Yamaha S970

میدرنج های سری S سمپل خور. S650-S750-S950-S670-S770-S970-S775-S975

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
mrpmmm
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: YAMAHA - YC 10
کیبرد فعلی: GM-genesys - S970
کارت صوتی: edirol-ua101
میکروفون: shoge
موبایل: asus
محل اقامت: مشهد
تماس:

Re: Yamaha S970

پست خوانده نشده

سلام مجدد
امروز رفتم یه ساز ببینم واسه خرید (که البته معاملمون نشد) بنده خدا یه چیزی گفت که تعجب کردم !!!
گفت 970 تو ریتمسازی نتها رو تکی تکی حذف نمیکنه و برای پاک کردن یک نت باید از قسمت ادیت این کار رو انجام بدی !!!
خیلی برام عجیب بود آخه تمام مدلهای یاماها تا جایی که من یادمه این سیستم رو داشت واسه همین گفتم اینجا سوال کنم ؟؟؟
البته این موضوع توی خرید من تاثیری نداره ولی خواهشن بگین اون یارو هیچی حالیش نبوده ...
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

mrpmmm نوشته شده:سلام مجدد
امروز رفتم یه ساز ببینم واسه خرید (که البته معاملمون نشد) بنده خدا یه چیزی گفت که تعجب کردم !!!
گفت 970 تو ریتمسازی نتها رو تکی تکی حذف نمیکنه و برای پاک کردن یک نت باید از قسمت ادیت این کار رو انجام بدی !!!
خیلی برام عجیب بود آخه تمام مدلهای یاماها تا جایی که من یادمه این سیستم رو داشت واسه همین گفتم اینجا سوال کنم ؟؟؟
البته این موضوع توی خرید من تاثیری نداره ولی خواهشن بگین اون یارو هیچی حالیش نبوده ...
دقیقا اون بنده خدا بلد نبوده . منوی ریتمسازی همون منوی a1000 و بقیه مدلهای قدیمیه فقط یه سری گزینه ها بهش اضافه شده
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

mrpmmm نوشته شده:امروز رفتم یه ساز ببینم واسه خرید (که البته معاملمون نشد) بنده خدا یه چیزی گفت که تعجب کردم !!!
پاسخ در تاپیک مربوطه :
viewtopic.php?f=79&t=2041&p=91279#p91279
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
آواتار کاربر
mrpmmm
عضو کم کار
عضو کم کار
تماس:

پست خوانده نشده

سلام
من هم بالاخره این ساز رو خریدم ( البته چند روز پیش )
اول یه ایراد ازش بگیرم : خروجیش واقعا بده ( توی خودش متاسفانه تیوترها زیادی قوی هستن و ووفر ها نمیتونن بیس مورد نیاز رو تامین کنند و output هم توی حالت نرمال خیلی بد بود ولی احتمالا ببرمش سالن وصلش کنم با مستراکولایزر درست بشه )
از مورد بالا که چشم پوشی کنین باقیش واقعا فوق العاده بود و از ریقیبهای دیگش خیلی حرفه ای تر عمل کرده ...
یه مورد که من خیییییییلی باهاش حال کردم این بود که فایلهای دکتررکس رو نرم افزارش مستقیم میگیره و ریتم چیده شده هم خودش میسازه و بهت تحویل میده - این یعنی ترکونده تصویر

البته لازم به ذکر هست که یاماها اومده کلی منوهای تخصصی و حرفه ای توی سازش گذاشته ولی بیشتر نوازنده ها به قول معروف آماده خور هستن و فقط میخوان یک کلید بزنن صدا عوض بشه و یک کلید بزنن ریتم عوض بشه و ساز رو بدون تنظیمات خاص به میکسر وصل کنن و برن کار و برگردن
و دقیقا به همین دلیل از این ساز هم مثل کرگ استقبال نخواهد شد ...
یاماها خیلی حرفه ای عمل میکنه ولی یه سیاست اشتباه داره و اون هم اینه که فکر این آماده خورها رو نمیکنه که بیشتر جمعیت نوازنده های دنیا رو تشکیل دادن تصویر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

جدا از تمام نظرات شما این یک نظر جالب و عجیب بود :
mrpmmm نوشته شده:و دقیقا به همین دلیل از این ساز هم مثل کرگ استقبال نخواهد شد ...
نمیدونم به چه دلیلی میفرمایید مثل کرگ؟ استقال از کرگ بالاترین دلیل فروش فوق العاده کرگ در طی حدود 15 سال بوده که هنوز هم کم نیست.
و استقبال از یاماها جدا از سری قبلی ، امسال انقدر زیاد شده که بعد از 15سال ، ویترین های یازار کیبورد را تغییر داده.
این دفاع از هر دوبرند بود که میتونم بگم نظرشما در این مورد صحیح نبود.
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد

پست خوانده نشده

mrpmmm نوشته شده:سلام
من هم بالاخره این ساز رو خریدم ( البته چند روز پیش )
اول یه ایراد ازش بگیرم : خروجیش واقعا بده ( توی خودش متاسفانه تیوترها زیادی قوی هستن و ووفر ها نمیتونن بیس مورد نیاز رو تامین کنند و output هم توی حالت نرمال خیلی بد بود ولی احتمالا ببرمش سالن وصلش کنم با مستراکولایزر درست بشه )
از مورد بالا که چشم پوشی کنین باقیش واقعا فوق العاده بود و از ریقیبهای دیگش خیلی حرفه ای تر عمل کرده ...
یه مورد که من خیییییییلی باهاش حال کردم این بود که فایلهای دکتررکس رو نرم افزارش مستقیم میگیره و ریتم چیده شده هم خودش میسازه و بهت تحویل میده - این یعنی ترکونده تصویر

البته لازم به ذکر هست که یاماها اومده کلی منوهای تخصصی و حرفه ای توی سازش گذاشته ولی بیشتر نوازنده ها به قول معروف آماده خور هستن و فقط میخوان یک کلید بزنن صدا عوض بشه و یک کلید بزنن ریتم عوض بشه و ساز رو بدون تنظیمات خاص به میکسر وصل کنن و برن کار و برگردن
و دقیقا به همین دلیل از این ساز هم مثل کرگ استقبال نخواهد شد ...
یاماها خیلی حرفه ای عمل میکنه ولی یه سیاست اشتباه داره و اون هم اینه که فکر این آماده خورها رو نمیکنه که بیشتر جمعیت نوازنده های دنیا رو تشکیل دادن تصویر
مبارکتون باشه . نسبت به قیمتش کیبورد محشریه
در مورد خروجی هم شما صدای اسپیکراش رو ملاک قرار نده . صدای آوت پوت رو اگر کمی تریبل بهش بدین بسیار شفاف و خوب میشه . ولی خب مطمئنا خروجیش به پای تایروس 5 نخواهد رسید . دلیلش هم که واضحه . 5 میلیون کجا 15 میلیون کجا. باید توجیهی باشه برای این همه تفاوت قیمت به هرحالتصویر
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
آواتار کاربر
mrpmmm
عضو کم کار
عضو کم کار
تماس:

پست خوانده نشده

سلام
یه سوال :
این ساز حالت گیتارمد هم داره ؟؟؟
آخه من چیی پیدا نکردم ...
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

داخل ریتمسازی داره که اصلا هم کارامد نیست.
orbit
عضو کم کار
عضو کم کار
کیبرد فعلی: korg pa600

پست خوانده نشده

سلام دوستان،سوال داشتم. میخاستم s970 رو تهیه کنم اما قبلش مطمئن نیستم ریتم و برنامه زیاد باشه واسش اگرهم باشه انگشت شمارن و تا زمانی که شرکت یاماها کیبورد جدیدتری ارائه نده ریتم و برنامه هست واسش نظره دوستان چیه با تشکر
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد

پست خوانده نشده

orbit نوشته شده:سلام دوستان،سوال داشتم. میخاستم s970 رو تهیه کنم اما قبلش مطمئن نیستم ریتم و برنامه زیاد باشه واسش اگرهم باشه انگشت شمارن و تا زمانی که شرکت یاماها کیبورد جدیدتری ارائه نده ریتم و برنامه هست واسش نظره دوستان چیه با تشکر
دوست عزیز سلام .‌ از این نظر نگران نباشید . الان دیگه جوری شده که فراوونی ریتمهای یاماها کمتر از کرگ نیست . دوستان زیادی ریتمساز هستن برای یاماها
ست های کرگ هم تکراری توشون زیاد هست .
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری S”

• اطلاعات