Yamaha S670

میدرنج های سری S سمپل خور. S650-S750-S950-S670-S770-S970-S775-S975

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

Re: Yamaha S670

پست خوانده نشده

HaDibK نوشته شده:با سلام و وقت بخیر میخواستم بدونم امکان گلچین ریتم و صدا هم در این کیبورد وجود دارد برای مثال اضافه نمودن ریتم یا سمپل دیگری از پک ماغیر به پکهای استاد بهرنگ یا استاد طالع
نکته ی دوم چگونه میتوان ریتم های پک ها را به خود دستگاه انتقالداده که در صورت پاک شدن پک ان ریتم هایی را که به یورز دستگاه انتقالدادم از بین نرود
اگر فایل ppf پک رو داشته باشید امکان گلچین هست . ولی در مورد پک آقای طالع و بهرنگ چون فقط به صورت نصب شده به شما داده میشه امکان گلچین کردن ندارید از این پکها
ریتم های آقای طالع و بهرنگ قابل انتقال نیستند و فقط نصبش توسط خود این عزیزان روی سازتون انجام میشه
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

HaDibK نوشته شده:با سلام و وقت بخیر میخواستم بدونم امکان گلچین ریتم و صدا هم در این کیبورد وجود دارد برای مثال اضافه نمودن ریتم یا سمپل دیگری از پک ماغیر به پکهای استاد بهرنگ یا استاد طالع
در S670 میتونید هر ریتم یا صدایی را که وابسته به سمپل های پک نباشد از هرجایی روی دستگاه اجرا کنید.نیازی به گلچین کردن نیست.
یا همونطور که آقای انرژی گفت در صورت داشتن نسخه ppf میتونید سمپل ها رو نیز گلچین کنید.
ولی اگر هر 2 روش بالا براتون مقدور نبود ، میتونید ریتم مورد نظر را به بنده یا آقای طالع سفارش بدید تا براتون داخل پک های BM5 و ETP ادغام کنیم.
HaDibK نوشته شده:چگونه میتوان ریتم های پک ها را به خود دستگاه انتقالداده که در صورت پاک شدن پک ان ریتم هایی را که به یورز دستگاه انتقالدادم از بین نرود
تصویراین تاپیک را مرور کنید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
HaDibK
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: pa50
کیبرد فعلی: ندارم فعلا
نرم افزار: .
موبایل: samsung galaxy core
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

پست خوانده نشده

تشکر خوب به مظر میاذ فایل نصبی رو هم که به مشتریان داده نمیشه یکم شرایط سخت شد برفرض مثال میخواستم چند تا از ریتم های پک اروینتالی اگر برای این دستگاه وجود دارد را به پک شما استادان وارد کنم یا اصلا به یوزر خود دستگاه با این وجود پک دوستان پاک میشود
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

HaDibK نوشته شده:چند تا از ریتم های پک اروینتالی اگر برای این دستگاه وجود دارد را به پک شما استادان وارد کنم یا اصلا به یوزر خود دستگاه با این وجود پک دوستان پاک میشود
خیر پک پاک نمیشه.تصویر
تا وقتی یک پک جدید روی دستگاه لود نکنید ، هیچ پکی پاک نمیشه از روی S670.
هرچقدر دلتون میخواد روی S670 ریتم و صدا جدا از پک اجرا کنید و بریزید.
درضمن S670 ریتم و صدا رو مستقیم از روی USB فلش مموری هم اجرا میکنه که نیازی نیست جتی توی یوزر بریزید که باید بگم Korg-Pa4x هم چنین مزیتی رو نداره.
HaDibK نوشته شده:تشکر خوب به مظر میاذ فایل نصبی رو هم که به مشتریان داده نمیشه یکم شرایط سخت شد
شرایط اصلا سخت نشد دوست عزیزم. این توقع برخی از دوستان است که واقعا زیادی است.
فرض کنید اصلا برای S670 هیچ پکی ساخته نشده بود ، تازه میشد مثل Pa300 کرگ که قیمتش هم اندازه همین S670 هست تقریبا.
یا فقط همین پک های پاستوریزه ی یاماها براش موجود بود
یا حتی اینکه فرض کنید اصلا این سیستم ادغام چند پک در نرم افزار yem وجود نداشت همونطوری که در کرگ هم وجود ندارد.
اون وقت دوستان ارزو مییکردند شرایط مثل الان باشه حداقل.

شما توی گران قیمت ترین مدل های قدیمی تر هم نمیتونید چند پک رو کنار همدیگر لود کنید.این بیچاره با این همه قابلیت جدید و 32مگابایت حجم سمپل که خیلی خیلی بیش از قیمتش کارایی و مزیت دارد.
HaDibK
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

خوب الان منظور شما اینه که هنگامی که برای مثال پک شما نصبه میتونم بدون اینکه اون پکی که میخوام ریتماشو بریزم رو دستگاه نصب باشه این کارو انجام ایا انجمن خاصی در این مورد هست.
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

لطفا واضح تر بنویسید. متن شما واضح نیست.
در صورت لزوم از دکمه نقل قول استفاده کنید.
من در پست قبل بطور کامل توضیح دادم دوست عزیز.
pianistkey
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: melodika
کیبرد فعلی: moco 6000
تشکر کرده: 1 دفعه

پست خوانده نشده

لطفا یکم در خصوص نصب پک توضیح میدید ؟ یعنی شما اونو تو یوزرها انتقال میدید
اگه همچنین باشه خوب چرا تو فلاش یو اس پی نمیریزید و بعد برای فروش عرضه نمیکنید
با این عمل پک های زیادی هم مثل ریتم و استایل و صداهای قدیمی یاماها عرضه و به فروش میرسه
با این عمل بنظرم یک نوازنده محدود به یک عملکرد خواهد شد
بنده خودم در شهرستانم برای خرید میخواستم اقدام کنم که فروشنده جواب داده فقط دستگاه رو به شما می فروشم و خدمات و پشتیبانی اونو ندارم و بعد خرید هیچ مسئولیتی رو قبول نخواهم کرد . و عنوان کرده فروشنده پک ها میخواد انحصاری عمل کند.
این هم از وضعیت شهر(رشت) ما
ممنون
آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
اولین ساز: YAMAHA PSR 630
کیبرد فعلی: YAMAHA TYROS 2
کارت صوتی: Realtek HD
موبایل: HUAWEI HONOR 4X
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: ایران
تماس:

پست خوانده نشده

pianistkey نوشته شده:لطفا یکم در خصوص نصب پک توضیح میدید ؟ یعنی شما اونو تو یوزرها انتقال میدید
اگه همچنین باشه خوب چرا تو فلاش یو اس پی نمیریزید و بعد برای فروش عرضه نمیکنید
با این عمل پک های زیادی هم مثل ریتم و استایل و صداهای قدیمی یاماها عرضه و به فروش میرسه
بنده خودم در شهرستانم برای خرید میخواستم اقدام کنم که فروشنده جواب داده فقط دستگاه رو به شما می فروشم و خدمات و پشتیبانی اونو ندارم و بعد خرید هیچ مسئولیتی رو قبول نخواهم کرد . و عنوان کرده فروشنده پک ها میخواد انحصاری عمل کند.
این هم از وضعیت شهر(رشت) ما
دوست عزیز تی بلا می سر همشهری عزیز من الان عرض میکنم خدمتت:
نصب پک در یاماها به این صورته که پکی که توسط بهرنگ عزیز ساخته شده مثل یه فایل نصبی EXE می مونه که شما توی کامپیوتر نصب میکنید و این فایل در پوشه system 32 ویندوز شما نصب میشه. (تا اینجا مثال بود برای درک بهتر). حالا توی کیبرد پسوند این فایل ppi هستش و عینا مثل همون برنامه کامپیوتر نصب میشه روی نرم افزار کیبرد که حکم ویندوز رو داره و روی رم سمپل داخل کیبرد نصب میشه و شما در قسمت یوزر ریتم ها و صداها رو مشاهده میکنید که در روی کیبرد توسط دکمه expantion user فراخوانی میشه.
pianistkey نوشته شده:با این عمل پک های زیادی هم مثل ریتم و استایل و صداهای قدیمی یاماها عرضه و به فروش میرسه
با تنوع ریتم و صداهای bm5 شما به هیچ عنوان محدود نخواهی بود. و اینکه چرا روی usb عرضه نمیشه فایل مورد نظر بخاطر اینکه سوء استفاده زیاد هستش و باعث پخش شدن فایل و ضایع شدن حق سازنده پک میشه با توجه به رعایت نکردن قانون حق کپی رایت در ایران.
در رشت هم احتمالا شما سراغ آقای زارع رفتین که ایشون در قبال تمامی سازهایی که میفروشن از برند یاماها همینو میگن. اما اگر شما از فروشگاه ارتعاش خرید کنید شامل پشتیبانی کامل از سازتون خواهید بود.
HaDibK
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

بهرنگ عزیز هیچ راهی وجود نداره که بک اپ ست داده بشه مثلا رمزی چیزی
pianistkey
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: melodika
کیبرد فعلی: moco 6000
تشکر کرده: 1 دفعه

پست خوانده نشده

[HIGHLIGHT=#f7f8f9]با سلام و عرض ادب[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#f7f8f9]دوستان عزیز قصد خرید یاماها 670 با توجه به قیمت و بودجه مناسب خود دارم[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#f7f8f9]حالا از خیلی ها میشنویم که این ساز تو بورس نیست و پشتیبانی خوبی نمیشود[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#f7f8f9]از دوستان انتظار دارم جوابی قانع کننده بشنوم . آیا ارزش خرید داره این ساز یا خیر ؟[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#f7f8f9]در ضمن برای نصب پک شما کدام رو نصب میکنید ؟ bm4-5 کدام تکمیل کننده کیبورد 670 است[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#f7f8f9]آیا غیر از نصب از یو اس پی آن میشه برای ریتم و استایل های دیگه استفاده کرد[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#f7f8f9]خواهشا هر گونه اطلاعاتی دارید به بنده بدید[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#f7f8f9]گیریم یکی تا بحال آماتور بوده و حالا میخواد از یک کیبورد ارنجر استفاده کنه! شما چه پیشنهاد میدید ؟[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#f7f8f9]با احترام[/HIGHLIGHT]
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری S”

• اطلاعات