Yamaha Tyros2

ارنجرهای حرفه ای TYROS - Tyros1 - Tyros2 - Tyros3 - Tyros5

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: YAMAHA Tyros2

پست خوانده نشده

از اینکه حوصله می کنی و وقت تو در اختیارم قرار می دی کمال تشکر و دارم همینطور که قبلا گفتم متاسفانه تو ضبط کردن با سانگ مشکل دارم و نمی دونم چطوری وقتی یه آهنگ رو ضبط کردم و بعد می خوام صدای دوم رو بزنم چکاری بکنم که اون صدای اول پاک نشه وقتی دکه رکورد رو می زنم اولین صدا و ریتم پاک می شه مثل ضبط ادیو که یه صدا رو ضبط کردی بعد صدا های بعدی رو بتونم ضبط کنم نمی شه که نمی شه حسابی کلافه شدم و برای همین مجبورم فقط با آدیو موزیک رو ضبط کنم
من كه تلفني برات توضيح دادم عزيزم.

هر چيزي رو ضپط كردي اگر راضي بودي saveش كن.اگر نه undo رو بزن.

وقتي save كردي ميتوني دوباره با انتخاب همون فايل و سپس زدن دكمه ي record و زدن دكمه play دورباره روي همون چيزهايي كه بار قبل ضپط كردي بزني و ضپط كني.در اين مورد هم بايد به save و استفاده از undo تئجه كني.

اين كار رو تايروس تا بي نهايت بار انجام ميده.

فقط چيزي مهمي كه در Audio Recorder تايروس وجود داره و كمي اذيت ميكنه اينه كه غير از بار اول در دفعات بعديه ركورد بايد اجازه بدي آهنگ تا آخر پخش بشه. يعني اگر در يك آهنگ 5دقيقه اي فقط خواستي در دقيقه 2 يك صداي سنج ايجاد كني بايد اجازه بدي آهنگ تا اخرش حركت كنه وگرنه هرجا stop كني اهنگ اولي هم از همونجا قطع ميشه.

البته اين مشكل در تايروس3 تا حد زيادي برطرف شده و در اونجا دو تراك هم براي ركورد داري.

اما اگر در حال نواختن و ركورد كردن چيزي رو خراب كردي خوب ميتوني stop كني - دكمه undo رو بزني و فايل اوليه save شده رو دوباره استفاده كني.

موفق باشي.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
haghani
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

هر چيزي رو ضپط كردي اگر راضي بودي saveش كن.اگر نه undo رو بزن. هر چيزي رو ضپط كردي اگر راضي بودي saveش كن.اگر نه undo رو بزن.
وقتي save كردي ميتوني دوباره با انتخاب همون فايل و سپس زدن دكمه ي record و زدن دكمه play دورباره روي همون چيزهايي كه بار قبل ضپط كردي بزني و ضپط كني.در اين مورد هم بايد به save و استفاده از undo تئجه كني.
اين كار رو تايروس تا بي نهايت بار انجام ميده.
فقط چيزي مهمي كه در Audio Recorder تايروس وجود داره و كمي اذيت ميكنه اينه كه غير از بار اول در دفعات بعديه ركورد بايد اجازه بدي آهنگ تا آخر پخش بشه. يعني اگر در يك آهنگ 5دقيقه اي فقط خواستي در دقيقه 2 يك صداي سنج ايجاد كني بايد اجازه بدي آهنگ تا اخرش حركت كنه وگرنه هرجا stop كني اهنگ اولي هم از همونجا قطع ميشه.فقط چيزي مهمي كه در Audio Recorder تايروس وجود داره و كمي اذيت ميكنه اينه كه غير از بار اول در دفعات بعديه ركورد بايد اجازه بدي آهنگ تا آخر پخش بشه. يعني اگر در يك آهنگ 5دقيقه اي فقط خواستي در دقيقه 2 يك صداي سنج ايجاد كني بايد اجازه بدي آهنگ تا اخرش حركت كنه وگرنه هرجا stop كني اهنگ اولي هم از همونجا قطع ميشه.

Audio Recorder رو بلدم ولي تو سانگ مشكل دارم بلد نيستم موزيك ضبط كنم هر كار مي كنم بار دوم نمي تونم صدای دوم رو بهش اضاه کنم و وقتي مي خوام صدا دوم روش بزارم آهنگ اول پاك مي شه ؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

آخه بدبختی اینکه تو کاتالوگ ارگ زبان انگلیسی نبود مثل اینکه فروشنده بهم نداد چون یه دوست دارم که دبیر زبان هستش گفتم که بیاد کمی از روی کاتالوگ چند چیز یاد بگیرم که از شانسم کاتالوگ انگلیسی توش نبود :(
بیا عزیزم این هم تمام کاتالوگ های Tyros2 بزبان انگلیسی و کاتالگ فارسیه OR700.
از اون فارسیه هم میتونی خیلی کمک بگیری چون نرم افزارهای دستگاه ها تا درصد خیلی زیادی بهم شبیحه.

کاتالوگ فارسیه OR700
کاتلوگ های انگلیسیه Tyros2
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

علي جان يكم خودت هم زحمت بكش عزيز دلم.نميشه كه من هي بهت آدرس بدم.اسم تايپيك ها رو بخون.اصلا توي بحث ها شركت كن هم براي خودت خوبه و هم براي ما.
الآن من ميدونم تو اگه كار دستگاهت رو كاملا ياد بگيري ميري پشت سرت هم نگاه نميكني!:D
بعدش هم يه آهنگساز حرفه اي ميشي ميري اونطرف و ديگه ميگي بهرنگ كيه...! ارتعاش چيه...!:D
نميگي؟

تايپيك آموزش آهنگسازي با ارنجرهاي ياماها

البته من خيلي تو فكر آموزش امكانات تايروس توي سايت هستم.
يه چيزهاييش رو هم آموزش دادم تو همين تايپيك.نكنه ميخوايي اونا روهم آدرس بدم؟
haghani
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

behrang m نوشته شده:علي جان يكم خودت هم زحمت بكش عزيز دلم.نميشه كه من هي بهت آدرس بدم.اسم تايپيك ها رو بخون.اصلا توي بحث ها شركت كن هم براي خودت خوبه و هم براي ما.
الآن من ميدونم تو اگه كار دستگاهت رو كاملا ياد بگيري ميري پشت سرت هم نگاه نميكني!:D
بعدش هم يه آهنگساز حرفه اي ميشي ميري اونطرف و ديگه ميگي بهرنگ كيه...! ارتعاش چيه...!:D
نميگي؟

تايپيك آموزش آهنگسازي با ارنجرهاي ياماها

البته من خيلي تو فكر آموزش امكانات تايروس توي سايت هستم.
يه چيزهاييش رو هم آموزش دادم تو همين تايپيك.نكنه ميخوايي اونا روهم آدرس بدم؟

آقا بهرنگ عزیز همینطور که می دونی چون من از دنیای ارگ یه هشت سالی دور بودم برای همین خیلی کار کردن با ارگ برام سخت شده چون می خوام یه آهنگ درست کنم واقعا سخته و چون طریقه ضبط کردن سانگ رو بلد نسیتم و هر کار می کنم ( مثلا یه آهنگ ضبط می کنم و وقتی می خوام صدای دوم روش بزارم آهنگ اصلی پاک می شه و فکر کن چقدر حال گیری هستش ) برای همینه زیاد از شما سوال می کنم . تازه این ارگ اینقدر امکانات دارده که حالا حالا مزاحمت هستم :D
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

این مورد رو که چندین بار فرمودی علی جان.
به تایپیک اهنگسازی که گفتم مراجعه کردی؟
من گفتم توی تایپیک ها بیشتر جستجو کن و در بحث ها شرکت کنی که چه بهتر.
خوب معلومه پاک میشه، باید قطعه بعدیت رو توی یه تراک دیگه بسازی.
برو به اون تایپیکی که لینکش رو کذاشتم.
آواتار کاربر
nasser.r
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
کیبرد فعلی: or700-pa500persian
کارت صوتی: fast track pro
نرم افزار: audition, cubase
محل اقامت: کرمان

پست خوانده نشده

بهرنگ عزیز پیداش کردم.....خیلی ممنون.:D
حیف که حجمش11.55MB هستش.... زیاده باید برم کافی نت برای دانلودش.....بازم تانکیو...
tyros2masters
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

Salam doostan man erfan hastam az alman va khodam sample haye gig kmp sf2 fxp ke ham sazhaye gharbi ro tashkil mide va ham irani arabi torki kordi afghani ro be tvn ke pasvande tyros2 hast tagheer dadam.
in collection hodude 4gb sample hast
ta chand rooze ayande chand nemoone az in sedaharo faghat baraye demo dar ekhtiare shoma migozaram ta bebinid ke az tyros 2 che karhayi bar miyad
B-):)ghorboone shoma
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

Salam doostan man erfan hastam az alman va khodam sample haye gig kmp sf2 fxp ke ham sazhaye gharbi ro tashkil mide va ham irani arabi torki kordi afghani ro be tvn ke pasvande tyros2 hast tagheer dadam.
in collection hodude 4gb sample hast
ta chand rooze ayande chand nemoone az in sedaharo faghat baraye demo dar ekhtiare shoma migozaram ta bebinid ke az tyros 2 che karhayi bar miyad
ممنون ارفان جان.
اگه در حظور تايروسي هاي اين سايت باشي باعث خوشحاليه.
اگر سوالي داشتي يا توضيحي و تذكري هم در مورد تايروس داشتي هم عنوان كن.
پيام خصوصيت هم خوندم.بهتره باهام تماس بگيري كه بهتر بتونم كمكت كنم.
tyros2masters
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

سلام دوستان.یک راه هست برای تبدیل هر فایل صدایی به فرمتهای مختلف.
مواد لازم:AWAVE STUDIO V10.2 +Extreme Sample Converter 3.5.9
من برای شما تا چند روز دیگه یک ویدئو توی youtube میزارم که یاد بگیرید
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری Tyros”

• اطلاعات