جهت استفاده از تمامی امکانات سایت  باید وارد  و یا عضو شوید

خروج

+ ارسال پاسخ
 صفحه 31 از 33 |      1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  
 موضوع پست: Re: Yamaha S670
پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه بهمن 19, 95 3:01 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
نماد کاربر
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن 29, 87 6:15 am
اولین ساز: Casio SA21
کیبرد فعلی: S970 - reface
کارت صوتی: ICON aio6
نرم افزار: MAGIX STUDIO 2015
موبایل: Galaxy-S4 mini
زمينه تخصص: برنامه سازي كيبرد
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
armintarzan نوشته است:
درود..در این دستگاه صدای سازهای ایرانی ..در واقع اورینتال رو میشه داشت..سنتور تار عود و سازهای ترکی قانون  و غیره..با تشکر
دوست عزیز ضمن خوش امد باید عرض کنم خیلی وقت هست برای این دستگاه انواع صداهای شرقی و ایرانی وجود دارد.

نمونه یکی از این پک ها
و نمونه دیگر
این هم لیست محتویات bm5 در s670

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: چهارشنبه بهمن 19, 95 3:09 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
نماد کاربر
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
zteopo نوشته است:
میخواستم بدونم مگه ریتم بدون سمپل هم هست یانه ؟
اگه هست مثل ریتم سمپل لازم که نصب بشه روی کیبرد و از فضای رم اشغال کنه ؟ یعنی میشه ریتم بدون سمپل رو ریخت روی فلش و از روی فلش اجرا کرد بدون استفاده از فضای رم؟  ممنون میشم اگه جواب بدین
دوست عزیز این تاپیک صرفا در مورد s670 هست. اگر سوالی در مورد سمپل دارید اینجـــا بپرسید.
اما در مورد ارتباط ریتم های s670  و سمپل باید عرض کنم ریتم ها با صدا و درام کیت ساخته شده اند و برای اجرا فرقی نمیکنه با سمپل باشن یا بدون سمپل. در s670 میتونید درام کیت یا صداهای سمپل شده داشته باشید و قطعا ریتم هایی که با این سمپل ها باشند خیلی بهتر و محبوب تر هستند و این 32مگابایت حجم سمپل در s670 جدا است از حافظه ریتم های یوزر و usb.
در s670 شما حتی میتونید ریتم را مستقیم در فلش مموری ذخیره کنید و یا مستقیم از روی ان اجرا کنید. حتی korg-pa4x هم چنین کاری را نمیکند که یک برتری بزرگ برای سیستم پیشرفته یاماها هست.

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: شنبه بهمن 23, 95 10:46 pm 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: جمعه مرداد 1, 95 11:31 am
اولین ساز: Korg
کیبرد فعلی: S670
میکروفون: Sony
نرم افزار: ندارم
موبایل: سونی c5
زمينه تخصص: نوازندگي كيبرد
سلام وخسته نباشید اقای بهرنگ  اقای،بهرنگ.ی پک خالتوری وتبدیلی ریتم korgبرای یاماها 670درست کنید ممنون میشم   دستتون دردنکنه.

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: سه شنبه اسفند 17, 95 11:14 pm 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: چهارشنبه شهریور 10, 94 3:07 am
حالت من: Angelic
اولین ساز: ضرب و تمپو
کیبرد فعلی: Yamaha S670
نرم افزار: Adob Audition - Fl Studio
موبایل: P8
سلام
یه ریجستر بانک برای بندری ساختم گفتم بذارم شاید بدرد کسی بخوره

دانلود فایل

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه اسفند 21, 95 1:48 am 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: جمعه اردیبهشت 18, 94 3:54 pm
اولین ساز: a1000
کیبرد فعلی: فعلا ندارم
نرم افزار: flstudio
سلام..دوستانی که با این مدل کار کردن آیا بیس اسپیکرای۶۷۰اندازهA1000هست یا بیشتره؟آخه A1000انصافا بیس خوبی داشت...

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه اسفند 21, 95 1:52 am 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: جمعه اردیبهشت 18, 94 3:54 pm
اولین ساز: a1000
کیبرد فعلی: فعلا ندارم
نرم افزار: flstudio
و این که کار کردهٔ این مدل چه قیمتی هست؟

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: يکشنبه اسفند 21, 95 2:33 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
نماد کاربر
yousef نوشته است:
سلام..دوستانی که با این مدل کار کردن آیا بیس اسپیکرای۶۷۰اندازهA1000هست یا بیشتره؟آخه A1000انصافا بیس خوبی داشت...
بلندگوها و ساب و آمپلیفایر a1000 قوی تراز s670 هست ولی سیستم "مستر اکووالایزر" و "کمپرسور" در s670 وجود داره که a1000 و 1000 ندارند و این باعث میشه صدای خیلی بهتری رو بتونید توی s670 تنطیم کنید

مشخصات YIM

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه اسفند 25, 95 1:12 am 
آفلاين
عضو کم کار
عضو کم کار
تاريخ عضويت: سه شنبه مهر 22, 93 5:04 am
کیبرد فعلی: ندارم
با عرض سلام خدمت تمامی اساتید و اعضای انجمن ارتعاش

من مدتی هست که انجمن شما رو دنبال می کنم و از مطالب مفیدش هم استفاده کردم و به شما تبریک میگم بابت چنین سایتی.

بنده می خواستم ظرف چند روز آینده یک کیبورد بابودجه 2.200 تهیه کنم. بین مدل های کرگ Pa50 و Pa300 و یاماها S670 موندم کدوم رو انتخاب کنم. می خواستم شما منو راهنمایی کنید.

من میخوام بتونم با کیبوردم آهنگ های جدید رو اجرا کنم و اگر زمانی خواستم باهاش مجلسی برم مشکلی نداشته باشه.

اینکه آیا S670 از لحاظ ساپورت ریتم و صدا بهتر از Pa300 هست؟ یعنی میتوان ست های کیبوردهای مدل بالاتر مثل 970 یا تایروس رو با نرم افزار یاماها برای این کیبورد گلچین کرد؟

همچنین اگر من یک ست بجای ست جناب بهرنگ روی کیبوردم بریزم قاعدتا ست قبلی پاک میشود. آیا میتونم قبلش ازش بکاپ بگیرم یا جناب بهرنگ فایل بکاپ به مشتری میدهند؟

ممنون بابت راهنمایی

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه اسفند 25, 95 2:31 am 
آفلاين
کارشناس امور خارجی
کارشناس امور خارجی
نماد کاربر
تاريخ عضويت: يکشنبه آذر 14, 89 7:03 pm
اولین ساز: casio sa-21
کیبرد فعلی: yamaha psr-S970
موبایل: Nokia Lumia 820
رتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشیرتبه امتیاز - آزمایشی
reza_22 نوشته است:
با عرض سلام خدمت تمامی اساتید و اعضای انجمن ارتعاش

من مدتی هست که انجمن شما رو دنبال می کنم و از مطالب مفیدش هم استفاده کردم و به شما تبریک میگم بابت چنین سایتی.

بنده می خواستم ظرف چند روز آینده یک کیبورد بابودجه 2.200 تهیه کنم. بین مدل های کرگ Pa50 و Pa300 و یاماها S670 موندم کدوم رو انتخاب کنم. می خواستم شما منو راهنمایی کنید.

من میخوام بتونم با کیبوردم آهنگ های جدید رو اجرا کنم و اگر زمانی خواستم باهاش مجلسی برم مشکلی نداشته باشه.

اینکه آیا S670 از لحاظ ساپورت ریتم و صدا بهتر از Pa300 هست؟ یعنی میتوان ست های کیبوردهای مدل بالاتر مثل 970 یا تایروس رو با نرم افزار یاماها برای این کیبورد گلچین کرد؟

همچنین اگر من یک ست بجای ست جناب بهرنگ روی کیبوردم بریزم قاعدتا ست قبلی پاک میشود. آیا میتونم قبلش ازش بکاپ بگیرم یا جناب بهرنگ فایل بکاپ به مشتری میدهند؟

ممنون بابت راهنمایی

در مورد مقایسه سه مدل بهتره اساتید با تجربه نظر بدن ولی در مورد بکاپ از پک نصب شده : نه نمیشه بکاپ گرفت ولی چون شما فایل ppf یا ppi پک مربوطه رو داشته باشی دیگه اصلا نیازی به بکاپ نداری. در مورد این مطلب هم تو انجمن بگردی خیلی در موردش توضیح داده شده.

مشخصات

پست خوانده نشدهارسال شده در: پنج شنبه اسفند 26, 95 11:24 am 
آفلاين
مدیر کل
مدیر کل
نماد کاربر
با تشکر از آقای آزادی و همانطور که ایشان توضیح دادند شما با داشتن فایل پک ، دیگه مشکلی ندارید و هر وقت دلتون خواست میتونید پک رو روی دستگاه نصب کنید.
پگ BM5 قفل است و از هیچ شرکت و فروشگاه دیگری نمیتونید اون رو دریافت کنید و مواظب وعده برخی فروشندگان در مورد ارائه این ک به شما باشید که چیزی که به شما میدهند به هیچ وجه BM5 نیست بلکه یک پک دیگر است که نام ان فقط عوض شده.
مدل S670 در مقایسه با 2 مدل دیگری که فرمودید از لحاظ تکنولوژی روز و کیفیت صدا و ریتم چندید پله بالا تر است بخصوص که ریتم و کنترلرهای دی جی دارد. قابلیت ضبط و پخش فایل صوتی. قابلیت ضبط صدای میکروفون از درگاه Aux In و درام ست و کمپرسور USB هم دارد. همچنین راحت از طریق نرم افزار یاماها اکسپنشن منیجر میتونید برای ان پک بسازید.

مشخصات YIM

+ ارسال پاسخ  صفحه 31 از 33 |      1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  
پاسخ سریع
موضوع:

تعداد صفحات: صفحه 31 از 33

تعداد پست ها:  325 پست

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان مديران انجمن: behrang, mojtaba190, Mr.Energy
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

قوانين انجمن

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد
انتقال به: