pa900 بخرم؟ یا A3000؟

برای سوال ، مشاوره و راهنمایی در زمینه خرید کیبرد

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

Moonsea
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: Yamaha

pa900 بخرم؟ یا A3000؟

پست خوانده نشده

سلام .

میخواستم بدونم از بین کیبورد کرگ pa 900 و yamaha 3000 کدوم رو بخرم و اینکه آیا pa 900 صداهای شرقی با کیفیتی مثل

yamaha 3000 داره یا نه ؟؟؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: مشاوره در انتخاب کیبورد

پست خوانده نشده

Moonsea نوشته شده:میخواستم بدونم از بین کیبورد کرگ pa900 و yamaha A3000 کدوم رو بخرم و اینکه آیا pa900 صداهای شرقی با کیفیتی مثل
yamaha A3000 داره یا نه ؟؟؟
دوست عزیز ضمن خوش امد کیبورد 3000 برای حدود 15سال پیش است.لطفا نام کامل کیبوردها را تایپ کنید.
مدل جدید PSR-A3000 محصول 2015 است و هیچ ارنجر اورینتالی تنوع و کیفیت صداهای شرقیِ این مدل را ندارد.حتی مدل رولند EA7 که یک اورینتال جدید است در زمینه صداهای شرقی فقط به صداهای عربی و ترکی پرداخته و چنین صداهای با کیفیت و جدید ایرانی در خود ندارد.
رم سمپل 512مگابایت در برابر 196مگابایت رم سمپل pa900
قابلیت لود کردن چند پک همزمان در A3000 که هیچ کدام از مدل های کرگ این قابلیت را ندارند.
روشن شدن A3000 در عرض حدود 30 ثانیه که در pa900 بیش از یک دقیقه و حتی تا 3 دقیقه هم ممکن است طول بکشه.
ظاهر دستگاه بخاطر قطر و ابعاد بیشتر ، ابهت بیشتری نسبت به Pa900 دارد و نمای بهتری دارد.
کیفیت LCD اصلا قابل قیاس با کیفیت نمایشگر pa900 نیست.
باگ ها و هنگ های سخت افزاریی که به وفور در کرگ مشاهده میشود ، در A3000 هرگز وجود ندارد.
حتی مدل S970 امکانات و کیفیتی بالاتر از A3000 دارد.
.
از اون طرف میتونیم کلاویهای بهتر در Pa900 رو برتر بدونیم.
برق مستقیم بودن.
و سمپل مستقیم بودنش که البته یک مزیت قطعی نیست چون باعث میشه ست های شما قابل دستکاری و کپی برداری بشوند.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
Moonsea
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: Yamaha

Re: pa900 بخرم؟ یا A3000؟

پست خوانده نشده

ممنون از راهنماییتون .

یه سوال دیگه . برنامه A3000 آپگریدیبل هست و اینکه وکال داره این ارگ ؟

و سوال دیگر هم اینکه سازهای شرقی s970 از نظر طبیعی بودن به پای A3000 میرسه یا نه؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

Moonsea نوشته شده:برنامه A3000 آپگریدیبل هست و اینکه وکال داره این ارگ ؟
و سوال دیگر هم اینکه سازهای شرقی s970 از نظر طبیعی بودن به پای A3000 میرسه یا نه؟
سوال در مورد مشخصات فنی کیبوردها را در تاپیک خودشان مطرح کنید لطفا.
مشخصات A3000 هم در این صفحه موجود است.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
اشکان یاماها
متخصص Yamaha
متخصص Yamaha
اولین ساز: Casio
کیبرد فعلی: Yamaha s970 korg m50
کارت صوتی: Steinberg
میکروفون: Headset
نرم افزار: Cubase
موبایل: Sony z5permium
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: خوزستان

پست خوانده نشده

با عرض سلام خدمت اساتید .به نظر بنده آخرین مدل paکرگ که واقعا قابل استفاده بود مدل pa800 بود بعد از اون مدل های pa600 و pa900 واقعا بی کیفیت بودن جوری که یادم هست چند سال جلوتر رفته بودم کیبورد pa800 ام رو عوض کنم با pa900 وقتی با pa900 کار کردم واقعا پشیمون شدم از بس بی کیفیت بود این کیبوردو در نهایت pa3x برداشتم .بحث سری x کرگ کلا جداست و به نظر من فقط سری x کرگ ارزش خرید دارن ...که اونم با وجود مدل هایی مثل تایروس ۴.۵ با اون کیفیت صدا و پخش و امکانات بایید میدونم کرگ شانسی داشته باشه ببخشید طولانی شد خواستم تجربه ام رو گفته باشم وواقعا کلا سری s یاماها و a3000 اصلا قابله قیاس نیستن با مدل های pa کرگ واقعا کیفیت ساخت .پخش .و امکانات و...یاماها خیلی سرتر هست ...
آواتار کاربر
abolfazlyamaha
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: psr 2000
کیبرد فعلی: psr 3000
میکروفون: mirpo
نرم افزار: fl studio
موبایل: huawei
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

پست خوانده نشده

اشکان یاماها نوشته شده:با عرض سلام خدمت اساتید .به نظر بنده آخرین مدل paکرگ که واقعا قابل استفاده بود مدل pa800 بود بعد از اون مدل های pa600 و pa900 واقعا بی کیفیت بودن جوری که یادم هست چند سال جلوتر رفته بودم کیبورد pa800 ام رو عوض کنم با pa900 وقتی با pa900 کار کردم واقعا پشیمون شدم از بس بی کیفیت بود این کیبوردو در نهایت pa3x برداشتم .بحث سری x کرگ کلا جداست و به نظر من فقط سری x کرگ ارزش خرید دارن ...که اونم با وجود مدل هایی مثل تایروس ۴.۵ با اون کیفیت صدا و پخش و امکانات بایید میدونم کرگ شانسی داشته باشه ببخشید طولانی شد خواستم تجربه ام رو گفته باشم وواقعا کلا سری s یاماها و a3000 اصلا قابله قیاس نیستن با مدل های pa کرگ واقعا کیفیت ساخت .پخش .و امکانات و...یاماها خیلی سرتر هست ...

سلام.آره داداش من یه بار تو مراسم پیا پنجاه رو بردم چون کیبرد آ1000 دست برادرم بود اون پیا پنجاشو داد منم گفتم یه بار ببینم کرگ تو مجلس چه میکنه این موصوع برای 4 سال پیشه آقا من این کیبرد بردم نمیدونستم مشکلش چیه فک کردم آخرش مصلا هنگ کنه و متوقف شه خب با یه بار خاموش روشن خوب میشه ولی بگو چیکار کرد خخخخ ار ریتم 6/8رفت به تکنو خواننده درحالی که دهنش باز بود با تعجب نگام میکرد منم کیبرد و خاموشش کردم از خنده داشتم میمردم گفت چیشده چرا اینو آوردی ارگ خودت اصلا کجاست گفتم این مال داداشمه رفت فلشش کرد هنگ داره خخخخ هیچی اون شب عروسی همه خندیدن آبرومو رفت دیگه کفتم من غلط کنم کورگ بگیرم خخخ تازه خروجیشم زیاد جالب نبود که الان هم من و هم برادرم یه آ300 داریم
Amin Ranjbar
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: -

پست خوانده نشده

قبلا کرگ pa80 داشتم راضی بودم واسه ارتقا رفتم pa900 گرفتم ولی واقعا جنس کلاویه هاش تو ذوقم خورد و حسابی پشیمون شدم فعلا یاماها A3000 دارم هم از لحاظ ریتم و هم صدای سازهای شرقی واقعا راضی کننده ای داره. ولی همچنان کلاویه [HIGHLIGHT=#ffffff]Aftertouch [/HIGHLIGHT]نیست! من که به هیچ عنوان pa900 را جایگزین A3000 نمیکنم. یه نکته: pa600 بنظرم بهتر از A2000 باید باشه!
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “راهنمای خرید کیبرد”

• اطلاعات