A3000 بخرم یا S970 ؟

برای سوال ، مشاوره و راهنمایی در زمینه خرید کیبرد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

Atlan
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: Korg
کیبرد فعلی: Korg
کارت صوتی: Az
میکروفون: Sure
نرم افزار: Dance ejay
موبایل: Samsung Galaxy J5
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

Re: A3000 بخرم یا S970 ؟

پست خوانده نشده

یه سوال داشتم از اساتید
این دو ساز مورد بحث صدای دوتار ترکمنی رو هم داره آیا؟
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: A3000
کارت صوتی: focusrite
میکروفون: RODE Nt1-A
نرم افزار: gold wave-Studio one-Cubase
موبایل: HONOR 10 Lite
زمينه تخصص: آهنگسازي حرفه اي
محل اقامت: اصفهان

پست خوانده نشده

پس یعنی صداهای ایرانی و ترکی و... توی خود preset دستگاه گنجانده شده!
شانس با تلاش ارتباط مستقیم دار *** هر چه قدر بیشتر تلاش کنید *** خوش شانس تر خواهید بود
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-Sx900
موبایل: Nokia Lumia 820
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: ساری
تشکر کرده: 95 دفعه

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
rezaazadi نوشته شده:بهرنگ جان اگه درامکیتهای 3000 رو بتونی سمپل بگیری و بصورت یک پک دربیاری دیگه منت یاماها و پک اورینتال ایرانی رو هم نمیکشیم.
من این کار رو حدود 7سال پیش برای تایروس ها کردم که کسی تصور انجام دادنش رو هم نمیکرد رضا جان. اون زمان من یک OR700 کامل رو گذاشتم داخل تایروس2 و تایروس3 از لحاظ صدا و درام کیت و ریتم.چه نتیجه ای داشت برام؟؟؟؟
در ضمن من میدونم شما بیشتر ترین تعداد پک های کرده زمین برای یاماها رو جمع کردی.تصویرکه خیلیاش هم شرقی هستند. حالا با این همه سمپل و پک چگار کردی رضاجان؟
قبلا هم توضیح دادم که اگر قرار باشه یاماها تمام صداهای شرقیِ A3000 رو بذاره توی مدل های دیگه اش، پس چرا اصلا باید A3000 تولید میکرد؟
اگه شرکت یاماها بفهمه دهنم سرویسه به خاطر کپی رایت تصویر تصویر تصویر
دقیقا حرفت درسته بهرنگ جان. ولی برای آ3000 چرا پکهای غربی موجوده و همچنین اکثر ریتمها و صداهای غربی هم همینطور. به هر حال یه سری امکانات سخت افزاری مثل دکمه های سری و کرن دم دست و جوی استیک مخصوص سری اورینتاله و همچنین ریتم و صدای اورینتال (ترکیه- ایران- مراکش- خلیجی- عربی) که تو مدلای غربی نیست ولی پک که دیگه برتری برای یک مدل نباید باشه.
به هر حال برای من یک پک اورینتال دلیل برتری نمیشه و قبلا هم گفتم که از خرید 970 خیلی راضیم و به نظر من بهترین انتخاب تو رینج قیمتی خودشه یا حتی یه مقدار گرون تر هم باز جا داره.
به آقای سعادتمند هم توصیه می کنم که 970 بگیره چون تا جایی که من قبلا اطلاع داشتم خوانندگی هم می کنه که وکال هارمونی 970 خیلی به کارش میاد. البته نباید از دو عدد ولوم های 970 به راحتی گذشت که خیلی کارایی داره.
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت

پست خوانده نشده

mohammad.s نوشته شده:پس یعنی صداهای ایرانی و ترکی و... توی خود preset دستگاه گنجانده شده!

دقیقا تمام ریتمهای پک اورینتال و همچنین یه سری ریتمهای ایرانی که بهرنگ برای اون ساخته (یعنی ریتمهای آ2000+ریتمها و صداهای پک اورینتال+ چند ریتم و درامکیت جدید) جزو پریست هستن. البته اونطوری که من تو کاتالوگ دیدم. اگه اشتباه می کنم آ3000یها تصحیح کنن.
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال

پست خوانده نشده

rezaazadi نوشته شده:
mohammad.s نوشته شده:پس یعنی صداهای ایرانی و ترکی و... توی خود preset دستگاه گنجانده شده!

دقیقا تمام ریتمهای پک اورینتال و همچنین یه سری ریتمهای ایرانی که بهرنگ برای اون ساخته (یعنی ریتمهای آ2000+ریتمها و صداهای پک اورینتال+ چند ریتم و درامکیت جدید) جزو پریست هستن. البته اونطوری که من تو کاتالوگ دیدم. اگه اشتباه می کنم آ3000یها تصحیح کنن.

آخه لامصب من همه سبکی کار میکنم ترکی، سنتی ،پاپ ، راک ، مجلسیتصویر

بابت وکال هم بگم من یه استدیوی خونگی برا خودم دارم و با نرم افزار کارهای وکال رو انجام میدم ولی در کل خواننده نیستم تصویر

راستی اون 2 تا ولوم رو میشه یکیشو روی پیچ بند آ3000 پیاده کرد اینطور که میدونم! مورد بعدی که هست احتمال داره تا آخر امسال بخوام برم از ایران واسه همین فروختن A3000 خیلی راحتتره تا s970 تصویر
شانس با تلاش ارتباط مستقیم دار *** هر چه قدر بیشتر تلاش کنید *** خوش شانس تر خواهید بود
آواتار کاربر
rezaazadi
عضو موثر سایت
عضو موثر سایت

پست خوانده نشده

آخه لامصب من همه سبکی کار میکنم ترکی، سنتی ،پاپ ، راک ، مجلسیتصویر

بابت وکال هم بگم من یه استدیوی خونگی برا خودم دارم و با نرم افزار کارهای وکال رو انجام میدم ولی در کل خواننده نیستم تصویر

راستی اون 2 تا ولوم رو میشه یکیشو روی پیچ بند آ3000 پیاده کرد اینطور که میدونم! مورد بعدی که هست احتمال داره تا آخر امسال بخوام برم از ایران واسه همین فروختن A3000 خیلی راحتتره تا s970 تصویر[/quote]
من هم مثل شما به اکثر سبکهای موسیقی علاقه مندم ولی اکثر ریتمها و صداهای شرقی که لازم داشته باشی تو پکهای اورینتال ترکیه و BM5 موجوده و کمبودی تو این زمینه احساس نمی کنی. تو بحث فروش هم بهتره که بهرنگ جواب بده چون خیلی تجربش بیشتره. با جوی استیک هم میشه کار ولومها رو انجام داد ولی یه دستت از کار میفته چون باید اونو نگه داشته باشی اگه ولش کنی میره واسه خودش تصویر تصویر
در ضمن خوش بحالت که میخوای بری .... حالا کجا ایشالله؟ هر چی پک وجود داره جمع کن با خودت ببر ایشالله اونجا تایرس 6 میخری تصویر پکها بکارت میاد.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

rezaazadi نوشته شده:برای آ3000 چرا پکهای غربی موجوده
رضا جان مگه برای S970 این همه پک های ترکی و صداهای ایرانی خود تو نذاشتی؟؟؟؟تصویر
در ضمن برای A3000 هم هیچ کدام از صداها . کیت های غربیِ جدید S970 در هیچ پکی موجود نیست.

محمدسعادتمند نوشته شده:راستی اون 2 تا ولوم رو میشه یکیشو روی پیچ بند آ3000 پیاده کرد اینطور که میدونم!
کی چنین چیزی گفته محمد جان؟
پیچ بند A3000 :
  1. حالت فنری داره و هرگز در یک موقعیت ثابت نمیمونه
  2. کمتر از یک سوم قابلیت های Live Control رو داره.یعنی حتی کمتر از S670 (که اون هم باحالت فنری بر میگرده)
  3. از 8حافطه ای که میتونید برای این گزینه ذخیره کنید به طرز عجیبی شماره 1 اون روی حالت Pitchbend و Medulation قفل است و عملا 7 حافظه دارید
  4. جوی ستیک رو نمیتونید مثل 2عدد Live Control همزمان باهم حرکت بدید.چون یا باید بالا باشه ، یا پایین.
پس افرادی که جوی ستیک A3000 رو برابر با Live Control میدونند کاملا در اشتباه هستند.مهمترین و لذت بخش ترین عملکرد ولوم های لیوکنترل ، ثابت نگه داشتن ریتم و صدا و میکروفون و افکت و تمپو و آرپیج و بالانس و... در یک وضعیت دلخواه است.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
mohammad.s
عضو فعال
عضو فعال

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
rezaazadi نوشته شده:برای آ3000 چرا پکهای غربی موجوده
رضا جان مگه برای S970 این همه پک های ترکی و صداهای ایرانی خود تو نذاشتی؟؟؟؟تصویر
در ضمن برای A3000 هم هیچ کدام از صداها . کیت های غربیِ جدید S970 در هیچ پکی موجود نیست.

محمدسعادتمند نوشته شده:راستی اون 2 تا ولوم رو میشه یکیشو روی پیچ بند آ3000 پیاده کرد اینطور که میدونم!
کی چنین چیزی گفته محمد جان؟
پیچ بند A3000 :
  1. حالت فنری داره و هرگز در یک موقعیت ثابت نمیمونه
  2. کمتر از یک سوم قابلیت های Live Control رو داره.یعنی حتی کمتر از S670 (که اون هم باحالت فنری بر میگرده)
  3. از 8حافطه ای که میتونید برای این گزینه ذخیره کنید به طرز عجیبی شماره 1 اون روی حالت Pitchbend و Medulation قفل است و عملا 7 حافظه دارید
  4. جوی ستیک رو نمیتونید مثل Live Control همزمان باهم حرکت بدید.چون یا باید بالا باشه ، یا پایین.
پس افرادی که جوی ستیک A3000 رو برابر با Live Control میدونند کاملا در اشتباه هستند.مهمترین و لذت بخش ترین عملکرد ولوم های لیوکنترل ، ثابت نگه داشتن ریتم و صدا و میکروفون و افکت و تمپو آرپیج و.... در یک وضعیت دلخواه است.

خیلی توضیح جامع و کاملی بود عالی بود مرسی بهرنگ جان

تصویرتصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
orbit
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: korg pa600

pa900 بخرم؟ یا A3000؟

پست خوانده نشده

درود. اگه کسی a3000 رو پشتیبانی نمیکنه و واسش پک مخصوص نمیسازه پس ما چکار کنیم بنده نوازنده ی مجلسی هستم و دوست دارم a3000 رو تهیه کنم اما پشتیبانی نمیشه نمیخام هم s970 بگیرم چه کنیم اونوقت؟؟؟
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “راهنمای خرید کیبرد”

• اطلاعات