بعد از یک مدت دلت رو میزنه چون فقط یک پک واسش هست. آیا صحت داره؟

در صورتی اون چیزی که من توی دموهای پک BM5 دیدم اینطور نبود. ریتم های فوق العاده عالی ساخته شده است

و اینکه در آخر من باور نکردم چنین امکاناتی واسه این کیبورد باشه. البته با تلاش شما دوستان عزیز مخصوصا استاد بهرنگ و زحمت هاشو واسه این پک ها که واقعا بی نظیر هست تصویر تصویر
ببینید دوست عزیز شما که در منزل کار میکنید فکر نمیکنم خیلی به تنوع ریتم نیازی داشته باشید و پک bm5 به تنهایی با وقت و هزینه ای که براش گذاشته شده میتونه جوابگوی شما باشه با این تعداد ریتمی که داره . درضمن طبق صحبت بهرنگ عزیز شما میتونید ریتمهای پکهای bm1 تا bm4 رو هم با همون پک bm5 که دارید اجرا کنید و مشکل عدم تنوع رو حل کنید
مورد دیگه اینکه در pa50 درسته که تعداد ست ریتم موجود در بازار براش بیشتر باشه ولی همه ی اونها خوب و قابل قبول نیستند و ممکنه حتی به روز و آپدیت هم نباشند و این دلیل نمیتونه یک برتری باشه برای pa50
شما به عرض بنده اکتفا نکن و خودت در سایت آپارات و یوتیوب کلیپهایی که برای این دو کیبورد هست رو ببین و مقایسه کن . بعد هم بیا اینجا نتیجه رو اعلام کن. موفق باشی
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
آواتار کاربر
omid 74
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: a1000
کیبرد فعلی: s670 عزیزم
میکروفون: C1U
نرم افزار: FL Studio
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: خوزستان-امیدیه

پست خوانده نشده

Mr.Energy نوشته شده:
omid 74 نوشته شده:سلام دوستان. سوالی در رابطه با این کیبورد داشتم که ممنون میشم جواب بدین تصویر

ببینید دوست عزیز شما که در منزل کار میکنید فکر نمیکنم خیلی به تنوع ریتم نیازی داشته باشید و پک bm5 به تنهایی با وقت و هزینه ای که براش گذاشته شده میتونه جوابگوی شما باشه با این تعداد ریتمی که داره . درضمن طبق صحبت بهرنگ عزیز شما میتونید ریتمهای پکهای bm1 تا bm4 رو هم با همون پک bm5 که دارید اجرا کنید و مشکل عدم تنوع رو حل کنید
مورد دیگه اینکه در pa50 درسته که تعداد ست ریتم موجود در بازار براش بیشتر باشه ولی همه ی اونها خوب و قابل قبول نیستند و ممکنه حتی به روز و آپدیت هم نباشند و این دلیل نمیتونه یک برتری باشه برای pa50
شما به عرض بنده اکتفا نکن و خودت در سایت آپارات و یوتیوب کلیپهایی که برای این دو کیبورد هست رو ببین و مقایسه کن . بعد هم بیا اینجا نتیجه رو اعلام کن. موفق باشی

ممنون از راهنماییتون

چشم. حتما تصویر تصویر تصویر
natsi
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: yamaha 400
کیبرد فعلی: -
محل اقامت: گوهردشت و تهران

پست خوانده نشده

با سلام

بنده هم مامور شده بودم که برای یکی از اقوام کیبورد بخرم که هم باهاش یاد بگیره و هم بتونه اجرای خانوادگی انجام بده ، بعد از تحقیق مفصل و نظرخواهی از بزرگواران این تالار مشخص شد که بهترین گزینه 670 هست و بالاخره زحمتشو انداختم گردن بهرنگ عزیز ....
تصویرانشاا... تا چند روز دیگه دستمون برسه و از نزدیک تست کنیم قابلیتهای این زیبای خفته یاماهارو تصویر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری S”

• اطلاعات