Yamaha S670

میدرنج های سری S سمپل خور. S650-S750-S950-S670-S770-S970-S775-S975

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
milad192
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: Yamaha 2000
کیبرد فعلی: Yamaha p_35و A3000
موبایل: Huawei p8
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: قائمشهر

Re: Yamaha S670

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:بله بطور کامل اجرا میکنه ریتم های PSR2000 و PSR1000 و PSR640 و PSR740 و PSR630 و PSR730 را.
ولی برخی ریتم های PSR-A1000 رو ممکن است بطور کامل پخش نکنه. البته برخی هاش رو
ممنونم از پاسختون.ساز شکیلی هم هست در کنار کارایی که داره
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

Hooman.s670 نوشته شده:اقای بهرنگ این ارگ 670 این قابلت داره که مثلا bm5 رو نصب کنم رو ی خود ارگ وی پک دیگه ازی سازنده دیگه رو یا چند ریتم داخل فلش بریزم از روی فلش بخونه
بله داره این قابلیت رو . منتها پک bm5-1.27 تمام فضای رم دستگاه را پر میکنه و دیگه جایی برای پک دوم نمیذاره.
Hooman.s670 نوشته شده:من امتحان کردم ریتم های روی فلش رو خراب پخش میکنه ایا این قابلت داره یاماها
طبیعی است که خراب کنه چون صدا و درام کیت های اون ریتمها داخل پک خودشون است و باید پک لود بشه اول. این قائده در تمام کیبوردهای دنیا است بلااستثنا.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behzad s670
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: yamaha psr 630
کیبرد فعلی: yamaha s670
موبایل: nokia xl
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: arak

پست خوانده نشده

من این حرف شما رو قبول ندارم,کیبرد های کرگ وقتی یک پک ریتم صدا داخلشون هست ,ریتم های دیگه رو هم به راحتی بدون لود کردن پک به جای پک قبلی میخونه,نمونه بارزش کرگ pa50,pa80,pa500 حتی این قابلیت تو ارگ های قدیمی مثل a1000,1000 هم هست.

طبق قوانین همیشگیِ انجمن تبلیغ برای اشخاص و دیگر فضاهای مجازی ایرانی ممنوع است.
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

دوست عزیز برای اجرا شدن صحیح ریتمها نیاز به موجود بودن سمپل مربوط به اون ریتم هست . وقتی سمپل اون ریتم روی کیبرد لود نشده باشه طبیعتا ریتم هم درست اجرا نخواهد شد . این به معنی نداشتن قابلیت گلچین نیست . کیبورد ۶۷۰ رم سمپلش ۳۲ مگ‌بیشتر نیست . پک bm5 هم چون قفل داره شما نمیتونی چیزی حذف کنی ازش . در a3000 یا ۹۷۰ شما ۵۱۲ مگ رم سمپل داری و به راحتی میتونی پک bm5 رو در کنار هر پکی که میخوای داشته باشی .
در ضمن پک آقای نوعی ساخته ی خودشون نیست . برای همین هم روی این پک قفل نذاشتن و رایگان برای دانلود قرار دادن . چون آنچنان وقتی براش نذاشتن که براشون ارزش داشته باشه قفل کنن و بفروشن . ۹۰ درصد ریتمهاش رو از پکهای قدیمی که ساخته ی بهرنگ ، ارسلان ، احسان طالع و بنده و .... بوده کپی کردن . بعد میان تو بوق و کرنا میکنن که بفرمایید پک مجانی ساختم دانلود بفرمایید برای ثوابش!!! . شما به من بگو اگه ریتمساز بودی و ۶ ماه روی ریتمهات شب و روز زحمت کشیده بودی مجانی برای دانلود میذاشتی ؟؟ جوابش یه کلمه س فقط . (( نه )) .
پس لطفا با این حرفاتون زحمت دوستان ریتمساز رو زیر سوال نبرید .
اینم باید عرض کنم که شما اگر از کیبوردتون لذت نمیبرید یا بخاطر حرف دوستانتون کیبوردی رو خریداری میکنید پیشنهاد میکنم همین الان کیبوردتون رو بذارید برای فروش و فورا کرگ خریداری کنید مثل خیلیهای دیگه
موفق و موید باشید
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
milad192
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

behzad s670 نوشته شده:من این حرف شما رو قبول ندارم,کیبرد های کرگ وقتی یک پک ریتم صدا داخلشون هست ,ریتم های دیگه رو هم به راحتی بدون لود کردن پک به جای پک قبلی میخونه
با سلام.ببینید دوست عزیز این که شما میفرمایید فلان شخص پکش قابل تغییر است اول باید ببینید چقدر برای ساخت اون پک زمان و هزینه گذاشته و بعد قضاوت کنید.خودتون خوب میدونید ما قانون رعایت کپی رایت نداریم.بنابراین دوستانی که از تایم کنار خانواده بودنشون میگذرن برای ساخت این برنامه ها باید یه اطمینان خاطر داشته باشند که زحماتشون بی نتیجه نیست.با تشکر
milad192
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

ضمنا بهتر بود قبل از خرید حسابی سبک سنگین می کردید.خود من دو هفتست دارم روی مدلهای مختلف ( البته غیر از اسباب بازی های کرگ) تحقیق میکنم تا سر انجام مدل مد نظر خودم رو تهیه کنم.
Hooman.s670
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: Korg
کیبرد فعلی: S670
میکروفون: Sony
نرم افزار: ندارم
موبایل: سونی c5

پست خوانده نشده

واقعا درست گفتن این دوست عزیزمون حرفاش درست بوده یاماها نسبت به کرگ هیچ خدماتی وپشتیبانی نداره .درضمن کرگ اسباب بازی نیست . مهم خدماتی که کرگ به مردم میده مهم نه ساز من فکر نمیکردم یاماها اینقدر خدمات ضیف باشه وپولی
behzad s670
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: yamaha psr 630
کیبرد فعلی: yamaha s670
موبایل: nokia xl
محل اقامت: arak

پست خوانده نشده

چرا وقتی ما پک رو می خربم باید قفل باشه تا نتونیم به دلخواه توش تغییرات ایجاد کنیم,مثلا من ریتم عراقی ,بستکی,خلیجی,چهار پنج تاریتم لوتی که یدونش کافیه واسه من,اینجور ریتمها تو اراک مصرفی نداره و ناکارامده که باید بجاش ریتم شمالی,لری,قری میذاشتن,حالا من میخام اینارو از توش پاک کنم و به جاش ریتم جدید بزارم ولی نمی تونم,خوب این محدودیت نیست,الان من این ساز رو ببرن جایی بگم مشگل اینه بهم نمی خندن نمیگن این چه سازی هست گرفتی,بیشتر مردم ارگ میگیرن تا یه منبع در آمدی داشته باشن نه سرگرمی,حالا هی شما میگین کرگ بده,ولی باید قبول کنیین خدماتش خیلی بهتره,یک فلش پر ریتم صدا ده هزار تومن میزن واسه pa 900 ,میدونم الان میگید ریتما بدرد نمخوره و در قابلمه ای هست,من خودم قبول دارم ریتمهای یاماها خیلی سرتره ولی اکثریت قبول ندارن,من پک bm5 خریدم پس قانونا و شرعا حق کپی رایت و دستمزد شمارو دادم,پس حق دارم هر بلایی دلم خواست سرش بیارم,ولی شما قفلش کردید و نمیزاید تو دس ببریم,آیا این کار درستیه,که اختیار پک خودمونو نداشته باشیم
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

behzad s670 نوشته شده:چرا وقتی ما پک رو می خربم باید قفل باشه تا نتونیم به دلخواه توش تغییرات ایجاد کنیم,مثلا من ریتم عراقی ,بستکی,خلیجی,چهار پنج تاریتم لوتی که یدونش کافیه واسه من,اینجور ریتمها تو اراک مصرفی نداره و ناکارامده که باید بجاش ریتم شمالی,لری,قری میذاشتن,حالا من میخام اینارو از توش پاک کنم و به جاش ریتم جدید بزارم ولی نمی تونم,خوب این محدودیت نیست,الان من این ساز رو ببرن جایی بگم مشگل اینه بهم نمی خندن نمیگن این چه سازی هست گرفتی,بیشتر مردم ارگ میگیرن تا یه منبع در آمدی داشته باشن نه سرگرمی,حالا هی شما میگین کرگ بده,ولی باید قبول کنیین خدماتش خیلی بهتره,یک فلش پر ریتم صدا ده هزار تومن میزن واسه pa 900 ,میدونم الان میگید ریتما بدرد نمخوره و در قابلمه ای هست,من خودم قبول دارم ریتمهای یاماها خیلی سرتره ولی اکثریت قبول ندارن,من پک bm5 خریدم پس قانونا و شرعا حق کپی رایت و دستمزد شمارو دادم,پس حق دارم هر بلایی دلم خواست سرش بیارم,ولی شما قفلش کردید و نمیزاید تو دس ببریم,آیا این کار درستیه,که اختیار پک خودمونو نداشته باشیم
بنده دلیلی برای دروغ گفتن ندارم .‌ اینجا هم یه فروم عمومی هست و کلی کاربر دارن مطالب رو میخونن .‌ بهتون پیشنهاد میکنم یه سرچی تو همین ارتعاش بزنید و دموهای پک بهرنگ و ارسلان و احسان رو بشنوید و بعد با پک آقای نوعی مقایسه بفرمایید.‌ ایشون چون خدمات‌ مجانی ارائه میدن ریتماشون طلاست برای شما
در ضمن شما ۲ میلیون پول کیبورد دادی میخوای اندازه ۶ میلیون بهت امکانات بده . خب اینطوری که نمیشه . قابل توجه شما باید عرض کنم نسخه کامل bm5 بالای ۱۰۰ مگابایت هست . ولی چون کیبورد شما ۳۲ مگ سمپل میگیره بالاجبار باید یه سری سمپلها و ریتمها حذف بشن تا بشه روی ۳۲ مگ‌ لودش کرد این پک رو‌. در ضمن قیمت نسخه کامل bm5 چهارصد هزار تومنه ولی نسخه ۳۲ مگابایتیش ۱۵۰ هزار تومن هست که اگر کیبوردتون رو از خود ارتعاش خریده باشید با قیمت ۷۵ هزار تومن این پک به شما داده شده . اگر قفل روی این پک گذاشته نمیشد دوباره بقیه میخواستن کپی کنن و به اسم خودشون برای دانلود یا فروش قرار بدن. به نظر شما این کار انسانیه که هنر دیگران رو به اسم خودمون تموم کنیم ؟؟؟
اگر پست قبلی بنده رو با دقت مطالعه میکردین من عرض کردم چون شما فقط ۳۲ مگ فضا داری این محدودیت ها رو داری . وگرنه من یک ساله که کیبورد ۹۷۰ دارم و هر پکی که شما فکرش رو بکنی رو در کنار پک bm دارم و مشکلی هم ندارم از بابت گلچین کردن .
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
milad192
عضو کم کار
عضو کم کار

پست خوانده نشده

Hooman.s670 نوشته شده:واقعا درست گفتن این دوست عزیزمون حرفاش درست بوده یاماها نسبت به کرگ هیچ خدماتی وپشتیبانی نداره .درضمن کرگ اسباب بازی نیست . مهم خدماتی که کرگ به مردم میده مهم نه ساز من فکر نمیکردم یاماها اینقدر خدمات ضیف باشه وپولی
سلام دوست عزیزم.من چون خودم از نزدیک با مدل 600 و 900 کرگ کار کردم این حرف رو زدم.شایدم من اشتباه متوجه شدم اما بدنه و کیفیت ساخت اونا از یاماها 2000 که 15 سال پیش خریده بودمش کمتر بود.در ضمن اگر همین من و شما یکم روی یاماها وقت بذاریم میتونیم خیلی از خدماتی که از کرگ یصورت مجانی وجود دارد را ایجاد نماییم.چون در کرگ فقط یه تعداد معدودی از افراد نیستند که بخوان ریتم یا صدا بسازند خیلی از نوازنده ها دست به کار شدن اما دویستانی که با یاماها کار میکنند چون اکثرا افرادی هستند که شاید مثل من مجلس نرن و فقط کیفیت صدا و ریتم واسشون مهمه و سمت این برند میان لذا بخاطر اینکه کارشون چیز دیگست برای این ساز مایه نمیذارن متاسفانه.با تشکر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری S”

• اطلاعات