جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

+ ارسال پاسخ
 صفحه 17 از 17 |      1 ... 13, 14, 15, 16, 17
 موضوع پست: Re: korg Pa600
پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه خرداد 8, 95 8:00 am 
آفلاين
عضو ویژه
عضو ویژه
نماد کاربر
تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر 17, 89 10:29 pm
حالت من: Pensive
اولین ساز: سه تار
کیبرد فعلی: YAMAHA PSR-A3000
میکروفون: M59
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
رتبه امتیاز - آزمایشی
Mr.Energy نوشته است:
فکر میکنم قطعات داخلی 900 هم به همین صورت که فرمودید باشه درسته ؟
در ضمن من شنیدم بورد اصلی این مدل ها  تقریبا یک بار مصرفه یعنی اگر اشکالی پیدا کنه باید کل بورد تعویض بشه . صحت داره این قضیه ؟

با سلام

بنده pa900باز نکرده ام  و دقیق مطمئن نیستم ولی با توجه به نحوه عملکرد شرکتها ؛ باید pa900 هم به همین شکل باشد .بابت یکبار مصرف بودن بردها هم ؛ نه اینچنین نیست و قابل تعمیر هستند( که باید به نمایندگی تهران ارجاء داده شود) مگر موارد خاص که مقرون به صرفه نباشد . قطعات و المانهای مصرف شده در ماین برد نسبتا از کیفیت مناسبی برخوردار هستند .( به غیر از خازن صافی ورودی  در مین که بی کیفیت به نظر می رسه  و در دراز مدت احتمال معیوب شدن و ایجاد عیبهای متعدد وجود دارد) با تشکر

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه شهریور 25, 95 10:44 pm 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: دوشنبه بهمن 26, 94 12:41 pm
کیبرد فعلی: Yamaha S770
سلام 600 کیبورد جالبی نیست من دست دوم در حد آک گرفته بودم و 2 روز داشتمش سخت افزاری ینی دکمه ها کلاویه و... ضعیف بود مثلا دکمه استارت که خیلی مهمه و زیاد هم استفاده میشه وقتی میزدم کناراش به بدنه گیر میکرد و کامل بالا نمیومد دکمه پیانوش هم همینجوری بود خوب حالا فرض کن 4 تومن دادی کیبورد یه سخت افزار ضعیف تحویل گرفتی واسه همین بعد 2 روز با 200 ضرر ردش کردم رفت و 4 تومنم واسه این کیبورد خیلی زیاده

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه شهریور 25, 95 11:14 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S970 - EA7
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2017
موبایل: Note5
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
ehsan09352 نوشته است:
سلام 600 کیبورد جالبی نیست من 2 روز داشتم سخت افزاری ینی دکمه و کلاویه ضعیف بود با 200 ضرر ردش کردم رفت و 4 تومنم واسه این کیبورد خیلی زیاده
با ۲۰۰ ؟
این که خیلی خوبه. خیلی خوب فروختید.
کرگ pa600 دقیقا هم رده و ساخت a2000 بود و با توجه به بازار قیمتش هم همونقدر بیشتر نمی ارزه‌.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه شهریور 25, 95 12:46 am 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: دوشنبه بهمن 26, 94 12:41 pm
کیبرد فعلی: Yamaha S770
آره بالاخره ۲۰۰ تومنم سخته ولی خوب تجربه شد دیگه خخخ کلا یاماها تو میدرنج های ۲۰۱۵ خیلی بهتر از کرگ عمل کرده

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه شهریور 25, 95 3:19 am 
آفلاين
متخصص korg
متخصص korg
نماد کاربر
تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد 29, 93 6:17 pm
حالت من: Banheppy
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: korgpa3x
موبایل: htc
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
ولي به نظر من 600 اصلا به درد نميخوره و قابل مقايسه با ا2000  نيست

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه شهریور 26, 95 2:06 pm 
آفلاين
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
نماد کاربر
تاريخ عضويت: پنج شنبه مهر 14, 90 8:33 pm
حالت من: Brooding
اولین ساز: YAMAHA PSR 630
کیبرد فعلی: YAMAHA TYROS 2
کارت صوتی: Realtek HD
موبایل: HUAWEI HONOR 4X
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
من یه دوستی دارم که تا چند وقت پیش یه کرگ pa80 داشت. خیلی باهاش صحبت کردم که بیاد از محصولات یاماها استفاده کنه قبول نکرد. بعد از چند وقت اتفاقی رفتم خونشون. یه دختر کوچولو با مزه داره اومد پیش من گفت : عمو ، بابام ارگش و عوض کرده یدونه جدید گرفته ولی من خوشم نمیاد ازش یه جوریه. رفتم دیدم یک عدد pa600 مضخرف خوابیده روی پایه. همونجا به دخترش گفتم عمو جون حق داری از این اسباب بازی بدت بیاد همه اونایی که میفهمن مثل تو از این بدشون میاد.
خودتون دیگه تا آخرش و حساب کنید....

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه شهریور 26, 95 4:35 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
korgpa4x نوشته است:
ولي به نظر من 600 اصلا به درد نميخوره و قابل مقايسه با ا2000  نيست
خوب! البته مقایسه میکردیم با A2000 و S750 چهار سال پیش که در همان مقایسه هم Pa600 کم و کسری های زیادی از لحاظ کیفیت و امکانات در مقایسه با S750 و A2000 داشت.
صدای بلندگوهای Pa600 جلوی چشم و گوش ما قرار دارد و فاجعه است ، بعد کرگ دوستان عزیز میفرمایند خروجــــیش اما خوبه.
بعد صدای بلندگوهای شفاف و قویِ یاماها را جلوشون میذاریم ، میفرمایند ، خروجــــیش خوب نیست

چیزی که هست را داریم میبینیم و حداقل 50درصد سنده. دستگاهی که کیفیت پخش و بلندگوهای خودش بهتره حداقل 50درصد میتونیم اطمینان کنیم به خروجیش.
ولی دستگاهی که بلندگوهاش طبق گفته اکثر نوازنده ها صدای چوب میده ، هیچ اعنبار و اطمینانی به خروجیش هم نیست.
pa600 نه کیفیت بلندگو داره و نه کیفیت خروجی. هرچه هم داره یک سوم ارزش قیمتش است.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه دی 3, 95 4:17 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
دنباله بحث مشاوره خرید اینجــا
Hassan_2600 نوشته است:
امروز عصر یکی از دوستان  pa600 کرگ رو آورد تو محل کارم خیلی ازش تعریف میکرد روشن کرد باهاش کار کرد میگفت چند صد هزار تومن داده ست براش خریده ولی باورتون نمیشه ازش نا امید شدم خیلی از ریتمهای bm5 رو داشت ولی اصلا مثل پک استاد بهرنگ نمیشد اصلا قابل مقایسه نبود با این که صفحه تاچ هست و خیلی امکانات داره ولی تو دلم به خودم گفتم 670 من که از این صداهاش زنده تره و حتی فکر میکنم کلاویه 670 از اونم بهتر هست واای به حال pa 80 دیگه چیه که من میخواستم باهاش عوض کنم
شما در Pa600 تا 96 مگابایت میتونید سمپل بریزید که در S670  این حجم 32مگابایت است. ولی سمپل های کرگ Pa600  را فقط میتوانید از مدل های سمپلر دیگر کرگ برای آن تهیه کنید و خود Pa600  با هیچ روشی خودش سمپلر نیست. در صورتی که برای یاماها s670 میتونید خودتون سمپل سازی کنید و حتی vst های rex  و sf2 را هم میخواند.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: سه شنبه دی 7, 95 7:43 pm 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
بحث مقایسه pa600 به تاپیک مربوطه انتقال یافت و آنجا دنبال میشود اینجــــا

مشخصات YIM

+ ارسال پاسخ  صفحه 17 از 17 |      1 ... 13, 14, 15, 16, 17
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 17 از 17

تعداد پست ها:  169 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان مديران انجمن: mojtaba190, Mr.Energy
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: