قیمت و وضعیت بازار کیبرد

قیمت های بروز در مناطق مختلف
راهنمایی برای خرید کیبرد مناسب

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف میشوند
2.معرفی شماره تلفن وسایت و وبلاگ شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.معرفی کیبرد برای فروش فقط در فروشگاه سایت وبا هماهنگی مدیر سایت
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 95 دفعه

Re: قیمت و وضعیت بازار کیبرد

پست خوانده نشده

goli نوشته شده:
rezaazadi نوشته شده:دوست عزیز تو سایت یاماها (http://usa.yamaha.com/products/musical- ... /psr-s970/) هنوز قیمتش 2599 دلاره. تازه اگه 2000 دلار هم باشه باز هم قیمتش 2000000 تومن بیشتر از قیمت ایرانه.
دیروز تو یکی از سایتها خوندم که تو سال 95 تعرفه گمرک واردات کالاهای لوکس حدود 20 درصد افزایش داره که اگه واقعیت داشته باشه مطمئنا قیمت کیبورد ها هم میره بالا.
در ضمن توی سایتی که شما آدرس دادین قیمت حراجیه و به مدت محدود.
من هم امیدوارم که قیمتا بیاد پایین ولی ..............

میشه لینک خبر را بدین من که هرچی از لوکس دیدم مربوط به ماشین بود ولی تعرفه کالا میگن کاهش پیدا میکنه

http://www.irna.ir/fa/News/81959018/

فعلا همه در حد حدس و گمانه ولی اکثرا انتظار افزایش تعرفه گمرکی رو دارن برای حمایت از تولید داخل.
یکی از لینکها
http://www.khabaronline.ir/detail/48232 ... y/commerce
ولی اون سایتی که رقم زده بود رو پیدا کردم واست میذارم.
فکرکنم تو خبرای ویستا بود. حتی بین فروشندگان اسباب بازیها هم داره نقل قول میشه. اما بعضی از سایتا می گن کاهش پیدا می کنه.
باز هم مثل همیشه باید منتظر سال 95 بود ببینیم چی میشه.... من خودم با یه سری از افزایش تعرفه ها موافقم چون واردات یه سری کالاها متاسفانه قیمتش از محصولات هم رده داخلی کمتر در میاد و این به ضرر تولید کننده های داخلی و کارمندا و کارگرای بیچارشه.
البته منظورم محصولات با کیفیت تولید داخله نه خودرو تصویر تصویر
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
کیبرد فعلی: S770
کارت صوتی: Audio g
زمينه تخصص: آهنگسازي با كيبرد
محل اقامت: تهران

پست خوانده نشده

farzad vafaei نوشته شده:باید عرض کنم که اینقدر از s970 تعریف کردید که منم تایروس3 رو که خیلی دوسش داشتم فروختم و s970 خریدم

این داستان امروز بازار کیبورد تهران و شاید ایران باشه ...خیلی از کیبوردهای غول قدیمی بخاطر از رده خارج شدن سیستم های سمپلشون افت قیمت زیادی رو تجربه میکنن...غول هایی مثل فانتوم X6 و G6 که حتی اگه بهترین پروگرام ها رو براشون با زحمت فراوان تهیه کنید باز هم در برابر S970 و صداهای بسیار زیباش حرفی برای گفتن ندارند ..
تایروس 2و 3 که باید برای هر بار لود برنامه ده دقیقه بهشون وقت بدید در برابر سیستم سمپل s970 مثل پیکان در برابر 206 میمونه ..شاید الان خیلی ها روی این کیبوردها تعصب داشته باشن اما تا چند وقت دیگه سیستم سمپل 970 ( سیستم سمپل نسل دوم یاماها )خودشو نشون میده ...
مهم نیست که زیبا باشی . زیبایی این است که مهم باشی حتی برای یک نفر
sashabanx

پست خوانده نشده

شوالیه آسمان:
"غول هایی مثل فانتوم X6 و G6 که حتی اگه بهترین پروگرام ها رو براشون با زحمت فراوان تهیه کنید باز هم در برابر S970 و صداهای بسیار زیباش حرفی برای گفتن ندارند"

دوست گرامی مقایسه این کیبرد که به اعتراف شما غول هستن با یک میدرنج مقایسه درستی نیست چون همانطور که خودتون میدونید این کیبردها هر دو ورک استیشن هستن و و ماهیت کار ورک استیشن با ارنجر فرق میکنه تصویر
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد

پست خوانده نشده

sashabanx نوشته شده: دوست گرامی مقایسه این کیبرد که به اعتراف شما غول هستن با یک میدرنج مقایسه درستی نیست چون همانطور که خودتون میدونید این کیبردها هر دو ورک استیشن هستن و و ماهیت کار ورک استیشن با ارنجر فرق میکنه تصویر
هدف من مقایسه ساختاری نبود و منکر توانایی های فانتوم نیستم .. اما امروزه با توجه به خواسته های بازار و نیازهای داخلی نوازندگان ، کسی که 5 میلیون داشته باشه اصلا سراغ رولند و تایروس نمیره و اگه قصد فروش یکی از این دو مدل رو بازار داشته باشین متوجه میشید که بازاری ندارن ..اکثرا خریدارهای ارنجرهای جدید یاماها قبلا مدل های قدیمی رولند و یاماها رو داشتن اما بخاطر امکانات بسیار جدید نسل جدید یاماها ، کیبوردهای جدید رو انتخاب کردن
sashabanx

پست خوانده نشده

از گفته های شما استفاده می کنم
شوالیه آسمان:"کسی که 5 میلیون داشته باشه اصلا سراغ رولند و تایروس نمیره"

پس طبق استناد به گفته های شما که کارشناس بازار هم هستین ما با پنج میلیون میتونیم یک فانتوم جی 6 بخریم
اگه اینطوره عالی میشه تصویر
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد

پست خوانده نشده

sashabanx نوشته شده:از گفته های شما استفاده می کنم
شوالیه آسمان:"کسی که 5 میلیون داشته باشه اصلا سراغ رولند و تایروس نمیره"
پس طبق استناد به گفته های شما که کارشناس بازار هم هستین ما با پنج میلیون میتونیم یک فانتوم جی 6 بخریم
اگه اینطوره عالی میشه تصویر

شما ببینید در طول این سه ماهی که سری جدید یاماها وارد شده چند عدد تایروس و فانتوم فروخته شده و چند عدد سری S
از خود همین سایت حداقل 20 عدد فقط دستگاه جدید S970 خریداری شده ... من طبق اطلاعاتی که از بازار جمهوری دارم الان یکی از مغازه ها سه ماهه یک عدد فانتوم g بری فروش در ویترین دارد اما خریداری نشده ..
شما هم اگر قصد خرید فانتوم g6 دارید سری به پاساژ پیروز بزنید .
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

sashabanx نوشته شده:این کیبردها هر دو ورک استیشن هستن و و ماهیت کار ورک استیشن با ارنجر فرق میکنه تصویر
دوست عزیز ضمن تشکر از نظر ارزشمند شما پیشنهاد میکنم اول اطلاعات خودتون در زمینه دسته بندی کیبوردها رو تکمیل بفرمایید سپس در مورد دسته بندی نظر کارشناسی عنایت بفرمایید.
ورک استیشن جزو هر دو دسته سینتی و ارنجر ها میشه و حتی S750 و S770 و Pa900 هم یک ارنجر ورک استیشن هستند.اینکه در برخی سایت ها و وبلاگ های نوپا سینتی ها رو بانام ورک ستیشن جدا از ارنجر عنوان میکنند کامل غلط و مبتدیانه است.همین الان روی کارتون این ارنجرها نوشته شده ورک ستیشن و حتی کاربرد این عبارت در دنیای خارج از موسیقی هم بمعنای (وسیله کامل و کاربردی) است.
بحث کامل ورک ستیشن ها:

http://www.forum.erteash.ir/viewtopic.php?f=22&t=2744

ولی موافق هستم که قطعا از لحاظ فنی نباید ارنجر را با سینتی سایزر مقایسه کرد. منظور اقای شوالیه از لحاظ فروش و استقبال توی بازار بود که خود ایشون هم اشاره کرد.
امیدوارم سوء تفاهمی برای شما ایجاد نشود.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
momikorg
عضو سایت
عضو سایت
اولین ساز: YAMAHA PSR-520
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-630

پست خوانده نشده

قیمت Roland BK-3 رو می خواستم
و اینکه اگه کسی اطلاعاتی راجع بهش داره لطفاً در اختیارم بذاره
sashabanx

پست خوانده نشده

قرار بوده در این ماه چند کیبرد از یاماها(سینتی سایزر مونتاژ) و رولند(ای سون) وارد ایران بشه اما خبری نشده از دوستان کسی هست که بدونه این دو کیبرد وارد ایران شده یا نه؟
آواتار کاربر
شوالیه آسمان
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد

پست خوانده نشده

sashabanx نوشته شده:قرار بوده در این ماه چند کیبرد از یاماها(سینتی سایزر مونتاژ) وارد ایران بشه اما خبری نشده

تا اونجایی که من میدونم مونتاژ هنوز وارد نشده
sashabanx نوشته شده:قرار بوده در این ماه چند کیبرد از رولند(ای سون) وارد ایران بشه اما خبری نشده از
فعلا تا اونجایی که میدونم این کیبورد هم وارد نشده و شرکت شکست خورده رولند ( از نظر فروش در ایران ) همچنان کیبوردهای اورینتال قبلی رو موجود داره مثل bk5 همچنین چند عدد bk9 با قیمت نجومی 9 میلیون برای فروش داره
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بازار معاملات کیبرد”

• اطلاعات