فروش پک BM5

محصولات نرم افزاری اعم از اپلیکشن های آهنگسازی و آموزشی - برنامه و فایل های کیبردها

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

آواتار کاربر
ilia_nazemi
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: yamaha psr8000
کیبرد فعلی: yamaha s950
موبایل: iphone6
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: تهران_پاسداران
تماس:

Re: توضیحات BM5

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده: برای A2000 و S950 و S750 و S670 فعلا فقط پک نصب میشود و فایل BM5 فقط برای مدل های S970 و S770 و Tyros5 فروخته شده و میشود.

بهرنگ جان :
فکر کنم این سوال ، سوال خیلی از دوستان باشه که میپرسم .
چون رو دستگاه های قدیمی (A2000 و S950 و S750) فقط یک پک میشه نصب کرد و یکی مثل خود من که هر روز یک پک رو لود میکنم رو دستگاهم تصویر به نظرت کی فروش BM5 به اون حد نصاب میرسه که فایلشو داشته باشیم؟؟؟
چون اگه الانم نصب کنیم دیگه هیچ یک از پکهای دیگه خود یاماها رو نمیتونیم استفاده کنیم تصویر
استاد یه فکری به حال ما بکن ، دلمون غش رفت واسه این ریتمها تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

لیست ریتم های BM5_S670

پست خوانده نشده

لیست ریتم های BM5_S670 برای مدل S670
.
تصویر
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
omid 74
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: a1000
کیبرد فعلی: s670 عزیزم
میکروفون: C1U
نرم افزار: FL Studio
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: خوزستان-امیدیه

Re: لیست ریتم های BM5_S670

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:لیست ریتم های BM5_S670 برای مدل S670
.
تصویر

ببخشید سوالی داشتم

خواستم بدونم این ریتم هایی که شماره داره مثلا B5-Bandari02 و B5-Bandari 09 ، این ریتم های بین این شماره حذف شده یعنی Bandari8 حذف شده؟

یا ریتم JoonomFadat که در لیست بالایی نیست یعنی حذف شده تصویر تصویر تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

omid 74 نوشته شده:ببخشید سوالی داشتم
خواستم بدونم این ریتم هایی که شماره داره مثلا B5-Bandari02 و B5-Bandari 09 ، این ریتم های بین این شماره حذف شده یعنی Bandari8 حذف شده؟

یا ریتم JoonomFadat که در لیست بالایی نیست یعنی حذف شده
قیمت این پک کمتر از نسخه S970 و S770 اون است. در ضمن مهمترین و محبوب ترین و جدیدترین ریتمها در نسخه BM5_S670 گلچین شده.
با این همه خبر خوب اینه که شما هر ریتم دیگری از نسخه کامل رو سفارش بدید میشه اون رو بصورت جدا از پک براتون تنظیم کرد و کاملا سالم جواب میده.
آواتار کاربر
omid 74
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: a1000
کیبرد فعلی: s670 عزیزم
میکروفون: C1U
نرم افزار: FL Studio
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: خوزستان-امیدیه

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
omid 74 نوشته شده:ببخشید سوالی داشتم

یا ریتم JoonomFadat که در لیست بالایی نیست یعنی حذف شده
قیمت این پک کمتر از نسخه S970 و S770 اون است. در ضمن مهمترین و محبوب ترین و جدیدترین ریتمها در نسخه BM5_S670 گلچین شده.
با این همه خبر خوب اینه که شما هر ریتم دیگری از نسخه کامل رو سفارش بدید میشه اون رو بصورت جدا از پک براتون تنظیم کرد و کاملا سالم جواب میده.

از پاسخگوی سریع شما واقعا سپاس گذارم تصویر تصویر
آواتار کاربر
ilia_nazemi
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: yamaha psr8000
کیبرد فعلی: yamaha s950
موبایل: iphone6
محل اقامت: تهران_پاسداران
تماس:

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
ilia_nazemi نوشته شده:به نظرت کی فروش BM5 به اون حد نصاب میرسه که فایلشو داشته باشیم؟؟؟
ایلیا جان با این وضع کپی رایت و حمایت نکردن نمایندگی یاماها و بی نتیجه و حاصل بودنِ سمینار94 --- و تکرارِ هربار استخدام افرادی نالایق برای یاماها ، فکر نمیکنم ارائه فایلِ پک های قابل کپی برای سازنده کار عقلانی باشه.
ilia_nazemi نوشته شده:استاد یه فکری به حال ما بکن ، دلمون غش رفت واسه این ریتمها
ایلیایِ عزیز تنها راه همون نصب است یا جدا شدن از برند یاماها و خریدنِ یک مدل کرگ . یا یکی از مدل های جدید یاماها.

البته این مشکل رو من برای مدل های جدید با فرمت PPI تاحدودی برطرف کردم و بزودی برای S670 هم فایل پک ارائه میدم.

حق میدم بهت .... یاماها در حال حاضر دست افراد نا لایقی افتاده که فقط به بیزینس فکر میکنن تصویر
گرچه به قول خودت با این پشتیبانی ضعیف حتما با مخ میرن تو زمین ....
بهرنگ جان کاشکی با پیتر بارتمن صحبت میکردی که شرکت یاماها فایل باز اکسپنشن اورینتال رو برای سری های جدید یاماها رو در اختیار افراد قابل اعتماد مثل خودت میذاشتن که بتونی با پک های دیگه ادغامش کنی و روی کیبوردهای جدید نصبش کنی .
اگه این کار شدنی بشه من خودم 2 تا S970 میگیرم تصویر
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

ilia_nazemi نوشته شده:
بهرنگ جان کاشکی با پیتر بارتمن صحبت میکردی که شرکت یاماها فایل باز اکسپنشن اورینتال رو برای سری های جدید یاماها رو در اختیار افراد قابل اعتماد مثل خودت میذاشتن که بتونی با پک های دیگه ادغامش کنی و روی کیبوردهای جدید نصبش کنی .

ایلیای عزیز پیتر بارتمن یکی از هنرمندان قوی و معرفی کنندگان ( presenter ) ;کیبوردهای جدید یاماها است و ارتباطی با پک ها و فروش اونها نداره . این مشکل به دست طراحی کننده میدرنج های جدید یاماها آقای موراتو که ژاپنی هستن حل میشه و کاملا مشخصه که اینکار جهت جلوگیری از افت فروش ا3000 انجام شده و تغریبا غیر ممکنه چون اگه پک اورینتال برای 770 و 970 عرضه بشه عملا شما دارای یک ا3000 و 970 همزمان خواهید بود که به ضررر شرکت میشه .
چون دلیل فروش خوب 950 این بود که با پک اورینتال تبدیل به یک دستگاه شرقی میشد که قابلیت ووکال داشت به همراه صداهای غربی یبشتر !!!
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

Re: فروش پک BM5

پست خوانده نشده

بهتون قول میدم بزودیِ خیلی زود بهترین صداهای A3000 روی S970 بصورت لایه ای ارائه میشه.
شایدم هم احسان طالع که تو سایت پیداش نیست همین الان چندتاش رو روی S970 ریخته باشه.تصویر
آواتار کاربر
STUDIO SIMA
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: همه ایران سرای من است

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:بهتون قول میدم بزودیِ خیلی زود بهترین صداهای A3000 روی S970 بصورت لایه ای ارائه میشه.
شایدم هم احسان طالع که تو سایت پیداش نیست همین الان چندتاش رو روی S970 ریخته باشه.تصویر
با سلام
استاد اگر این کار را انجام دهید ، بزرگترین لطف را در حق دوستان یاماها دار نموده اید.

بنده به شخصه مدتی بود که برای یکی از دوستانم به دنبال A3000و S970 بودم، که به دلیل مشکلات عدم ساپورت مناسب A3000 وهمچنین نبودن پکهای متعدد برای S970 و همچنین قیمت بالای پکهای اختصاصی ( البته این مورد نظر دوستم بود) ،مجددا رو به برند کرگ آورد و از PA600 به PA3X ارتقا پیدا کرد. بگذریم.ولی اگر مشکل صداها و ریتمهای شرقی در S970برطرف گردد بنده هم(اگر چه نوازنده نیستم) مثل خیلی از دوستداران برند یاماها؛ یکی از خریداران S970 هستم.همانگونه که زمانیکه S950قیمتش 3،600 بود خرید نمودم ولی به دلیل ریتمهای کم و نبود صداهای شرقی مجبور شدم پس از گذشت 10 روز مجددا کیبرد را بفروشم.

امیدوارم که با تلفیق BM5با پکهای دیگر S970 بی رقیب گردد( اگر چه همین حالا هم نسبت به هم رده های خود بی نظیر هست) .با تشکر

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 95 دفعه

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:بهتون قول میدم بزودیِ خیلی زود بهترین صداهای A3000 روی S970 بصورت لایه ای ارائه میشه.

Oh My God
Thanks Behrang
ببخشید یه ذره جوگیر شدم با شنیدن این خبر.
میشه بگین دقیقا این اتفاق مهم چه زمانی انجام میشه؟ آیا توسط خود اوس بهرنگ انجام میشه یا از طرف یاماها؟
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “برنامه های کیبورد و پیانو دیجیتال”

• اطلاعات