ريتم سازي در کیبردهای Yamaha

ارنجر ورک استیشن های حرفه ای و نیمه حرفه ای

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
behzad67
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند
اولین ساز: melodika
کیبرد فعلی: tyros 5

Re: ريتم سازي در کیبردهای Yamaha

پست خوانده نشده

دومثال از BM5 میارم که از ریتمهایی هستش که خیلی هم دوست دارم واحتیاج به گذاشتن روی سایت نداره. B5 3,4 irani و B5 Azari 6 . در این دو ریتم شما آکوردهای 7 را مثل C7 یا G7 ندارید! در حقیقت فرقی بین مثلأ C و c7 وجود نداره. من برای تصحیح این مورد سعی میکنم به دست چپ صدا بدم تا زیاد معلوم نباشه.
بهرنگ جان قصد من اینجا یادگیریه و همه میدونن که شما یکی بهترین ریتمسازهای ایران هستید.
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

behzad67 نوشته شده:دومثال از BM5 میارم که از ریتمهایی هستش که خیلی هم دوست دارم واحتیاج به گذاشتن روی سایت نداره. B5 3,4 irani و B5 Azari 6 . در این دو ریتم شما آکوردهای 7 را مثل C7 یا G7 ندارید! در حقیقت فرقی بین مثلأ C و c7 وجود نداره. من برای تصحیح این مورد سعی میکنم به دست چپ صدا بدم تا زیاد معلوم نباشه. بهرنگ جان قصد من اینجا یادگیریه و همه میدونن که شما یکی بهترین ریتمسازهای ایران هستید.
نکته بسیار جالبی بود و من اون رو بررسی کردم.
بله برخی ریتم های من و اکثر ریتمهای دستساز این مورد را دارند که عالتش به نوع ساختن ریتم برمیگردد.
الان اگر چک کنید خیلی از ریتمهای BM5 این مورد رو ندارند مثل 6,8Pop-6 الی 10 _ یا Looti-4 _ یا بیشتر ریتم های intro دار BM5.
بپاس تشکر از شما اگر چند ریتم مورد نظر شما در BM5 این مورد را دارد ، در این تاپیک درخواست کنید تا همان را بصورت اصلاح شده براتون بفرستم.
قابل اصلاح است.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behzad67
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
behzad67 نوشته شده:دومثال از BM5 میارم که از ریتمهایی هستش که خیلی هم دوست دارم واحتیاج به گذاشتن روی سایت نداره. B5 3,4 irani و B5 Azari 6 . در این دو ریتم شما آکوردهای 7 را مثل C7 یا G7 ندارید! در حقیقت فرقی بین مثلأ C و c7 وجود نداره. من برای تصحیح این مورد سعی میکنم به دست چپ صدا بدم تا زیاد معلوم نباشه. بهرنگ جان قصد من اینجا یادگیریه و همه میدونن که شما یکی بهترین ریتمسازهای ایران هستید.
نکته بسیار جالبی بود و من اون رو بررسی کردم.
بله برخی ریتم های من و اکثر ریتمهای دستساز این مورد را دارند که عالتش به نوع ساختن ریتم برمیگردد.
الان اگر چک کنید خیلی از ریتمهای BM5 این مورد رو ندارند مثل 6,8Pop-6 الی 10 _ یا Looti-4 _ یا بیشتر ریتم های intro دار BM5.
بپاس تشکر از شما اگر چند ریتم مورد نظر شما در BM5 این مورد را دارد ، در این تاپیک درخواست کنید تا همان را بصورت اصلاح شده براتون بفرستم.
قابل اصلاح است.

فکر کنم ریتمهایی که کمی قدیمی باشند اینطور باشند. بهرنگ جان دوباره تأکید میکنم که ریتمهای شما در ایران اگر بهترین نباشند جزء بهترینها هستند. من چون دو ریتم اشاره شده را خیلی دوست دارم، اگر براتون زحمتی نیست، خوشحال میشم اصلاح کنید.
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

با تشکر از بهرنگ و بهزاد عزیز . در مورد صحبتهای شما باید عرض کنم طبق تجربه ی من اگر ترکهای آکورد به جای chd1 و chd2 در ترک pad و phase1 و phase 2 (یعنی ترکهای 6 و 7 و 8 ریتم) ساخته بشن تفاوت آکورد های پایه و آکوردهای 7 یا aug بیشتر مشخص خواهد بود و در حد ریتمهای کارخانه ای میشه . این مورد رو تست بفرمایید و نتیجه رو همینجا اعلام کنید
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
behzad67
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

Mr.Energy نوشته شده:با تشکر از بهرنگ و بهزاد عزیز . در مورد صحبتهای شما باید عرض کنم طبق تجربه ی من اگر ترکهای آکورد به جای chd1 و chd2 در ترک pad و phase1 و phase 2 (یعنی ترکهای 6 و 7 و 8 ریتم) ساخته بشن تفاوت آکورد های پایه و آکوردهای 7 یا aug بیشتر مشخص خواهد بود و در حد ریتمهای کارخانه ای میشه . این مورد رو تست بفرمایید و نتیجه رو همینجا اعلام کنید

ضمن تشکر تشکر از آقای انرژی بابت نظرشون، فکر کنم یه نت چهارم باید به سه نت آکورد اظافه بشه، من یه هفته دیگه که رفتم خونه، حتمأ تجربه شما را امتحان میکنم
behzad67
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

آقای انرژی یعنی اگه دو ترک 3و 4 را توی ترکهای 7و 8 کپی کنم مشکل حل میشه؟
behzad67
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

behzad67 نوشته شده:آقای انرژی یعنی اگه دو ترک 3و 4 را توی ترکهای 7و 8 کپی کنم مشکل حل میشه؟

منظور 4و 5 بود
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد

پست خوانده نشده

behzad67 نوشته شده:
behzad67 نوشته شده:آقای انرژی یعنی اگه دو ترک 3و 4 را توی ترکهای 7و 8 کپی کنم مشکل حل میشه؟

منظور 4و 5 بود
ببینید بهزاد جان . تا اونجایی که من متوجه شدم ترکهای آکورد از نظر پارامترهای داخلیشون متفاوت هستن . فکر میکنم به جای اینکه کپی کنید آکوردتون رو از اول تو ترکهای pad و phase بسازید . منم صددرصد مطمئن نیستم . واسه همین گفتم شما تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
behzad67
عضو علاقه مند
عضو علاقه مند

پست خوانده نشده

انرژی جان ما میخواستیم تست کنیم من کپی میکنم و پارامترها رو بصورت اولیه برمیگردونم البته 5،6 روز دیگه، اگه هم نشد که همینجا خبر میدم، ولی من جایی خوندم که به یک نت چهارم احتیاج هست و کلأ باید نتهای آکورد به شکل دیگه زده بشه.
خوشحال میشم بقیه دوستان هم نظر بدن.تصویر
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد

پست خوانده نشده

behzad67 نوشته شده:انرژی جان ما میخواستیم تست کنیم من کپی میکنم و پارامترها رو بصورت اولیه برمیگردونم البته 5،6 روز دیگه، اگه هم نشد که همینجا خبر میدم، ولی من جایی خوندم که به یک نت چهارم احتیاج هست و کلأ باید نتهای آکورد به شکل دیگه زده بشه.
خوشحال میشم بقیه دوستان هم نظر بدن.تصویر
اگر بخواید نت چهارم استفاده کنید دو حالت داره یا آکوردتون از حالت پایه دو ماژور در میاد و تبدیل به sus یا 7 یا aug میشه . اگرم از همون نتهای آکورد دو ماژور توی اکتاو بعدیش استفاده کنید یه صدای تیز تو آکوردتون شنیده میشه . مخصوصا موقعی که میخواید ترک گیتار بیس رو بسازید
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “ارنجر”

• اطلاعات