جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

قوانين انجمن

1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش

+ ارسال پاسخ
 صفحه 8 از 9 |      1 ... 5, 6, 7, 8, 9  
 موضوع پست: Re: ست جدید کرگ توسط بهرنگ
پست خوانده نشدهارسال شده در: سه شنبه تیر 22, 95 1:12 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
نماد کاربر
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S970 - reface
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2015
موبایل: Galaxy-S4 mini
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
korgpa4x نوشته است:
فكر نكنم خبري از اين ست باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فعلا هیچ خبری نیست چون کیبورد کرگ pa900 قیمت مناسب گیر نمیاد. واقعا زور داره بالای 5میلیون تومن pa900 دست دوم خریدن.
اگر یک خانگی مناسب زیر 5 تومن بود من خریدارم.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه تیر 24, 95 6:55 pm 
آفلاين
متخصص korg
متخصص korg
نماد کاربر
تاريخ عضويت: چهارشنبه تیر 10, 94 7:41 pm
کیبرد فعلی: pa900
رتبه امتیاز - آزمایشی
behrang نوشته است:
korgpa4x نوشته است:
فكر نكنم خبري از اين ست باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فعلا هیچ خبری نیست چون کیبورد کرگ pa900 قیمت مناسب گیر نمیاد. واقعا زور داره بالای 5میلیون تومن pa900 دست دوم خریدن.
اگر سک خانگی مناسب زیر 5 تومن بود من خریدارم.

شما كه pa900 داشتي و مشغول ساخت ست بودي پس اون كيبورد چي شد ؟

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه تیر 24, 95 2:52 am 
آفلاين
متخصص korg
متخصص korg
نماد کاربر
تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد 29, 93 6:17 pm
حالت من: Banheppy
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: korgpa3x
موبایل: htc
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
فروختن چون ايشون فروشگاه خريدو فروش دارذن تو كانال تلگرام هم هست

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه تیر 25, 95 7:45 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
نماد کاربر
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S970 - reface
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2015
موبایل: Galaxy-S4 mini
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
pa900 نوشته است:
شما كه pa900 داشتي و مشغول ساخت ست بودي پس اون كيبورد چي شد ؟
در ماه های قبل و پست قبل گفتم بخاطر جابجایی و اسباب کشی همه دستگاه ها را فروختم. ولی دیگه ۹۰۰ مناسب گیرم نیومد.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه تیر 25, 95 10:04 pm 
آفلاين
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه خرداد 12, 91 8:50 am
حالت من: Bored
اولین ساز: PSR 640
کیبرد فعلی: PSR A2000
میکروفون: صدام مناسب نیست
موبایل: Apple Iphone 5s
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشی
Mr.Energy نوشته است:
alishop نوشته است:
سلام.بهرنگ جان این حالت سوستاین ک میگی روی 3 ایکسم من چند باری باهاش مواجه شدم یکی.دوبار اول ک ازقضیه خبر نداشتم ک چطور قطع میشه ارگو خاموش روشن میکردم.بلاخره اولین.باره میدیدیم.همچین چیزیو.اما بعد متوجه شدم شیفت رو باید گرفت.
من روی 800 هم با این موضوع مواجه نشده بودم مدتی ک 800 دوستم دستم بود

واقعا ؟؟؟؟؟
من فک میکردم سری 300 600 900 این مشکلو درن فقط
آخه روی 800 و 3 اصلا تا حالا ندیده بودم اینطوری بشه

اره مصطفی واقعا نمیدونم چرا اینجوریه...
احتمالا بخاطر نشکل ست هاست که چندین ست پشت سر هم عوض کردم.نمیدونم والا.
راستی بچه ها هر کسی راحت ترین روش گلچین کردن ریتم و صدا رو بلده توی ی تاپیک جداگانه بهم بگه.
هر روشی ک راحت تر و ساده تر و سریعتر هست

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه شهریور 4, 95 4:07 am 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
نماد کاربر
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 19, 89 5:38 pm
حالت من: Angelic
اولین ساز: CASIO HT3000
کیبرد فعلی: YAMAHA S970
زمينه تخصص: نوازندگي گيتار
رتبه امتیاز - آزمایشی
با سلام خدمت همه دوستان
به خاطر اینکه ست کورگ توسط استاد عزیز بهرنگ دوسداشتنی ساخته نشده هنوز ، خیلی خوشحالم و لذت میبرم ! چندشب پیش 4 تن از عزیزانی که کار مجلس و اجرای زنده دارن اومدن پیش من و من با یاماها S970 شروع کردم به توضیح قابلیت ها و در نهایت ریتم های پک BM5 و ETP2 و ... رو اجرا کردم براشون . ریتم های بندری BM5 همه شونو شوکه کرده بود! ریتم های استریو و با کیفیت احسان طالع ، ریتم ها و اینترو های شش و هشت بهرنگ و خلاصه ده ها ریتم  براشون اجرا کردمو ملودی ها رو یکی یکی چک کردنو ... و در اخر همه شون اعتراف کردن که تا حالا ندیده بودن یه کیبورد بتونه اینقدر حرفه ای و با کیفیت ریتم اجرا کنه ! حالا در اخر چی شد؟ در اومدن گفتن میشه سمپل این ریتم ها رو به ما بدی یا اینکه یه لوپ به صورت WAVE به ما بدی که ما هم اسلایس کنیم و در کورگ داشته باشیم! !!!
چرا؟ چون با وجود اینکه همه قابلیت های این ساز رو دیده بودن هنوز شهامت کوچ کردن از یک برند به برند دیگه رو نداشتن و در مقابل تغییرات مقاومت میکردن. وقتی با خود دستگاه براشون یه ریتم بحرینی ساختم و ذخیره کردم و اکورد ها و ... رو از بقیه ریتم ها کپی کردم در ریتم ساخته خودم و دیدند که اصلا نیازی نداره براش درام کیت و ادرس و ... تعریف کنی و درام کیت درون ریتم ذخیره میشه کلی کیف کردن ولی هنوز ترس داشتن که بخان  هزینه کنن و این سازو تهیه کنن !
در اخر هم خدمتشون عرض کردم با همه احترامی که براتون قاعلم اگه خواستید این ساز رو تهیه کنید بنده ادرس فروشگاه رو بهتون بدم زنگ بزنید به اقای بهرنگ و مراحل خرید رو انجام بدید و تا اینجا هرچی هم از یاماها بلدم بهتون رایگان اموزش میدم . اگه سمپل و .... میخاید هم شرمنده بنده از لحاظ اخلاقی مجاز به چنین کاری نیستم.

حالا این همه حرف زدم که چی ؟!

به نظرم خیلی جالب نیست وقتی در سایت ..... اقای ایکس میاد این همه از یاماها بد گویی میکنه و  توجیه اصلیش هم اینه که یاماها کسی براش ریتم نمیسازه و اگه ریتم جالبی در یاماها بود اونو سریع با کیفیت بهتر میتونیم توی کورگ سمپل بگیریم و حتی بالای سایتش تبلیغ زده  ریتم های کورگ آ3000 رو با 50هزارتومن در کورگ داشته باشید و هزینه الکی نکنید برای خرید یاماها ، چرا باید بهرنگ میوه که به جرات میتونم بگم یکی از بزرگترین ریتم سازهای ایرانه بخاد بیاد حاصل تلاش چندین سالشو رایگان تبدیل کنه تا بعضی از سودجویان توی سایت  ها دوباره یاماها رو تحریم و تحقیر کنن! مگه چندتا برنامه ساز کورگ برای یاماها برنامه ساخت و رایگان در اختیار ما قرار داد؟
بزرگترین سودی که برای من داشت یاماها این بود که خودم ریتم سازی رو یاد گرفتم و الان ماهی گیری بلدم تا حدودی و حس لذت بخشی داره برام ریتم سازی برای خودم .
به خاطر این دلایل و دلایلی که اینجا جای گفتن نیست امیدوارم این پروژه انجام نشه و بهرنگ عزیز همین انرژی رو برای ساخت پک جدید BM6 بکنه چون سازهای جدید ظرفیت رم بسیار بالای 512 مگابایت رو دارن و جا داره از این ظرفیت استفاده بهینه تری کرد.
و نکته دوم هم اینکه اگه قراره ساخته بشه  حتما از قفل اس دی استفاده بشه تا عزیزانی که کورگ دارن و ریتم های یاماها رو میخان با خرید این مجموعه ازش استفاده کنن.

البته اینا شخصی بنده بود و خدای نکرده توهینی به عزیزی مد نظرم نبوده و امیدوارم دوستان عزیز از حرفام ناراحت نشده باشن !
با تشکر از همه دوستان عزیز و بهرنگ عزیز  

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه شهریور 5, 95 1:37 pm 
آفلاين
ناظم
ناظم
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه تیر 4, 89 2:11 pm
حالت من: Artistic
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
بهنام جان ممنون از توضیحاتت
حرفاتو قبول دارم کاملا . ولی مردم خودشون عقل دارن و خوب رو از بد تشخیص میدن . شما اگر بازتاب اون کلیپ مربوط به A3000 رو بین نوازنده ها دیده باشی متوجه منظورم میشی . خیلیها اعتراض کردن به اون کلیپ و مطالبی که در کنارش برای تخریب یاماها نوشته شده بود . خیلیها هم مثل دوستای شما هنوز نمیخوان قبول کنن که یاماها هیچی کمتر از کرگ نداره و خیلی بهتر هم هست . چرا نمیخوان قبول کنن ؟!  چون خیلی ببخشید آماده خور هستن و از اون طرف هم دنبال ریتم مجانی هستن و اینا همون آدمایی هستن که حاضرن 5ماه وقت بذارن و از ستهای جور وا جور کرگ گلچین کنن آخرشم اون چیزی که میخوان نمیشه ولی هزار تومن پول ریتم خوب و اصولی رو ندن !!
من تازه به این نتیجه رسیدم که اصرار کردن به اینها برای خرید یاماها و نشون دادن قابلیتهاش فقط و فقط وقت تلف کردنه ! چون آخرش با همون جمله ای که خودت فرمودی مواجه میشی ! (( داداش سمپلاتو به ما هم میدی ؟! ))
خلاصه خودتو اذیت نکن و از ریتمسازی کردنت که یاد گرفتی لذت ببر
منم مثل خودت اصلا دوست ندارم ست bm5 برای کرگ ساخته بشه . چون اگر قفل بشه که مشتری نخواهد داشت بخاطر هزینه قفل sd . اگرم قفل نشه که مجانی دست به دست میشه !

ره رستگــاری همینست و بس

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: دوشنبه شهریور 15, 95 6:19 pm 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
نماد کاربر
تاريخ عضويت: سه شنبه فروردین 23, 95 12:11 am
اولین ساز: PSR-630
کیبرد فعلی: Korg Pa-300
behnammusic نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان
به خاطر اینکه ست کورگ توسط استاد عزیز بهرنگ دوسداشتنی ساخته نشده هنوز ، خیلی خوشحالم و لذت میبرم ! چندشب پیش 4 تن از عزیزانی که کار مجلس و اجرای زنده دارن اومدن پیش من و من با یاماها S970 شروع کردم به توضیح قابلیت ها و در نهایت ریتم های پک BM5 و ETP2 و ... رو اجرا کردم براشون . ریتم های بندری BM5 همه شونو شوکه کرده بود! ریتم های استریو و با کیفیت احسان طالع ، ریتم ها و اینترو های شش و هشت بهرنگ و خلاصه ده ها ریتم  براشون اجرا کردمو ملودی ها رو یکی یکی چک کردنو ... و در اخر همه شون اعتراف کردن که تا حالا ندیده بودن یه کیبورد بتونه اینقدر حرفه ای و با کیفیت ریتم اجرا کنه ! حالا در اخر چی شد؟ در اومدن گفتن میشه سمپل این ریتم ها رو به ما بدی یا اینکه یه لوپ به صورت WAVE به ما بدی که ما هم اسلایس کنیم و در کورگ داشته باشیم! !!!
چرا؟ چون با وجود اینکه همه قابلیت های این ساز رو دیده بودن هنوز شهامت کوچ کردن از یک برند به برند دیگه رو نداشتن و در مقابل تغییرات مقاومت میکردن. وقتی با خود دستگاه براشون یه ریتم بحرینی ساختم و ذخیره کردم و اکورد ها و ... رو از بقیه ریتم ها کپی کردم در ریتم ساخته خودم و دیدند که اصلا نیازی نداره براش درام کیت و ادرس و ... تعریف کنی و درام کیت درون ریتم ذخیره میشه کلی کیف کردن ولی هنوز ترس داشتن که بخان  هزینه کنن و این سازو تهیه کنن !
در اخر هم خدمتشون عرض کردم با همه احترامی که براتون قاعلم اگه خواستید این ساز رو تهیه کنید بنده ادرس فروشگاه رو بهتون بدم زنگ بزنید به اقای بهرنگ و مراحل خرید رو انجام بدید و تا اینجا هرچی هم از یاماها بلدم بهتون رایگان اموزش میدم . اگه سمپل و .... میخاید هم شرمنده بنده از لحاظ اخلاقی مجاز به چنین کاری نیستم.

حالا این همه حرف زدم که چی ؟!

به نظرم خیلی جالب نیست وقتی در سایت ..... اقای ایکس میاد این همه از یاماها بد گویی میکنه و  توجیه اصلیش هم اینه که یاماها کسی براش ریتم نمیسازه و اگه ریتم جالبی در یاماها بود اونو سریع با کیفیت بهتر میتونیم توی کورگ سمپل بگیریم و حتی بالای سایتش تبلیغ زده  ریتم های کورگ آ3000 رو با 50هزارتومن در کورگ داشته باشید و هزینه الکی نکنید برای خرید یاماها ، چرا باید بهرنگ میوه که به جرات میتونم بگم یکی از بزرگترین ریتم سازهای ایرانه بخاد بیاد حاصل تلاش چندین سالشو رایگان تبدیل کنه تا بعضی از سودجویان توی سایت  ها دوباره یاماها رو تحریم و تحقیر کنن! مگه چندتا برنامه ساز کورگ برای یاماها برنامه ساخت و رایگان در اختیار ما قرار داد؟
بزرگترین سودی که برای من داشت یاماها این بود که خودم ریتم سازی رو یاد گرفتم و الان ماهی گیری بلدم تا حدودی و حس لذت بخشی داره برام ریتم سازی برای خودم .
به خاطر این دلایل و دلایلی که اینجا جای گفتن نیست امیدوارم این پروژه انجام نشه و بهرنگ عزیز همین انرژی رو برای ساخت پک جدید BM6 بکنه چون سازهای جدید ظرفیت رم بسیار بالای 512 مگابایت رو دارن و جا داره از این ظرفیت استفاده بهینه تری کرد.
و نکته دوم هم اینکه اگه قراره ساخته بشه  حتما از قفل اس دی استفاده بشه تا عزیزانی که کورگ دارن و ریتم های یاماها رو میخان با خرید این مجموعه ازش استفاده کنن.

البته اینا شخصی بنده بود و خدای نکرده توهینی به عزیزی مد نظرم نبوده و امیدوارم دوستان عزیز از حرفام ناراحت نشده باشن !
با تشکر از همه دوستان عزیز و بهرنگ عزیز
ببین دوست عزیز... اولا اون ریتم‌هایی‌ که از یاماها ۳۰۰۰ تبدیل شدن ریتم‌های اورجینال دستگاه هستن نه ریتم‌های شخص خاصی‌....  دوم ان که شما یه همونجور که واسه ریتم‌های خوب یاماها پول میدی اگه واسه  کرگ هم ریتم خوب بخوای باید پول بدی... الان دیگه یاماها و کرگ فرق زیادی با هم نمیکنن... ولی‌ خوب یه سری منو کرگ واسشون آسونه، یه سری هم منو یاماها.... به نظر من که خیلی‌ از بحث‌ها بیخوده... چون شما اگه کار مجلس انجام میدی، بیشتر از ۱۰ تا ریتم احتیاج نداری... که اونم ریتم‌های مشترک عمومی هست که باهاش بیشتره آهنگا رو میتونی‌ بزنی‌... سمپل هم که فراون...حالا می‌خوای رو یاماها بریز می‌خوای رو کرگ

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه شهریور 24, 95 12:39 am 
آفلاين
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
نماد کاربر
تاريخ عضويت: پنج شنبه مهر 14, 90 8:33 pm
حالت من: Brooding
اولین ساز: YAMAHA PSR 630
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR S770
کارت صوتی: Realtek HD
موبایل: HUAWEI G510
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
MD-SHIRAZI نوشته است:
ببین دوست عزیز... اولا اون ریتم‌هایی‌ که از یاماها ۳۰۰۰ تبدیل شدن ریتم‌های اورجینال دستگاه هستن نه ریتم‌های شخص خاصی‌....  دوم ان که شما یه همونجور که واسه ریتم‌های خوب یاماها پول میدی اگه واسه  کرگ هم ریتم خوب بخوای باید پول بدی... الان دیگه یاماها و کرگ فرق زیادی با هم نمیکنن... ولی‌ خوب یه سری منو کرگ واسشون آسونه، یه سری هم منو یاماها.... به نظر من که خیلی‌ از بحث‌ها بیخوده... چون شما اگه کار مجلس انجام میدی، بیشتر از ۱۰ تا ریتم احتیاج نداری... که اونم ریتم‌های مشترک عمومی هست که باهاش بیشتره آهنگا رو میتونی‌ بزنی‌... سمپل هم که فراون...حالا می‌خوای رو یاماها بریز می‌خوای رو کرگ
حالا شما چرا اینقدر ناراحت شدی و از اون ریتمای تبدیل شده داری حمایت میکنی. بهنام نظرشو گفت. در ضمن اینم بگم خدمتتون جناب MD-SHIRAZ که تبدیل کردن اون ریتمای فابریکی یاماها و آوردنشون روی کرگ همون حکایت پژو 405 و آردی هستش که طرف میره آردی میخره و خودشو گول میزنه که پژو 405 سواره. بله دوست عزیز حکایت اینه....

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه شهریور 24, 95 3:12 am 
آفلاين
متخصص korg
متخصص korg
نماد کاربر
تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد 29, 93 6:17 pm
حالت من: Banheppy
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: korgpa3x
موبایل: htc
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
خيلي دوست دارم بهرنگ يه ست برا كرگ بسازه جدا از بحث ياماها كيفيت كار سازنده خيلي مهمه به نظرم

مشخصات

+ ارسال پاسخ  صفحه 8 از 9 |      1 ... 5, 6, 7, 8, 9  
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 8 از 9

تعداد پست ها:  85 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان مديران انجمن: mojtaba190, Mr.Energy
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: