جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

قوانين انجمن

1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش

+ ارسال پاسخ
 صفحه 1 از 2 |    1, 2  
 موضوع پست: معرفی بزرگترین دزد پک های یاماها
پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مهر 13, 95 3:19 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S970 - EA7
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2017
موبایل: Note5
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
با عذرخواهی از دوستانی که طی ماه های گذشته بارها موارد کلاه برداری و مطالب مضحک و دروغینِ یک کلاه بردار را گذارش کرده اند و درخواست معرفی این شخص را داشتند، باید عرض کنم مشکلات و مسائل مهم زندگی مثل گذشته فرصت برای این کارهای بچه گانه را نمیگذارد.
دوستان خوبم! به دلایلی که اینجـــا توضیح داده شده نه قفلی از bm5 شکسته شده و نه منتشر شده. نام پک BM5 آنقدر بزرگ و معروف هست که مورد سوء استفاده افراد ناتوان و حقیر قرار بگیرد و با ان کسب اعتبار کنند.

حالا اگر یک فرد سالهاست با کپی و دزدی آثار بنده سعی در کسب اعتبار دارد، نشان از ضعف و حقارت اوست.کسی که با هنر و زحمات دیگران بازی میکند نه نشان از دین و ایمان دارد ، نه نشانی از انسانیت و فرهنگ.
کسی که در همین سایت با کامنت های موجود و حضور کاربران قدیمی مورد اموزش خود بنده بوده حالا بدون خجالت و شرم هر دفعه مثل انگل در فعالیت های من ظاهر میشود.

این را بدانید قطعا اگر فردی خودش سازنده و هنرمند باشد ، برایش راحت تر و لذت بخش تر است که از نو بسازد  تا کپی و گلچین و دستکاری کارهای دیگران.
تمام مواردی که این دزد کلاه بردار بنام های "مش قضمفر" و "جولز و جولی" برای کسب اعتبار منتشر میکند بلا استثنا گلچین و دستکاری و دزدی هستند و این فرد تابحال حتی یک عدد ریتم هم نساخته.
از شما دوستان و هنرمندان عزیزی که قدر زحمات و تلاش مارا میدانید ، تقاضا دارم لطفا جلوی این فرد کلاه بردار و دروغگو بایستید تا اینطور با سوء استفاده از اعتقادات مذهبی مردم مظلوم نمایی نکند.

کپی و گلچین کردن پک های قدیمی تایروس2 و تایروس3
کپی و گلچین کردن پک های قدیمی YEP (پک های a2000 و s950)
گپی و گلچین کردنِ پک و ریتم های قدیمی یاماها
را خود شما هم راحت میتونید انجام بدید. فرق این فرد با شما این است که ارشیو بسیار کاملی از ریتم و زحمات دیگران را انبار کرده و سالها است که بدون اجازه بنام خودش منتشر میکند.حتی اکثر اوقات فراموش میکند ترکهایی که آیکون GM دارند را تغییر دهد که نمادی است از نبودنِ این صدا در این دستگاه.

سپاسگذار و شرمنده ام از شعور و فرهنگ شما هنرمندان و هنردوستان

مشخصات YIM

موضوع پست: Re: معرفی بزرگترین دزد پک های یاماها
پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مهر 14, 95 7:35 pm 
آفلاين
متخصص Yamaha
متخصص Yamaha
تاريخ عضويت: جمعه بهمن 2, 94 11:12 pm
حالت من: Angelic
اولین ساز: Casio
کیبرد فعلی: Yamaha s970 korg m50
کارت صوتی: Steinberg
میکروفون: Headset
نرم افزار: Cubase
موبایل: Sony z5permium
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشی
با سلام و خسته نباشید
متاسفانه یه عده با بی شرمی تمام آثار دیگران رو النن میدزدن و به نام خودشون میدن بیرون
همونطور که آقا بهرنگ  گفتن من هم پی گیری کردم متوجه شدم چند وقت پیش یه سایت ترکیه ای یه پک رایگان برای دانلود کاربرای ایرانی گذاشت و مدعی شد که این پک حدود دوهزار دلار ارزش داره و امتیازش رو خریدن و به رایگان گذاشتن واسه کاربرای ایرانی حالا راست یا دروغش پای خودشون. ولی این پک ناقص حدود 115 ریتم داخلش بود.بعدش سایت همسایه که به تازگی مدیریتش هم منحل شده همین پک رو واسه دانلود گذاشت که با پی گیری های کاربرا هم سایت ترکیه ای لینک دانلود رو برداشت هم سایت مذکور در این وسط یک فرد سودجو توی وب لاگش النن همین پک تقلبی رو گذاشته و با رفتاره غیر حرفه ای خودش حتی اسم پک هم نوشته که bm5 واسه دانلود و حتی سایت ارتعاش رو متهم کرده که آثارش رو کپی میکنن در صورتی که همه میدونن توی این سالها کی چی ساخته بگذریم واقعا تاسف میخورم برای عده ای که نه وجدان دارن نه شرم حیا.

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مهر 14, 95 8:07 pm 
آفلاين
ناظم
ناظم
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه تیر 4, 89 2:11 pm
حالت من: Artistic
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
اغلب ریتمهای فارسی که در پکهای سری Az mix و Jn و A&J و بقیه پکهای مشابه هست از پکهای دوستانی مثل بهرنگ و احسان و ارسلان و .... گلچین شده که متاسفانه به اسم خودشون توی سایتها قرار دادن .
نمیگم گلچین کردن کار خوبی نیست ولی اینکه بگیم (( هیچ ریتمسازی برای یاماها تو ایران نیست به غیر از من و من فقط روی یاماها پک میسازم )) اینجاشو مشکل دارم من باهاش
پس این همه پک خوب و کامل مثل Bm5 و Etps و mbr و .... رو کی ساخته ؟؟ پس این ریتمایی که ایشون گلچین کرده از کجا اومده ؟؟

در ضمن مگه ایشون اطلاع ندارن که bm5 هنوز در حال فروشه . پس برای چی باید لینک دانلودش رو تو وبلاگشون قرار بدن ایشون ؟ هرچند که اون فایل ورژن کامل bm5  نباشه اصلا

ره رستگــاری همینست و بس

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مهر 14, 95 11:36 pm 
آفلاين
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
تاريخ عضويت: جمعه بهمن 19, 91 12:23 am
اولین ساز: melodika
کیبرد فعلی: tyros 5
رتبه امتیاز - آزمایشی
من هم به نوبه خود این کار زشت را محکوم میکنم و امیدوارم که روزی قانون کپی رایت در ایرن هم اجرا بشه که جلوی این جور کارها چه پک بهرنگ, چه فیلمهای سینمایی, چه نرم افزاهای خارجی وایرانی, همه و همه جلوش گرفته شه.

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه مهر 14, 95 11:50 pm 
آفلاين
عضو ویژه
عضو ویژه
نماد کاربر
تاريخ عضويت: شنبه آبان 22, 89 10:42 pm
حالت من: Question
اولین ساز: CASIO sa21
کیبرد فعلی: تایروس 5
موبایل: note 4
رتبه امتیاز - آزمایشی
امیدوارم یه روزی اینقدر با فرهنگ بشیم که خودمون اجازه ندیم کارهای دیگران را کپی کنیم نه این که حتما به زور و قانون جلو کپی کار دیگران را بگیرن....

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه مهر 14, 95 12:42 am 
آفلاين
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
تاريخ عضويت: جمعه بهمن 19, 91 12:23 am
اولین ساز: melodika
کیبرد فعلی: tyros 5
رتبه امتیاز - آزمایشی
atashi نوشته است:
امیدوارم یه روزی اینقدر با فرهنگ بشیم که خودمون اجازه ندیم کارهای دیگران را کپی کنیم نه این که حتما به زور و قانون جلو کپی کار دیگران را بگیرن....

با فرهنگ بودن و شدن که بسیار خوبه ولی قانون هم جای خودش را داره. چونکه همیشه افراد قانون گریز ویا بی فرهنگ پیدا میشن. اون جامعه ایدال متأسفانه هیچ جای دنیا بوجود نیامده به همین دلیل بسیاری از کشورهای دنیا قانون کپی رایت را امضا کردند. اینطوری دزدها جلوشون گرفته میشه و با فرهگها هم که اصلأ دزدی نمیکنند.

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه مهر 14, 95 2:08 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
با صحبت هایی که‌ بنده با وکیل داشتم طی هفته آینده شکایت مکتوب علیه این کلاه بردار سابقه دار را به جریان خواهم انداخت که طبق گفته وکیل منجر به دریافت خسارت و یا موارد سنگین دیگری برای این مجرم خواهد شد.
هرچند آن پک bm5 باشد یا نباشد ولی استفاده از نام اعتباری یک اثر هنری متعلق به شخص یا شرکت و ادعای انتشار بدون اجازه آن جرم محسوب میشود.
شما دوستان عزیز نیز لطف بفرمایید و نام این فرد را در گروه ها و کانال هایی که دارید معرفی کنید.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: جمعه مهر 15, 95 3:51 am 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد 27, 94 1:51 am
حالت من: Snobbish
اولین ساز: Casio SA-20
کیبرد فعلی: Korg Krome
کارت صوتی: coming soon
میکروفون: --
نرم افزار: fl studio
موبایل: nexus 6 motorola
سلام
قانون کپی رایت را بدانید قبل از اینکه دست به ساز بزنید.
اسم شخصی که قبلا کاری انجام داده باید مال همان شخص باشد. هر گونه تغییر در آن به اسم خود دزدی ادبی و فرهنگی نام دارد. هویت اشخاص در موسیقیشان وجود دارد. هویت دزدی نکنیم. قانون کپی رایت را بدانیم.

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه آبان 5, 95 3:57 am 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: سه شنبه تیر 29, 95 11:03 am
اولین ساز: ارگ
کیبرد فعلی: YAMAHA-A2000
موبایل: SONY
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
با سلام
باعث تأسف هست که همچی اشخاصی در کشور ما هستند و علنا دارن دزدی می کنن و آثار هنری رو که زحمت زیادی براش کشیده شده رو بنام خودشون ثبت می کنن. واقعا شرم آوره

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه آبان 8, 95 1:47 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
دوستان عزیز نیاز به آدرس محل سکونت این فرد است.
لطفا هرکس آدرس این فرد را دارد در پیام خصوصی برای من ارسال کند.
ممنون

مشخصات YIM

+ ارسال پاسخ  صفحه 1 از 2 |    1, 2  
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 1 از 2

تعداد پست ها:  11 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان مديران انجمن: behrang, mojtaba190, Mr.Energy
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: