فروش پک BM5

محصولات نرم افزاری اعم از اپلیکشن های آهنگسازی و آموزشی - برنامه و فایل های کیبردها

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

behzad67
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: melodika
کیبرد فعلی: tyros 5

Re: فروش پک BM5

پست خوانده نشده

بهرنگ جان ممکنه نام خواننده را هم بنویسی. من فقط بزن تار رو میشناسم..
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

پیروی این موضوع باید توضیح داده شود که :

ریتم (STYLE) در پک های یاماها به سادگی قابل جدا کردن و ذخیره در فلش مموری است.
1-بنده طبق عادت سعی میکنم آکورد و بیس را با صداهای فابریک دستگاه بسازم که اینکار باعث میشه بدونِ وجود سمپل های پک هم ریتم تا حدودی ناقص اجرا شود.
2-بخاطر وجود افرادی مثل دزد پک های یاماها بنده به ناچار مجبور شده ام برخلاف سلیقه ام آکورد و بیس راهم تاجای ممکن با سمپل بسازم.
3-در قضیه دزدیِ پک های یاماها ، ریتم های bm5 به سادگی روی پک های قدیمی همچون bm3 کپی شده اند و تنها درام کیت ها را بصورت سطحی و اماتور بازسازی کرده اند که آن ریتم دیگر ربطی به bm5 ندارد.
خود شما با کمی تجربه ساده میتوانید این کار را بکنید که هرگز در سطح ریتم اصلی نمیشود. گرچه شاید طبق سلیقه خودتان بهتر هم شود.
-
صدا و درام کیت (VOICE - DRUMKIT) های اختصاصیِ پک های bm4 و bm5 به هیچ وجه قابل انتقال نیستند بعلت استفاده ازچند نرم افزار جانبی برای ایجاد لایه ، که این امر در اوایل حتی برای خود بنده مشکل سازبود و با کمک آقای آرتور عزیز به یاماها ایمیل زدیم. پاسخ یاماها نیز منفی بود که این درام کیت و صداها بر روی سیستم جدید خراب میشوند به همان دلیل بالا.
لذا در پک های دزدی و دروغینِ کلاه بردارِ معروف نه تنها صداهای جدید bm5 و bm4 وجود ندارد ، بلکه اکثر تک پرکاشن های لایه ای کیت های جدید bm5 و bm4 یا خراب هستند و یا اصلا نیستند که شما خبر ندارید.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
korgpa4x
متخصص korg
متخصص korg
اولین ساز: yamaha
کیبرد فعلی: korgpa3x
موبایل: htc
زمينه تخصص: نوازنده و خواننده
محل اقامت: كرج

پست خوانده نشده

بهرنگ جان اين پك شما ريتم شمالي جديد هم داره؟حجم كلي پك تا الان چند ميگ هست؟؟
mojtabahealth
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: ارگ
کیبرد فعلی: YAMAHA-A2000
موبایل: SONY
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

پست خوانده نشده

سلام
آیا BM5 روی آ2000 هم قابل نصبه؟ آیا صداهای سوپر آرتیکو در این پک وجود داره؟
با تشکر
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

mojtabahealth نوشته شده:سلام
با تشکر
سلام . به ارتعاش خوش اومدین
بله . پک bm5 روی a2000 هم قابل نصب است ولی در a2000 به علت نداشتن قابلیت قفل شدن فایل ، قیمتش 500 هزار تومنه
ولی در کیبوردهایی که قابلیت قفل پک دارند قیمت فایل bm5 سیصد هزار تومن هست
در مورد صداهای آرتیکولیشن باید عرض کنم که این صداها فقط و فقط توسط خود شرکت یاماها ساخته میشن و در هیچکدوم از پکهای دست ساز ایرانی و خارجی یاماها صداهای آرتیکولیشن وجود ندارد . ولی صداهای چند لایه موجوده روی پک bm5
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

با تشکر از اقای اندیشمند لازم است تاکید کنم در هیچ کدام از پک های دستساز داخلی برای یاماها صدای سوپرآرتیکولیشن وجود ندارد و فقط استفاده تبلیغاتی از این کلمه است.
در bm5 نیز انواع صداهای چندلایه با کیفیت بالا چیدمان شده.
مثل تار دولایه - تار سه لایه - سه تار دولایه - کمانچه دولایه - زرنا دولایه - نی انبان دولایه - نی دو لایه و.....
mojtabahealth
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

Mr.Energy نوشته شده:
mojtabahealth نوشته شده:سلام
با تشکر
سلام . به ارتعاش خوش اومدین
بله . پک bm5 روی a2000 هم قابل نصب است ولی در a2000 به علت نداشتن قابلیت قفل شدن فایل ، قیمتش 500 هزار تومنه
ولی در کیبوردهایی که قابلیت قفل پک دارند قیمت فایل bm5 سیصد هزار تومن هست
در مورد صداهای آرتیکولیشن باید عرض کنم که این صداها فقط و فقط توسط خود شرکت یاماها ساخته میشن و در هیچکدوم از پکهای دست ساز ایرانی و خارجی یاماها صداهای آرتیکولیشن وجود ندارد . ولی صداهای چند لایه موجوده روی پک bm5

خیلی ممنون از پاسختون
صداهای چند لایه چطوریه؟
مثلا صدای سنتور یا سه تار که با بالا بردن مدولیشن صدای پیوسته بده جزء صدای چند لایه است؟ آیا این نوع صدا که در BM5 وجود داره در آ2000 هم قابل اجراست؟(یعنی مثلا مدولیشن رو بالا ببریم و صدای پیوسته سنتور بشنویم)
با تشکر فراوان از شما مدیران سایت بسیار مفید ارتعاش
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

صدای چندلایه یعنی از شدت های مختلف صدای ساز واقعی نمونه برداری شده و روی کیبورد برای شدت ضربه های مناسب ساخته و تنظیم شده.
اون حالت مدولیشن را سالها پیش من با افتخار روی مدل OR700 به همه نمایش دادم و الان هرکسی مثل شما میتونه خودش از منوی VOICE SET همین حالتی که فرمودید را برای صداهای ترمولو دار BM5بسازه و ذخیره کنه.
در واقع در این کار شما باید ۲ پارت RIGHT1 و RIGHT2 را همزمان داشته باشید و ذخیره کنید که این یک صدای سوپر آرتیکولیشن نیست. چون اصلا این یک عدد صدا هم نیست. دو عدد صدا است.
mojtabahealth
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:صدای چندلایه یعنی از شدت های مختلف صدای ساز واقعی نمونه برداری شده و روی کیبورد برای شدت ضربه های مناسب ساخته و تنظیم شده.
اون حالت مدولیشن را سالها پیش من با افتخار روی مدل OR700 به همه نمایش دادم و الان هرکسی مثل شما میتونه خودش از منوی VOICE SET همین حالتی که فرمودید را برای صداهای ترمولو دار BM5بسازه و ذخیره کنه.
در واقع در این کار شما باید ۲ پارت RIGHT1 و RIGHT2 را همزمان داشته باشید و ذخیره کنید که این یک صدای سوپر آرتیکولیشن نیست. چون اصلا این یک عدد صدا هم نیست. دو عدد صدا است.

خیلی ممنون استاد بهرنگ عزیز
اگه امکانش هست یه فایل تصویری از کاری که روی مدل OR700 یا مدلهای دیگه در مورد مدولیشن انجام دادی به اشتراک بذاری خیلی عالی میشه. مسلما معرفی و تبلیغ این موارد، توی معرفی و حتی فروش BM5 خیلی موثره چون خیلی از ماها از امکانات و قابلیتهای مدولیشن و صداهای پک BM5 بی خبریم.
آواتار کاربر
f.motahari
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: SA20
کیبرد فعلی: Pa3
میکروفون: Akg
نرم افزار: Nuendo
زمينه تخصص: ريتم سازي باكيبرد

پست خوانده نشده

باعرض سلام خدمت همگی دوستان هنرمند و بهرنگ عزیز و دوست داشتنی
بنده بعنوان کسی که سالها با انواع مدل کیبورد کار کردم و انواع ریتم رو شنیدم ،داشتم ویا ساختم، به جرات میگم که پکهای bm و بخصوص bm5 کاملترین پکیج برای یه نوازنده کیبورد توی ایران هستش.
من سالها با یاماها،کرگ،رولند و حتی کاسیو کار کردم.توی تمامی مدلها وقتی ریتم رو با دقت تمام و جزء به جزء گوش میدی اکثرا میشه ازشون ایراد گرفت.ولی انصافا پکهای bm کم نقص ترین هستند. نوازنده از ریتم با تمامی اجزاء اون لذت میبره. هیچ کپی برداری داخل اون انجام نشده و همیشه تازگی داره.برخلاف بسیاری از پکهای یاماها و ستهای کرگ که تا دلت بخواد کپی گرفته شده.
لازم به ذکره که من درحال حاضر از کرگ استفاده میکنم و مطالب بالا رو بدون هیچ تعصبی خدمتتون عرض کردم.
بهرنگ جان امیدوارم شرکت یاماها قدر انگشتهای هنرمندت رو بدونه و آرزو میکنم همچنان بیش از پیش بدرخشی.

ارادمتند همه دوستان هنرمندم....فرخ مطهری
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “برنامه های کیبورد و پیانو دیجیتال”

• اطلاعات