Yamaha S670

میدرنج های سری S سمپل خور. S650-S750-S950-S670-S770-S970-S775-S975

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: در کنار S970 !!!

Re: Yamaha S670

پست خوانده نشده

Hooman.s670 نوشته شده:واقعا درست گفتن این دوست عزیزمون حرفاش درست بوده یاماها نسبت به کرگ هیچ خدماتی وپشتیبانی نداره .درضمن کرگ اسباب بازی نیست . مهم خدماتی که کرگ به مردم میده مهم نه ساز من فکر نمیکردم یاماها اینقدر خدمات ضیف باشه وپولی
وقتی کسی توانایی استفاده از چیزی رو نداره دلیل نمیشه که بخواد تخریبش کنه
بنده از سال ۷۷ با انواع مدلهای یاماها کار کردم از psr 64 تا تایروس ۵ . به هیچ وجه هم کلاسی برای ریتمسازی و صداسازی نرفتم تا الان . ولی خودم وقت گذاشتم و از طریق شنیدن و آنالیز کردن ریتمها و همینطور وقت گذاشتن بر ای یادگیری تونستم ریتمسازی و صداسازی رو خودم انجام بدم . بد نیست به جای این همه توقع از دیگران خودمون یه حرکتی بزنیم و کاری بکنیم .
در ضمن این همه پکها و ریتمای مجانی تو سایت ارتعاش و همینطور خود سایت یاماها برای دانلود هست که از نظر کیفیت و اصول ساخت از اون ریتمای ۱۰ هزار تومنی کرگ که آقا بهزاد‌ میفرمایند و از صدتا نود تاش تکراریه خیلی خیلی بهتر هستن . اگر کمی زحمت به خودتون بدبد و سرچ کنید میتونید دانلود بفرمایید
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
Hooman.s670
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: Korg
کیبرد فعلی: S670
میکروفون: Sony
نرم افزار: ندارم
موبایل: سونی c5

پست خوانده نشده

اول که من قصد تخریب ندارم اگه این ارگ خریدم بدون توانایی کار کردن داشتم که خریدم چه با ارگ های کرگ چه یاماها بحث من کارکردن با این ارگ نیست . بحث خدمات هست .بعد من نظر دادم اگه این قدر بدتون میاد بگید نظر ندیم شما میخواد اگه هم نظرمیدیم فقط بگیم یاماها خوب .بهتر یکم درست فکر کنم اگه این نظرهانگم این نقطه ها ضعف ها درست نمیشه
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

پست خوانده نشده

توضیح و پاسخ برای کاربران عمومی :

behzad s670 نوشته شده:من این حرف شما رو قبول ندارم,کیبرد های کرگ وقتی یک پک ریتم صدا داخلشون هست ,ریتم های دیگه رو هم به راحتی بدون لود کردن پک به جای پک قبلی میخونه,
  1. وقتی در مورد چیزی اطلاعات کامل و صحیح ندارید بهتر است اول سوال کنید
  2. هیچ ارنجری در دنیا غیر از مدل های 2015 نمیتونند چند پک همزمان رو لود کنند و لطفا مواظب دروغ ها و ادعاهای برخی افراد متعصب باشید.این موضوع را همه نوازندگان حرفه ای میدانند
  3. در هر دستگاهی از جمله S670 میتونید ریتم هایی رو خارج از پک اجرا کنید بطور صحیح بشرطی که محتوای آن ریتم داخل پک یا ست لود شده باشد
behzad s670 نوشته شده:حتی این قابلیت تو ارگ های قدیمی مثل a1000,1000 هم هست
همانطور که مشاهده میکنید این کاربر هنوز اطلاع ندارد همان قابلیت 1000 و a1000 در مدل های آموزشی یاماها و کاسیو هم هست از جمله s670 که بالاتر لز آموزشی هست.
با مثالی که در مورد پرست A1000 و 1000 زده شد ؛ این تفکر تداعی میشود که شما برای چه s670 خردید؟ وقتی فرق و معنی سمپل با پرست را نمیدانید!
پس لطفا قبل از کسب اطلاعات به شخص یا سازمانی حمله نکنید.
اگر بنا به مقایسه با مدل های قدیمی همچون A1000 باشد که در s670 هم براحتی میتونید هزاران ریتم و صدا را از روی فلش مموری اجرا کنید.اصلا چنین کاری را در همه مدل های اموزشی و ارزان هم میتونید انجام بدید ، فقط کافی است دستگاه حافظه و درگاهی برای اینکار داشته باشد. مثلا در S670 میتونید تمام ریتم های مدل های قدیمی یاماها رو اجرا کنید و حتی نیازی به پک هم نیست. فقط کافی هست همان درام کیت و صدا را داشته باشد. پس لطفا قبل تکامل نیافتن دانسته های خودتون پرخاش نکنید.
هیچ کس نوکر شما نیست و شما هم جایی مجانی کار نمیکنید ، پس لطفا تئاتر بازی نکنید که خدمات باید مجانی باشد و همه پولی هستند.همه میدانند برای کرگ هم ست جدید و خوب قیمتش از 500 تا 1میلیون هم هست و همه میدونند برای یاماها هم الان ده ها پک رایگان ساخت کمپانی هست که برای کرگ هیچ کدام از اونها نیستند.
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

behzad s670 نوشته شده:چرا وقتی ما پک رو می خربم باید قفل باشه تا نتونیم به دلخواه توش تغییرات ایجاد کنیم
مگه شما آهنگ خواننده ها رو میخرید. یا DVDفیلم میخرید ، باید توش دست ببرید؟مسلما چنین افرادی ادعا دارند اهنگ و فیلم هم باید رایگان دانلود کنیم و اگر هم خریدیم باید بتونیم تو اهنگ دیگران دست ببریم.
قفل پک های یاماها نعمتی بود که سالها ده ها نفر براش پیگیر بودند و تلاش و رایزنی کردند تا دست دزد ها و کلاه بردارها کوتاه شود.جالب است که نمیتوانید درک کنید این واقعیت را که اگر این قفل نبود الان داستان پک ها و خدمات یاماها همان داستان سالهای قبل بود. و جالب تر است که شما بخاطر منافع شخصی خودتون از این دزدیِ غیر انسانی و غیرشرعی حمایت هم میکنید
behzad s670 نوشته شده:من پک bm5 خریدم پس قانونا و شرعا حق کپی رایت و دستمزد شمارو دادم,
اولا حق کپی رایت را برای استفاده میدهند نه برای سوء استفاده
دوما وقتی در مورد ابتدایی ترین موارد کیبورد هیچ اطلاعات ندارید این دقیقا نقص شما است که قطعا اون رو قبول ندارید چون ادعا دارید همه سازنده ها و کارخانه ها باید دربس در اختیار سلیقه ها و تمایلات شما عمل کنند و تمام انتظارات شما رو همه در یک کیبورد و یک پک برای یک عمر تامیین کنند ان هم با قیمت یک کیبورد سطح اموزشی یا متوسط.
سوما من به زبان فارسی به شما گفتم پک BM5 تمام فضای رم را در S670 پر میکند که یک نوازنده ابتدایی هم معنی این جمله را متوجه میشود. ظاهرا شما حتی معنی نوشته های من رو متوجه نمیشید.این مسئولیتش با شما است نه با ما. قرار نیست ما اینجا به زبان ابتدایی صحبت کنیم تا شما از صفر همه چیز را اموزش ببینید. برید این موارد را در یک دوره اموزش ببینید تا بتونید در دنیای کیبورد بحث کنید.
در ضمن این اخطار اول و آخر بنده به شما است که طبق قوانین اخلاقی و رفتاری و در سطح کاربری خودتان فعالیت کنید وگرنه دیگه نمیتونید از این انجمن بهره ببرید.
آواتار کاربر
Mr.Energy
با تعداد پست های زیاد
با تعداد پست های زیاد
اولین ساز: Casio Sa21
کیبرد فعلی: Psr S970
کارت صوتی: تو فکرش هستم
میکروفون: WEM hc2000
نرم افزار: Adobe Audition-Sonar
موبایل: Note 3
محل اقامت: در کنار S970 !!!

پست خوانده نشده

Hooman.s670 نوشته شده:اول که من قصد تخریب ندارم اگه این ارگ خریدم بدون توانایی کار کردن داشتم که خریدم چه با ارگ های کرگ چه یاماها بحث من کارکردن با این ارگ نیست . بحث خدمات هست .بعد من نظر دادم اگه این قدر بدتون میاد بگید نظر ندیم شما میخواد اگه هم نظرمیدیم فقط بگیم یاماها خوب .بهتر یکم درست فکر کنم اگه این نظرهانگم این نقطه ها ضعف ها درست نمیشه
من نمیگم شما نظر ندید. اینجا همه حق نظر دادن دارند . ولی وقتی نظر میدین همه ی جوانب اون قضیه رو هم در نظر بگیرید لطفا . جناب هومن عزیز الان شما برو یه دور کوچیک تو پاساژ پیروز تهران بزن ببین ستهای کرگ رو به چه قیمتهایی دارن میفروشن . ستهایی که نصف اون پول هم ارزش خرید ندارن و در ضمن قفل هم هستند و شما توانایی هیچ تغییری در اونها رو ندارید . چون روی یک فلش مموری قفل شده سمپلها قرار دارن
به نیکی گرای و میازار کس

ره رستگــاری همینست و بس
behzad s670
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: yamaha psr 630
کیبرد فعلی: yamaha s670
موبایل: nokia xl
محل اقامت: arak

پست خوانده نشده

آقای بهرنگ شما هم که سوال من متوجه نشوید من گفتم چرا نمیتونم به دلخواه توی پک تغییرات ایجاد کنم من میخام بعضی از ریتم هارو پاک کنم,این دزدی بحساب میاد بنظر شما,من یه یسری ریتم هارو نمی خوام میخام پاک کنم فضای رم بیشتر بشه,این سرکرب کردن داره,درضمن من میدونم با s6s70 میشه هزاران ریتمa1000 رو از روی فلش خوند, من گفتم چرا پک های دیگه رو نمی خونه,منظورم این بود,این ضایع کردن نداره,به جای این کار بهتر نیست به کاربرا راه حل بدید تا ما هم از راضی باشیم
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

گاربرگرامی من تمایلی به بحث شخصی ندارم و پست های قبل شما همه توهین و اطلاعات غلط بودند. بهرحال ظاهرا ناخواسته بوده و خوشحالم که متوجه اشتباه خودتون شدید.مدیران هم پشت پرده از نوشته های نامناسب شما شاکی بودند. بخصوص حمایت شما ازبزرگترین متقلب و سودجو از آثار هنری ریتمسازان.
بنده و دیگران نیز بدون منت تمام سوالات شما و دیگران را تاجای امکان جواب داده ایم و این تنها یک لطف بوده که حق تشکر و قدردانی دارد نه توهین. پاسخ دادن در انجمن به میل و اختیار اعضا هست و کسی بدهکار دیگری نیست. خدمات پس از فروش هم همه در تلگرام در حد "راه اندازی دستگاه و پک" انجام میشه که برخی فروشندگان همین را هم انجام نمیدهند..
behzad s670 نوشته شده:چرا نمیتونم به دلخواه توی پک تغییرات ایجاد کنم
حق قانونگذاری با سازنده است نه با شما. و حق نـخریدن با شما است.
behzad s670 نوشته شده:من میخام بعضی از ریتم هارو پاک کنم
همین سوال را از اول میپرسیدید.
قابل توحه همه دوستان عزیز!
1-پک هایی که میخرید را اول بشناسید. تحقیق کنید در همین انجمن یا بیرون و تعدادی دمو از آن ببینید. حتما لیست ریتم و صداهای پک را چک کنید. که اگر باب میل شما نیست نـخرید.مثلا bm5 که شناخته شده ترین پک کیبوردهای یاماها است حدود 88مگابایت حجمش هست که برای S670 کلی خلاصه و گلچین شده تا در بهترین حالت به 32 برسد.
2-اگر ریتم بیشتر یا متفاوت تر میخواهید میتونید سفارش بدید یا بخرید.
3-به اندازه ای که پول داده اید از دستگاه انتطار داشته باشید و S670 در مقایسه با خیلی مدل های موجود بازار تقریبا 3 برابر قیمتش به شما امکانات و کیفیت میده. همه چیز را در چند ریتم لری و ساز و دهول و خالتوری و محلی خلاصه نکنید.
4-مشخصات S670 را از اینجا بخوانید قبل از خرید.
behzad s670 نوشته شده:من یه یسری ریتم هارو نمی خوام میخام پاک کنم فضای رم بیشتر بشه
برای اینکار لزومی ندارد اصلا ریتمهای پک را پاک کنید که اینقدر اعتراض هم دارید.شما هر تعداد ریتم میخوایید اضافه کنید ، در USB یا USER بذارید و همه بطور کامل و مستقیم اجرا میشوند. ریتم ها چه داخل پک باشند و چه خارج از پک باید با محتوای پک ساخته شده باشند پس هیچ فرقی ندارد که داخل پک باشند یا بیرون. در نتیجه اصلا لزومی ندارد شما ریتمهای پک رو پاک کنید. این قائده برای همه برندهای دنیا است نه فقط یاماها. در ضمن شما در کرگ نمیتونید مثل S670 ریتم را بطور مسقیم از روی فلش مموری اجرا کنید و حتما باید اول لود شود.
behzad s670 نوشته شده:من میدونم با s670 میشه هزاران ریتمa1000 رو از روی فلش خوند
شما مقایسه کردی با 1000 و A1000 و pa500. پس نگو من میدونم. چون اگر میدونستید PRESET را با SAMPLE مقایسه نمیکردید. اگر هم میدونستید دیگه بدتر.چون میدونید اون چیزهایی که 1000 و A1000 و pa500 مستقیم لود یا اجرا میکنند رو S670 که هیچ. S650 هم اجرا میکرد. خیلی هم ساده تر و با کیفیت تر. چون پرست هستند.
behzad s670 نوشته شده:من گفتم چرا پک های دیگه رو نمی خونه
در این مورد پاسخ شما رو دادیم و حتی به کاربران دیگه. و تکرار این سوال خودش نادرست و بی احترامی به پاسخ ها است.
تصویرپست پنجشنبه 16 دی
milad192
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: Yamaha 2000
کیبرد فعلی: Yamaha p_35و A3000
موبایل: Huawei p8
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد
محل اقامت: قائمشهر

پست خوانده نشده

با سلام.میخواستم بدونم کیفیت پخش باندهای این دستگاه و بیس و کوبش ان ایا در حد 2000 میباشد یا ضعیفتر است؟با تشکر
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

milad192 نوشته شده:با سلام.میخواستم بدونم کیفیت پخش باندهای این دستگاه و بیس و کوبش ان ایا در حد 2000 میباشد یا ضعیفتر است؟با تشکر
حجم و قدرت صدای بلندگوهای S670 از مدل 2000 کمتر است ولی بخاطر وجود [HIGHLIGHT=#dbeef3]سیستم مستر اکووالایزر در S670 [/HIGHLIGHT]و نبودش در مدل های قبلیِ یاماها ، کیفیت و خروجی اون رو در مقایسه با مدل های میدرنج قدیمی برتر میکنه.

فقط کافی است کمی سلیقه و تجربه داشته باشید برای تنظیم مناسب مستراکووالایزر برای محیط ها و سیستم صوت های مختلف.
آواتار کاربر
reza39
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: ارگ کاسیو ma 25
کیبرد فعلی: yamaha S670
موبایل: iphone S6
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

طریقه ذخیره کردن تنظیمات کرن

پست خوانده نشده

با سلام و عرض ادب خدمت استاد بهرنگ و دوستان محترم

من این ارگ را تازه خریدم و هنوز تنظیماتشو نمی دونم وقتی تنظیمات کرن را انجام میدیم چه جوری میتونیم این تنظیمات را در قالب یه برنامه تو دستگاه ذخیره کنیم؟من هر دفعه که دستگاه رو روشن میکنیم دوباره باید تنظیمات کرن ربع پرده را دوباره انجام بدم.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری S”

• اطلاعات