مقایسه ریتم هفتاد روزه در کرگ و یاماها

نمونه های صوتی , تصویری از کیبردها برای آشنایی بیشتر با مدل ها

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

کدام ریتم از دمو های زیر بهتر است؟

ریتم کرگ
6
17%
ریتم یاماها
29
83%

مجموع رأی ها: 35
رضا حکیمی فرد
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: کرگ

Re: مقایسه ریتم هفتاد روزه در کرگ و یاماها

پست خوانده نشده

با سلام

حق با شماست

من از همه عزیزان عذر میخوام
آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
اولین ساز: YAMAHA PSR 630
کیبرد فعلی: YAMAHA TYROS 2
کارت صوتی: Realtek HD
موبایل: HUAWEI HONOR 4X
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: ایران
تماس:

پست خوانده نشده

رضا حکیمی فرد نوشته شده:
mojtaba190 نوشته شده:من هر دو تا دمو رو گوش دادم. طبق گفته دوستان اون ریتم برای pa3x و pa4x ساخته شده. بخدا من یاد pa50 خودم افتادم که همین مدل ریتم و با تمپوی بالاتری توی فلش کارتم داشتم حدود 7 سال پیش. کیفیت ریتمی که بهرنگ ساخته بود مثل همیشه اصلا قابل قیاس با اون ریتمای بی کیفیت و خفه کرگ نیست. به نظر من سطح کلاس ریتم سازی بهرنگ خیلی بالاتر از اون مثلا ریتم ساز های کرگ هستش.
اینا رو به وضوح میشه در نمونه کارها و دموها دید.

دوست عزیزم سلام

خدارو شاکرم که میبینم شما از 7 سال پیش چنین سمپل هایی و ریتمهای با کیفیتی رو اونم در pa50 داشتید و این لطف خدا به شماست

ممنون میشم اگه چنین ریتمی رو برای pa50 قرار بدید و یا اگه قرار نمیدید اسم اون فلش کارت رو بگید تا بریم ببینیم چطوری فلش کارتی بوده که در 7 سال پیش چنین ریتم و با کیفیتی درش بوده!

جناب حکیمی این خوش بینی شما برای من قابل تحسین هستش. من از اون ریتم تعریف نکردم که شما میگی خدا به من لطف کرده و ریتمم با کیفیت بوده. من نوشتم ریتم فعلی که گذاشته شده همچون ریتمای 7 سال پیش pa50 بی کیفیت و با سمپل های خشک و بی روح و بی کیفیت همون موقع ساخته شده.
جناب حکیمی عزیز من خیلی خوشحالم که یکی از متعصبان خوش بین کرگ در این سایت حضور داره و این باعث سر افرازی ما و سایت ارتعاش هست.
آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
اولین ساز: YAMAHA PSR 630
کیبرد فعلی: YAMAHA TYROS 2
کارت صوتی: Realtek HD
موبایل: HUAWEI HONOR 4X
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: ایران
تماس:

پست خوانده نشده

رضا حکیمی فرد نوشته شده:دوستان انگار یا پست های من رونمیخونند و یا اینکه از پست های من فقط اعصب رو برداشت کردند
عیزان منظور از تعصب من اینه که چون این سایت مال یاماهاست و سازندش هم مدیر سایت هسی خیلی از دوستان دارن حمایت ناحق میکنن!
در ثانی دوستی که میگه استاندار بودن ریتم به ولومش هست من دیگر باهاشون اصلا حرفی ندارم!!
و اما شما آقا اشکان!
منظور من اینه اکثر شما عزیزانی که میگید ریتم یاماها حرفه ای تر هست و ال و بل به من بگید منظورتون از حرفه ای چیه؟
ختم کلام من اینه:
یاماها رو چون کسی مجلس نمیبره و اون ریتمو صداهایی که در این ریتم استفاده شده فقط به درد خونه میخوره و بس
تنظیم ریتم کرگ کاملا محلسی و اصلی هست! و الی قطعا اگه تنظیم کننده ریتم کرگ میخواست مدرن کار کنه قطعا میتونستن!
شما 2 تا صدای مدرن توی دمو دیدید هموتون میگید تنظیم حرفه ای تر!!
جناب حکیمی که اطلاعات مجلسیتون فراتر از همه دوستان هست. من این ریتم رو در ست پارتی 6 داشتم که از آقای علی ریاضی فروشنده معروف پاساژ پیروز گرفتمش. دوست عزیز شما از اول تاپیک هی داری پافشاری میکنی رو حرفات و هی اطلاعاتت رو به رخ همه میکشی. من خوشحال میشم که شما که انقدر مدعی داشتن اطلاعات در ریتم سازی هستید، لطف کنید یه تاپیک آموزش حرفه ای ریتم سازی با برند کرگ رو ایجاد کنید تا از اطلاعات مجلسی و ریتم سازیتون من و همه دوستان علاقمند بهره کافی رو ببریم.
رضا حکیمی فرد
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: کرگ

پست خوانده نشده

با سلام خدمت آقا مجتبی عزیز

اول از همه بنده اگه صحبتی کردم حمل بر بی ادبی و ..نبود و نیست!

دوم اینکه بحث اصلا تعصب نبوده و نیست!

سوم اینکه ماشاا.. اینجا خدا هم بیاد باز همه میگن یاماها بهتر بود!

اصلا تمام صحبت من به برند نیست!

کرگ و رولند و یاماها و ... همه عالی هستن! قرار نیست همه یاماها دوس داشته باشن و یا همه کرگ و ...

بحث من سر مقایسه این دوتا ریتم هست!

خیلی از دوستان چون سازنده این ریتم مدیریت سایت هست بدون اطلاعات و فقط من باب حمایت دارن تعریف میکنن! اشکالی هم نداره! آمار دانلود دوتا کار نشون از همه چی داره و من دیگه در این زمینه حرفی ندارم و برای هر دو سازنده عزیز آرزوی موفقیت دارم

در ضمن ممنون که به بنده یادآوری کردید این ریتم جدید ساخته شده برای کرگ همون سمپل های تکراری و خشک و به درد نخورد پارتی 6 بوده! و تعجبم چرا این دموی بی کیفیت و خشک کرگ چند برابر دموی محشر و بدون نقص یاماها دانلود شده!

به هر حال باز هم اگر از صحبت های من تعصب برداشت شده من از همه عزیزان عذر خواهی میکنم
آواتار کاربر
Rahavash
عضو ویژه
عضو ویژه
اولین ساز: کیبورد yamaha psr630
کیبرد فعلی: ....!؟
موبایل: poco x6 pro 5g
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد
محل اقامت: آلمان
تشکر کرده: 11 دفعه
تماس:

پست خوانده نشده

رضا حکیمی فرد نوشته شده:
اشکان یاماها نوشته شده:آقای حکیمی فرد شما که هرکی حرفی میزنه رو به بی اطلاعات بودن متهم میکنید من در حرفهای شما چیزی بر بالا بودن اطلاعاتتون ندیدم .در بحث مجلس رفتن که برای من اصلا اهمیت نداره((برای من کیفیت .کیفیت پخش .لذت نوازندگی که در یاماها به اوجش میرسه و...مهمه ))) باید بگم که در حال حاضر کنار هر کیبوردی یه تومبا پرکاشن هست و نیاز به ریتم آنچنانی نیست ولی در منزل وقتی تنها بخوای نوازندگی کنی و یه جورایی برای دل خودت ...من ریتم و صدایی که از یاماها میشنوم برام لذت بخش تروکامل تر هست.در مورد ریتم یاماها که بازم شما دوباره میگید دوستان میگن ال هست یا بل نمیدونم دیگه چجور باید دوستان توضیح میدادن در مورد بهتر بودن ریتم یاماها. آقای حیکمی ما و برخی دوستان هیچ اطلاعاتی نداریم و.خوشحال میشیم شمایی که اطلاعاتتون خییلی بالاست باهمون دلیل ها و مدارکی که میگید اثبات کنید که ریتم کرگ بهتر از یاماهاست ..؟!

با سلام

دوستان انگار یا پست های من رونمیخونند و یا اینکه از پست های من فقط اعصب رو برداشت کردند

عیزان منظور از تعصب من اینه که چون این سایت مال یاماهاست و سازندش هم مدیر سایت هسی خیلی از دوستان دارن حمایت ناحق میکنن!

در ثانی دوستی که میگه استاندار بودن ریتم به ولومش هست من دیگر باهاشون اصلا حرفی ندارم!!

و اما شما آقا اشکان!

منظور من اینه اکثر شما عزیزانی که میگید ریتم یاماها حرفه ای تر هست و ال و بل به من بگید منظورتون از حرفه ای چیه؟

ختم کلام من اینه:

یاماها رو چون کسی مجلس نمیبره و اون ریتمو صداهایی که در این ریتم استفاده شده فقط به درد خونه میخوره و بس

تنظیم ریتم کرگ کاملا محلسی و اصلی هست! و الی قطعا اگه تنظیم کننده ریتم کرگ میخواست مدرن کار کنه قطعا میتونستن!

شما 2 تا صدای مدرن توی دمو دیدید هموتون میگید تنظیم حرفه ای تر!!
دوست عزیز من نگفتم استاندارد ریتم فقط در ولوم ھست جریان چرا مجلسے تر بودن کورگ رو قشنگ براتون توضیح دادم نمیخواید بپذیرید بحثش جداست
در مورد چاپلوسے ھم شاید سایتاے دیگہ اینجور باشہ ولے این سایت نیست عزیزم اگہ کسے رتبہ اے دارہ بخاطر اطلاعات و تجربہ و فعالیتش دارہ والا ما دو سہ سالے یکبار ھم مدیرو سایت رو نمےبینیم کہ بخوایم توقعے کنیم ک نیاز ب چاپلوسے داشتہ باشہ خدا رو شُکر اکثر بچہ ھاے سایت ھم برنامہ ساز ھستن ھم ریتمساز ب ھمین خاطر ھستش ک حرفہ اے جواب میدن دوست عزیز
دوستان این یک نمونہ از ریتماے من ریتم بھارہ توے آدوھزار بندہ ک باھاش برنامہ مےرم ب نظرتون مجلسے نیست آیا توے کورگ ریتمے بہ این مجلسے و گرمے و کوبندگے و قوے براے آھنگ بھارہ ساختہ شُدہ اگہ ساختہ شدہ رو کنید ماھم ببینیم کہ بلہ یاماھا اصلا بدرد مجلس نمیخورہ و براے تو خونہ ھستش
http://s7.picofile.com/file/8256049434/ ... 0.mp3.html
☆☆☆بہ آیندہ خود وفادار باشید نہ بہ گذشتہ خود ☆☆☆
(R-R)
آواتار کاربر
Rahavash
عضو ویژه
عضو ویژه
تماس:

پست خوانده نشده

دوستان اینام چندتایے دیگہ ریتم قضاوت با خودتون کہ مجلسے ھست یا نہ
خوشحال میشم نمونہ ساختہ شدہ در مدلہاے کورگ این ریتمارو بیارید ببینیم اینا براے توے خونہ خوب ھستن یا اجرا توے مجالس
ریتم عسل خانم از حمید اصغرے
http://s7.picofile.com/file/8256050684/ ... 0.mp3.html
ھماھنگہ سامے بیگے
http://s7.picofile.com/file/8256050784/ ... 0.mp3.html
نازے نازے سعید آسایش کاملا دستے نواختم اگہ جائے لنگ دارہ ببخشید قبلا روے فلش تےام۳ توے پےآپنجاہ ھم ساختہ بودم این ریتمو اما این کجا و آن کجا
http://s6.picofile.com/file/8256050976/ ... 0.mp3.html
اینا ھمش با یاماھا آدوھزار ھستش و روے پک بےام سہ ساختہ شدہ خواستید کلیپ تصویرے ازشون ھم میذارم کہ نگید دروغ مےگم
(R-R)
goli
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: trumpet
کیبرد فعلی: Yamaha PSR S970
نرم افزار: fl studio & adobe audition
موبایل: Samsung Note3
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

پست خوانده نشده

رضا حکیمی فرد نوشته شده:با سلام خدمت آقا مجتبی عزیز

اول از همه بنده اگه صحبتی کردم حمل بر بی ادبی و ..نبود و نیست!

دوم اینکه بحث اصلا تعصب نبوده و نیست!

سوم اینکه ماشاا.. اینجا خدا هم بیاد باز همه میگن یاماها بهتر بود!

اصلا تمام صحبت من به برند نیست!

کرگ و رولند و یاماها و ... همه عالی هستن! قرار نیست همه یاماها دوس داشته باشن و یا همه کرگ و ...

بحث من سر مقایسه این دوتا ریتم هست!

خیلی از دوستان چون سازنده این ریتم مدیریت سایت هست بدون اطلاعات و فقط من باب حمایت دارن تعریف میکنن! اشکالی هم نداره! آمار دانلود دوتا کار نشون از همه چی داره و من دیگه در این زمینه حرفی ندارم و برای هر دو سازنده عزیز آرزوی موفقیت دارم

در ضمن ممنون که به بنده یادآوری کردید این ریتم جدید ساخته شده برای کرگ همون سمپل های تکراری و خشک و به درد نخورد پارتی 6 بوده! و تعجبم چرا این دموی بی کیفیت و خشک کرگ چند برابر دموی محشر و بدون نقص یاماها دانلود شده!

به هر حال باز هم اگر از صحبت های من تعصب برداشت شده من از همه عزیزان عذر خواهی میکنم

من تازه فهمیدم بحث شما سر اینه که کدوم بهتر میترکونه
کرگ آقا کرگ
ولی بحث اگه سر کیفیت ساخت ریتم هست ریتم یاماها به اون دلایلی که گفتم بهتر از ریتم کرگ هست... نمیگم بی نقصه ولی از کرگ بهتره.
ولی تا اونجایی که همه متوجه شدن این مقایسه خیلی بیجا هست.من پیشنهاد میکینم اگر هدف مقایسه قدرت ریتم سازی هست این ریتم توسط اساتید کرگ و یاماها از نو ساخته بشه البته در دو تا کیبورد هم رنج. ریتم یاماها الان روی 750 هم اجرا میشه ولی ریتم کرگ برای مدلهای بالا هست احتمالا
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

آقای حکیمی فرد جدا از بحث ریتم و نظرات مختلف که همه ارزشمند و محترم هستند باید عرض کنم ابتدا از موضوع خارج شدید و همه‌ را هم‌خارج کردید و اینک درحال تکرار توهین به کاربران هستید.
استدلال های بچه گانه شما بوضوح در حد یک کیبورد دار تازه کار است که داغ است و در تعصب و احساسات جوانی بسر میبرد. لطفا در زمینه تیتر مبحث بحث کنید و کارهایی که خودتان در سایت های مبلغ کرگ میکنید را به کاربران اینجا وصله نکنید وگرنه دیگر نمیتونید در این انجمن باسابقه در برابر ما(بقول خودتان) از برند مورد علاقتون حفاظت کنید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
Rahavash
عضو ویژه
عضو ویژه
تماس:

پست خوانده نشده

اینم یہ ریتم کُردے و توووپ و مجلسے ن تو خونہ اے کدوم کُردے توے کورگ بہ این مجلسے ھستش؟؟
دوستان با ھندزفرے اگہ گوش کنید بیشتر متوجہ ظرافت و مجلسے و گرم بودنش میشید
http://s6.picofile.com/file/8256090250/ ... 0.mp3.html
(R-R)
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

رضا حکیمی فرد نوشته شده:با سلام

حق با شماست

من از همه عزیزان عذر میخوام

عذر خواهی شما بعد از اون کلمه ای که در مورد کاربران فرمودید کمی بی معنا به نظر میرسه . اینجا اگر کسی فعالیت داره بخاطر دل خودش و علاقش هست نه بخاطر مدیر و غیره . نه کسی پولی میگیره نه خورده برده ای از کسی داره که بخواد کورکورانه از مدیر حمایت کنه
اگه نظر خود بنده رو خونده باشید هم از ریتم یاماها اشکال گرفتم هم از ریتم کرگ
هرچیزی که گفته شده نظر شخصی همه ی عزیزان بوده
شما اگر همین جمله ی ((چاپلوسی )) و این صحبتا رو اگر تو سایتهای مربوط به کرگ بنویسید درجا از سایت حذفتون میکنن آقای حکیمی . کاری که چند ساله دارن با کاربرا میکنن که خود من هم یکی از همون کاربرای حذف شده هستم . به محض اینکه بر علیه کرگ چیزی بنویسید یا حرفی بزنید که مدیر خوشش نیاد بدون هیچگونه اخطاری حذف میشید
ولی الان بعد از 3 صفحه پافشاری روی حرفاتون هنوز هم دارید پست میذارید
تفاوت این سایت با بقیه ی سایتها اینه
خواهشا قبل از تایپ کردن کمی روی جملاتتون فکر کنید . ممنونم
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “نمونه Demo از کیبردها”

• اطلاعات