Yamaha S670

میدرنج های سری S سمپل خور. S650-S750-S950-S670-S770-S970-S775-S975

مدیران انجمن: behrang، mojtaba190

قوانین انجمن
1.پست های نـامربوط باموضوع مبحث حذف یا منتقل میشوند
2.معرفی شماره تلفن ، وبسایت ، ایمیل وهرنوع ادرس شخصی ممنوع است (درپیام خصوصی مجاز است)
3.قرار دادن لینک های غیراخلاقی و غیرمجاز منجر به حذف اکانت و یا پیگرد قانونی برای شما میشود.
قوانین کامل انجمن ارتعاش
آواتار کاربر
mojtaba190
عضو هیئت مدیره
عضو هیئت مدیره
اولین ساز: YAMAHA PSR 630
کیبرد فعلی: YAMAHA TYROS 2
کارت صوتی: Realtek HD
موبایل: HUAWEI HONOR 4X
زمينه تخصص: نرم افزارهاي ويدئو
محل اقامت: ایران
تماس:

Re: طریقه ذخیره کردن تنظیمات کرن

پست خوانده نشده

reza39 نوشته شده:با سلام و عرض ادب خدمت استاد بهرنگ و دوستان محترم

من این ارگ را تازه خریدم و هنوز تنظیماتشو نمی دونم وقتی تنظیمات کرن را انجام میدیم چه جوری میتونیم این تنظیمات را در قالب یه برنامه تو دستگاه ذخیره کنیم؟من هر دفعه که دستگاه رو روشن میکنیم دوباره باید تنظیمات کرن ربع پرده را دوباره انجام بدم.
دوست عزیز ضمن خوش آمد گویی به شما برای ورود به سایت. طبق این توضیحات عمل کنید:تصویر

[HIGHLIGHT=#ffffff]وقتی کلید memory رو برای ذخیره کردن یک صدا میزنید یه سری گزینه ها به شما میده . برای اینکه فقط حالتهای کرون و دیاپازون رو ذخیره کنید همه ی تیکها رو به غیر از تیک scale tune بردارید و روی رجیست مورد نظرتون ذخیره کنید . بعد هم به عنوان بانک صدای جدید save کنید . برای هربار استفاده هم باید freez رو خاموش کنید . حالت کرون مورد نظرتون رو که قبلا ذخیره کردید انتخاب کنید و بعد freez رو روشن کنید.[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ffffff]موفق باشید.[/HIGHLIGHT]
behrang
مدیر کل
مدیر کل
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: A5000 - EA7 - MODX
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2022
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
تشکر کرده: 228 دفعه

Re: طریقه ذخیره کردن تنظیمات کرن

پست خوانده نشده

reza39 نوشته شده:با سلام و عرض ادب خدمت استاد بهرنگ و دوستان محترم
من این ارگ را تازه خریدم و هنوز تنظیماتشو نمی دونم وقتی تنظیمات کرن را انجام میدیم چه جوری میتونیم این تنظیمات را در قالب یه برنامه تو دستگاه ذخیره کنیم؟
باتشکر از توضیح کامل و صحیح آقا مجتبی میتونم این رو اضافه کنم که در پک bm5 نیز یک بانک [HIGHLIGHT=#dbe5f1]Scale Bank[/HIGHLIGHT] وجود داره که انواع تنظیمات معمول گام های شرقی و ایرانی رو بطور آماده داره و بار فشار یکی از اونها اعمال میشه بدون بهم زدن دیگر تنظیمات دستگاه.
تصویراین فیلم را ببینید
لطفا از دکمه تشکر در گوشه پست استفاده کنید برای بالا رفتن امتیاز موضوع
milad.mp
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: casio
کیبرد فعلی: Yamaha S-670
موبایل: J7
زمينه تخصص: مبتدي علاقه مند كيبرد

Re: Yamaha S670

پست خوانده نشده

سلام
از دوستان کسی صدای نی انبان با کیفیت داره چنتا اپلود کنه ممنون میشم . تصویر تصویر
آواتار کاربر
reza39
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: ارگ کاسیو ma 25
کیبرد فعلی: yamaha S670
موبایل: iphone S6

پست خوانده نشده

با سلام و عرض ارادت خدمت آقا مجتبی عزیز و استاد بهرنگ
من قسمت ریجست کردن نوع صدای ربع پرده رو نتونستم انجام بدم تمام تیک ها رو برداشتم بجز scale.اگه ممکنه بعدشو برام با جزئیات بفرمائید که چگونه این صدای ربع پرده را ریجست کنم
behzad s670
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: yamaha psr 630
کیبرد فعلی: yamaha s670
موبایل: nokia xl
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
محل اقامت: arak

پست خوانده نشده

پک sr1 که آقا سینا از روی کرگ ساخته,واسه s670 هم هست؟؟ا
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

reza39 نوشته شده:با سلام و عرض ارادت خدمت آقا مجتبی عزیز و استاد بهرنگ
من قسمت ریجست کردن نوع صدای ربع پرده رو نتونستم انجام بدم تمام تیک ها رو برداشتم بجز scale.اگه ممکنه بعدشو برام با جزئیات بفرمائید که چگونه این صدای ربع پرده را ریجست کنم
این تاپیک تصویررا بطور کامل مرور کنید. مختص به حافظه رجیست مموری یاماها است.
اگر سوالی درباره ذخیره سازی در بانک های رجیست مموری دارید همانجا بپرسید
اگر سوال مختص به S670 هست همینجا درخدمت هستیم.
Hooman.s670
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: Korg
کیبرد فعلی: S670
میکروفون: Sony
نرم افزار: ندارم
موبایل: سونی c5
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد

پست خوانده نشده

سلام خسته نباشی اقای بهرنگ من این پک sr1 میخوام بخرم برای 670 اقای،بهرنگ میشه قبل از خرید ریتم گلچین کرد ریتم هارو مثلا بستکی ی سری ریتم ها که کاربرد ندارن نریزید فقط 6/8.بندری .کردی .لری باشه برای خرید تو.تلگرام صبحت کرد
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

Hooman.s670 نوشته شده:سلام خسته نباشی اقای بهرنگ من این پک sr1 میخوام بخرم برای 670 اقای،بهرنگ میشه قبل از خرید ریتم گلچین کرد ریتم هارو مثلا بستکی ی سری ریتم ها که کاربرد ندارن نریزید فقط 6/8.بندری .کردی .لری باشه برای خرید تو.تلگرام صبحت کرد
ببینید تمام این پکها سیستم گلچین پیشرفته یاماها رو دارند ولی حجم رم در S670 جای خالی نمیذاره براتون که بخوایید سمپل های دیگری را اضافه کنید.
تصویرحجم پک SR1 نیز 60 مگابایته
milad192
عضو کم کار
عضو کم کار
اولین ساز: Yamaha 2000
کیبرد فعلی: Yamaha p_35و A3000
موبایل: Huawei p8
محل اقامت: قائمشهر

پست خوانده نشده

behrang نوشته شده:
ehsan09352 نوشته شده:سلام این کیبورد میتونه ریتم های سمپل رو از روی فلش یو اس بی اجرا کنه یا اینکه حتما باید ریتم توی حافظه دستگاه کپی یا نصب بشه؟ صداها رو چطور؟
S670 ریتم را از روی فلش مموری بطور مستقیم میخونه و اجرا میکنه.حتی اگر ریتم ها با سمپل ساخته شده باشند.
S670 میتونه صداهای سمپلی را بصورت REGIST MEMORY یا VOICE از روی فلش اجرا کنه مستقیم.

با سلام.اگر اینجور باشه که شما میفرمایید یعنی ساز هرگونه ریتم سمپلی رو از روی فلش میخونه پس چرا همه نگران حجم کم سمپل گیری ساز هستند؟
behrang
مدیر کل
مدیر کل

پست خوانده نشده

milad192 نوشته شده:با سلام.اگر اینجور باشه که شما میفرمایید یعنی ساز هرگونه ریتم سمپلی رو از روی فلش میخونه پس چرا همه نگران حجم کم سمپل گیری ساز هستند؟
در تمام ارنجرهای یاماها که از سیستم عامل مشابه PSR1000 تا S970 و تایروس و همین S670 بهره میبرند کاربر میتونه بطور مستقیم از روی حافظه جانبی ریتم رو انتخاب و اجرا کنه. حتی درحین پخش ریتم قبلی.این یکی از برتری های یاماها نسبت به کرگ است و یک مورد کاربردی.
در S670 هم میتونید هزاران ریتم رو داخل فلش مموری بریزید و مستقیم از روی اون اجرا کنید که قبلا هم این توضیح را دادیم ولی احتمالا خیلی عزیزان اینجا نبودند که بخونند. ولی مسئله این هست که در ایران یاماها روبا پک های bm میشناسند و مثل باقی مدل ها برای S670 هم اولین پک همان bm5 بود که باید ریتم های اون رو با صداها و افکت های S670 تنظیم میکردم. الان شما میتونید هر ریتمی از bm5 را روی فلش مموری s670 اجرا کنید ولی اکثرا نامنظم هستند و دچار افت کیفیت میشن.
دقیقا همین کار را آقای دزد بزرگ پک های یاماها انجام داده و با نغییر و دستکاری یک چیزی بنام bm5 را به مشتری های بی اطلاع و تازه وارد قالب میکند.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سری S”

• اطلاعات